מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 549 מתוך 1442
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  548  |  549  |  550  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
shpatoza
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 22, 2005
מספר הודעות: 50

#8221  נשלח: שבת 19/02/2011 12:53
127 שעות

מטפס הרים מוצא את עצמו במצב של לחיות או למות

צילום מעולה ועריכה לפנים
7.5/10

סקירה קצת יותר מעמיקה
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 2324

#8222  נשלח: שבת 19/02/2011 17:29
legion

ראיתי בYES, עם ציפיות די נמוכות.
סוף העולם קרב ומלאך סורר אמור להגן על אם המשיח, בניגוד לרצונו של אלוהים שמאס באנושות.

עשוי טוב ומהנה מאוד. הפתעה מאוד לטובה
8 מתוך 10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2004
מספר הודעות: 34389

#8223  נשלח: שבת 19/02/2011 18:00

Huber כתב:
Let.The.Right.One.In

אוסקר, ילד בן 12 שסובל מהתנכלויות, חולם על נקמה. הוא מתאהב באלי, ילדה מיוחדת. היא לא יכולה לסבול את השמש או אוכל וכדי להיכנס לחדר עליה להיות מוזמנת. אלי נותנת לאוסקר את הכוח להכות חזרה. אך כאשר הוא מגלה שעל אלי לשתות דמם של אחרים כדי לחיות הוא עומד בפני החלטה. כמה האהבה יכולה לסלוח? "תנו לה להיכנס" הוא סיפור המשלב בין האלים לרומנטי, המתרחש בפרברי בלקברג סטוקהולם 1982.

אני מודה שהיה לי קשה עם הסרט הזה. בהתחלה צפיתי בו ללא ידיעה עם דיבוב גרוע בצורה אנושה (לא שיש דיבובים באמת טובים האמת) מה שגרם לי לנטוש אותו אחרי 15 דקות ולחזור אליו שוב בעקבות המלצה נוספת פה, הפעם צפיתי בו בשפת האם שלו (שוודית אם אני לא טועה) עם תרגום. בסיבוב השני כמעט והתייאשתי שוב מהסרט, רק בשביל לגלות שזו יכלה להיות טעות.

מה שהיקשה עליי היא העובדה שלמרות שישנם בסרט סצנות מבריקות (ע"ע הסצנה עם החתולים, הסצנה בבריכה, הסצנה בו היא נכנסת לדירה ללא רשות, ועוד כמה סצנות שבאמת קשה לשכוח), ישנם במקביל כמה סצנות מרדימות ומיותרות שכמעט דחפו אותי להפסיק את הצפייה ולמחוק את הסרט בשנית. לטעמי עריכה שונה של הסרט והסרה של רבע ממנו (כל הסצנות המרדימות) הייתה מותירה לנו סרט מעולה. במצב הנוכחי של הסרט כל מי שירצה להינות מהחלקים הטובים שבו יאלץ לסבול לאורך החלקים המיותרים והמשעממים.

שווה צפיה? כמו שהבנתם - לא חד משמעי.

9/10 לסצנות הטובות שבסרט

5/10 לשאר.

Let.Me.In

זהו הגירסה האמריקאית לסרט שתיארתי למעלה כשבעצם לקחו את הסרט והעתיקו אותו כמעט אחד לאחד (צינזרו כמה סצנות והדגישו כמה סצנות אחרות, הרב נשאר זהה). אין לי הרבה מה לחדש חוץ מהעובדה שהפעם הסרט באנגלית. כל שאר חווית הצפייה (מעבר לבעיית השפה) נשארה זהה.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#8224  נשלח: שבת 19/02/2011 18:15

RedHead כתב:
molvy כתב:
ברבור שחור

לאחר שקראתי את הביקורת על הסרט ראיתי את הסרט עכשיו עם אישתי היקרה

אז ככה, פרט לקטעי הבלט שבאמת מדהימים לא מצאתי בסרט שום דבר מעורר מחשבה או מותח הדמיון והמציאות מתערבבים עד שאין אפשרות לדעת מה דמיון ומה מציאות. לדעתי הבמאי שכח את הז'אנר של הסרט והיה לו חזיון של סרט אימה לאורך השליש האחרון של הסרט

לסיכום לא אהבתי

4.5/10

מסכים ומחזק
כגודל הציפייה גודל האכזבה

1+
עופרפולק
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 19, 2005

הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 4387

#8225  נשלח: שבת 19/02/2011 19:07

התחלה .אם נו איך קוראים לו החבר של בר רפאלי.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7325

#8226  נשלח: שבת 19/02/2011 21:47

שני סרטים חלשים ראיתי בסופ"ש הזה:
The Sorcerer's Apprentice

סרט ילדים מטופש. רציתי לראות רק בגלל האפקטים והסאונד שהיו דיי טובים.
ילד ניו יורקי שמתגלה כמכשף המיועד להרוג את המכשפת הרעה נמצא ע"י באלתאזאר (קייג'). באלתאזאר מאמן אותו לעשות כישופים. הילד נקרע בין רצונו לעמוד בהסכם עם באלתאזאר לבין אהבתו לבקי.

5.5\10

The Expendables

כל כוכבי העבר מתכנסים כדי לשחק בסרט גיבורים אמריקאי טיפוסי.
באי נידח, אמריקאי מושחט משתלט על האי בעזרת הצבא באותו האי. הוא משתמש באי כדי לגדל סמים ולמכורם.
החבורה המזדקנת נרתמת לעזור לתושבים המסכנים.

5\10
amir073
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2005
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 789

#8227  נשלח: שבת 19/02/2011 22:09

Love and other drugs

ג'ייק ג'ילנהול (אוף איזה שם מסובך) בתפקיד מוכר בחנות טלוויזיות באמצע שנות ה-90 משכיב כל בחורה שעוברת בסביבה שלו. אבל כשהבוס שלו תופס אותו מ***ן את אשתו הוא מעיף אותו כמובן מהחנות. בשלב זה הוא מחליט להיות מקדם מכירות של חברת תרופות ומתקבל לעבודה בחברת פייזר, רגע לפני המצאת הויאגרה. בתפקידו החדש הוא נוקט בשיטות יצירתיות כדי לקדם את התרופה של פייזר מול המתחרים. אז הוא פוגש את אן התוואי, מטופלת בבית החולים שבו הוא דוחף את התרופות שלו, חולה בפרקינסון בשלב ראשוני של המחלה. כהרגלו הוא מנסה להשכיב גם אותה, ומגלה שזה בדיוק מה שהיא מחפשת - סקס בלי מחוייבות ובלי זוגיות. אבל אז קורה מה שתמיד קורה בסרטים מהסוג הזה - הוא מתאהב.
בדרך כמובן נכנסת הויאגרה לתמונה והוא זוכה לקדם גם את התרופה החדשה והסופר מצליחה.
הרבה סצינות סקס והרבה עירום (בעיקר של אן התאווי) ודי מצחיק מידי פעם.

7/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 411
מספר הודעות: 31505

#8228  נשלח: שבת 19/02/2011 22:13

The Sorcerer's Apprentice
בלתזאר המכשף שהיה עוזרו של מרלין מחפש את היורש של מרלין שיחסל את מורגנה שזוממת להשתלט על העולם, היורש מתגלה (איך לא) כחנון ובלתזאר מלמד אותו.

הרבה אפקטים ומעט מאוד עלילה
חיבור מטופש ומיותר של הקסמים למדע.

חלש.
5/10 וזה רק בגלל שהילד צחק מדי פעם
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 6716

#8229  נשלח: שבת 19/02/2011 23:19

Robin Hood , סרט פשוט מעולה עם עלילה טובה ובסך הכול לדעתי מגיע לו לפחות 8/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#8230  נשלח: א' 20/02/2011 2:08

I Am Number Four

תשעה חוצנים צעירים מגיעים לכדור הארץ, לאחר שכוכב הלכת שלהם הושמד ע"י אויביהם. לא עובר זמן רב, עד שהם מגלים כי אויביהם הגיעו בעקבותיהם לכדור הארץ, על מנת לסיים את מה שהתחילו.

חבר הזמין אותי היום לראות סרט בקולנוע מכיוון שהיה לו כרטיסים בחינם, בצורה די ספונטנית (מעכשיו לעכשיו). כשהגענו למקום הוא די התעקש לראות את הסרט Sanctum כי לדבריו זה הסרט החדש של ג'יימס קמרון (מה שבדעבד התגלה כשגיאה). גלישה מהירה ל IMDB, הספיק לי לראות ציון של 5.6 בשביל להטיל על הסרט וטו ולמזלי כשהגענו לקופה כבר לא היו כרטיסים במיקום שפוי (רק בשורה הראשונה). באופן די ספונטני מצאנו את הסרט שבכותרת ומכיוון שאני חובב סרטי אקשן ומדע בדיוני וגם ובעיקר שמול הקופה כבר לא היה לנו זמן לבדוק ברשת לגבי כל סרט וספיציפית לגבי הסרט הנ"ל, החלטנו לקחת הימור.

אז איך היה תשאלו? אז זהו, לא ממש רע, אבל גם לא ממש טוב. לי אישית הייתה תחושה שיצרו את הסרט לנוער ולא לקהל בוגר. דבר נוסף שאיכזב אותי הוא שרק בשליש האחרון של הסרט באמת קורה משהו, האקשן מתחיל להתפתח וכל ה"מדע בדיוני" מתחיל לתפוס תאוצה. לצערי גם בשליש האחרון הייתה תחושה שהסרט נעשה ע"י במאי/צוות בינוני ותו לא מכל בחינה אפשרית.

שווה צפיה? רק בבית, לא ללכת לראות בקולנוע.

6.5/10

דרך אגב, גלובוס מקס קריון קרית ביאליק הוא אחד מבתי הקולנוע היותר ביזיוניים לטעמי. אולמות זעירים, מסך קטן, מושבים לא נוחים, איכות סאונד מחפירה ואיכות הקרנה שמזכירה בתי קולנוע משנות השבעים. פשוט בדיחה של קומפלקס. האולם היחיד ששווה להגיע אליו הוא ה MAX בו צפיתי בהקרנה של אווטר בתלת מימד. היחיד לדעתי בקומפלקס הזה שמצדיק תשלום על הכניסה.

mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#8231  נשלח: א' 20/02/2011 2:18

Huber,

תודה על ההמלצה - התלבטתי לגביו.

ציטוט:
דרך אגב, גלובוס מקס קריון קרית ביאליק הוא אחד מבתי הקולנוע היותר ביזיוניים לטעמי. אולמות זעירים, מסך קטן, מושבים לא נוחים, איכות סאונד מחפירה ואיכות הקרנה שמזכירה בתי קולנוע משנות השבעים. פשוט בדיחה של קומפלקס.

מעניין שהקולנוע הוא של גלובוס, מכיוון שיש להם קולנוע בירושלים בבנייני האומה שחבר (חובב קולנוע ביתי) אמר עליו - "אני מעדיף שימרטו לי שערה שערה עם פינצטה מאשר לראות שם סרט".
זה בעייה של החברה או שני מקרים לא מייצגים....
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#8232  נשלח: א' 20/02/2011 2:23

mta194, יכול להיות שזה כך בכל או רב הקומפלקסים שלהם. בכל מקרה, חוץ מה MAX (ואולי ה VIP, לא בדקתי), הקומפלקס שלהם בקיריון לא מצדיק השקעה של שקל בודד ואפילו בחינם הרגשתי שעובדים עליי. הסאונד זוועה, איכות הווידאו מזוויעה, האולמות זעירים כולל המסך, הכיסאות לא נוחים, בקיצור במזרח הרחוק ראיתי סרטים באולמות יותר סבירים מזה.

yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 102
מספר הודעות: 2709

#8233  נשלח: א' 20/02/2011 5:45

Huber כתב:
The Fighter
את השחקן מארק וולנברג שמשחק את מיקי אף פעם לא ממש אהבתי. לדעתי הוא מסוג השחקנים שנראה זהה בכל דמות בה הוא משחק, מבחינת "ראיתי אותו בסרט אחד, ראית אותו בכולם" מה שלא מעיד על יכולות משחק גבוהות במיוחד. הפעם הוא די מתאים לסוג הדמות הנדרשת ולמזלנו לא נופל תחת החלטת ליהוק שגויה, אבל לדעתי הסרט יכל להיות רמה אחת מעל עם שחקן איכותי יותר.

כריסטיאן בייל לעומתו בתפקיד אחיו דיקי נותן הופעה שלדעתי ראויה לאוסקר. בצורה די אירונית בתפקיד מישני הוא מצליח לגנוב את הפוקוס מהדמות הראשית ודי גונב את ההצגה. בהחלט משחק משובח. גם שאר השחקנים בסרט עושים עבודה ראויה ומצליחים להביא את הסרט הנ"ל לרמה די גבוה.

8.8/10

המצחיק זה שוולברג שהוא אחד ממפיקי הסרט הציע את תפקיד אחיו דיקי לכריסטיאן בייל אחרי שפגש אותו בבית הספר המשותף לילדיהם.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3673
מספר הודעות: 36514

#8234  נשלח: א' 20/02/2011 13:05

127 Hours
בחור יוצא לטייל בשמורת טבע גדולה. הוא נתקע בנקיק כאשר אבן גדולה מוחצת לו את היד ומונעת ממנו לזוז. האוכל עומד להגמר וגם המים. מה עושים?

127 שעות מתישות שהיו יכולות להכנס בקלות ב 30 דקות של סרט במקום 90 דקות.
אז הבחור נתקע מתחת לסלע, הבנו את זה בדיוק דקה אחרי שהוא נתקע. על מה כבר יש למרוח את שאר הסרט? על הזיות מטופשות וזכרונות ילדות.
לסרט אני נותן ציון של 6/10
אם תהיה גרסה מקוצרת לסרט, היא תזכה בציון גבוה יותר.
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2475

#8235  נשלח: א' 20/02/2011 16:42

mta194 כתב:
Huber,

תודה על ההמלצה - התלבטתי לגביו.

ציטוט:
דרך אגב, גלובוס מקס קריון קרית ביאליק הוא אחד מבתי הקולנוע היותר ביזיוניים לטעמי. אולמות זעירים, מסך קטן, מושבים לא נוחים, איכות סאונד מחפירה ואיכות הקרנה שמזכירה בתי קולנוע משנות השבעים. פשוט בדיחה של קומפלקס.

מעניין שהקולנוע הוא של גלובוס, מכיוון שיש להם קולנוע בירושלים בבנייני האומה שחבר (חובב קולנוע ביתי) אמר עליו - "אני מעדיף שימרטו לי שערה שערה עם פינצטה מאשר לראות שם סרט".
זה בעייה של החברה או שני מקרים לא מייצגים....

אתם מוזמנים לראות סרט בקולנוע גלובוס בקניון ערים כ"ס ולהבין שיש בעיה עם הרשת המזלזלת הזאת.
התיאור שלך Huber תואם בדיוק את שתי החוויות האחרונות שלי מהקולנוע הזה,ושם גם נגמר הרומן שלי עם הרשת הזאת.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  548  |  549  |  550  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה