האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 522 מתוך 1424
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  521  |  522  |  523  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4293

#7816  נשלח: שבת 25/12/2010 20:48

The last exorcism

עשוי כמו סרט דקומנטרי בסגנון של REC ודומיו. כומר כריזמטי שיודע לביים גירושי שדים מואס בזה ומוכן ללוות צוות צילום של תכנית טלויזיה כדי לחשוף את התרמית. הם מגיעים לצלם גירוש כזה אצל אב שביקש עזרה בשביל הבת שלו.

הנושא אולי לא מקורי כל כך בקולנוע אבל למי אכפת ? הסרט מצליח למשוך פנימה מההתחלה וגם מצליח להיות מורט עצבים ברובו.

7.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2472

#7817  נשלח: שבת 25/12/2010 21:44

Buried

מוביל משאית בשירות הצבא האמריקאי בעירק נלכד במארב ומוצא את עצמו בארון קבורה תחת האדמה עם מצית וטלפון נייד ואוויר מוגבל למספר שעות.
כל שנותר לו לעשות הוא לנסות לחלץ את עצמו מהקבר בעזרת הפריטים הנ"ל ובעיקר בעזרת הנייד שברשותו.

סרט מז'אנר ה single location movie ,רק שבמקרה זה לקחו את הז'אנר לשיא הקצה.
שחקן אחד וארון קבורה אחד כתפאורה, זה מה שנדרש לסרט הזה.

באופן טבעי הסרט נותן תחושה די קלסטרופובית אך מתקדם די מהר, ומעבר לזה כל תוספת שלי עלולוה לחשוף בטעות ספויילר.

7/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 2007

#7818  נשלח: שבת 25/12/2010 21:47

mulder כתב:
The last exorcism

עשוי כמו סרט דקומנטרי בסגנון של REC ודומיו. כומר כריזמטי שיודע לביים גירושי שדים מואס בזה ומוכן ללוות צוות צילום של תכנית טלויזיה כדי לחשוף את התרמית. הם מגיעים לצלם גירוש כזה אצל אב שביקש עזרה בשביל הבת שלו.

הנושא אולי לא מקורי כל כך בקולנוע אבל למי אכפת ? הסרט מצליח למשוך פנימה מההתחלה וגם מצליח להיות מורט עצבים ברובו.

7.5/10

רק מלראות את הטריילר נראה לי שיהיו לי סיוטים בלילה........
כנראה שלעולם לא אבין את הכיף שבסרטי אימה לשמם.
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#7819  נשלח: שבת 25/12/2010 21:48

mulder כתב:
TRON LEGACY

סרט ריק מתוכן, שאתה שוכח אותו תוך כדי צפיה. ג'ף ברידג'ס הוא שחקן ענק ומוכשר שלא ברור מה הוא עושה בשטות הזאת, ולפעמים נראה כאילו ה DUDE נתקע באחת מההזיות שלו. אפילו ה 3D מאכזב (לשם השוואה, הטריילרים ב 3D של שודדי הקריביים 4 ומסעות גוליבר נראו מעולה). לא הבנתי מה איזה מתלהב בשם עדי גולד מידיעות אחרונות מצא בסרט הזה בכתבה המתחנפת שלו מלפני שבוע, כאילו היה מדובר ביצירת מופת לא פחות. בזה אני שם לי תזכורת לא לקרא אף ביקורת שלו יותר.

הסרט משתמש בכל קלישאת אקשן/מדע בדיוני שנראתה בעשור האחרון, והאפקטים זה לא משהו שלא ראיתם קודם.
ליד הסרט הזה המטריקס 2 נראה כמו הסנדק.

ציון: בזבוז זמן.

נתתי לזה צ'אנס בגלל ה7.6 בIMDB שזה ציון גבוה מאוד לסרטים עם אפקטים ללא עלילה רצינית.
באתי בלי ציפיות יתר, מבלי להכיר את העלילה גם של הסרט הקודם.
OLIVIA WILD 13 מהאוס היתה הפתעה נעימה, מספר קטעים עם האופנועים היו דיי מגניבים וכל העולם הזה הזכיר קצת את ספינות החלל ב STAR WARS .
בסה"כ האפקטים וה3D היו לא רעים , אבל מלבד זאת הסיפור והביצוע לא היו משהו.
אי אפשר להגיד שסבלתי , אבל גם לא היתה התלהבות יתר.
6.5/10 (אחלה אקשן ורעיון נחמד שלא פיתחו אותו מספיק, המטריקס זו הדוגמא הטובה ביותר בה הרעיון פותח באופן מוצלח מאוד)
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#7820  נשלח: שבת 25/12/2010 23:43

לבנון

צוות טנק ישראלי במלחמת שלום הגליל מצטרף ליחידת צנחנים במספר משימות שצריך לבצע.
הסרט מראה איך נראית מלחמה מבעד למשקפות של הטנק תוך כדי סערת הרגשות שעוברת על החיילים בטנק.

בשביל סרט ישראלי הסאונד הפתיע אותי לטובה. אני מאוד נהניתי

8\10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1737
מספר הודעות: 30966

#7821  נשלח: א' 26/12/2010 0:22

Buried

נהג משאית אמריקאי שנחטף בעירק עבור כופר מנסה לשרוד את האולטימטום של שוביו - 5 מיליון דולר עד תשע בערב או שהוא ימות.

כל הסרט מתחילתו ועד סופו מצולם בארון הקבורה בו קבור נהג המשאית. הסרט נשען על תסריט כתוב היטב ויכולות המשחק הלא רעות בכלל של ריאן ריינולדס (יחצן המסיבות), עובדה די מפתיע מכיוון שהשחקן הנ"ל לרב עושה קומדיות די דביליות. כששמעתי על הסרט לפני כמה חודשים והבנתי שזה שחקן אחד בתוך ארון כל הסרט, די הייתי סקפטי. מלכתחילה רציתי לוותר על הסרט אך ציון מכובד ב IMDB (7.6) שיכנע אותי לתת לו סיכוי. בהחלט שלא התאכזבתי, סרט חזק ששובר את התבנית ההוליוודית המסורתית.

מומלץ בחום.

8.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3648
מספר הודעות: 36409

#7822  נשלח: א' 26/12/2010 0:25

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
כאשר המוני ינשופים צעירים נחטפים לטובת ינשוף עריץ אשר זומם להשתלט על העולם, ינשוף צעיר אחד בורח ויוצא אחר אגדת השומרים, חבורה של ינשופים לוחמים אשר יצילו את כולם מהשעבוד ומהשתלטות העולם על ידי העריץ.
סרט אנימציה.

יכולתי להגיד שהסרט ממש טוב, כזה שיתאים גם למבוגרים וזאת בשל הצד האפל מעט שהוא מכיל והסצנות המרהיבות של התעופה והלחימה בין העופות השונים ומוסר ההשכל הקליל המצופה בסוף, אך מספר דברים הפריעו בסרט ובעלילה. מכירים את זה שאתם צופים בסרט ופתאום רואים משהו ירוק או כחול זוהר בסרט ואתם חושבים לעצמכם "מי לעזאזל הכניס את השטות הזאת לסרט?". ובכן, יש לנו פה את האמא של הכחולים הזוהרים והבלתי מובנים שאי פעם נראו בקולנוע.
עוד דברים בלתי מובנים:
1. בסרט מככב המלך של הינשופים, אבל תפקידו במלחמה הסופית יותר נמוך מזה של הברגים הקטנים של המלחמה.
2. אח שפונה לרוע מסיבה בלתי מובנת.
3. ההורים של הינשופים נעלמו.
4. נחש בתור אומנת לינשופים קטנים?
5. מלך הינשופים הרעים נלחם כמו גוזל.
6. ינשוף שרק למד לעוף מנצח את כולם?
פסקול DTS-HD Master Audio לא מרהיב כפי שהיה יכול להיות.
6/10 ואם כותב התסריט היה מחכה עוד קצת עם הפטריה המקולקלת, הציון היה גבוה יותר.
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 674

#7823  נשלח: א' 26/12/2010 1:12

takers
סרט שודים לא רע בכלל ,אקשן טוב ,שחקנים טובים ,לא לצפות לעומק בסרט אלא סרט קליל ומהנה.
7.5/10

EASY A
סרט נעורים קליל ,לא מסרטי אמריקן פאי עם הומור נמוך ממש לא ,האמת היא שהשחקנית הראשית עושה את הסרט בגדול.
7/10

גנוב על הירח
סרט אנימציה משובח ,אהבתי הרבה יותר מהדרקון הראשון שלי.
מצחיק יותר מהנה יותר 8/10
בועזון
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2008
הבעות תודה: 51
מספר הודעות: 892

#7824  נשלח: א' 26/12/2010 1:12

kingikra כתב:
לבנון

צוות טנק ישראלי במלחמת שלום הגליל מצטרף ליחידת צנחנים במספר משימות שצריך לבצע.
הסרט מראה איך נראית מלחמה מבעד למשקפות של הטנק תוך כדי סערת הרגשות שעוברת על החיילים בטנק.

בשביל סרט ישראלי הסאונד הפתיע אותי לטובה. אני מאוד נהניתי

8\10

בתור שריונר לשעבר, אפשר להגיד שלא רק שדי השתעממתי מהסרט, אלא אפילו נעלבתי.
להלקאה העצמית, לרגשות הנחיתות, להיהדות הגלותית המתנצלת ובעיקר לתאוות הבצע ופשיטת היד של יוצרי הסרטים הישראליים בקרב חוגי הקולנוע האירופיים - כבר התרגלתי.
עם זאת, ועם ההבנה של כל המוטיבים האומנותיים והסמליים שיש בסרט, הוא לוקה בחוסר דיוק, פשטנות, ואף בורות מוחלטת. אני לא מבין את זה?? קשה, במדינת ישראל, למצוא איזה קצין שריון במיל', מובטל, ולקחת אותו כיועץ מקצועי?!?!

לדעתי הסרט הוא מופרך, ילדותי, חובבני ונועד לפנות ליצרים מאוד מסויימים אצל קהל מאוד מסויים. אולי בזה הוא הצליח....

2/10 (וגם זה רק בגלל האלמנט הסמלי הנחמד של הטנק "המדמם" שמן)

נ.ב: צפיתי בסרט עם שריונר במיל' נוסף, שאחד מ"עוונותיו" הוא שהוא גם חבר ב"מרצ"...אפילו הוא שותף לדעתי....
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3236
מספר הודעות: 67088

#7825  נשלח: א' 26/12/2010 1:21

Killers

רוצח בשירות ה CIA מתלהב מאמריקאית יפה וריקנית. סרט בנות קלאסי, מעולה לחובבות אנטומיה של גריי. נסיון כושל להומור בדמות ההורים. אמריקאיות טיפוסית (במובן הקיצ׳י) נוזלת מכל חור. אשטון קוצ׳ר מפתיע לטובה אך לא מצליח להתמודד עם הסכרין הנוראי הזה.

6/10

The American

ג׳ורג׳ קלוני התלהב כנראה מהקפה שנסע לאיטליה לדבר האמיתי. שם הנא משמש כחצי רוצח חצי צוות תמיכה לרוצחים. לא ברר מדוע, במדינה מפוצצת מאפיה ופושעים צריך מומחים כמוהו לארגן רובים סופר מתוחכמים לרציחת זונות (כנראה קשור להנהגת המדינה שחובבת אותם).

סרט איטי. איטי. איטי מוות.

מזכיר לי סרטי איכות משנות השבעים.

את הדיאלוג אפשר לרכז על מפית אחת של בית קפה. בעיקר רואים את קלוני עושה זממו עם בחורות, בונה רובה, מתבודד ליד הנחל ומתעסק עם פרפרים.

מי אישר את הסרט הזה ומה הוא עישן?

2/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 2322

#7826  נשלח: א' 26/12/2010 2:19
DEVIL

מספר אנשים נתקעים במעלית. ככל שנוקף הזמן ברור שהם לא שם במקרה ומישהו מתחיל לקצור אותם אחד אחד.
הביקורת הראשונה שקראתי פה הייתה קטילה ורק בזכות הביקורות הבאות כן נתתי לזה צ'אנס.
סרט מתח-אימה דל תקציב מוצלח למדי לסוגו
8+ מתוך 10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1737
מספר הודעות: 30966

#7827  נשלח: א' 26/12/2010 2:43

The Legend Is Born: Ip Man

הסרט הבא הוא פריקוול לסרטים הראשונים ובו מתוארת ילדותו ולימודיו של IP MAN בבית הספר לאומנויות הלחימה והיכרותו עם אישתו לעתיד. כמובו=ן ששוב ישנו העימות ה"מסורתי" בין הסינים ליפנים וההתנגדות של IP MAN לניסיון השליטה שלהם בסין ובתרבות הסינית.

לכל אורך הסרט ישנה תחושה שהתקציב בסרט הנ"ל היה מצומצם מקודמיו בכל תחום וישנה תחושה שיוצרי הסרט פשוט ניסו לרכב על ההצלחה של הסרטים הקודמים ועשו את המינימום ההכרחי על מנת לצאת לידי חובה וליצור סרט סביר ותו לא. לדוגמא, בקרב מול המאסטר הזקן בהונג קונג רואים בבירור שאת רב הקרב מבצע פעלולן ולא השחקן עצמו ואפילו בשלב מסויים מראים חלק מהגוף של השחקן הזקן ומשום מקום מופיע יד של שחקן הרבה יותר צעיר שנותנת את המכה עצמה - די משעשע האמת. בנוסף, כמה שחקנים ששיחקו תפקיד מסוים בסרט השני פה משחקים תפקיד שונה לגמרי (השחקן הראשי בסרט הזה שמשחק את IP MAN למשל היה הביריון שהציק להם בסרט השני). אומנם הסרט לא גרוע ובפני עצמו יכל להיות סרט קונג פו סביר פלוס, אבל מכיוון שהוא עומד בהשוואה אל מול שני הסרטים הקודמים קשה שלא להתאכזב קימעה. הקרבות בהחלט סבירים ואפילו מהנים בחלקם, אבל שוב - לא טובים כמו בשני הסרטים הקודמים. העלילה בנאלית וצפויה ברובה, למרות שזה לרב כך בסרטי קונג פו.

למי שלא ראה את הסרטים הקודמים, מומלץ קודם כל להתחיל עם הסרט הזה ורק אח"כ לראות את השניים האחרים למרות שכרונולוגית סרט זה שוחרר אחרון.

ד"א - IP MAN הוא המאסטר שלימד את ברוס לי את אומנות הקונג פו. בסרט משחק Sammo Hung Kam-Bo את המאסטר הראשון של בית הספר ש"מאמץ" את IP MAN ומתחיל את אימוניו (משום מה אותו שחקן שיחק תפקיד שונה לגמרי בסרט השני בסידרה). במציאות אותו שחקן שיתף פעולה רבות ביצירת סרטים עם ברוס לי וצ'קי צ'אן.

הציון? 7/10 לסרט בפני עצמו, 6/10 בהשוואה לקודמים בסידרה.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

#7828  נשלח: א' 26/12/2010 10:09
The Slammin' Salmon

בעל מסעדה, שהוא גם אלוף אגרוף לשעבר המטיל את אימתו על עובדיו, עורך תחרות בין המלצרים מי ירוויח את הסכום הגדול ביותר, על מנת לחלץ את מסעדתו מהיאקוזה, לה הוא חייב כסף.
קומדיה מהסוג הנמוך, אך לא נמוך מדי (כמו מקרוגר, בה צפיתי לפני מספר ימים) משעשעת למדי בחלק נכבד מהזמן . מלצרים/יות בהווה ובעבר בוודאי יזדהו עם ההתעללויות של אורחי המסעדה במלצרים האומללים.
בסך הכל אפשר להעביר ערב בכיף.
6/10

נ.ב.
לשיטת הציונים בין 1 ל-10 יש בעייה פסיכולוגית אצלי מאחר ובבית הספר כל ציון מתחת ל-60 הוא נכשל, אז אם אני נותן לסרט ציון 5, בגלל שהוא בינוני, זה מרגיש כאילו הכשלתי אותו במבחן...
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 93
מספר הודעות: 2099

#7829  נשלח: א' 26/12/2010 10:29

ziv_r כתב:
כאשר המוני ינשופים צעירים נחטפים לטובת ינשוף עריץ אשר זומם להשתלט על העולם, ינשוף צעיר אחד בורח ויוצא אחר אגדת השומרים, חבורה של ינשופים לוחמים אשר יצילו את כולם מהשעבוד ומהשתלטות העולם על ידי העריץ.
סרט אנימציה.

יכולתי להגיד שהסרט ממש טוב, כזה שיתאים גם למבוגרים וזאת בשל הצד האפל מעט שהוא מכיל והסצנות המרהיבות של התעופה והלחימה בין העופות השונים ומוסר ההשכל הקליל המצופה בסוף, אך מספר דברים הפריעו בסרט ובעלילה. מכירים את זה שאתם צופים בסרט ופתאום רואים משהו ירוק או כחול זוהר בסרט ואתם חושבים לעצמכם "מי לעזאזל הכניס את השטות הזאת לסרט?". ובכן, יש לנו פה את האמא של הכחולים הזוהרים והבלתי מובנים שאי פעם נראו בקולנוע.
עוד דברים בלתי מובנים:
1. בסרט מככב המלך של הינשופים, אבל תפקידו במלחמה הסופית יותר נמוך מזה של הברגים הקטנים של המלחמה.

ראיתי את הסרט הזה בקולנוע, זה סרט דפוק. חצי מvזמן הייתי עסוק בלנסות להבדיל בין הטובים לרעים. הם נראים אותו דבר.
העלילה משעממת, האנימציה לא מוצלחת במיוחד, אין קטעים מצחיקים. סרט משעממם ומיותר.
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

#7830  נשלח: א' 26/12/2010 10:33

nir11 כתב:
ziv_r כתב:
סרט אנימציה.

עוד דברים בלתי מובנים:

ראיתי את הסרט הזה בקולנוע, זה סרט דפוק. חצי מvזמן הייתי עסוק בלנסות להבדיל בין הטובים לרעים. הם נראים אותו דבר.
העלילה משעממת, האנימציה לא מוצלחת במיוחד, אין קטעים מצחיקים. סרט משעממם ומיותר.

תודות על האזהרה,
בערב הסרט יחטוף את ה- shift-delete ממני.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  521  |  522  |  523  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה