מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 631 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  630  |  631  |  632  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 589
מספר הודעות: 14569

#9451  נשלח: ב' 25/07/2011 20:49

אם זה מתעכב בגלל שחסרים להם שחקנים אני מוכן לנדב להם ראש ממשלה אחד שבמקרה אני מכיר וגם עוד שר אוצר כבונוס. הם שניהם מומחים גדולים בהאכלת BS כך שאני לא צופה להם בעיות הסתגלות רבות.
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

הבעות תודה: 38
מספר הודעות: 1284

#9452  נשלח: ב' 25/07/2011 21:01

Catskinner כתב:
אם זה מתעכב בגלל שחסרים להם שחקנים אני מוכן לנדב להם ראש ממשלה אחד שבמקרה אני מכיר וגם עוד שר אוצר כבונוס. הם שניהם מומחים גדולים בהאכלת BS כך שאני לא צופה להם בעיות הסתגלות רבות.

| פרופיל | שלח הודעה | חפש
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#9453  נשלח: ב' 25/07/2011 21:02

Catskinner כתב:

נראה לי שזה סתם טיזר שהבמאי עשה, לא משהו אמיתי מהסרט.
tomer_h (תומר הוברמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2010
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1959

#9454  נשלח: ג' 26/07/2011 6:33

guyezra כתב:
Catskinner כתב:
guyezra כתב:
The Human Centipede
אין לי מושג מה אני חושב על הסרט, בטח לא דברים טובים...
טוב, נחכה לחלק השני (אם בכלל יהיה כזה)

אל חשש, ההמשך מייד מגיע

אם הבנתי נכון, אז מי שמצפה לסרט המשך צפוי להתאכזב.
הבמאי נזרק מכל מקום שהלך אליו...

דווקא היה סרט המשך, האייפד האנושי...

רק עכשיו הבנתי מאיפה סאוט פארק לקחו את הרעיון הזוועתי... דרך אגב, פרק ענק.
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

#9455  נשלח: ג' 26/07/2011 6:46

Cold prey

האמת אני לא מבין על מה הייתה כל המהומה. בסופו של יום מדובר בסרט אימה די שיגרתי: אין בו אלימות גרפית יוצאת דופן או לחילופין עלילה מקורית. קחו שחקנים אמריקאיים ופתאום הסרט הופך לבי מובי מובהק.

2/10

לא מתכוון לראות את שני סרטי ההמשך...
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

#9456  נשלח: ג' 26/07/2011 6:50

guyezra כתב:
Catskinner כתב:

נראה לי שזה סתם טיזר שהבמאי עשה, לא משהו אמיתי מהסרט.

קראתי באיזשהו אתר שמדובר בטיזר המקורי לסרט והסיבה שהוא ערוך ומוצג כך נובעת מהעובדה שנאסר על הבמאי להראות קטעים מהסרט ( שוב פעם כל הנושא של האלימות הגרפית היוצאת דופן שיש בסרט הזה). או שמדובר במהלך שיווקי מהשורה הראשונה וכל הדיבורים על סרט ההמשך נועדו לטובת קידומו או לחילופין יכול שמדובר באמת בסרט אימה יוצא דופן מכל הבחינות..

נאלץ להמתין...
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

#9457  נשלח: ג' 26/07/2011 6:53

Pavelz כתב:
Super 8
הסרט החדש של ג'יי ג'יי אברמס בהפקתו של סטיבן שפילברג.
חבורה של ילדים שמצלמת סרטי זומבים משעשעים כתחביב נקלעת בטעות לאתר תאונת רכבת מחרידה שהסיע נוסע מאוד מיוחד.
בלי להיכנס לספויילרים, מדובר בסרט עם ילדים אבל פונה בעיקר למבוגרים. תחשבו ET פוגש אני והחבר'ה עם אווירה של LOST ו Cloverfield ואתם מקבלים את המסגרת של הסרט.
אע"פ האפקטים המעולים ועבודת הצילום הנהדרת כמו בכל סרטי אברמס, הילדים כאן לגמרי גונבים את הסרט כאן. החבורה מאוד מזכירה את החבורה של "אני והחבר'ה" ובהחלט נותנת לסרט את הנשמה שכ"כ חסרה בסרטי הקיץ לאחרונה.
למרות חורים לא קטנים בעלילה הסרט מאוד מאוד כיפי לצפיה ומלא במחוות לקולנוע התמים יותר של שנות ה 80.
8.5/10

אם כך, האם כל הבאזז סביב הסרט, עוד לפני ששוחרר הטריילר הרישמי, היה מוצדק? ( המיסתורין סביב העלילה, הטיזרים העמומים)
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 510
מספר הודעות: 7697

#9458  נשלח: ג' 26/07/2011 8:08

ציטוט:
קראתי באיזשהו אתר שמדובר בטיזר המקורי לסרט והסיבה שהוא ערוך ומוצג כך נובעת מהעובדה שנאסר על הבמאי להראות קטעים מהסרט ( שוב פעם כל הנושא של האלימות הגרפית היוצאת דופן שיש בסרט הזה). או שמדובר במהלך שיווקי מהשורה הראשונה וכל הדיבורים על סרט ההמשך נועדו לטובת קידומו או לחילופין יכול שמדובר באמת בסרט אימה יוצא דופן מכל הבחינות.

מי שראה את הסרט יודע שחוץ מהרעיון המזעזע, כמות הGORE היא מינימלית. כל סלאשר ממוצע היום יש בו פי 10 יותר אלימות גרפית מהסרט הזה.
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

#9459  נשלח: ג' 26/07/2011 8:37

[quote="toxin"]
ציטוט:
קראתי באיזשהו אתר שמדובר בטיזר המקורי לסרט והסיבה שהוא ערוך ומוצג כך נובעת מהעובדה שנאסר על הבמאי להראות קטעים מהסרט ( שוב פעם כל הנושא של האלימות הגרפית היוצאת דופן שיש בסרט הזה). או שמדובר במהלך שיווקי מהשורה הראשונה וכל הדיבורים על סרט ההמשך נועדו לטובת קידומו או לחילופין יכול שמדובר באמת בסרט אימה יוצא דופן מכל הבחינות.

מי שראה את הסרט יודע שחוץ מהרעיון המזעזע, כמות הGORE היא מינימלית. כל סלאשר ממוצע היום יש בו פי 10 יותר אלימות גרפית מהסרט הזה.[/

לגבי הסרט הראשון, מסכים איתך בהחלט. לגבי השני אין לדעת
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 510
מספר הודעות: 7697

#9460  נשלח: ג' 26/07/2011 8:51

blknom1, קשה לי להאמין שאפילו ההמשך שלו יכול להעפיל על החולניות של A SERBIAN MOVE שדובר עליו כאן כמה פעמים.
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

#9461  נשלח: ג' 26/07/2011 9:36

toxin כתב:
blknom1, קשה לי להאמין שאפילו ההמשך שלו יכול להעפיל על החולניות של A SERBIAN MOVE שדובר עליו כאן כמה פעמים.

כן שמעתי. חבר טוב שלי,מבקר קולנוע, המליץ לי שלא לראות הסרט הזה בגלל הסיבה הזו...
הוא יושב אצלי במחשב כבר כמה זמן אבל לא מצאתי את האומץ להיכנס לבלגן הזה... 
בכל מקרה, את מי שהסרט מעניין אולי כדאי לקרוא את הביקורת הזו לפני כן:
http://rozbud.co.il/wordpress/?p=8202
Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#9462  נשלח: ג' 26/07/2011 11:03

blknom1 כתב:
Pavelz כתב:
Super 8
הסרט החדש של ג'יי ג'יי אברמס בהפקתו של סטיבן שפילברג.
חבורה של ילדים שמצלמת סרטי זומבים משעשעים כתחביב נקלעת בטעות לאתר תאונת רכבת מחרידה שהסיע נוסע מאוד מיוחד.
בלי להיכנס לספויילרים, מדובר בסרט עם ילדים אבל פונה בעיקר למבוגרים. תחשבו ET פוגש אני והחבר'ה עם אווירה של LOST ו Cloverfield ואתם מקבלים את המסגרת של הסרט.
אע"פ האפקטים המעולים ועבודת הצילום הנהדרת כמו בכל סרטי אברמס, הילדים כאן לגמרי גונבים את הסרט כאן. החבורה מאוד מזכירה את החבורה של "אני והחבר'ה" ובהחלט נותנת לסרט את הנשמה שכ"כ חסרה בסרטי הקיץ לאחרונה.
למרות חורים לא קטנים בעלילה הסרט מאוד מאוד כיפי לצפיה ומלא במחוות לקולנוע התמים יותר של שנות ה 80.
8.5/10

אם כך, האם כל הבאזז סביב הסרט, עוד לפני ששוחרר הטריילר הרישמי, היה מוצדק? ( המיסתורין סביב העלילה, הטיזרים העמומים)

לגמרי

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

#9463  נשלח: ג' 26/07/2011 14:55

מישהו יודע אם יש תרגום לסרט סרבי?
אם כן, איפה ניתן למצוא אותו... הורדתי גרסה נטולת כתוביות (הסרבית שלי לא משהו.. )
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#9464  נשלח: ג' 26/07/2011 15:01

Catskinner כתב:
Space Battleship Yamato

סרט יפני המבוסס על סדרת הקומיקס והסרטים המצויירים בעלי אותו שם. השנה היא 2199 וכדור הארץ נחרב במלחמה נגד הגמילונים. לניצולים המחופרים עמוק בבטן האדמה נותרו רק חודשים מספר לחיות ועל כן הם מושים את ספינת המערכה ימטו שהוטבעה על ידי האמריקאים במלחמת העולם השניה, הופכים אותה לספינת חלל המחומשת בתותח יום הדין ומשגרים אותה לכוכב איסקנדר כדי לאתר שם את מתקן הפלא האמור לנקות את כדור הארץ מהקרינה.

כלומר זה כמו BSG רק דובר יפנית? בכלל לא, וזה גם רחוק מיצירות כמו ראן או שבעת הסמוראים
הסרט ארוך, ארוך מאוד אפילו. יש בו המון אלמנטים שרק יפנים יאהבו, כמו המלודרמה הנבובה, הטקסטים המלאכותיים, המשחק הנוקשה (כל השחקנים נראים כאילו שהם צריכים לחלץ לעצמם מקל מאוד ארוך מנקב מאוד מסויים בגוף), טון הדיבור הטיקסי והרועם והעלילה המאוד פשטנית.

מצד שני, הגרפיקה האפקטים הממוחשבים והשילוב שלהם עם שחקנים יכול להכניס הרבה סרטים אחרים לכיס הקטן. סצינות הקרבות בחלל מצויינות (מלבד הרעש שכמובן לא אמור להחשמע בואקום) והסט המתאר את פנים הימאטו נראה מאוד מושקע ואוטנטי. פס הקול מפעיל את הרמקולים האחוריים במלוא העוצמה ובתדירות רבה ואפילו רבה מידי לטעמי.

אני אישית לא התחברתי לסרט ואחרי שעה של הקשבה לנביחות ביפנית בחרתי לדלג לסיום שבו חשדותי לגבי החיבה היפנית למלודרמות בסגנון אופרות סבון דרום אמריקאיות התגלו כחשדות מבוססים לחלוטין.

הציון שלי :6/10, בעיקר בגלל האפקטים הממוחשבים, אבל אוהבי סרטים מצויירים יפניים בטח ימותו על הסרט.

מי שראה ואהב חלוצי החלל ככל הנראה לא יוותר.
הסרט אכן סובל מעלילה פשוטה מאוד עם מעברים משלב לשלב שהם יותר LEAP OF FAITH מאשר התקדמות עלילתית הגיונית.
מצד שני הוא באמת מושקע מבחינת אקשן ואפקטים.

אפשר לצפות וחובבי מד"ב מושבעים גם יהנו.
6.5
dgent
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 29, 2007

הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2116

#9465  נשלח: ג' 26/07/2011 16:12

Super
איזה סרט , אני חייב להודות שהוא התחיל לא ידעתי למה אני נכנס (בדיוק ראיתי kick ass לפני שבוע ) והסרט היה ממש מהנה ,
מסופר על בחור שאשתו "עזבה" אותו בהשפעת סוחר סמים והרגשה שאין משמעות לחייב החליט לעשות משהו עם עצמו ולהפוך ל Crimson Bolt , סופר הירו שנלחם בפשע (ועל הדרך מתכנן להציל את אשתו מסוחר הסמים) , הסרט לא לגמרי קומי לדעתי (אם כי יש כמה קטעים שבהחלט מעלים חיוך ) ובהחלט מספק פה ושם מעט אקשן לא צפוי .
אני והאישה יצאנו מרוצים
7.5\10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  630  |  631  |  632  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה