האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 551 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  550  |  551  |  552  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36397

#8251  נשלח: ב' 21/02/2011 9:08

The Reef
חבורת אוסטרלים נתקעים בלב ים לאחר שסירה אותה השיטו, עלתה על שרטון. המתח עולה כאשר הם שוחים לאי בקרבת מקום ואחריהם כריש לבן.

לוקחים 4 אנשים, מלבישים אותם כמו כלבי ים וזורקים אותם למים שורצי כרישים. מי נראה לכם ינצח? לא תרצו לגלות וגם אין פה הפתעות או סרט מעניין במיוחד. הנופים שהיו יכולים להיות לנו בסרט כזה לא כאן (שכירת מסוק עבור הסרט הזה הייתה מכפילה את התקציב שלו), גם צילומי הכריש לא משכנעים ואפילו הבנות לא כאלו יפות. סצנות הטריפה של הכריש? גם לא כאלו מאיימות.
סתם סרט חובבני.
4/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 14018

#8252  נשלח: ב' 21/02/2011 9:11

תודה שחסכת לי את הטירחה שבהורדת הסרט
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 396
מספר הודעות: 31207

#8253  נשלח: ב' 21/02/2011 11:33

אני ראיתי אותו ב-FF...
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#8254  נשלח: ב' 21/02/2011 11:58

דווקא מאוד נהניתי מ THE REEF . זה מזכיר את open water אבל יותר מעניין, והרבה יותר מלחיץ. הסרט לדעתי נראה טוב, וזה שהוא לא עם תקציב ענק דווקא פועל לטובתו, כי זה מרגיש אמיתי יותר. בכלל, תקציב גדול לא מבטיח שום דבר, ראו ערך "רובוטריקים".

7/10 .בהחלט שווה צפייה.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#8255  נשלח: ב' 21/02/2011 12:21

sbwolf כתב:
Huber כתב:
mta194, יכול להיות שזה כך בכל או רב הקומפלקסים שלהם. בכל מקרה, חוץ מה MAX (ואולי ה VIP, לא בדקתי), הקומפלקס שלהם בקיריון לא מצדיק השקעה של שקל בודד ואפילו בחינם הרגשתי שעובדים עליי. הסאונד זוועה, איכות הווידאו מזוויעה, האולמות זעירים כולל המסך, הכיסאות לא נוחים, בקיצור במזרח הרחוק ראיתי סרטים באולמות יותר סבירים מזה.

שום דבר שאתם מתארים לא מתקרב בכלל לגלובוס מקס במודיעין.

ללכלוך המטורף בבתי הקולנוע ובשרותים, העובדים הצעקניים, והמסכים הקטנים כבר התרגלתי.

מה שבאמת מרתיח אותי זה רוב המסכים(מקרנים) הצרובים אפילו באולם הוי.איי.פי , הרמקולים המקולקלים בצורה לא סימטרית (נאלצתי לראות את "גנב עירוני" כאשר את כל הסאונד שומעים מצד ימין בלבד כאילו אני מתחת למים), וההתקמצנות על החשמל כאשר מפעילים לעיתים רק את הרמקולים הקדמיים בלבד.

כמובן שעל כל הדברים האלה אין טעם להתלונן כי מנהל הקולנוע הוא אימבציל שלרוב לא נמצא וגם כשהוא נמצא הוא מתרץ ש"זה עולה הרבה כסף להחליף את הציוד"??!! (איך עונים לתשובה הזויה כזאת?)

הסיבה היחידה שאני הולך לשם זה הקירבה ,המבצע של לאומי קארד וחוסר הסבלנות לחכות שהסרט יגיע לבלו-ריי.

וכמובן תמיד יש לי תקווה שאני אפול על אחד מ-2 האולמות היחידים שעוד תקינים.

בכל מדינה מתוקנת גלובוס מקס כבר מזמן היה נסגר. (מה שיקרה בסופו של דבר ויפה שעה אחת קודם)

והמצב רק ילך ויחמיר. ככל שמערכות ק"ב הולכות ונהיות זולות יותר ותעשיית הורדת הסרטים הולכת וגדלה ככה המצב בקולנועים ילך ויחמיר. לא שווה להם לשדרג היום. הם מנסים בתקופת פרפורי הגסיסה כמה שיותר למכור.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#8256  נשלח: ב' 21/02/2011 13:30

ההתנהלות של בתי הקולנוע בארץ נראית כאילו למשוך צופים זה העדיפות האחרונה שלהם. הם לא מנסים לשנות שום דבר כבר שנים חוץ מלהעלות את מחירי הכרטיסים.
haimbl
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 16, 2009
הבעות תודה: 39
מספר הודעות: 1125

#8257  נשלח: ב' 21/02/2011 13:53

mulder כתב:
ההתנהלות של בתי הקולנוע בארץ נראית כאילו למשוך צופים זה העדיפות האחרונה שלהם. הם לא מנסים לשנות שום דבר כבר שנים חוץ מלהעלות את מחירי הכרטיסים.

אם היה לך עסק שנראה זוועה אבל זה לא פוגע ברווחים שלך מספיק כדי שתשפץ, גם אתה לא הייתה משנה שום דבר. (אני לא פונה אלייך אישית)
הבעיה הגדולה מבחינתי היא המחירים של הכרטיסים והעמלה ההזוייה של הזמנה באינטרנט (God bless visa cal(
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#8258  נשלח: ב' 21/02/2011 14:25

כן וכמובן ששכחתי לציין שלרוב האנשים יש בבית טלויזיה CRT או LCD\פלזמה עד 42 אינטש בלי שום רמקולים ורסיבר. הם רואים סרטים עם הרמקולים של הטלויזיה. מבחינתם גם קולנוע שהסאונד בה בו רק מצד אחד או רק מהקדמיים בנוסף למסך הענק זה שידרוג משמעותי.
פה בפורום לא מרגישים את זה אבל אנחנו מיעוט. שלא יהיה לכם ספק בכלל. מיעוט גם מבחינת קניה של מערכות קולנוע בייתיות ומקרנים וגם מבחינת האנינות שלנו באיכות תמונה וסאונד. לא מעט אנשים שהגיעו אלי הביתה אמרו: "מה זה הרעש הזה? אני לא נהנה לראות סרט ככה"
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 93
מספר הודעות: 2098

#8259  נשלח: ב' 21/02/2011 14:52

mulder כתב:

אתה מוזמן לסינמה סיטי בראשלצ, וגם ליס פלנט בקנייון איילון.
בשני המקומות האלה אולמות הקולנוע באיכות מעולה, והייתי ברוב האולמות בשני בתי הקולנוע האלה.
אפשר להתווכח עד כמה "עמוסים" המקומות האלה (בעיקר הסינמה סיטי), אבל ברגע שמתיישבים, החוויה באיכות מעולה.
זה פשוט לא נכון לומר שבתי הקולנוע אינם עושים דבר. לא כולם.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#8260  נשלח: ב' 21/02/2011 15:19

nir11 כתב:
mulder כתב:

אתה מוזמן לסינמה סיטי בראשלצ, וגם ליס פלנט בקנייון איילון.
בשני המקומות האלה אולמות הקולנוע באיכות מעולה, והייתי ברוב האולמות בשני בתי הקולנוע האלה.
אפשר להתווכח עד כמה "עמוסים" המקומות האלה (בעיקר הסינמה סיטי), אבל ברגע שמתיישבים, החוויה באיכות מעולה.
זה פשוט לא נכון לומר שבתי הקולנוע אינם עושים דבר. לא כולם.

אני מדבר על ההרגשה הכללית מהם. למשל הם הקימו שירות רכישת כרטיסים באינטרנט אז עוד גובים כמה שקלים עמלה עבור כל כרטיס שגם ככה יקר בטירוף. או למשל כמעט 30 שח בשביל פופקורן ושתיה. עד שנת 2000 באמת לא היתה לנו ברירה אחרת, בגלל שהאינטרנט לא היה כזה מהיר אז הם יכלו לעשות כרצונם. אבל זה השתנה מהר מאוד והם איפשהו תקועים בראש שלהם בתקופת הזוהר כמו איזה דוגמנית מזדקנת שבטוחה שעוד רודפים אחריה.
sbwolf
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 12, 2009

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 138

#8261  נשלח: ב' 21/02/2011 15:28

הקטע ההזוי הוא שדווקא הקניה באינטרנט אמורה לחסוך כח אדם ועומס על התורים ובמקום שזה יהיה יותר זול עוד הוסיפו "עמלה".

לדעתי באמת Yes Planet וסינמה סיטי בראשל"צ הם הקולנועים היחידים שאני יכול להרגיש בהם שאני נהנה יותר מבבית.
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 93
מספר הודעות: 2098

#8262  נשלח: ב' 21/02/2011 15:29

בקטע הזה אני מסכים אתך מאה אחוז.
העמלה על הזמנה באינטרנט היא חוצפה ממדרגה ראשונה, ואין לה שום הצדקה. הם גובים אותה מהסיבה הכי עתיקה בעולם - כי הם יכולים. יש ביקוש רב לסרטים, ואם לא מזמינים מראש, אין כרטיסים. זה שבמקום יש מצוקת חניה גם מעודד אנשים לא לבוא מוקדם יותר לקנות כרטיסים. אכן בעיה.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#8263  נשלח: ב' 21/02/2011 15:54

nir11 כתב:
העמלה על הזמנה באינטרנט היא חוצפה ממדרגה ראשונה, ואין לה שום הצדקה. הם גובים אותה מהסיבה הכי עתיקה בעולם - כי הם יכולים. יש ביקוש רב לסרטים, ואם לא מזמינים מראש, אין כרטיסים. זה שבמקום יש מצוקת חניה גם מעודד אנשים לא לבוא מוקדם יותר לקנות כרטיסים. אכן בעיה.

יש פעם או פעמיים בשנה סרט מאוד מבוקש אז לא חייבים ללכת בשבועיים הראשונים שלו. בדרך כלל אחרי זה הביקוש יורד פלאים.
amir073
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2005
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 789

#8264  נשלח: ב' 21/02/2011 16:26

mulder כתב:
nir11 כתב:

יש פעם או פעמיים בשנה סרט מאוד מבוקש אז לא חייבים ללכת בשבועיים הראשונים שלו. בדרך כלל אחרי זה הביקוש יורד פלאים.

זה לא מדוייק. בסינמה סיטי בשישי ובשבת כמעט כל הסרטים של הקרנת 9 בערב הם סולד אאוט. ומאחר שאלה השעות שרוב האנשים מעדיפים לצאת בהן, לרבים אין ברירה אלא להזמין באינטרנט.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#8265  נשלח: ב' 21/02/2011 16:42

amir073 כתב:
mulder כתב:
nir11 כתב:

זה לא מדוייק. בסינמה סיטי בשישי ובשבת כמעט כל הסרטים של הקרנת 9 בערב הם סולד אאוט. ומאחר שאלה השעות שרוב האנשים מעדיפים לצאת בהן, לרבים אין ברירה אלא להזמין באינטרנט.

יש הצגות מהצהריים ועד הלילה, קשה לי להאמין שקשה למצוא מקום. אם כולם מתעקשים לבוא דווקא בשעות האלה ועוד לשלם על זה עמלה שיהיו בריאים, זאת מדינה חופשית.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  550  |  551  |  552  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה