מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 605 מתוך 1472
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  604  |  605  |  606  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31740

#9061  נשלח: ג' 31/05/2011 15:30

ziv_r כתב:
Vanishing on 7th Street
מספר אנשים מגלים כי הסובבים אותם נעלמו כאשר הם משאירים אחריהם רק את בגדיהם והם נשארו בחיים מכיוון שהם החזיקו אביזר שהקרין אור (פנס, סיגריה...). האנשים מנסים לשרוד על ידי אגירת סוללות ופנסים, אך עם הזמן, הימים נהיים קצרים יותר והחושך טומן בתוכו סכנות.

אני לא יודע מה חשבו לעצמם היוצרים של הסרט עם הביצוע והסיפור הזה. לפנינו 90 דקות של חיפוש סוללות, שאלות קיומיות ומשחק עם פנסים ומכונית גרוטאה. הצלחתי להשאר ער עד לתום הסרט בשאיפה לקבל תשובות מי זה החושך, מי מסתובב בתוכו ולאן כל האנשים נעלמו. האם קיבלתי? תנחשו. האם הסרט שווה צפייה? תנחשו שוב.
פסקול DTS-HD Master Audio עם כמה Rumbles טובים לסאב המנומנם וזהו.
1/10

אני מודה שזה סרט שציפיתי לו.
העלילה לא ממש ברורה, אסון מיסתורי, מעלים שאלות פסיכולוגיות לקראת הסיום, דבר שמעורר ציפיות לפיתרון רוחני כלשהו שכמו שנרשם לא ממש מקבל תשובה.

לא כזה גרוע, אבל בהחלט מאכזב.
3/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 609
מספר הודעות: 14694

#9062  נשלח: ג' 31/05/2011 18:18

From Paris with Love

ריגול ופעולה. ג'יון טרבולטה שתמיד התפאר ברעמת שערותיו משחק כאן דמות הקרחה כמו כדור ביליארד. רק זה שווה כבר את הצפיה בסרט הדן במעלליו של צ'ארלי ווקס בעיר האורות.

ג'יימס רייס, המגולם בידי השחקן ג'ונתן ריס-מאייר, הוא בעל תפקיד זוטר בשגרירות ארה"ב בפריס ומבצע גם קצת חלטורות עבור ה CIA. ההזדמנות שלו להתקדם בשרות החשאי נגלית לפניו כשהוא מתבקש ללוות את צ'ארלי ווקס האגדי במשימה לכאורה שגרתית שאמורה להימשך רק שעות ספורות.

רק ששום דבר לא שיגרתי במשימה והגופות מתחילות להיערם בקצב מרשים היות והאדון ווקס מפגין חוסר איכפתיות מוחלט לגבי קיומם הפיזי של הסובבים אותו.

מה עובד טוב: ג'יון טרבולטה המפגין שוב שילוב מקסים של סוציופטיות טהורה, חוש הומור וקסם אישי. העיר פריס שאין כמוה בעולם, האקשיין שלא מפסיק לרגע.

מה לא עובד טוב: הדמות של ג'יימס רייס שלא ייתכן שהיא יכולה להיות עד כדי כך נאיבית, העובדה שלא ייתכן שזונות רחוב אמיתיות בפריס ייראו טוב כמו הזמרת Melissa Mars, העלילה שהיא באמת מופרכת מהיסוד (אבל למי איכפת?), סצינת הסיום שבאמת שבלונית מידי.

בהחלט אפשר לראות 8/10
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 679

#9063  נשלח: ג' 31/05/2011 23:22

all good thimgs
תקציר: דרמת מתח על בן של מיליונר שמתחתן עם פשוטת עם ובהמשך הוא מתגלה כלא ממש נורמלי.
סרט נחמד אבל לא ממש ממריא לשומקום, לא בונים מתח היסטרי.
סה"כ אפשרי לצפיה.
6.5/10

קומפני מן
במילה אחת משעמם , לא יודע מה ניסו להביא פה תמונה מציאותי על המשבר בארה"ב ופיטורין?
לא משכנע.
6/10
Zrizi
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2009
הבעות תודה: 29
מספר הודעות: 408

#9064  נשלח: ד' 01/06/2011 6:01

Black swan
סרט חזק בצורה יוצאת דופן, אבל אפל קודר ומטריד. אני לא מצליח לראות יותר מרבע שעה רצוף. ראיתי כבר מעל שעה...

The ghost writer
עורך ביוגרפרפיה של פוליטיקאי בריטי מחליף את קודמו שנמצא מת.
איטי, מותח, אבל חסר משהו בשביל להפוך אותו לסרט טוב באמת.
6/10

Due date
קומדיה מקורית, מאד מוצלח בעיני. מהיוצרים של The hangover.
8/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3725
מספר הודעות: 36811

#9065  נשלח: ד' 01/06/2011 9:30

Red Riding Hood
יושבי כפר שכבר התרגלו להקריב קורבנות של חיות לזאב קטלני ומסתורי, קוראים לעזרה חיצונית לאחר שהזאב הגביר את תאבונו והחל לדרוש קורבנות אדם. העזרה החיצונית מגיעה בדמות אב מלווה בנתינים חמושים אשר לוקחים את התפקיד שלהם יותר מידי ברצינות ומאמללים את חייהם של תושבי הכפר. כאשר מתגלה כי הזאב דורש את חייה של גיבורת הסרט, זוג צעירים שטופי הורמונים נחלצים לעזרתה.
בקצרה, זהו סיפור כיפה אדומה בעיבוד מודרני.

תחשבו על הסיפור של כיפה אדומה עם נגיעות של New Moon.
האם זה סרט לילדים? לא. הסיפור כאן אפל למדי.
האם יש סצנות אקשן טובות? לא ממש, כל הסצנות הטובות מתאגדות לכדי חמש דקות.
שאר הסיפור שווה משהו? בינוני.
יש ישועה לפחות מכיוון הפסקול? במידה מסויימת כן. הפסקול מגיע בפורמט DTS-HD Master Audio ומה שמיוחד בו זה הנעימות של הסצנות השונות ושל אלו אשר משולבות בקטעי המעבר. הנעימות הללו אומנם חוזרות על עצמן, אך הן מכילות הדגשה רחבה בתחום הנמוך מהסוג שגורם לחלונות בבית לרעוד בחדרים אחרים. מעבר לכך, זה גם עוזר לשמור על ערנות לאחר קטעי הדיבור המשעממים.
5/10
Eff (אפ)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 09, 2009

הבעות תודה: 26
מספר הודעות: 1246

#9066  נשלח: ד' 01/06/2011 10:19

בדרך לחתונה עוצרים בבנקוק

אותה עלילה (כמו בוואגאס)
אותם שחקנים
אותם הזיות
אותם כשלונות

עדיין - הסרט הורס
כשהקפטן נוחת עם סירת מנוע על החוף - ודואג לזרוק עוגן - זה מצחיק
כששיכור מאבד אצבע וצוחק - זה מצחיק
כשמישהו בוכה כשמגלה שהסקס שהיה לו לילה קודם זה בעצם עם גבר - זה מצחיק
כשנזיר שתקן בן 100 עושה שטויות - זה מצחיק
כשקוף סוחר בסמים-זה מצחיק

סרט לא מפתיע בכלל (למי שצפה בוואגאס), הכל דיי ידוע מראש . אבל אי אפשר שלא לצחוק במשך שעה וחצי. עד גמר הכתוביות וכיבוי האורות באולם אף אחד לא זז מהכסא
סרט מומלצ למי שטוב לו ושמח

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 02, 2010
הבעות תודה: 31
מספר הודעות: 867

#9067  נשלח: ד' 01/06/2011 10:31

מהיר ועצבני 5

אותה העלילה
עוד שחקים טובים
הרבה פעלולים בלי אפשריים ...

כל הקטעים בסרט דוחפים את הסרט קדימה ולא משאיר זמנים מתים לאנשים שנרדמים באמצע הסרט
יש אקשן ויריות בלי סוף
פחות התייחסות לרכבים ולשיפורים למיניהם
הסרט עבר יותר לסרט פעולה-אקשן ואין התמקדות ברכבים

ציון 10\8
amitvv
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 01, 2009
הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 304

#9068  נשלח: ד' 01/06/2011 13:00

ziv_r כתב:
Red Riding Hood
יושבי כפר שכבר התרגלו להקריב קורבנות של חיות לזאב קטלני ומסתורי, קוראים לעזרה חיצונית לאחר שהזאב הגביר את תאבונו והחל לדרוש קורבנות אדם. העזרה החיצונית מגיעה בדמות אב מלווה בנתינים חמושים אשר לוקחים את התפקיד שלהם יותר מידי ברצינות ומאמללים את חייהם של תושבי הכפר. כאשר מתגלה כי הזאב דורש את חייה של גיבורת הסרט, זוג צעירים שטופי הורמונים נחלצים לעזרתה.
בקצרה, זהו סיפור כיפה אדומה בעיבוד מודרני.

תחשבו על הסיפור של כיפה אדומה עם נגיעות של New Moon.
האם זה סרט לילדים? לא. הסיפור כאן אפל למדי.
האם יש סצנות אקשן טובות? לא ממש, כל הסצנות הטובות מתאגדות לכדי חמש דקות.
שאר הסיפור שווה משהו? בינוני.
יש ישועה לפחות מכיוון הפסקול? במידה מסויימת כן. הפסקול מגיע בפורמט DTS-HD Master Audio ומה שמיוחד בו זה הנעימות של הסצנות השונות ושל אלו אשר משולבות בקטעי המעבר. הנעימות הללו אומנם חוזרות על עצמן, אך הן מכילות הדגשה רחבה בתחום הנמוך מהסוג שגורם לחלונות בבית לרעוד בחדרים אחרים. מעבר לכך, זה גם עוזר לשמור על ערנות לאחר קטעי הדיבור המשעממים.
5/10

אני באמת לא מאמין שנתת לחרא הלעוס והצפוי הזה יותר מTrue Grit
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#9069  נשלח: ד' 01/06/2011 13:01

amitvv,
אני מקווה שאתה לא מתווכח איתי על הטעם שלי בסרטים
אוריאל
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 23, 2006

הבעות תודה: 61
מספר הודעות: 2845

#9070  נשלח: ד' 01/06/2011 17:53

hannibal rising

הסרט שלפני טרילוגיית שתיקת הכבשים (שתיקת הכבשים, דרקון אדום , חניבעל) אמור לשפוך אור על סיבת הפיכתו של חניבעל לקטר , אחת הדמויות המפחידות והאפלות ביותר בקולנוע - למפלצת האכזרית שכולנו מכירים.לפי שאני נכנס לעלילה אני רק אציין שהסרט מבוסס על הסרט men hunter שאותו לא ראיתי.
אז לסרט - אני אשתדל מאוד להמעיט בפרטים ואני רק אציין שהימים הם ימי מלחמת העולם השניה וחניבעל הצעיר ומשפחתו נמלטים מהנאצים...מכאן והלאה אני לא מסגיר את העלילה .יש טוויסט קטן בסוף אם אתם מאוהבי הז'נאר לא תתאכזבו.

צילום - רגיל כמו שהתרגלנו מרוב הסרטים בעשור האחרון , אין שום דבר מיוחד , הצבעים בסרט חוזרים על עצמם , כמו גם המקומות והנופים , אין שום צילום מתוחכם , צילום קולנוע בסיסי ביותר ותו לא.(5/10)
סאונד - פנטסטי אין מה להוסיף מעבר , זהו לא סרט של אפקטים אבל הסאונד מעביר את תחושת החלחלה , רועם כשצריך ומחזיק את המתח ברגעים הנכונים.פסקול מוסיקה קלאסית עם הרבה נפח - נהניתי ממנו מאוד(8/10)
משחק - מלבד שחקן אחד (לא אגלה מיהו , רק שהוא "מהרעים") שאר השחקנים בינוניים מאוד כולל השחקן שמשחק את לקטר , שום דמות לא תפסה אותי , איפה קולנול האנס לנדה מממזרים חסרי כבוד שלא יצא לי מהראש חודשים???(3/10 - צוות מאוד לא מנוסה , ה3 רק בגלל הדמות שאהבתי)
סיפור - הסיפור עצמו פנטסטי ואחד המדהימים לדעתי , אין פה מה להאריך יותר מדי .(10/10)

סיכום
אחד הסיפורים המרתקים , היה צריך להישאר ספר ,העיבוד הקלונועי מאכזב אך עם זאת מי שחובב ז'אנר הזוועה בהחלט ירווה את צמאונו בסרט הזה.
מבחינת סצנות הוא ללא ספק אחד הסרטים המחרידים שראיתי אי פעם (לא במובן הגרוע , במובן המפחיד) , הייתי צריך 3 הפסקות +3 סיגריות (זה בדר"כ מה שאני מעשן ביום שלם) כדי להירגע ולראות אותו עד הסוף כך שאין ספק שמהבחינה הזו הסרט עושה את העבודה.
במשפט אחד - אם אתם רוצים להירדם היום בלילה - אל תראו .
גזר הדין-7/10
amitvv
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 01, 2009
הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 304

#9071  נשלח: ד' 01/06/2011 18:35

ziv_r כתב:
amitvv,

צודק, סליחה
פשוט אישית יצאתי מהסרט הזה בתחושה של "מה לעזאזל הפסולת הקולנועית הזו עושה אצלי בכונן "
אז קצת התפלאתי שיש משהו שבאמת מצא משהו טוב בסרט הזה.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 295
מספר הודעות: 4731

#9072  נשלח: ד' 01/06/2011 18:48

amitvv כתב:
ziv_r כתב:
amitvv,

צודק, סליחה
פשוט אישית יצאתי מהסרט הזה בתחושה של "מה לעזאזל הפסולת הקולנועית הזו עושה אצלי בכונן "
אז קצת התפלאתי שיש משהו שבאמת מצא משהו טוב בסרט הזה.

איך אומרים, *** של אחד זה אוצר בשביל אחר .

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#9073  נשלח: ה' 02/06/2011 7:21

Hall Pass
שתי נשים אשר מאסו בגישה המזלזלת של הבעלים שלהם כלפיהן, נותנות לבעלים שלהם חופשה של שבוע מהנישואין בהם הם יכולים להתהולל כמה שהם רוצים. כאשר הבעלים יוצאים לזירת הפנויים והפנויות, הם מגלים שהם לא מתנת האנושות למין הנשי כפי שהם חשבו.
עם אוון וילסון וכריסטינה אפלגייט.

Chick Flick קומי. עוד סרט לראות רק עם האישה כאשר היא מתלוננת שאתם תופסים תמידית את הסלון בערבים ושתשימו סרט בלי מכוניות מתפוצצות, זומבים או חוצנים.
פסקול DTS-HD Master Audio עמוס במלל ובדיחות קרש.
5/10 בגלל כמה בדיחות בודדות טובות וכריסטינה אפלגייט שהזדקנה לא טוב.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3437
מספר הודעות: 67924

#9074  נשלח: ה' 02/06/2011 8:22

Gulliver's Travels

ג'ק בלאק מסתפק במועט כמחלק דואר בעיתון גדול. הוא מאוהב מרחוק בעורכת הטיולים של העיתון שמשכנעת אותו לצאת למסע בסירה ולכתוב לעיתון על משולש ברמודה, הוא מגלה עולם שלם שבו הוא לא סתם פיון אלא הענק שמציל את כל הסביבה.

חביב, הומור עדין (כלומר, לא ג'ק בלאק קלאסי), בלאק עדיין עושה שטויות ומתעכב על מני קשקשת (ע"ע אדם סנדלר עם בעיית משקל).

סה"כ חביב, מתאים לצפיה עם הילדים וכו' - וזה באמת מה שעשינו.

7.5/10 - לא סרט מופת אבל חביב למדי למשפחה

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 117
מספר הודעות: 2485

#9075  נשלח: ה' 02/06/2011 8:53
Re: Battle L.A

sbwolf כתב:
פלישה עולמית: קרב לוס אנג'לס:

למי שלא יודע מדובר בעוד סרט אסונות/חיזרים, העלילה מוכרת ודי באנלית - חיזרים פולשים לכדור הארץ ולא על מנת לשחק דוקים.
הפעם מתרכזים בקבוצת חיילי מרינס, שנשלחים על מנת למצוא ולפנות כל אזרח שנמצא בשטח הקרב, לבסיס בטוח.

אז ככה, בהחלט נהיניתי מהסרט למרות שיש הרבה דברים לא הגיוניים שם שהפריעו לי שאפרט בהמשך (בהתאם להגיון הסרט כמובן).

ההשוואה ההגיונית היא יותר לסרטי מלחמה מאשר לסרטי חייזרים.
החייזרים די חסריי דמיון ומאוד מזכירים בני אדם בטכנולוגיה וסגנון הלחימה שלהם.

הסרט בגדול לא מחדש שום דבר ולדעתי יש בו הרבה פוטנציאל מפוספס בקטעי הקרבות.

ההתנהגות של החיילים בסרט בשטח בנוי, מאוד לא סבירה, בהשוואה למה שאני מכיר בצה"ל, וזה עצוב מאוד אם כך גם חיילים אמריקאיים מתנהגים במציאות (קשה לי להאמין).
ההתנהגות של החייזרים עוד יותר לא סבירה ודומה יותר לאויבים עם AI במשחקי מחשב מאשר יצורים אינטיליגנטים.

במאי טוב יותר היה יכול להפוך את קטעי הקרבות לברורים וגרפיים יותר (אולי גם עם מספר קטעים בהלוך איטי).

עוד דבר שמפריע הוא שבסרט יש הרבה מאוד דמויות ובתחילת הסרט מנסים להראות לנו כמה שיותר מהם, מה שבסופו של דבר מפספס את הפואנטה, כשהצופה לא מצליח להיקשר לאף אחד מהם.

בשורה תחתונה - לחובבי הז'אנר (סרטי מלחמה וקמצוץ חייזרים) בלבד

ציון 6/10

מאחר ואני חותם כמעט על רב הביקורת המצוטטת כאן חסכתי לי קצת כתיבה.
רק שאני קצת יותר ביקורתי וחייב לאוסיף ולציין שהתסריט הוא די עלבון לאינטילגנציה (סמל אחד מצליח לעשות מה שחיל המודיעין והפיקוד העליון לא מצליחים),החייזרים נראים כאילו עשו גזור ואדבק מסרט משנות השמונים, והקיטש האמריקאי בדיאלוגים ... אוי הקיטש היה כל כך דביק (מישהו כבר הזכיר כאן תעמולת גיוס לצבא האמריקאי).
באופן כללי זה היה די בזבוז זמן של שעתיים,אם כי לא כל כך נוראיות.
לפחות הסאונד היה סבבה.
5/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  604  |  605  |  606  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה