האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 550 מתוך 1424
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  549  |  550  |  551  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
amir073
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2005
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 789

#8236  נשלח: שבת 19/02/2011 22:09

Love and other drugs

ג'ייק ג'ילנהול (אוף איזה שם מסובך) בתפקיד מוכר בחנות טלוויזיות באמצע שנות ה-90 משכיב כל בחורה שעוברת בסביבה שלו. אבל כשהבוס שלו תופס אותו מ***ן את אשתו הוא מעיף אותו כמובן מהחנות. בשלב זה הוא מחליט להיות מקדם מכירות של חברת תרופות ומתקבל לעבודה בחברת פייזר, רגע לפני המצאת הויאגרה. בתפקידו החדש הוא נוקט בשיטות יצירתיות כדי לקדם את התרופה של פייזר מול המתחרים. אז הוא פוגש את אן התוואי, מטופלת בבית החולים שבו הוא דוחף את התרופות שלו, חולה בפרקינסון בשלב ראשוני של המחלה. כהרגלו הוא מנסה להשכיב גם אותה, ומגלה שזה בדיוק מה שהיא מחפשת - סקס בלי מחוייבות ובלי זוגיות. אבל אז קורה מה שתמיד קורה בסרטים מהסוג הזה - הוא מתאהב.
בדרך כמובן נכנסת הויאגרה לתמונה והוא זוכה לקדם גם את התרופה החדשה והסופר מצליחה.
הרבה סצינות סקס והרבה עירום (בעיקר של אן התאווי) ודי מצחיק מידי פעם.

7/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 397
מספר הודעות: 31211

#8237  נשלח: שבת 19/02/2011 22:13

The Sorcerer's Apprentice
בלתזאר המכשף שהיה עוזרו של מרלין מחפש את היורש של מרלין שיחסל את מורגנה שזוממת להשתלט על העולם, היורש מתגלה (איך לא) כחנון ובלתזאר מלמד אותו.

הרבה אפקטים ומעט מאוד עלילה
חיבור מטופש ומיותר של הקסמים למדע.

חלש.
5/10 וזה רק בגלל שהילד צחק מדי פעם
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 488
מספר הודעות: 6700

#8238  נשלח: שבת 19/02/2011 23:19

Robin Hood , סרט פשוט מעולה עם עלילה טובה ובסך הכול לדעתי מגיע לו לפחות 8/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1737
מספר הודעות: 30966

#8239  נשלח: א' 20/02/2011 2:08

I Am Number Four

תשעה חוצנים צעירים מגיעים לכדור הארץ, לאחר שכוכב הלכת שלהם הושמד ע"י אויביהם. לא עובר זמן רב, עד שהם מגלים כי אויביהם הגיעו בעקבותיהם לכדור הארץ, על מנת לסיים את מה שהתחילו.

חבר הזמין אותי היום לראות סרט בקולנוע מכיוון שהיה לו כרטיסים בחינם, בצורה די ספונטנית (מעכשיו לעכשיו). כשהגענו למקום הוא די התעקש לראות את הסרט Sanctum כי לדבריו זה הסרט החדש של ג'יימס קמרון (מה שבדעבד התגלה כשגיאה). גלישה מהירה ל IMDB, הספיק לי לראות ציון של 5.6 בשביל להטיל על הסרט וטו ולמזלי כשהגענו לקופה כבר לא היו כרטיסים במיקום שפוי (רק בשורה הראשונה). באופן די ספונטני מצאנו את הסרט שבכותרת ומכיוון שאני חובב סרטי אקשן ומדע בדיוני וגם ובעיקר שמול הקופה כבר לא היה לנו זמן לבדוק ברשת לגבי כל סרט וספיציפית לגבי הסרט הנ"ל, החלטנו לקחת הימור.

אז איך היה תשאלו? אז זהו, לא ממש רע, אבל גם לא ממש טוב. לי אישית הייתה תחושה שיצרו את הסרט לנוער ולא לקהל בוגר. דבר נוסף שאיכזב אותי הוא שרק בשליש האחרון של הסרט באמת קורה משהו, האקשן מתחיל להתפתח וכל ה"מדע בדיוני" מתחיל לתפוס תאוצה. לצערי גם בשליש האחרון הייתה תחושה שהסרט נעשה ע"י במאי/צוות בינוני ותו לא מכל בחינה אפשרית.

שווה צפיה? רק בבית, לא ללכת לראות בקולנוע.

6.5/10

דרך אגב, גלובוס מקס קריון קרית ביאליק הוא אחד מבתי הקולנוע היותר ביזיוניים לטעמי. אולמות זעירים, מסך קטן, מושבים לא נוחים, איכות סאונד מחפירה ואיכות הקרנה שמזכירה בתי קולנוע משנות השבעים. פשוט בדיחה של קומפלקס. האולם היחיד ששווה להגיע אליו הוא ה MAX בו צפיתי בהקרנה של אווטר בתלת מימד. היחיד לדעתי בקומפלקס הזה שמצדיק תשלום על הכניסה.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#8240  נשלח: א' 20/02/2011 2:18

Huber,

תודה על ההמלצה - התלבטתי לגביו.

ציטוט:
דרך אגב, גלובוס מקס קריון קרית ביאליק הוא אחד מבתי הקולנוע היותר ביזיוניים לטעמי. אולמות זעירים, מסך קטן, מושבים לא נוחים, איכות סאונד מחפירה ואיכות הקרנה שמזכירה בתי קולנוע משנות השבעים. פשוט בדיחה של קומפלקס.

מעניין שהקולנוע הוא של גלובוס, מכיוון שיש להם קולנוע בירושלים בבנייני האומה שחבר (חובב קולנוע ביתי) אמר עליו - "אני מעדיף שימרטו לי שערה שערה עם פינצטה מאשר לראות שם סרט".
זה בעייה של החברה או שני מקרים לא מייצגים....
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1737
מספר הודעות: 30966

#8241  נשלח: א' 20/02/2011 2:23

mta194, יכול להיות שזה כך בכל או רב הקומפלקסים שלהם. בכל מקרה, חוץ מה MAX (ואולי ה VIP, לא בדקתי), הקומפלקס שלהם בקיריון לא מצדיק השקעה של שקל בודד ואפילו בחינם הרגשתי שעובדים עליי. הסאונד זוועה, איכות הווידאו מזוויעה, האולמות זעירים כולל המסך, הכיסאות לא נוחים, בקיצור במזרח הרחוק ראיתי סרטים באולמות יותר סבירים מזה.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 100
מספר הודעות: 2689

#8242  נשלח: א' 20/02/2011 5:45

Huber כתב:
The Fighter
את השחקן מארק וולנברג שמשחק את מיקי אף פעם לא ממש אהבתי. לדעתי הוא מסוג השחקנים שנראה זהה בכל דמות בה הוא משחק, מבחינת "ראיתי אותו בסרט אחד, ראית אותו בכולם" מה שלא מעיד על יכולות משחק גבוהות במיוחד. הפעם הוא די מתאים לסוג הדמות הנדרשת ולמזלנו לא נופל תחת החלטת ליהוק שגויה, אבל לדעתי הסרט יכל להיות רמה אחת מעל עם שחקן איכותי יותר.

כריסטיאן בייל לעומתו בתפקיד אחיו דיקי נותן הופעה שלדעתי ראויה לאוסקר. בצורה די אירונית בתפקיד מישני הוא מצליח לגנוב את הפוקוס מהדמות הראשית ודי גונב את ההצגה. בהחלט משחק משובח. גם שאר השחקנים בסרט עושים עבודה ראויה ומצליחים להביא את הסרט הנ"ל לרמה די גבוה.

8.8/10

המצחיק זה שוולברג שהוא אחד ממפיקי הסרט הציע את תפקיד אחיו דיקי לכריסטיאן בייל אחרי שפגש אותו בבית הספר המשותף לילדיהם.

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3648
מספר הודעות: 36409

#8243  נשלח: א' 20/02/2011 13:05

127 Hours
בחור יוצא לטייל בשמורת טבע גדולה. הוא נתקע בנקיק כאשר אבן גדולה מוחצת לו את היד ומונעת ממנו לזוז. האוכל עומד להגמר וגם המים. מה עושים?

127 שעות מתישות שהיו יכולות להכנס בקלות ב 30 דקות של סרט במקום 90 דקות.
אז הבחור נתקע מתחת לסלע, הבנו את זה בדיוק דקה אחרי שהוא נתקע. על מה כבר יש למרוח את שאר הסרט? על הזיות מטופשות וזכרונות ילדות.
לסרט אני נותן ציון של 6/10
אם תהיה גרסה מקוצרת לסרט, היא תזכה בציון גבוה יותר.
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2472

#8244  נשלח: א' 20/02/2011 16:42

mta194 כתב:
Huber,

תודה על ההמלצה - התלבטתי לגביו.

ציטוט:
דרך אגב, גלובוס מקס קריון קרית ביאליק הוא אחד מבתי הקולנוע היותר ביזיוניים לטעמי. אולמות זעירים, מסך קטן, מושבים לא נוחים, איכות סאונד מחפירה ואיכות הקרנה שמזכירה בתי קולנוע משנות השבעים. פשוט בדיחה של קומפלקס.

מעניין שהקולנוע הוא של גלובוס, מכיוון שיש להם קולנוע בירושלים בבנייני האומה שחבר (חובב קולנוע ביתי) אמר עליו - "אני מעדיף שימרטו לי שערה שערה עם פינצטה מאשר לראות שם סרט".
זה בעייה של החברה או שני מקרים לא מייצגים....

אתם מוזמנים לראות סרט בקולנוע גלובוס בקניון ערים כ"ס ולהבין שיש בעיה עם הרשת המזלזלת הזאת.
התיאור שלך Huber תואם בדיוק את שתי החוויות האחרונות שלי מהקולנוע הזה,ושם גם נגמר הרומן שלי עם הרשת הזאת.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5862

#8245  נשלח: א' 20/02/2011 21:19

You Will Meet a Tall Dark Stranger
החדש של וודי אלן. אין הרבה וודי-אלניות, סתם עלילה אופרה-סבונית בלי הרבה צחוקים וכאלה שאלן אמור להביא.
בר-צפייה, מעביר את הזמן.
6/10

The Resident
הילרי סוונק במותחן ניו-יורקי (בית דירות אפלולי-חורק),
עובד, מותח, אבל לא הרבה מעבר לזה.
7/10

Love and Other Drugs
3/10
הציון שלוש מציין 30 דקות שבהן הסרט החזיק מעמד במצב PLAY.
בסצינה הרביעית של השחקנית הראשית, הבנתי שאו שאצטייד בשקיות הקאה, או שאעשה איג'קט.

My Big Fat Greek Wedding
סרט שלא ראיתי והופיע ב#####, קיבל צפייה, ואכן הסרט חביב ביותר, למי שפספס.
חמים, רומנטי, זורם.
8/10

Inception
5/10
שעמומון נפוח.
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#8246  נשלח: א' 20/02/2011 22:50

המכונאי , רימייק לסרט ישן של ברונסון , על רוצח שכיר שנאלץ לרצוח את המפעיל שלו ואת המנטור שלו בגלל בגידה של הממונה עליהם , אני לא יודע אם זה ג'ייסון סטאטהאם או שזה הבמאי , מכול מקום לסרט היה פוטנציאל ולכן רצתי לראות אותו , אבל בסוף הוא יצא סתם בידור נחמד
אם אין לכם מה להוריד ולעשות , כדאי לנסות
ציון 6
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 674

#8247  נשלח: ב' 21/02/2011 1:07

גלובוס מקס זו הרשת הגרועה ביותר שיש .(יכין סנטר בנתניה קרוב אלי)
כל פעם אני הולך וכל פעם מתאכזב מחדש. פשוט ביזיון לתת סאונד גרוע ואיכות תמונה מזעזעת כזו בקולנוע.
הבטחתי לעצמי שאני יותר לא מתקרב לאולמות שלהם.
אני מוכן להשקיע ולהגיע לסינמה סיטי או אפילו עד יס מקס באיילון שהוא הטוב מכולם לדעתי.
.
liranmishani (לירן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 31, 2007

הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 653

#8248  נשלח: ב' 21/02/2011 1:37

ziv_r כתב:
127 Hours
127 שעות מתישות שהיו יכולות להכנס בקלות ב 30 דקות של סרט במקום 90 דקות.
אז הבחור נתקע מתחת לסלע, הבנו את זה בדיוק דקה אחרי שהוא נתקע. על מה כבר יש למרוח את שאר הסרט? על הזיות מטופשות וזכרונות ילדות.
לסרט אני נותן ציון של 6/10
אם תהיה גרסה מקוצרת לסרט, היא תזכה בציון גבוה יותר.

צודק במאה אחוז. הסרט קיבל אמנם ציון די גבוה ב- IMDB, אבל ללא ספק, הרעיון מובן אחרי כמה דקות והסרט פשוט מרוח בצורה מוגזמת שלא תורמת כלל לעלילה. ממליץ לא לצפות בו.

חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 9346

#8249  נשלח: ב' 21/02/2011 2:42

במקור סרט שי יחידת הג'א על שיטות חילוץ שונות
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 12, 2009

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 138

#8250  נשלח: ב' 21/02/2011 3:22

Huber כתב:
mta194, יכול להיות שזה כך בכל או רב הקומפלקסים שלהם. בכל מקרה, חוץ מה MAX (ואולי ה VIP, לא בדקתי), הקומפלקס שלהם בקיריון לא מצדיק השקעה של שקל בודד ואפילו בחינם הרגשתי שעובדים עליי. הסאונד זוועה, איכות הווידאו מזוויעה, האולמות זעירים כולל המסך, הכיסאות לא נוחים, בקיצור במזרח הרחוק ראיתי סרטים באולמות יותר סבירים מזה.

שום דבר שאתם מתארים לא מתקרב בכלל לגלובוס מקס במודיעין.

ללכלוך המטורף בבתי הקולנוע ובשרותים, העובדים הצעקניים, והמסכים הקטנים כבר התרגלתי.

מה שבאמת מרתיח אותי זה רוב המסכים(מקרנים) הצרובים אפילו באולם הוי.איי.פי , הרמקולים המקולקלים בצורה לא סימטרית (נאלצתי לראות את "גנב עירוני" כאשר את כל הסאונד שומעים מצד ימין בלבד כאילו אני מתחת למים), וההתקמצנות על החשמל כאשר מפעילים לעיתים רק את הרמקולים הקדמיים בלבד.

כמובן שעל כל הדברים האלה אין טעם להתלונן כי מנהל הקולנוע הוא אימבציל שלרוב לא נמצא וגם כשהוא נמצא הוא מתרץ ש"זה עולה הרבה כסף להחליף את הציוד"??!! (איך עונים לתשובה הזויה כזאת?)

הסיבה היחידה שאני הולך לשם זה הקירבה ,המבצע של לאומי קארד וחוסר הסבלנות לחכות שהסרט יגיע לבלו-ריי.

וכמובן תמיד יש לי תקווה שאני אפול על אחד מ-2 האולמות היחידים שעוד תקינים.

בכל מדינה מתוקנת גלובוס מקס כבר מזמן היה נסגר. (מה שיקרה בסופו של דבר ויפה שעה אחת קודם)
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  549  |  550  |  551  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה