האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 554 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  553  |  554  |  555  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
sagyle (שגיא לוי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 02, 2008

הבעות תודה: 45
מספר הודעות: 2302

#8296  נשלח: א' 27/02/2011 23:48

127 שעות
גיא פינס ה%$&@#W הזה - במשפט אחד הרס לי את כל הסרט עם הספוילר הכי גדול שיכול להיות.
אסור...אסור להמרח בסלון ולשמוע אותו בזווית האוזן כשאין כח להתמרד לג'אנק הטלוויזיוני הזה שאשתי רואה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#8297  נשלח: ב' 28/02/2011 1:04

sagyle כתב:
127 שעות
גיא פינס ה%$&@#W הזה - במשפט אחד הרס לי את כל הסרט עם הספוילר הכי גדול שיכול להיות.

איזה ספויילר כבר יכול להיות בסרט הזה??
Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#8298  נשלח: ב' 28/02/2011 1:07

הגיא פינס הזה הוא באמת לא בסדר. גם את הסוף של טיטאניק גיליתי אצלו בתוכנית
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 189
מספר הודעות: 3595

#8299  נשלח: ב' 28/02/2011 1:26

crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1917

#8300  נשלח: ב' 28/02/2011 9:19

Jackass 3D,
האמת היא שאין יותר מידי מה לספר על חבורת מאותגרי הזמן והשכל האלו, כול פעם הם מפתיעים אותי מחדש בכמות השטויות שהם יכולים לעשות לעצמם, מעבר לנזק הפיסי חזר התקדים.
הסרט הזה מתאפיין בשתי נק' מפנה, האחת הינה כול הקונספט של ה 3D, ישנם קטעים של השפרצות, הקאות ושלל ירקות כולל Slow Mo מגניבים ביותר שמקנים לסרט מימד חדש.
המפנה השני הוא, שיש שם כמה סצינות גועליות ביותר, כולל סצינת הכמעט סיום עם השירותיים הכימיים, אני לא אפרט למי שמוכן להמר על הקאה בטוחה. גועלי, מזעזע ומצחיק לאין שיעור, הדבר הראשון שעולה לך בראש שרואים כזו סצינה הוא: כמה לעזעזל קיבל האידיוט בשביל להסכים לעשות דבר כזה...
מומלץ בחום לחובבי הז'אנר, מומלץ גם לאלו שלא ראו עוד שום מעללי טיפשות מעולם שתועדו בשלל מצלמות ושלל זוויות.
10\6 עבור הצחוקים שעברו עלי לאורך כול הסרט, כולל רגעי הגועל הלא דלים.

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36397

#8301  נשלח: ב' 28/02/2011 9:52

Burlesque
נערה כפרית מגיעה לעיר הגדולה ומשתלבת במועדון ריקודים ושירה. במהרה היא נהפכת לדמות המרכזית במועדון.
עם כריסטינה אגילרה ושר.

סרט מוזיקלי. ה Plot למעלה אומר הכל. אם אתם בראש של סרטים מוזיקלים עם פסקול טוב, זה הסרט העדכני בשבילכם. לא לוותר על פסקול DTS-HD Master Audio בסרטים מסוג זה בהם הפסקול הוא משמעותי.
למרות שצפיתי בגרסת ה Blu-ray, התמונה לא הייתה חדה כפי שהיא צריכה להיות. ייתכן וזה פילטר מיוחד בשל סביבת המועדון האפלולית, אך עדיין הייתי מצפה ליותר.
7.5/10 כציון עבור סרט מוזיקלי.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#8302  נשלח: ב' 28/02/2011 20:27

The next 3 days

מבדר למרות שכל הרעיון די מופרך. הרימייק הזה יותר "הוליוודי" מהמקור הצרפתי שלו (שהיה מצויין לדעתי ועם דמויות אמינות יותר) . קרואו ובנקס מפצים בנוכחות שלהם על תסריט קצת בעייתי. בראיין דנהי הוותיק בתפקיד אורח קטן מדי, וחבל כי הוא שחקן מעולה.

7/10
l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 30, 2009

הבעות תודה: 46
מספר הודעות: 1623

#8303  נשלח: ג' 01/03/2011 8:53

Faster

אסיר שהשתחרר אחרי שריצה 10שנים,חוזר לנקום בחבורה שרצחה את אחיו לאחר שוד בנק שביצעו.

מעט מדי מכות ויותר מדי אקדחים (ציפיתי מTHE ROCK ליותר)

10\7

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36397

#8304  נשלח: ג' 01/03/2011 9:29

Jackass 3D
חבורת Jackass החלה ב MTV לפני 10 שנים וזהו הסרט השלישי אשר חותם 10 שנים של המותג. למי שלא מכיר, הסרט משלב מתיחות ומעשי פעלולים אשר יגרמו לכם ללסת שמוטה.

כמיטב המסורת, גם בסרט זה כל סצנה מכילה נוזלי גוף. זה יכול להיות קיא, זיעה או הפרשות ממקומות נמוכים יותר בגוף ללא שום צנזורה. הסצנות כאן וולגריות בצורה קשה, היו קטעים בהם לא האמנתי שדברים כאלו עולים על המסך. בהרבה סצנות אחרות פשוט הרצתי אחורה כל פעם 10 שניות בשביל לראות את הסצנה שוב מכיוון שלא האמנתי למה שאני רואה.
בשביל לסבר את הדמיון, הנה מדגם מייצג של האביזרים בהם נעשה שימוש בסרט: דבק 3 שניות ומספר גופות ערומות, Sling Shot משני מנופים גדולים כאשר באמצע שירותים ובחור קשור, אופנוע ים שעף למקום בו אין מים, שור נגד אדם, תיש נגד אדם, כדורי גולף ואיברי מין גבריים בצורה שמעולם לא ראיתם, אדם עם יכולת נשיפת אויר יוצאת דופן מנקבים בגוף ועוד.
הרבה מהסצנות צולמו עם מצלמת Slow Motion אשר מניבה צילומים מרשימים מאוד של האפקטים.
מי שיחליט לצפות, שיחזיק דלי עבור קיא בקרבת מקום ושיבין שהוא לעולם לא יחזור להיות תמים כפי שהוא היה.
למבוגרים בלבד.
8/10
AviBiton (אבי ביטון)
גורו HTmobile
גורו HTmobile

הצטרף בתאריך:
  Apr 10, 2005

הבעות תודה: 359
מספר הודעות: 17346

#8305  נשלח: ג' 01/03/2011 12:06

ziv_r כתב:
Jackass 3D
חבורת Jackass החלה ב MTV לפני 10 שנים וזהו הסרט השלישי אשר חותם 10 שנים של המותג. למי שלא מכיר, הסרט משלב מתיחות ומעשי פעלולים אשר יגרמו לכם ללסת שמוטה.

כמיטב המסורת, גם בסרט זה כל סצנה מכילה נוזלי גוף. זה יכול להיות קיא, זיעה או הפרשות ממקומות נמוכים יותר בגוף ללא שום צנזורה. הסצנות כאן וולגריות בצורה קשה, היו קטעים בהם לא האמנתי שדברים כאלו עולים על המסך. בהרבה סצנות אחרות פשוט הרצתי אחורה כל פעם 10 שניות בשביל לראות את הסצנה שוב מכיוון שלא האמנתי למה שאני רואה.
בשביל לסבר את הדמיון, הנה מדגם מייצג של האביזרים בהם נעשה שימוש בסרט: דבק 3 שניות ומספר גופות ערומות, Sling Shot משני מנופים גדולים כאשר באמצע שירותים ובחור קשור, אופנוע ים שעף למקום בו אין מים, שור נגד אדם, תיש נגד אדם, כדורי גולף ואיברי מין גבריים בצורה שמעולם לא ראיתם, אדם עם יכולת נשיפת אויר יוצאת דופן מנקבים בגוף ועוד.
הרבה מהסצנות צולמו עם מצלמת Slow Motion אשר מניבה צילומים מרשימים מאוד של האפקטים.
מי שיחליט לצפות, שיחזיק דלי עבור קיא בקרבת מקום ושיבין שהוא לעולם לא יחזור להיות תמים כפי שהוא היה.
למבוגרים בלבד.
8/10

ראיתי אתמול, ממשיך את מיטב המסורת של Jackass רק שנראה שהפעם הם לקחו את עניין ההפרשות צעד אחד (או הרבה צעדים) קדימה.
היו סצינות שפשוט אמרתי WTF.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 93
מספר הודעות: 2098

#8306  נשלח: ג' 01/03/2011 12:14

mulder כתב:
guyezra כתב:
מצ'טה זה לא לכל אחד.
זה יותר לחובבי טראש ו-B MOVIE

הייתי בהצגת טרום בכורה של הסרט והיו כאלה שיצאו באמצע
אבל אני מסכים, זה סך הכל סרט כיפי ומופרך בכוונה. פשוט חייבים לאהוב את הסגנון של רודריגז בשביל להתחבר לזה ולהנות. למרות המראה הכאילו זול זה Bמובי טוב, ומי שראה פעם את הרמה של סרטי הגריינדהוס האמיתיים או כל מיני שארקטופוסים יבין מה הכווונה.

הכי הזוי - הסרט לא הוקרן אחר כך בבתי הקולנוע בארץ כי "הוא אלים מדי" , איזה טמטום וצביעות. אם זה היה איזה דרמה מזרח אירופאית על רועה צאן שאונס את הכבשים שלו היו מראים את זה כי זה נחשב "אומנותי" . אפילו את "ממזרים" של טרנטינו שיבחו והיללו למרות שהוא חולני וגראפי פי כמה, אבל זה עובר מסך כי העם היהודי אוהב לראות שדופקים לנאצים את הצורה.

כשעושים COVER לשיר, אם הביצוע החדש לא מוסיף משהו, פרשנות חדשה, משהו מפתיע - אין בו כלום. כזה הוא מצ'טה. אם מישהו רוצה לעשות עוד B MOVIE - סבבה, לא ניראה לי שזאת הייתה כוונת המשורר.

ואם כבר הזכרת את ממזרים חסרי כבוד, זה אמנם סרט מהנה, אבל נמאס לי כבר מהחוצפה של טרנטינו. הוא עלאק עושה מחוות לכל מני סרטים, בפועל מה שהוא עושה זה להעתיק כמו שאני הייתי מעתיק שעורים בתיכון - אחד לאחד.
תסתכל על סצנת הפתיחה של "ממזרים" ואחר כך תסתכל על הסצנה הראשונה ב"טוב הרע והמכוער" שבה מופיע angel eyes.
זו פשוט אותה סצנה. אז מה הוספנו כאן? סתם טרנטינו לקח משהו מאוד מוצלח, ועשה אותו בעצמו. יש היום מספיק אנשים בעולם שלא ראו את הסרט המקורי. מה שטרנטינו עושה לא יותר יצירתי ממה שאני עשיתי בתיכון. הוא פשוט יודע ממי להעתיק.
esloan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 191
מספר הודעות: 2669

#8307  נשלח: ג' 01/03/2011 13:21

nir11 כתב:

זו פשוט אותה סצנה. אז מה הוספנו כאן? סתם טרנטינו לקח משהו מאוד מוצלח, ועשה אותו בעצמו. יש היום מספיק אנשים בעולם שלא ראו את הסרט המקורי. מה שטרנטינו עושה לא יותר יצירתי ממה שאני עשיתי בתיכון. הוא פשוט יודע ממי להעתיק.

גם זה סוג של כישרון
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 2322

#8308  נשלח: ג' 01/03/2011 13:40
מכבד את דעתך, אבל מוכרח לציין שאני ממש לא מסכים

[quote="nir11"]
mulder כתב:
guyezra כתב:
מצ'טה זה לא לכל אחד.
זה יותר לחובבי טראש ו-B MOVIE

ואם כבר הזכרת את ממזרים חסרי כבוד, זה אמנם סרט מהנה, אבל נמאס לי כבר מהחוצפה של טרנטינו. הוא עלאק עושה מחוות לכל מני סרטים, בפועל מה שהוא עושה זה להעתיק כמו שאני הייתי מעתיק שעורים בתיכון - אחד לאחד.
תסתכל על סצנת הפתיחה של "ממזרים" ואחר כך תסתכל על הסצנה הראשונה ב"טוב הרע והמכוער" שבה מופיע angel eyes.

נכון שסצינת הפתיחה היא בהשראת הטוב הרע והמכוער, אבל...
במקור מדובר על אדם אחד מול אדם אחד והשיחה היא יחסית קצרה (נניח 2-3 דקות, לא יותר) ומטרתה לגלות איפה החביאו זהב.
בממזרים - מדובר על החוקר הנאצי מול אדם אחד, אך ברור שיש לו חיילים שעומדים מאחוריו ובשפע. פה גם מדובר על אנשים שמתחבאים ולא על מחבוא של זהב ולכן המתח הוא שונה. הסצינה הזו היא קרוב לעשר דקות באורכה וזה גם הבדל משמעותי.

בוודאי שהדמיון הוא רב, אבל להגיד שזו העתקה פסולה, זה בעצם לומר שסצינות שבהן מתנהלת שיחה בפתיחת הסרט שברור לך שתסתיים במוות של אחד הצדדים, הן פסולות, משום שזה כבר היה בהטוב הרע והמכוער.

טרנטינו גם אמר שזו מחווה, כלומר לא התיימר להמציא משהו מאפס, אז לדעתי זו מחווה שהיא לגיטימית (וגם סצינה מצויינת בפני עצמה).

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#8309  נשלח: ג' 01/03/2011 13:51

erezsolan כתב:
nir11 כתב:

גם זה סוג של כישרון

אני לא מומחה גדול אבל זה ידוע שהוא לוקח השראה מסרטים ישנים ואוהב לעשות להם מחוות (מה ידוע, הוא הודה בזה לבד עם דוגמאות). אז הוא עשה פתיחה דומה ל"טוב הרע והמכוער" ב'ממזרים' , ביג דיל. אני לא רואה בזה בעיה, זאת בחירה שלו והקהל שופט אותו בסוף, הוא לא ממש מרמה אף אחד. גם הבנתי ש TRUE GRIT החדש הוא כמעט אחד לאחד דומה למקור מבחינת דיאלוג. ועדיין הקונצנזוס הוא שהאחים כהן "גאונים" משום מה ופה אנחנו מדברים על copy/paste.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3228
מספר הודעות: 67066

#8310  נשלח: ג' 01/03/2011 13:55

לא הבנתי את הקטע - הרי ברור שזה גנוב (גם שם הסרט גנוב!!!), הרי זה כל הטריק של טרנטינו, הוא לוקח מ-א' ואז מחבר ל-ב' ומשנה את העלילה ל-ג'.

הוא עושה סוג של רמיקס לסרטים של פעם בשביל ליצור יצירות חדשות כיום. זה בדיוק הרעיון שלו והוא לא רק שלא חוצפן, אלא נותן סופר כבוד והכרה לסרטים שהוא לוקח מהם את ההשראה.

ממזרים היה הסרט הטוב ביותר של שנה שעברה מבחינתי.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  553  |  554  |  555  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה