מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 521 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  520  |  521  |  522  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 195
מספר הודעות: 3627

#7801  נשלח: שבת 25/12/2010 9:23

Inception
זבלון במסווה של יצירת מופת, סרט שסוחף אותך אבל ברגע שהוא נגמר אתה אומר - 'רגע, ממה כ"כ התלהבתי? בעצם אין פה כלום מלבד להטוטנות שמסיחה את הדעת מחוסר העלילה'. שווה צפיה אחת בדיוק.

7.5/10 לצפיה הראשונה
4/10 לכל צפיה נוספת

Easy A
אחרי שאוליב מספרת לכולם שהיא אבדה את בתוליה כדי לעזור לחבר שהוא תלמיד לא פופולארי בתיכון היא מוצאת את עצמה מנודה חברתית על ידי חבריה ללימודים. היא מחליטה לנצל את השמועה שהיא הפיצה כדי לקדם את עצמה חברתית וכלכלית.

קומדיית הנעורים הטובה ביותר שראיתי מאז אמריקאן פאי (הראשון, לא 7 או 8 ההמשכים שבאו אחריו).
מי הדביל שתרגם את השם ל"באה בקלות"?!

9/10

Black Swan
נינה (נטלי פורטמן) היא בלרינה בבלט של ניו יורק שמשקיעה את חייה בעבודתה וגרה עם אמה השתלטנית, לאחר שמנהל הלהקה (וינסנט קאסל) בוחר בה כפרימה בלרינה החדשה היא מגלה שיש לה יריבה שמאיימת על מעמדה, רקדנית בלט חדשה בלהקה בשם לילי (מילה קוניס). נינה מתחילה לחשוש שתאבד את התפקיד וההבדל בין הדימיון למציאות מתחיל להתערער.

מותחן פסיכולוגי קצת מטומטם, קשה לי לתאר אותו בלי ספויילרים אז הם יבואו בהמשך אבל אם תשאלו אותי לא תפסידו כלום גם אם תקראו אותם.
קוניס לא רעה, פורטמן טובה מאד, קאסל מתעלה על שתיהן.

8.5/10

ספוילרים
אז מה יש כאן שגרם לי לתת 8.5 נקודות?
*מילה קוניס יורדת לנטלי פורטמן כשאנו שומעים קולות של נגיסות פריכות כאילו שהיא מכרסמת את גופה. (מחריד לחלוטין אבל בצורה טובה)
*וינסנט קאסל מנשק את פורטמן ורוקד בצורה שגורמת לי לפקפק בזהותי המינית, המשחק הטוב ביותר שראיתי השנה.
*קטעי בלט טובים.
*נינה (פורטמן) מאוננת מתוך שינה ומתעוררת רק כדי לראות שאמא שלה ישנה לידה, אתנחתא קומית אחת ויחידה אבל טובה מאד.
*יש אלמנטים רבים של טירוף אבל אין שום דבר שיגרום לכך שלצופים (או לשאר הדמויות) יהיה אכפת מהדמות הראשית ולכן זה לא ממש מעניין מה יקרה לה ואיך זה יגמר, זה מרגיש קצת כמו B-Movie שאיכשהו הגדירו אותו כמותחן במקום כסרט אימה. המזל של הסרט זה שהוא לא יותר מדי ארוך, שעה ו45 כשרוב הסרטים היום הם שעתיים פלוס זה סביר מאד בשבילו.

בקיצור - קרשים יש אבל דבק בשביל לבנות את הבית אין, אז אולי הבית קצת רעוע אבל סביר להניח שאני אחזור לבקר.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Nunatak בתאריך שבת 25/12/2010 16:44, נערך סך הכל פעם אחת
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7355

#7802  נשלח: שבת 25/12/2010 14:05

איירון מן 2 (חצי סרט ללא סאב פעיל )

אז כפי שכתוב בכותרת, חצי סרט לקח לי להבין שהסאב שלי כבוי. כבר תיכננתי לרשום פה שלעומת הסרט הראשון הסאונד של השני חלש מאוד
הסרט עצמו בדיוק כמו הראשון, סרט גיבור על טיפוסי. בלי יותר מידי תחכום.

6\10 - עלילה
3\10 - הסאונד בחלק שראיתי בלי סאב
8.5\10 - הסאונד בחלק השני שראיתי עם הסאב
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67809

#7803  נשלח: שבת 25/12/2010 14:58

inception עם ציון רע?

לא ממש ברור לי. אני מאוד נהנתי מזה.

עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 195
מספר הודעות: 3627

#7804  נשלח: שבת 25/12/2010 16:58

oferlaor כתב:
inception עם ציון רע?

לא ממש ברור לי. אני מאוד נהנתי מזה.

הסרט מהנה מאד, עד שמגיע הסוף ואז אתה מבין שאין שם כלום ומה שסחף אותך זה בעיקר האפקטים והקצב של הסרט.
הקונספט של הסרט הוא סה"כ די פשוט להבנה ולא ממש מתוחכם, את הכל כבר ראינו בעבר בסרטים הרבה יותר טובים כמו המטריקס.
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 95
מספר הודעות: 2088

#7805  נשלח: שבת 25/12/2010 17:52

טוב, היה סוף שבוע רע במחינת סרטים.
נסיתי לנקות את המדף מסרטים שהצטברו בשנה האחרונה, והנה לכם צרור אזהרות:

The Tournament
חברוה של מתנקשים בכירים שנאספו מכל העולם מנהלים תחרות השרדות כל כולם נגד כולם, כשהאחרון זוכה בכל, וכל זה להנאתם של חבורת עשירים המהמרים על הזוכה.
היה ברור לי שזהו סרט אקשן נטו שהצדקתו היחידה תהיה בכמות הפיצוצים והאפקטים אשר יאתגרו את המערכת שלי, אבל גם הצידוק היחיד הזה לא התממש לאכזבתי.
3/10 (נרדמתי רק במעט חלקים)

מק'גרובר
פרודיה על סרטי מקגייבר.
הסרט כל כך טיפשי שאחרי כרבע שעה עברנו הלאה (בקטע שמקגרובר מתפשט ומבקש ממישהו שיצטרף לחבורה שלו ומציע בתמורה את ישבנו... - דוחה)
1/10

The other guys
זוג בלשי משטרה סוג ג' מנסים להכנס לנעליהם של זוג בלשים גיבורים שנהרגו ולחשוף קנוניה פיננסית ענקית. גם כחובב וויל פארל (האמת שהסרט הטוב באמת היחיד שלו שראיתי היה "לילה ברוקסברי" המיתולוגי) השתעממתי וכמעט לא צחקתי. ניסיתי בכוח לסחוב עד הסוף אבל היה מ-ש-ע-מ-ם ודבילי. מודה שניקרתי בחלקים מסויימים (ניקור מצטבר של כרבע סרט... )
2/10 (קצת אפקטים)

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 735
מספר הודעות: 5032

#7806  נשלח: שבת 25/12/2010 19:32
Body of lies

מוטב מאוחר מאשר אף פעם אמר הגשש ואכן ראיתי היום סוף סוף את הסרט שרובם ראו לפני כמעט שנתיים.

סוכן CIA מנסה למצוא את ההגיון במזרח התיכון ובמקום זה מוצא בחורה ומאבד את ההגיון.

סרט מתח עשוי טוב הסוכן המגולם בידי דיקפריו מסתובב בכל המזרח התיכון אבל לא מגיע לישראל, מדבר ערבית שוטפת ואפילו מסכן את חיו למען המולדת.

נהנתי מהצפיה! זה לא סרט שמשאיר אותך מהורהר למשך שארית חייך, אבל זהו סרט שאתה בפרוש לא מנקר ונשאר במתח לאורך כל הסרט יש פיצוצים יש יריות ויש אפילו ניצוצות רומנטיקה באווירה שהיא אנטיתזה לרומנטיקה. ואפילו יש מוסר הסכל!

מוסר ההסכל אם הבנתי אותו נכון הוא.... שאפשר להבין שמאוד קשה להבין את המזרח התיכון וגם אלו שחושבים שהם מבינים, מבינים בסוף שהם לא מבינים.

מבינים?

8/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4692

#7807  נשלח: שבת 25/12/2010 19:48

The last exorcism

עשוי כמו סרט דקומנטרי בסגנון של REC ודומיו. כומר כריזמטי שיודע לביים גירושי שדים מואס בזה ומוכן ללוות צוות צילום של תכנית טלויזיה כדי לחשוף את התרמית. הם מגיעים לצלם גירוש כזה אצל אב שביקש עזרה בשביל הבת שלו.

הנושא אולי לא מקורי כל כך בקולנוע אבל למי אכפת ? הסרט מצליח למשוך פנימה מההתחלה וגם מצליח להיות מורט עצבים ברובו.

7.5/10
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2482

#7808  נשלח: שבת 25/12/2010 20:44

Buried

מוביל משאית בשירות הצבא האמריקאי בעירק נלכד במארב ומוצא את עצמו בארון קבורה תחת האדמה עם מצית וטלפון נייד ואוויר מוגבל למספר שעות.
כל שנותר לו לעשות הוא לנסות לחלץ את עצמו מהקבר בעזרת הפריטים הנ"ל ובעיקר בעזרת הנייד שברשותו.

סרט מז'אנר ה single location movie ,רק שבמקרה זה לקחו את הז'אנר לשיא הקצה.
שחקן אחד וארון קבורה אחד כתפאורה, זה מה שנדרש לסרט הזה.

באופן טבעי הסרט נותן תחושה די קלסטרופובית אך מתקדם די מהר, ומעבר לזה כל תוספת שלי עלולוה לחשוף בטעות ספויילר.

7/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 95
מספר הודעות: 2088

#7809  נשלח: שבת 25/12/2010 20:47

mulder כתב:
The last exorcism

עשוי כמו סרט דקומנטרי בסגנון של REC ודומיו. כומר כריזמטי שיודע לביים גירושי שדים מואס בזה ומוכן ללוות צוות צילום של תכנית טלויזיה כדי לחשוף את התרמית. הם מגיעים לצלם גירוש כזה אצל אב שביקש עזרה בשביל הבת שלו.

הנושא אולי לא מקורי כל כך בקולנוע אבל למי אכפת ? הסרט מצליח למשוך פנימה מההתחלה וגם מצליח להיות מורט עצבים ברובו.

7.5/10

רק מלראות את הטריילר נראה לי שיהיו לי סיוטים בלילה........
כנראה שלעולם לא אבין את הכיף שבסרטי אימה לשמם.
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#7810  נשלח: שבת 25/12/2010 20:48

mulder כתב:
TRON LEGACY

סרט ריק מתוכן, שאתה שוכח אותו תוך כדי צפיה. ג'ף ברידג'ס הוא שחקן ענק ומוכשר שלא ברור מה הוא עושה בשטות הזאת, ולפעמים נראה כאילו ה DUDE נתקע באחת מההזיות שלו. אפילו ה 3D מאכזב (לשם השוואה, הטריילרים ב 3D של שודדי הקריביים 4 ומסעות גוליבר נראו מעולה). לא הבנתי מה איזה מתלהב בשם עדי גולד מידיעות אחרונות מצא בסרט הזה בכתבה המתחנפת שלו מלפני שבוע, כאילו היה מדובר ביצירת מופת לא פחות. בזה אני שם לי תזכורת לא לקרא אף ביקורת שלו יותר.

הסרט משתמש בכל קלישאת אקשן/מדע בדיוני שנראתה בעשור האחרון, והאפקטים זה לא משהו שלא ראיתם קודם.
ליד הסרט הזה המטריקס 2 נראה כמו הסנדק.

ציון: בזבוז זמן.

נתתי לזה צ'אנס בגלל ה7.6 בIMDB שזה ציון גבוה מאוד לסרטים עם אפקטים ללא עלילה רצינית.
באתי בלי ציפיות יתר, מבלי להכיר את העלילה גם של הסרט הקודם.
OLIVIA WILD 13 מהאוס היתה הפתעה נעימה, מספר קטעים עם האופנועים היו דיי מגניבים וכל העולם הזה הזכיר קצת את ספינות החלל ב STAR WARS .
בסה"כ האפקטים וה3D היו לא רעים , אבל מלבד זאת הסיפור והביצוע לא היו משהו.
אי אפשר להגיד שסבלתי , אבל גם לא היתה התלהבות יתר.
6.5/10 (אחלה אקשן ורעיון נחמד שלא פיתחו אותו מספיק, המטריקס זו הדוגמא הטובה ביותר בה הרעיון פותח באופן מוצלח מאוד)
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7355

#7811  נשלח: שבת 25/12/2010 22:43

לבנון

צוות טנק ישראלי במלחמת שלום הגליל מצטרף ליחידת צנחנים במספר משימות שצריך לבצע.
הסרט מראה איך נראית מלחמה מבעד למשקפות של הטנק תוך כדי סערת הרגשות שעוברת על החיילים בטנק.

בשביל סרט ישראלי הסאונד הפתיע אותי לטובה. אני מאוד נהניתי

8\10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#7812  נשלח: שבת 25/12/2010 23:22

Buried

נהג משאית אמריקאי שנחטף בעירק עבור כופר מנסה לשרוד את האולטימטום של שוביו - 5 מיליון דולר עד תשע בערב או שהוא ימות.

כל הסרט מתחילתו ועד סופו מצולם בארון הקבורה בו קבור נהג המשאית. הסרט נשען על תסריט כתוב היטב ויכולות המשחק הלא רעות בכלל של ריאן ריינולדס (יחצן המסיבות), עובדה די מפתיע מכיוון שהשחקן הנ"ל לרב עושה קומדיות די דביליות. כששמעתי על הסרט לפני כמה חודשים והבנתי שזה שחקן אחד בתוך ארון כל הסרט, די הייתי סקפטי. מלכתחילה רציתי לוותר על הסרט אך ציון מכובד ב IMDB (7.6) שיכנע אותי לתת לו סיכוי. בהחלט שלא התאכזבתי, סרט חזק ששובר את התבנית ההוליוודית המסורתית.

מומלץ בחום.

8.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36755

#7813  נשלח: שבת 25/12/2010 23:25

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
כאשר המוני ינשופים צעירים נחטפים לטובת ינשוף עריץ אשר זומם להשתלט על העולם, ינשוף צעיר אחד בורח ויוצא אחר אגדת השומרים, חבורה של ינשופים לוחמים אשר יצילו את כולם מהשעבוד ומהשתלטות העולם על ידי העריץ.
סרט אנימציה.

יכולתי להגיד שהסרט ממש טוב, כזה שיתאים גם למבוגרים וזאת בשל הצד האפל מעט שהוא מכיל והסצנות המרהיבות של התעופה והלחימה בין העופות השונים ומוסר ההשכל הקליל המצופה בסוף, אך מספר דברים הפריעו בסרט ובעלילה. מכירים את זה שאתם צופים בסרט ופתאום רואים משהו ירוק או כחול זוהר בסרט ואתם חושבים לעצמכם "מי לעזאזל הכניס את השטות הזאת לסרט?". ובכן, יש לנו פה את האמא של הכחולים הזוהרים והבלתי מובנים שאי פעם נראו בקולנוע.
עוד דברים בלתי מובנים:
1. בסרט מככב המלך של הינשופים, אבל תפקידו במלחמה הסופית יותר נמוך מזה של הברגים הקטנים של המלחמה.
2. אח שפונה לרוע מסיבה בלתי מובנת.
3. ההורים של הינשופים נעלמו.
4. נחש בתור אומנת לינשופים קטנים?
5. מלך הינשופים הרעים נלחם כמו גוזל.
6. ינשוף שרק למד לעוף מנצח את כולם?
פסקול DTS-HD Master Audio לא מרהיב כפי שהיה יכול להיות.
6/10 ואם כותב התסריט היה מחכה עוד קצת עם הפטריה המקולקלת, הציון היה גבוה יותר.
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 675

#7814  נשלח: א' 26/12/2010 0:12

takers
סרט שודים לא רע בכלל ,אקשן טוב ,שחקנים טובים ,לא לצפות לעומק בסרט אלא סרט קליל ומהנה.
7.5/10

EASY A
סרט נעורים קליל ,לא מסרטי אמריקן פאי עם הומור נמוך ממש לא ,האמת היא שהשחקנית הראשית עושה את הסרט בגדול.
7/10

גנוב על הירח
סרט אנימציה משובח ,אהבתי הרבה יותר מהדרקון הראשון שלי.
מצחיק יותר מהנה יותר 8/10
בועזון
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2008
הבעות תודה: 53
מספר הודעות: 905

#7815  נשלח: א' 26/12/2010 0:12

kingikra כתב:
לבנון

צוות טנק ישראלי במלחמת שלום הגליל מצטרף ליחידת צנחנים במספר משימות שצריך לבצע.
הסרט מראה איך נראית מלחמה מבעד למשקפות של הטנק תוך כדי סערת הרגשות שעוברת על החיילים בטנק.

בשביל סרט ישראלי הסאונד הפתיע אותי לטובה. אני מאוד נהניתי

8\10

בתור שריונר לשעבר, אפשר להגיד שלא רק שדי השתעממתי מהסרט, אלא אפילו נעלבתי.
להלקאה העצמית, לרגשות הנחיתות, להיהדות הגלותית המתנצלת ובעיקר לתאוות הבצע ופשיטת היד של יוצרי הסרטים הישראליים בקרב חוגי הקולנוע האירופיים - כבר התרגלתי.
עם זאת, ועם ההבנה של כל המוטיבים האומנותיים והסמליים שיש בסרט, הוא לוקה בחוסר דיוק, פשטנות, ואף בורות מוחלטת. אני לא מבין את זה?? קשה, במדינת ישראל, למצוא איזה קצין שריון במיל', מובטל, ולקחת אותו כיועץ מקצועי?!?!

לדעתי הסרט הוא מופרך, ילדותי, חובבני ונועד לפנות ליצרים מאוד מסויימים אצל קהל מאוד מסויים. אולי בזה הוא הצליח....

2/10 (וגם זה רק בגלל האלמנט הסמלי הנחמד של הטנק "המדמם" שמן)

נ.ב: צפיתי בסרט עם שריונר במיל' נוסף, שאחד מ"עוונותיו" הוא שהוא גם חבר ב"מרצ"...אפילו הוא שותף לדעתי....
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  520  |  521  |  522  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה