מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 607 מתוך 1452
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  606  |  607  |  608  | ... |  1450  |  1451  |  1452  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 538
מספר הודעות: 14269

#9091  נשלח: ו' 03/06/2011 9:13

לא. המאיה הפסיקו את לוח השנה אחרי תאריך זה כי זה סיום של מחזור חישובים שבסופו הם היו אמורים להקים פירמידה חדשה ולהתחיל מחזור חישובים חדש שיסתיים ב 26 למרץ 2407. המחזור הקודם הסתיים ב 18 לספטמבר 1618 ושום דבר לא קרה.

אפוקליפסת הזומבים תתרחש כנראה הרבה לפני כן אבל לא לפני התערוכת של האתר בחודש זה.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 18, 2008
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 673

#9092  נשלח: ו' 03/06/2011 10:53

היי
סרט טוב שאני ממליץ הוא Unknown (2011,
זהות לא ידועה

גבר (ליאם ניסן) מתעורר מתרדמת ומגלה כי מישהו חטף את הזהות שלו, אך איש אינו מאמין לו, כולל אישתו (ג'ניוארי ג'ונס). בעזרתה של צעירה (דיאן קרוגר) הוא יוצא להוכיח את האמת.

מאוד מצא חן בעיניי, סרט מתח ברמה טובה מאוד.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7331

#9093  נשלח: ו' 03/06/2011 11:52

Season.Of.The.Witch

להבדיל מהדיון שהיה פה, אני דווקא מחבב את ניקולאס קייג' והסרטים שלו.
הסרט הוא סרט ילדים לכל דבר. מכשפות ושטויות

בתקופה בה היו תולים נשים רק כי חשדו שהן מכשפות, קללה קשה רובצת על בני האדם.
כדי להסיר את הקללה, ניקולאס קייג' ויד ימינו צריכים להוביל את ה"מכשפה" שלדעת רבים גורמת לקללה למנזר בו יושבים הנזירים הכי נחשבים.

הסרט בעל סאונד לא רע בכלל ותמונה שלדעתי יכולה בקלות להוות את מרכז הבמה ב SHOOTOUT הבא. הרבה קטעים חשוכים וחשוכים למחצה שיקשו על כל מקרן. אני שומר את הסרט כדי לראות את ההבדל בתמונה בין הפאנא 900 ל פאנא 4000 שיגיע בשבוע הבא.

6\10
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 446

#9094  נשלח: ו' 03/06/2011 12:45

X-Men: First Class

קשה לשפוט סרט כל כך מעורב באיכותו. מצד אחד, ישנם אפקטים וצילומים מרהיבים, מצד שני, לעיתים נראה שמדובר באפקטים הלקוחים מפאור ריינג'רס (קריאת המחשבות של פרופסור X פשוט מגוכחת). המשחק של פרופסור X ומגנטו הוא די טוב, אך כל שאר המוטאנטים מתאימים לסרטי סטודנטים. העלילה גם היא, בעלת שיאים ונפילות. לעיתים כמעט נרדמתי, לעיתים ממש נהנתי. הסרט גם לא מרגיש אחיד באופיו, נראה שכל כך הרבה ידיים ומוחות שונים התעסקו איתו, שלעיתים לא הייתי בטוח שאני צופה באותו סרט (מסע הנקמה של מגנטו בארגנטינה קצת הזכיר את טרנטינו - הקטע החזק בסרט).

סה"כ החוויה הייתה די חיובית, אם כי מרה לעיתים. מומלץ לחובבי קומיקס ומשחקי וידאו. כל השאר - עדיף שתחכו לבלו-ריי.

6/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 417
מספר הודעות: 31584

#9095  נשלח: ו' 03/06/2011 14:15

Catskinner כתב:
לא. המאיה הפסיקו את לוח השנה אחרי תאריך זה כי זה סיום של מחזור חישובים שבסופו הם היו אמורים להקים פירמידה חדשה ולהתחיל מחזור חישובים חדש שיסתיים ב 26 למרץ 2407. המחזור הקודם הסתיים ב 18 לספטמבר 1618 ושום דבר לא קרה.

אפוקליפסת הזומבים תתרחש כנראה הרבה לפני כן אבל לא לפני התערוכת של האתר בחודש זה.

הסבר הגיוני.
אני מצטייד בערכה לאפוקליפסת זומבים!
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#9096  נשלח: ו' 03/06/2011 16:46

Catskinner כתב:

איך אתה יודע ? תקשרת איתם והם הסכימו ? כי אם כן אתה בוגד , יכולת לסדר עוד דברים
ואם לא איך אתה יודע ?
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#9097  נשלח: ו' 03/06/2011 16:47

guyezra כתב:
Catskinner כתב:

הסבר הגיוני.
אני מצטייד בערכה לאפוקליפסת זומבים!

כשתדע איזה ערכה עובדת אני מציע שתפתח דוכן , כי במחיר המתאים אולי אני אקנה ממך
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 538
מספר הודעות: 14269

#9098  נשלח: ו' 03/06/2011 17:21

truejoker כתב:
Catskinner כתב:

איך אתה יודע ? תקשרת איתם והם הסכימו ? כי אם כן אתה בוגד , יכולת לסדר עוד דברים
ואם לא איך אתה יודע ?

זיו, העורך שלנו אמר לי. יש לו קשרים שם אז אני מאמין לו.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7331

#9099  נשלח: ו' 03/06/2011 22:01

TRON

לא האמנתי כמה ארוך ומיגע יכול להיות סרט בדיוני עם יריות, מרדפים ופיצוצים.
קוין פלין בונה עולם תוכנתי שנקרא הרשת. בנו, לא מבין לאן נעלם אביו ביום בהיר אחד. הוא מגיע לחנות משחקים שהיתה בבעלות אביו, משחק קצת עם מחשב שנמצא במשרדו ומוצא את עצמו בתוך הרשת.

סאונד ותמונה סבירים +

5.5.\10
idan309
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 20, 2005

הבעות תודה: 230
מספר הודעות: 2492

#9100  נשלח: שבת 04/06/2011 0:15

Unkown

סרט בסגנון Taken (הסרט שהכי נהניתי ממנו בשנים האחרונות) עם אותו שחקן ראשי.
הסרט יותר מתוחכם עם פחות אקשן (אבל עדיין לא חסר).
נראה שנהניתי ממנו פחות בגלל שכל מה שקרה בו לא נראה לי הגיוני עד לשלבים האחרונים.
הזכיר לי סרט אחר בסגנון דומה (סרט אקשן שנראה לא הגיוני עד לסוף המפתיע שמבהיר את הכל) - Butterfly on a Wheel.

בכל מקרה בהחלט שווה צפייה - ציון 8/10 (הסוף העלה את הציון מ-7)
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36625

#9101  נשלח: שבת 04/06/2011 0:23

Last Night
זוג רב לאחר שהרעייה רואה את הבעל מתנהג בידידותיות יתר אחת העמיתות למשרד. נאמנות הבעל עומדת למבחן כאשר הוא נוסע עם העמיתה לעבודה לטיול עם לינה. בבית, הרעייה האוהבת מתראה עם חבר לשעבר אשר מנסה לפתות אותה.
עם אווה מנדז, קירה קניאטלי האנורקטית וסאם וורטינגטון שצריך להשאר בסרטי T.

כזה פיהוק הרבה זמן לא פערתי בסרט. מרגע שמתחילים את הסרט ועד תומו, מתח מיני באויר עם המון דיבורי סרק. בצד אחד של הסרט יש לנו את הבעל עם העמיתה הסקסית במלון. מצד שני, יש לנו את הרעייה אשר לא מפסיקה לפלרטט עם האקס. קחו את שתי הסיפורים הללו, תוסיפו להם בערך 50 ליטר של אלכוהול אשר נצרכים בסרט מעל יותר מידי דרינקים וקיבלתם מתכון בדוק לערב מלא רגשות אשמה של כל הצדדים. גם של הצופה.
פסקול DTS-HD Master Audio, אבל למי איכפת בסרט כזה מלא בדיבורים ועם 0 אקשן, גם מיני.
3/10
spazzz
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 04, 2008
הבעות תודה: 7
מספר הודעות: 271

#9102  נשלח: שבת 04/06/2011 0:39

kingikra כתב:
TRON

לא האמנתי כמה ארוך ומיגע יכול להיות סרט בדיוני עם יריות, מרדפים ופיצוצים.
קוין פלין בונה עולם תוכנתי שנקרא הרשת. בנו, לא מבין לאן נעלם אביו ביום בהיר אחד. הוא מגיע לחנות משחקים שהיתה בבעלות אביו, משחק קצת עם מחשב שנמצא במשרדו ומוצא את עצמו בתוך הרשת.

סאונד ותמונה סבירים +

5.5.\10

נהניתי בעיקר מהקונטרסט בסרט הזה
ארוך מייגע ומיותר
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2056
מספר הודעות: 35253

#9103  נשלח: שבת 04/06/2011 1:32

X-Men: First Class

הסרט הבא מביא אל המסך את תחילת הסאגה האפית של סידרת סרטי אקס-מן. עוד לפני שהמוטנטים חשפו את עצמם בפני העולם, ולפני שצ'רלס קסאוויאר ואריק לנשר הפכו להיות ל "פרופסור אקס" ו"מגנטו". בתחילה הם לא היו אויבים דגולים, אלא חברים טובים שעבדו ביחד עם עוד מוטנטים בכדי למנוע מלחמת עולם שלישית. תוך כדי העבודה יחדיו נוצר קרע עמוק ביניהם, קרע שהתחיל את המלחמה הנצחית בין האחווה של מגנטו לבין האקס-מן של פרופסור אקס.

זהו בעצם ה"פריקוול" של סידרת הסרטים, ההתחלה בה מסבירים את הרקע לדמויות ואיך הם הגיעו לאן שהם נמצאים כיום (הנכות של פרופסור אקס, הקסדה של מגנטו, ההתפתחות של "החיה" ועוד הרבה דברים מוסברים בסרט הנ"ל). מניסיון שלי רב סירטי הפריקוול בינוניים במקרה הטוב, גרועים במרבית המיקרים, כשהסרט הבא מוכיח שיכולים להיות יוצאי דופן. לטעמי הוא לא נופל ברמתו מהסרטים שקדמו לו ולעיתים עולה עליהם. בהחלט סרט חובה לכל מי שצפה באחד הסרטים הקודמים ואהב את הסיגנון.

8/10

צפיתי בסרט בקיריון בגלובוס מקס, היום היתה הקרנת הבכורה - קרי הקרנה ראשונית של הסרט והם עדיין איכשהו הצליחו לספק איכות זוועתית של ווידאו כולל סריטות, עיגולים שחורים ושאר תופעות שהייתי מצפה להם מפילם שעבר מספר רב של הקרנות ולא סרט שמוקרן בפעם הראשונה. בדיחה.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3373
מספר הודעות: 67633

#9104  נשלח: שבת 04/06/2011 8:07

The mechanic

סתת׳ם חוזר לעוד דמות רובוטית שהורגת ביעילות מפחידה אנשים, אלא שהפעם שוכרים אותו לרצוח את הבוס האהוב שהיה כמו אבא עבורו. לאט לאט מבינים למה הוא היה צריך למות ובמקביל מתקרב ״המכונאי״ לבן של הבוס ז״ל ומכניס אותו לעסק המשפחתי.

סרט לעוס קלישאות. אם בא לכם לבלות שעה וחצי של סרט בלי להפעיל אפילו אייקיו בודד, לראות איך רוצח סדרתי מופרך עושה את העבודה, זה הסרט שלכם. בעיקר אקשן, פיצוצים ויריות. סצינת. סקס מטוטשת בודדת שנראית כאילו מישהו הדביק אותה לסרט בטעות.

6.5/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2056
מספר הודעות: 35253

#9105  נשלח: שבת 04/06/2011 12:06

Louis C.K.: Hilarious

מופע הסטנדאפ של בחור שעד עכשיו לא ממש הכרתי אבל שאחרי המופע קראתי קצת לגביו ומסתבר שהיה אחראי לכתיבה בתכניות כגון Late Show with David Letterman, Late Night with Conan O'Brien ועוד. הפעם נראה אותו במופע משלו, שלמרות שחלק קטן ממנו כנראה לא יצחיק את חלקנו (הקשרים לתרבות האמריקאית), חלקו הגדול מצחיק מאוד. הסטנדאפ מליח לחצות גבולות טעם טוב כך שלמי ששי "בטן רכה" עדיף שלא יצפה. כל השאר מוטזמנים לצחוק מכל הלב.

8/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  606  |  607  |  608  | ... |  1450  |  1451  |  1452  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה