מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 522 מתוך 1442
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  521  |  522  |  523  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3356
מספר הודעות: 67509

#7816  נשלח: א' 26/12/2010 1:21

Killers

רוצח בשירות ה CIA מתלהב מאמריקאית יפה וריקנית. סרט בנות קלאסי, מעולה לחובבות אנטומיה של גריי. נסיון כושל להומור בדמות ההורים. אמריקאיות טיפוסית (במובן הקיצ׳י) נוזלת מכל חור. אשטון קוצ׳ר מפתיע לטובה אך לא מצליח להתמודד עם הסכרין הנוראי הזה.

6/10

The American

ג׳ורג׳ קלוני התלהב כנראה מהקפה שנסע לאיטליה לדבר האמיתי. שם הנא משמש כחצי רוצח חצי צוות תמיכה לרוצחים. לא ברר מדוע, במדינה מפוצצת מאפיה ופושעים צריך מומחים כמוהו לארגן רובים סופר מתוחכמים לרציחת זונות (כנראה קשור להנהגת המדינה שחובבת אותם).

סרט איטי. איטי. איטי מוות.

מזכיר לי סרטי איכות משנות השבעים.

את הדיאלוג אפשר לרכז על מפית אחת של בית קפה. בעיקר רואים את קלוני עושה זממו עם בחורות, בונה רובה, מתבודד ליד הנחל ומתעסק עם פרפרים.

מי אישר את הסרט הזה ומה הוא עישן?

2/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 2324

#7817  נשלח: א' 26/12/2010 2:19
DEVIL

מספר אנשים נתקעים במעלית. ככל שנוקף הזמן ברור שהם לא שם במקרה ומישהו מתחיל לקצור אותם אחד אחד.
הביקורת הראשונה שקראתי פה הייתה קטילה ורק בזכות הביקורות הבאות כן נתתי לזה צ'אנס.
סרט מתח-אימה דל תקציב מוצלח למדי לסוגו
8+ מתוך 10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2004
מספר הודעות: 34389

#7818  נשלח: א' 26/12/2010 2:43

The Legend Is Born: Ip Man

הסרט הבא הוא פריקוול לסרטים הראשונים ובו מתוארת ילדותו ולימודיו של IP MAN בבית הספר לאומנויות הלחימה והיכרותו עם אישתו לעתיד. כמובו=ן ששוב ישנו העימות ה"מסורתי" בין הסינים ליפנים וההתנגדות של IP MAN לניסיון השליטה שלהם בסין ובתרבות הסינית.

לכל אורך הסרט ישנה תחושה שהתקציב בסרט הנ"ל היה מצומצם מקודמיו בכל תחום וישנה תחושה שיוצרי הסרט פשוט ניסו לרכב על ההצלחה של הסרטים הקודמים ועשו את המינימום ההכרחי על מנת לצאת לידי חובה וליצור סרט סביר ותו לא. לדוגמא, בקרב מול המאסטר הזקן בהונג קונג רואים בבירור שאת רב הקרב מבצע פעלולן ולא השחקן עצמו ואפילו בשלב מסויים מראים חלק מהגוף של השחקן הזקן ומשום מקום מופיע יד של שחקן הרבה יותר צעיר שנותנת את המכה עצמה - די משעשע האמת. בנוסף, כמה שחקנים ששיחקו תפקיד מסוים בסרט השני פה משחקים תפקיד שונה לגמרי (השחקן הראשי בסרט הזה שמשחק את IP MAN למשל היה הביריון שהציק להם בסרט השני). אומנם הסרט לא גרוע ובפני עצמו יכל להיות סרט קונג פו סביר פלוס, אבל מכיוון שהוא עומד בהשוואה אל מול שני הסרטים הקודמים קשה שלא להתאכזב קימעה. הקרבות בהחלט סבירים ואפילו מהנים בחלקם, אבל שוב - לא טובים כמו בשני הסרטים הקודמים. העלילה בנאלית וצפויה ברובה, למרות שזה לרב כך בסרטי קונג פו.

למי שלא ראה את הסרטים הקודמים, מומלץ קודם כל להתחיל עם הסרט הזה ורק אח"כ לראות את השניים האחרים למרות שכרונולוגית סרט זה שוחרר אחרון.

ד"א - IP MAN הוא המאסטר שלימד את ברוס לי את אומנות הקונג פו. בסרט משחק Sammo Hung Kam-Bo את המאסטר הראשון של בית הספר ש"מאמץ" את IP MAN ומתחיל את אימוניו (משום מה אותו שחקן שיחק תפקיד שונה לגמרי בסרט השני בסידרה). במציאות אותו שחקן שיתף פעולה רבות ביצירת סרטים עם ברוס לי וצ'קי צ'אן.

הציון? 7/10 לסרט בפני עצמו, 6/10 בהשוואה לקודמים בסידרה.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 90
מספר הודעות: 2034

#7819  נשלח: א' 26/12/2010 10:09
The Slammin' Salmon

בעל מסעדה, שהוא גם אלוף אגרוף לשעבר המטיל את אימתו על עובדיו, עורך תחרות בין המלצרים מי ירוויח את הסכום הגדול ביותר, על מנת לחלץ את מסעדתו מהיאקוזה, לה הוא חייב כסף.
קומדיה מהסוג הנמוך, אך לא נמוך מדי (כמו מקרוגר, בה צפיתי לפני מספר ימים) משעשעת למדי בחלק נכבד מהזמן . מלצרים/יות בהווה ובעבר בוודאי יזדהו עם ההתעללויות של אורחי המסעדה במלצרים האומללים.
בסך הכל אפשר להעביר ערב בכיף.
6/10

נ.ב.
לשיטת הציונים בין 1 ל-10 יש בעייה פסיכולוגית אצלי מאחר ובבית הספר כל ציון מתחת ל-60 הוא נכשל, אז אם אני נותן לסרט ציון 5, בגלל שהוא בינוני, זה מרגיש כאילו הכשלתי אותו במבחן...
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 2115

#7820  נשלח: א' 26/12/2010 10:29

ziv_r כתב:
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
כאשר המוני ינשופים צעירים נחטפים לטובת ינשוף עריץ אשר זומם להשתלט על העולם, ינשוף צעיר אחד בורח ויוצא אחר אגדת השומרים, חבורה של ינשופים לוחמים אשר יצילו את כולם מהשעבוד ומהשתלטות העולם על ידי העריץ.
סרט אנימציה.

יכולתי להגיד שהסרט ממש טוב, כזה שיתאים גם למבוגרים וזאת בשל הצד האפל מעט שהוא מכיל והסצנות המרהיבות של התעופה והלחימה בין העופות השונים ומוסר ההשכל הקליל המצופה בסוף, אך מספר דברים הפריעו בסרט ובעלילה. מכירים את זה שאתם צופים בסרט ופתאום רואים משהו ירוק או כחול זוהר בסרט ואתם חושבים לעצמכם "מי לעזאזל הכניס את השטות הזאת לסרט?". ובכן, יש לנו פה את האמא של הכחולים הזוהרים והבלתי מובנים שאי פעם נראו בקולנוע.
עוד דברים בלתי מובנים:
1. בסרט מככב המלך של הינשופים, אבל תפקידו במלחמה הסופית יותר נמוך מזה של הברגים הקטנים של המלחמה.
2. אח שפונה לרוע מסיבה בלתי מובנת.
3. ההורים של הינשופים נעלמו.
4. נחש בתור אומנת לינשופים קטנים?
5. מלך הינשופים הרעים נלחם כמו גוזל.
6. ינשוף שרק למד לעוף מנצח את כולם?
פסקול DTS-HD Master Audio לא מרהיב כפי שהיה יכול להיות.
6/10 ואם כותב התסריט היה מחכה עוד קצת עם הפטריה המקולקלת, הציון היה גבוה יותר.

ראיתי את הסרט הזה בקולנוע, זה סרט דפוק. חצי מvזמן הייתי עסוק בלנסות להבדיל בין הטובים לרעים. הם נראים אותו דבר.
העלילה משעממת, האנימציה לא מוצלחת במיוחד, אין קטעים מצחיקים. סרט משעממם ומיותר.
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

#7821  נשלח: א' 26/12/2010 10:33

nir11 כתב:
ziv_r כתב:
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
כאשר המוני ינשופים צעירים נחטפים לטובת ינשוף עריץ אשר זומם להשתלט על העולם, ינשוף צעיר אחד בורח ויוצא אחר אגדת השומרים, חבורה של ינשופים לוחמים אשר יצילו את כולם מהשעבוד ומהשתלטות העולם על ידי העריץ.
סרט אנימציה.

יכולתי להגיד שהסרט ממש טוב, כזה שיתאים גם למבוגרים וזאת בשל הצד האפל מעט שהוא מכיל והסצנות המרהיבות של התעופה והלחימה בין העופות השונים ומוסר ההשכל הקליל המצופה בסוף, אך מספר דברים הפריעו בסרט ובעלילה. מכירים את זה שאתם צופים בסרט ופתאום רואים משהו ירוק או כחול זוהר בסרט ואתם חושבים לעצמכם "מי לעזאזל הכניס את השטות הזאת לסרט?". ובכן, יש לנו פה את האמא של הכחולים הזוהרים והבלתי מובנים שאי פעם נראו בקולנוע.
עוד דברים בלתי מובנים:
1. בסרט מככב המלך של הינשופים, אבל תפקידו במלחמה הסופית יותר נמוך מזה של הברגים הקטנים של המלחמה.
2. אח שפונה לרוע מסיבה בלתי מובנת.
3. ההורים של הינשופים נעלמו.
4. נחש בתור אומנת לינשופים קטנים?
5. מלך הינשופים הרעים נלחם כמו גוזל.
6. ינשוף שרק למד לעוף מנצח את כולם?
פסקול DTS-HD Master Audio לא מרהיב כפי שהיה יכול להיות.
6/10 ואם כותב התסריט היה מחכה עוד קצת עם הפטריה המקולקלת, הציון היה גבוה יותר.

ראיתי את הסרט הזה בקולנוע, זה סרט דפוק. חצי מvזמן הייתי עסוק בלנסות להבדיל בין הטובים לרעים. הם נראים אותו דבר.
העלילה משעממת, האנימציה לא מוצלחת במיוחד, אין קטעים מצחיקים. סרט משעממם ומיותר.

תודות על האזהרה,
בערב הסרט יחטוף את ה- shift-delete ממני.
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

#7822  נשלח: א' 26/12/2010 10:49

אני חייב לציין שהדבר היחידי שבאמת גורם לי להנות מחדר הקולנוע שלי בזמן האחרון, הוא לא סרטי קולנוע, אלא דווקא סדרות טלויזיה משובחות, כשהמובילה שבהן לאחרונה היא דקסטר, שאותה גיליתי לשמחתי באיחור רב, מה שמאפשר לי להתענג עליה בצורה סיטונאית מדי יום.
שחקנים משובחים אמינים וכובשים, עלילה קולחת ללא רגעים מתים, הפתעות ומתח, פשוט תענוג.
מומלץ בחום, לכל מי שחזר מחופשה במאדים, ולא ידע שהסדרה הזו קיימת.

נ.ב. אני בסוף העונה השניה, אז לא להגיב בספויילרים.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 08, 2005

הבעות תודה: 76
מספר הודעות: 1856

#7823  נשלח: א' 26/12/2010 10:54

"שליחותו של הממונה על משאבי אנוש"
עובדת זרה ודי אלמונית במאפיה נהרגת בפיגוע בירושלים....
סרט טוב מאד. משחק ,עלילה, וצוות שחקנים מהנים לצפיה
כמעט שעתיים עוברות כאילו היו רבע שעה. לכו לראות!
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2475

#7824  נשלח: א' 26/12/2010 12:10

liorreem כתב:
אני חייב לציין שהדבר היחידי שבאמת גורם לי להנות מחדר הקולנוע שלי בזמן האחרון, הוא לא סרטי קולנוע, אלא דווקא סדרות טלויזיה משובחות, כשהמובילה שבהן לאחרונה היא דקסטר, שאותה גיליתי לשמחתי באיחור רב, מה שמאפשר לי להתענג עליה בצורה סיטונאית מדי יום.
שחקנים משובחים אמינים וכובשים, עלילה קולחת ללא רגעים מתים, הפתעות ומתח, פשוט תענוג.

אני ממש מקנא בך שיש לך את האפשרות לחוות מרתון של עוד שלוש עונות של הסדרה המבריקה הזאת.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 191
מספר הודעות: 2671

#7825  נשלח: א' 26/12/2010 13:18

avioren כתב:
liorreem כתב:

אני ממש מקנא בך שיש לך את האפשרות לחוות מרתון של עוד שלוש עונות של הסדרה המבריקה הזאת.

גם אני

ללא ספק הסדרה של העשור.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 248
מספר הודעות: 4464

#7826  נשלח: א' 26/12/2010 16:45

PIRANHA

רעידת אדמה גורמת לבקע בתחתית אגם שמתחתיו חיו במשך מיליוני שנים פיראנות בבידוד. במקביל בעיירת הנופש הסמוכה מתקיים אירוע SPRING BRAKE המוני.

אם אתם חובבי GORE/ציצים אתם במקום הנכון. משניהם יש המון.
האפקטים מקבלים ציון "עובר" ויכלו להיות יותר טובים.
הסרט נחמד אבל משתמש בקלישאות הכי חבוטות שיכולות להיות. גם ההומור שם לא תמיד במקום.
אני ראיתי כי למרות שהכל צפוי מראש זה גילטי פלז'ר שמספק הנאה דבילית לשעה וחצי. וגם ציצים.

ציון: 6.5
ORAGPU
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 08, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 625

#7827  נשלח: א' 26/12/2010 17:50

mulder כתב:
PIRANHA

רעידת אדמה גורמת לבקע בתחתית אגם שמתחתיו חיו במשך מיליוני שנים פיראנות בבידוד. במקביל בעיירת הנופש הסמוכה מתקיים אירוע SPRING BRAKE המוני.

אם אתם חובבי GORE/ציצים אתם במקום הנכון. משניהם יש המון.
האפקטים מקבלים ציון "עובר" ויכלו להיות יותר טובים.
הסרט נחמד אבל משתמש בקלישאות הכי חבוטות שיכולות להיות. גם ההומור שם לא תמיד במקום.
אני ראיתי כי למרות שהכל צפוי מראש זה גילטי פלז'ר שמספק הנאה דבילית לשעה וחצי. וגם ציצים.

ציון: 6.5

אני הייתי נותן 7.5 כי לפי דעתי ה GORE ברמה טובה
ויש גם צילום תת ימי יפה ( לא של הפיראניות) שתראו תבינו
jepe
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 15, 2005
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 1297

#7828  נשלח: א' 26/12/2010 19:03

Buried

סרט שמספר על נהג משאית אמריקאי בעיראק שנחטף ונקבר חי בתוך ארון מתים.
כל הסרט זה מירוץ נגד הזמן האם הוא יצליח להימלט או לא.

7.5\10 מתח בשיאו.
bariko
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 263
מספר הודעות: 6902

#7829  נשלח: א' 26/12/2010 22:37

liorreem כתב:

אני אמנם לא מתנזר לגמרי מסרטי קולנוע, אבל בהחלט מסכים לדבריך. התנאי היחיד לכך הוא שהסדרות יהיו באיכות HD וסאונד רב ערוצי שמוסיף המון לחוויית הצפייה.

את דקסטר לא ראיתי (אולי אנסה בעתיד בעקבות ההמלצות החמות), אבל אצלי זה בדיוק אותו הדבר עם "נמלטים" ו-"פרינג' ", שבזכות ההצתה המאוחרת, מאפשרים לי להרביץ מרתונים חופשי...
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 193
מספר הודעות: 3620

#7830  נשלח: א' 26/12/2010 22:43

הכי כיף זה מרתונים של סדרות טובות שעוד לא נצפו
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  521  |  522  |  523  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה