מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 527 מתוך 1440
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  526  |  527  |  528  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1584

#7891  נשלח: שבת 08/01/2011 13:16

Remember Me / זכרי אותי לנצח

צעיר חולמני יוצא עם בחורה במטרה לנקום באביה השוטר שהחטיף לו כמה ימים קודם לכן.
העלילה מסתעפת, כאשר שני הצעירים נחשפים לעבר של כל אחד מהם - עבר שרודף אותם גם בהווה.
פירס ברוסנן במשחק מצוין כאב קשוח ואדיש. משחק טוב גם של השחקן הראשי, רוברט פטינסון, שמשחק ב"דמדומים". סה"כ סרט חביב ביותר שאפילו הצליח לרגש בסוף.
7.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1980
מספר הודעות: 34101

#7892  נשלח: א' 09/01/2011 0:26

Glengarry.Glen.Ross

קבוצה של אנשי מכירות כושלים מקבלת מההנהלה הראשית של החברה משימה, מי שימכור הכי הרבה באותו החודש יזכה ברכב חדש, אך מי שימכור הכי פחות יפוטר.

הסרט מתרכז ברובו במשרד המכירות וסביב כ 4-5 דמויות. במרבית הזמן ישנו נושא אחד שסביבו נעה העלילה - ה"לידים" (שמות ומספרי טלפון של לקוחות פוטנציאליים). סביב המיקום והפריט הנ"ל נעה רב העלילה. נשמע משעמם? אכן, אבל משחק משובח של קאסט מדהים (אל פאצ'ינו, ג'ק למון, אלק באלדווין בתקופה שהיה רזה וחתיך, קווין ספייסי, אלן ארקין ועוד) וטוויסט מסויים במהלך הסרט הופכים אותו מפרוספקט של שיעמומון אחד גדול לסרט דרמה מבטיח.

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#7893  נשלח: א' 09/01/2011 1:44

Once
סרט חמוד על זמר רחוב בדבלין.
9/10

The American
מישהו החליט כאן לבדוק כמה משעמם אפשר לעשות סרט,
ושזה עדיין יחשב לסרט טוב.
אצלי זה נכשל.
5/10

The Squid and the Whale
סיפור על משפחה ניויורקית באייטיז, חביב.
7/10

Frida
בעקבות ההמלצה כאן, אכן סרט נחמד, סלמה הייק בתפקיד חייה כנראה...
8/10

The Time that Remains
הצגת הסיפור הישראלי-פלסטיני בצורה של סרט יפה-אומנותי-סינמטקי.
מלא בעיות, אבל ניתן לצפייה.
7/10

Red
ברוס ויליס ועוד כמה כוכבים, בסרט כאילו פעולה, קומדי.
פסדר.
7/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 686
מספר הודעות: 4867

#7894  נשלח: א' 09/01/2011 18:29
Date Night

זוג מנסה להכניס מעט פרפרים לתוך השגרה המתישה והשוחקת של חיי נישואין ילדים סנביצ'ים בית ספר ועבודה. הרעיון שהלם לצאת מהשגרה היא לעשות ערב יציאה שבועי למסעדה. ויום אחד הם מקבלים מאיזו ישות בלתי מוסברת אמביציה רצינית ויוצאים למסעדה במנהטן ומשם הכול מתחיל

כך זה היה אמור להיות אבל מה שמתחיל מכניס את הצופים לשגרה מתישה ושוחקת של קומדית טעויות שלעיתים אתה חושב שהטעות הכי גדולה היא שאתה צופה בדבר שמתיימר להיות קומדיה ונהפך לקומדיה בעצמך.

הסרט די משעמם לא נוסק לשום מקום יש רגעים שחיוך עולה על השפתיים אבל בד"כ השפתיים נוטות בכוון ההפוך .

חסד קטן לסרט עושה גל גדות שנותנת קטע מאוד מפתיע ומאוד לא שייך לרוח הסרט קטע שהעיר אותי מנמנום די משמים

כך שלסיכום יש אפשרות להעביר עם הסרט אחה"צ של יום שבת קר עם מעט חיוכים הרבה שעמום ואחד גל גדות

5.5/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7325

#7895  נשלח: א' 09/01/2011 23:34

Resident Evil 4 3D

טוב, בתור חובב הז'אנר, נהניתי מהסרט הזה כמו מקודמיו ואפילו יותר. העלילה ברובה שומרת על מתח גבוהה והסיפור מעניין כהרגלו.
מבחינת תלת מימד אני חייב לומר שהתאכזבתי. יש איזה IN YOUR FACE אחד במהלך הסרט וכל השאר הצגת המרחב.
מבחינת סאונד סרט בהחלט משובח. חתכתי ממנו שני קטעים לא קצרים בכלל לאוסף, הרשמת האורחים, שיש לי.

7.8\10
pargit
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2007
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 908

#7896  נשלח: ב' 10/01/2011 9:30

שני סרטים של סופש"ש:
1. clash of the titans התנגשות הטיטנים - סרט מיתולוגי נחמד מאד, לא מתרומם לשום מקום והעלילה (מכיוון שזה סיפור מיתולוגי) די ידועה מראש. מה עוד שהמשחק לא ממש עוזר לסרט לזוז. למרות זאת תמיד כיף לראות סרטי מיתולוגיה ובכלל הז'אנר הזה.
7/10

2. פקד מושחת ניו אורלינס - ניקולס קייג בעוד אחד מהסרטים של התקופה האחרונה שלו, הזויים ולא ברורים. משחק פקד משטרה שנפגע ומתחיל לקחת כדורי ארגעה וחגיגות סמים. ומה הקטע עם התנין והלטאות???
4/10
crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1924

#7897  נשלח: ב' 10/01/2011 11:36

A Serbian Film,
אני אתחיל בזה, שזה אחד הסרטים שאני חושב שאני מפרסם להם הערת אזהרה חמורה ביותר, מדובר בסרט שלדעתי חוצה כול גבול, מסוג הסרטים האלה שמשאירים טעם רע, כל כך רע, שאי אפשר לחזור לאחור אחרי שרואים סרטים כאלה.
העלילה, למי שהאזהרה לא הספיקה לו מדבר על כוכב פורנו כושל, שמתקבל לאיזה תפקיד בסרט שעתיד להזניק את הקרירה שלו למקום אליה שאף כול חיו, מדובר בסרט סרבי, אלים מאוד, ברוטאלי, שלא בוחל בפדופיליה, נקרופיליה ושאר הזנים הזוועתיים האלו.
לצערי הרב, ראיתי את הסרט מבלי לדעת לאיזה ביצה אני הולך לשקוע, פשוט ראיתי אותו להורדה, בצירוף ז'אנר האימה, והחלטתי לנסות את מזלי (חובב סרטים זרים כבר אמרתי?)
לשמחתי אולם, לאחר הצפייה גיליתי שהגרסה בBD הינה הגרסה המצונזרת ולא המלאה, שכן אם זה היה מצונזר, אני לא יודע מי המשוגע שיצפה בדבר כזה באופן המלא ללא עריכה!!!
ראו הוזהרתם, סרט חולני ומטריד ביותר! הייתי מגדיר את הסרט כמעיין שילוב של 8 מילימטר פוגש את בלתי הפיך מעורבב עם הוסטל.
10\3, סרט שמבחינתי עבר את כול המוסכמות שאני יכול להציב לעצמי.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 243
מספר הודעות: 4438

#7898  נשלח: ב' 10/01/2011 11:59

crusader כתב:
A Serbian Film,
ראו הוזהרתם, סרט חולני ומטריד ביותר! הייתי מגדיר את הסרט כמעיין שילוב של 8 מילימטר פוגש את בלתי הפיך מעורבב עם הוסטל.
10\3, סרט שמבחינתי עבר את כול המוסכמות שאני יכול להציב לעצמי.

הסרטים האלה היו יותר מטרידים מחולניים, אם זה בסגנון דומה כמה נורא זה כבר? "הוסטל" לדעתי היה יחסית פחות גראפי מסרטים שיש היום. בוא נשווה את זה לסרטי אימה צרפתיים חולניים באמת כמו frontiers, איך זה בהשוואה?
pargit
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2007
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 908

#7899  נשלח: ב' 10/01/2011 12:17

ראיתי בזמנו סרט צרפתי אני חושב (או הונגרי) מצולם ב ש/ל שמספר על בחור שאין לו הרבה בחיים ומקבל מעטפה ובה הזדמנות לשחק במשחק כלשהו שבסופו הוא יכול לקבל הרבה כסף.
הוא הולך לשם והמשחק הוא שיש 13 איש כמוהו והם צריכים להרוג אחד את השני במעין רולטה רוסית כזו, ויש מלא מליונרים שמהמרים כל אחד על בן חסותו.
מישהו מכיר ויודע איך קוראים לסרט הזה?

גם כן אחד המטרידים שראיתי...
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#7900  נשלח: ב' 10/01/2011 12:20

pargit כתב:
ראיתי בזמנו סרט צרפתי אני חושב (או הונגרי) מצולם ב ש/ל שמספר על בחור שאין לו הרבה בחיים ומקבל מעטפה ובה הזדמנות לשחק במשחק כלשהו שבסופו הוא יכול לקבל הרבה כסף.
הוא הולך לשם והמשחק הוא שיש 13 איש כמוהו והם צריכים להרוג אחד את השני במעין רולטה רוסית כזו, ויש מלא מליונרים שמהמרים כל אחד על בן חסותו.
מישהו מכיר ויודע איך קוראים לסרט הזה?

גם כן אחד המטרידים שראיתי...

13

http://www.imdb.com/title/tt0798817/

ראיתי אותו (לצערי) לפני שבוע
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 90
מספר הודעות: 2031

#7901  נשלח: ב' 10/01/2011 12:21
Skyline

לפני כשנתיים יצא לעולם משחק מחשב נהדר בשם Crysis.
עלילת המשחק היתה מעניינת למדי - קבוצת חיילים מובחרים יוצאת לאי נידח בשליטת צפון קוריאה בנסיון לחלץ מדענים אמריקאים שעיקבותייהם אבדו. ככל שהעלילה מתקדמת ניתן היה להבין שלא הכל כשורה באי. מסתבר שהקוראנים עלו על טכנולוגיה חייזרית ומנסים לנצל אותה לצרכים צבאיים, אלא שגם לחייזרים יש משהו לומר בעניין...

ולמה אני מזכיר את כל זה?
כי נקודת האור הבודדת בסרט היתה העברת צורות החיים החייזריות ממסך המחשב/PS/XBOX למסך הגדול, אבל לצערי, העלילה המעניינת נעלמה לחלוטין.
במקומה קיבלנו ערימה של צעירים מטופשים, הצופים מחלון הבניין בפלישה החייזרית, ומעבירים את כל הסרט במריבות מהי הדרך הטובה ביותר להמלט מהבניין. דרך החניון? אופס, אכלו לנו מישהו. דרך הגג? אופס אכלו עוד שניים. טוב אז נשב על התחת ולא נעשה כלום, אופס, אכלו לנו עוד שלושה.
נראה כאילו תקציב האפקטים זלל את תקציב התסריטאים, ונתנו לשחקנים לאלתר לאורך כל הסרט.
סרט טיפשי, וחסר עלילה, שחקנים גרועים, ברגעי השפל שלהם. הוליווד בשיא עליבותה.
1/10 וגם זה רק בזכות החייזרים המרשימים שהועתקו מקרייסיס.
נ.ב.
סליחה אם יש קצת ספויילרים, הם נחוצים על מנת להבין כמה הסרט עלוב. באמת זה לא ישנה כלום למי שיעשה טעות ויחליט לראות את הסרט בזכות "העלילה".
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 513
מספר הודעות: 14159

#7902  נשלח: ב' 10/01/2011 12:42

liorreem, אתה יודע שהיו בזמנו שמועות מאוד עיקשות שיהפכו את Crysis לסרט שאותו יביים Uwe Boll?

ברור לך שאם זה יקרה אתה עוד תתגעגע ל Skyline.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 243
מספר הודעות: 4438

#7903  נשלח: ב' 10/01/2011 12:48

Catskinner כתב:
liorreem, אתה יודע שהיו בזמנו שמועות מאוד עיקשות שיהפכו את Crysis לסרט שאותו יביים Uwe Boll?

הוא גם עשה את FAR CRY שאפילו שהוא משחק מחשב, זה יכל להיות סרט מצויין אצל במאי נורמלי.
SKYLINE לא נורא אבל מרגיש כמו פיילוט ארוך של סדרת מד"ב. שווה רק אם אין משהו אחר לראות.
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 90
מספר הודעות: 2031

#7904  נשלח: ב' 10/01/2011 12:55

Catskinner כתב:

יותר גרוע לא יכול להיות.
אם יעשו סרט מקרייסיס - האפקטים כבר מוכנים, אז אולי ישקיעו קצת בעלילה.

דרך אגב mulder קראתי את הביקורת שלך על הסרט, בו השוואת את סקייליין ליום השלישי. אז היום השלישי הוא ממש מאסטרפיס יחסית לסקייליין. עלילה בנוייה טוב, שחקנים מוכשרים, סצנות אקשן מעולות, ורק סוף כל כך מופרך וחסר הגיון (ההשתלטות על מחשבי החייזרים??? נו באמת, מה הם חושבים שזה, סניף של פיצה האט שכל האקר חובב יכול לפרוץ).

ודרך אגב, אני לא חושב שסרט אקשן טוב לא מחייב עלילה טובה (כמו פורנו) אלא רק אפקטים. יש סרטים רבים מספור שמכילים את שניהם.
crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1924

#7905  נשלח: ב' 10/01/2011 13:01

mulder,
האמן לי שאני "בוגר" הז'אנר הצרפתי מזה שנים, הסרט הזה מאופיין בחציית קווים אדומים, שכן הוא לא כולל מזרקות דם וקטיעת אברים בגוף בדומה לסרטים שהצרפתים מעולים בהם, אלא במהות של הסרט עצמו שעולה על כול גבול של דמיון, שם לב שרמזתי בעדינות על שלל סוגי התחלואים שמראים שם, מבחינתי זה סרט מוטרף שכולל הרגשה אמביוולנטית חד משמעית אם אפשר להגדיר זאת,מהבחינה שחובה לראות אותו בכדי לדעת מה לא לראות יותר לעולם.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  526  |  527  |  528  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה