האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 643 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  642  |  643  |  644  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#9631  נשלח: שבת 20/08/2011 14:23

ziv_r כתב:
Fast Five
החלק החמישי בסדרת Fast & Furious. הפעם ההתרחשות מתקיימת בריו, כאשר החבורה מתכננת לגנוב $100M ובעקבותיהם צמרת הסוכנים ללכידת מבוקשים וברוני הסמים המקומיים.
עם וין דיזל, פול וולקר, לודקריס וגל גדות.

כמה כבר אפשר לסחוט את המכונה הזאת? מי שצפה בסרטים הקודמים, כבר מכיר את הנפשות הפועלות - ואם זה כך, הוא כבר מכיר את המשך העלילה וכיצד היא תסתיים. אין כאן הפתעות, רק עלילה לינארית ללא קפיצות עם סוף ברור מראש. זה אחד מהסרטים הכי פחות אמינים שצפיתי בהם (כולל סופרמן או כל סרטי הזומבים), אם יש כאן בעיה לצוות (למשל הם צריכים איזה כספת במשקל 100 טון), פשוט מקריצים אותה מאיפשהו עם הסבר דבילי. צריכים מכוניות מירוץ? מכונית אשפה? בגדי שוטרים או אולי אפילו שראש צוות המשימה ללכידתם יעבור צד כולל שוטרת מקומית? אין בעיה, הם פשוט עוברים ללא שום הסבר.
פסקול DTS-HD Master Audio שעשה לי כאב ראש מכמות הרעש שהוא מכיל.
לא לפספס את ה- U-Control בגרסת הבלו-ריי של הסרט, עם 3 גרסאות וידאו לסצנות נבחרות אשר מוציאות את כל האויר מהסרט.
בשורה אחת, צריך לדעת מתי להפסיק עם ההמשכונים.
4/10

Youre over analyzing mate

נערך בפעם אחרונה על-ידי Hertz33 בתאריך א' 21/08/2011 20:13, נערך סך הכל פעם אחת
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Rino
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 19, 2007
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 5443

#9632  נשלח: שבת 20/08/2011 18:33

ziv_r כתב:
Fast Five
החלק החמישי בסדרת Fast & Furious. הפעם ההתרחשות מתקיימת בריו, כאשר החבורה מתכננת לגנוב $100M ובעקבותיהם צמרת הסוכנים ללכידת מבוקשים וברוני הסמים המקומיים.

כמה כבר אפשר לסחוט את המכונה הזאת? מי שצפה בסרטים הקודמים, כבר מכיר את הנפשות הפועלות - ואם זה כך, הוא כבר מכיר את המשך העלילה וכיצד היא תסתיים. אין כאן הפתעות, רק עלילה לינארית ללא קפיצות עם סוף ברור מראש. זה אחד מהסרטים הכי פחות אמינים שצפיתי בהם (כולל סופרמן או כל סרטי הזומבים), אם יש כאן בעיה לצוות (למשל הם צריכים איזה כספת במשקל 100 טון), פשוט מקריצים אותה מאיפשהו עם הסבר דבילי. צריכים מכוניות מירוץ? מכונית אשפה? בגדי שוטרים או אולי אפילו שראש צוות המשימה ללכידתם יעבור צד כולל שוטרת מקומית? אין בעיה, הם פשוט עוברים ללא שום הסבר.
לא לפספס את ה- U-Control בגרסת הבלו-ריי של הסרט, עם 3 גרסאות וידאו לסצנות נבחרות אשר מוציאות את כל האויר מהסרט.
4/10

אתה טועה בגדול ידידי...

סרט אקשן מעולה,

ישבתי מול מסך "116 עם ווליום מטורף ונהנתי מכל רגע
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 666
מספר הודעות: 4715

#9633  נשלח: שבת 20/08/2011 18:49

ziv_r כתב:
Fast Five

4/10

זיו

כפי שציינת אחרי הפוסט שלי לסרט BLITZ אני שומע לך ולא הולך לראות את הסרט הזה

ולעניין המקל....אני במקום האדון Hertz33 הייתי עורך מחדש!!
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1724
מספר הודעות: 30825

#9634  נשלח: שבת 20/08/2011 19:01

Road to Perdition

בנו של מייקל סאליבן, רוצח שכיר בשירות המאפייה, הופך בטעות לעד לא רצוי למעשה רצח. שגרת חייהם של הילד בן ה-12 ואביו המאפיונר מתנפצת לאור הידיעה האסורה וגורלם מתאחד במאבק ההישרדות. כעת, כשבעקבותיהם רוצח סאדיסט שנשלח על ידי המאפיה, אין לסאליבן ולבנו לאן לפנות. במהלך מסע גורלי וקשה מגלים השניים את חשיבות הגאולה, את הכבוד וגם זה את זה.

דרמת גנגסטרים מעולה ועמוסה בשחקנים מצויינים כגון פול ניומן, טום הנקס, ג'וד לאו ודניאל קרייג. משחק מעולה ודמויות עשויות היטב, צילום נפלא ופסקול מצויין מתחברים יחדיו לסרט איכותי ומהנה לצפיה.

7.9/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36396

#9635  נשלח: שבת 20/08/2011 19:01

Hertz33,
אתה עוקב אחרי הביקורות שלי לסרטים? אני ממש לא כזה.

Rino,
לפעמים שממון השטחיות נמאס ורוצים משהו קצת יותר מתוחכם.

molvy
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#9636  נשלח: שבת 20/08/2011 19:13

Rino כתב:
ziv_r כתב:
Fast Five

4/10

אתה טועה בגדול ידידי...

סרט אקשן מעולה,

ישבתי מול מסך "116 עם ווליום מטורף ונהנתי מכל רגע

במה בדיוק הוא טועה? בזה שהסרט לדעתו לא טוב?
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#9637  נשלח: שבת 20/08/2011 19:38

Hertz , אתה כנראה לא עוקב אחרי הטעם של זיו, לזכותו אני חושב שאין לו מקל תקוע והוא יודע להנות מסרטים כמו "שארקטופוס" , אז אם הוא לא נהנה זה אולי לא קשור למה שאתה חושב. לפעמים פשוט לא מתחברים.
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#9638  נשלח: שבת 20/08/2011 23:37

או קיי לוקח בחזרה את ההערה על המקל. לא היה במקום, זיו הערכה גדולי לי עליך ועל דעותך
אבל.....יש סרטים שגורמים לך לחשוב ויש סרטים שצריך לדעת לכבות את המח ולהנות מהנסיע. תרתי משמע
95% מסרטי הפעולה אין היגיון בעלילה ובואו נודה שהיוצרים לא מצפים לזכות באוסקר על תסריט או בימוי.
פה אפקטים מיחדים וקטעי פעולה הם שם המשחק ובסרט הזה יש ובשפע. עשויים היטב וסוחפים.
לגבי הפסקול - לדעתי שומעים שהוא עשוי היטב ומקצועי, כל האפקטים במקום ומוזיקה טובה ומתאימה לאווירת הסרט.
לאומת ה"סופר" המדובר שבקטע שאלוהים פותח לו את המח האפקטים מתרוצצים בין הרמקולים ללא קשר למתרחש על המסך. שדרך אגב גם מהסרט הזה נהנתי במיוחד שהורידו חצי ראש לאלן פייג' המעצבנת.
אפילו אשתי שרצתה לראות את BEAVER ולבסוף שכנעתי אותה לראות FAST FIVE אמרה שזה היה סרט טוב.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1724
מספר הודעות: 30825

#9639  נשלח: שבת 20/08/2011 23:42

Fast Five

אני מנסה לנסח במילים מה בדיוק סיימתי לראות כרגע וההגדרה הכי טובה תהיה "וורום, וורום, בום, בום". אז כבר דובר לא מעט על הסרט הנ"ל, טובות ורעות והדבר היחיד שאני רוצה להוסיף הוא שאם בא לכם סרט כיפי, מלא באקשן ובבחורות יפייפיות (כשהסקסית ביותר בנהן היא ישראלית ד"א), סרט בו נותנים לתאי המוח האפורים זמן לנוח ופשוט נהנים מהאקשן חסר המעצורים - זה בהחלט הסרט בשבילכם. הסרט מבויים בצורה כמעט מושלמת כסרט פעולה, סצנות האקשן מהנות ועשויות היטב. לדעתי זהו הסרט הטוב ביותר בסידרת הסרטים הספציפית הזו (ניחוש שלי? הסרט השישי בסידרה כבר מתבשל על אש קטנה).

הנאה מובטחת.

8.5/10

אם התקציר שלי למעלה לא הספיק לכם, אני רק יכול להוסיף שבסרט תראו קרב איתנים בין ווין דיזל לדווין ג'ונסון ( AKA The Rock ) ואם זה לא אומר לכם כלום, כנראה שאתם בדרך לצפות בסרט מהז'אנר הלא נכון עבורכם.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#9640  נשלח: א' 21/08/2011 14:18

אני מאוד התאכזבתי מFAST FIVE.
ציפיתי לעוד סרט מהיר ועצבני, בעיני קיבלתי חרטוט עצבני.
בתור סרט פעולה הוא מצויין, נהנתי מכל רגע שראיתי אותו אבל הוא לא מהיר ועצבני.

בסרטים הקודמים היה לפחות מירוץ אחד רציני, המכוניות היו הדבר העיקרי בסרט, חלק מהסיפור היה מכוניות.
אני מצפה שבסרט הבא יחזרו לסרטי מהיר ועצבני ולא יעשו סרט פעולה סטנדרטי.
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36396

#9641  נשלח: א' 21/08/2011 14:34

The Bang Bang Club
דרמה אשר מתרחשת בשנת 1994 בזמן תקופת האפטהייד בדרום אפריקה. קורותיו של גרג מרינוביץ, צלם עצמאי, אשר מצטרף לצוות של 3 צלמים אשר יוצאים מידי יום לסקר את מלחמת האזרחים העקובה מדם. במהרה התמונות שלהם מופיעות בכל העיתונים המובילים והם מחוללים סערה בתודעה הציבורית כלפי המלחמה באפריקה.
עם ראיין פיליפה.

סרט דרמה מרגש. הצגה ברוטאלית וחסרת רחמים של הזוועות אשר התרחשו ברחובות בין האזרחים, הרצון של הצלמים להשיג תמונה טובה יותר והמאבק הפנימי שהם מנהלים מול המצפון שלהם.
7.5/10
Cable_Guy (אורי)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2009
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 527

#9642  נשלח: א' 21/08/2011 19:36

Paul
צמד חובבי קומיקס מושבעים נוסעים ברחבי ארה"ב בחיפוש אחרי חייזר שנמלט מאיזור 51.

אם בא לכם להעביר ערב עם ההנהלה בצפייה של סרט קליל ומצחיק לפרקים זה הסרט בשבילכם.
לא מדובר ביצירת המאה אבל בהחלט סרט מצחיק.
Seth Rogen ( הדייט שתקע אותי, The Green Hornet, Pineapple Express) מדובב את פול החייזר ובאמת שהרבה זמן לא נתקלתי בליהוק מושלם שכזה!! נראה כאילו התפקיד נכתב בשבילו, אין מתאים ממנו לדובב את הדמות.

פסקול DTS-HD Master Audio מיותר ולא תורם במיוחד, אפשר בקלות לוותר.
8/10 בסולם סרטי הקומדיה
clubnet
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 02, 2005
הבעות תודה: 164
מספר הודעות: 3720

#9643  נשלח: א' 21/08/2011 21:44
מים לפילים /Water for Elephants

תקציר הסרט:

ג'ייקוב (רוברט פטינסון) הוא סטודנט לרפואה,
שנאלץ לעזוב את לימודיו (מקצועו ) עקב תאונה (טרגדיה משפחתית) שנגרמת להוריו.
הוא מחפש את דרכו , ומוצא אותה על רכבת קרקס .. מפה והלאה דרכו נסללת
לאט לאט בין חברי הקרקס , בנוסף לכך הוא מתאהב באישתו של מנהל הקרקס "מרלנה".

סיפור העלילה מורכב בין גייקוב למרלנה , ויש כל הזמן תהפוכות לכאן ולשם ...
עלילת הסרט , מופשטת ומתארכת מאוד לאט בקצב איטי עד מאוד ..
סרט התאהבות הייתי מכנה אותו .
היו יכולים לקצץ , למה צריך סרט של שעתיים ? מיותר לחלוטין !

בסה"כ משחק יפה של השחקן " רוברט פטינסון" .. (משחק אותה בחור רגשן )

הציון שלי לסרט 5 .

נ.ב- הציון שנתנו באתר IMDB קצת מוגזם (7)

תבלו
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#9644  נשלח: א' 21/08/2011 23:48

SCREAM 4

סידני חוזרת לוודסבורו 10 שנים לאחר אירועי הסרט האחרון, כדי לקדם ספר שהיא כתבה על הפרשה אבל גם הפעם הרציחות ממשיכות והעבר לא מרפה.

היו לטעמי קריצות ואיזכורים לסרט הראשון קצת יותר ממה שצריך, הסרט קצת ארוך, המשחק לא מדהים ומה לעשות שאחרי 3 סרטים כבר קשה לשחזר את המקוריות של הסרט הראשון (אבל זאת בעיה ידועה כמעט בכל סדרת סרטים).

מצד שני, הוא יותר מוצלח ומבדר מההמשכונים שהיו לפניו. אני יודע שהיו פה ביקורות קוטלות אבל צריך לזכור שלא מדובר בסוגה עילית אלא בסרט אימה ברוח הסדרה הזאת, ואם באים לראות בשביל הכיף אז אפילו נהנים, ואני מודה שאחרי האכזבה מההמשכים עכשיו כן נהנתי. מי שרוצה איכויות גבוהות יותר שיחפש במקום אחר.

7/10 ביחס לסדרה.
wallalon
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 14, 2009

הבעות תודה: 176
מספר הודעות: 1832

#9645  נשלח: א' 21/08/2011 23:59

כוכב הקופים המרד
בקולנוע

אהבתי את הפרשנות המוקדמת לסרט המקורי
מתחבר לביקורת שקראתי באינטרנט
עד איזה שלב אני אמור להמשיך להביע סימפטיה לקוף אדם סיזר?
הרי אנחנו יודעים מה קורה בסוף, חורבן למין האנושי
סה"כ מאוד נהנתי

8.5\10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  642  |  643  |  644  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה