מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 515 מתוך 1473
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  514  |  515  |  516  | ... |  1471  |  1472  |  1473  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3726
מספר הודעות: 36820

#7711  נשלח: ג' 14/12/2010 9:00

Lottery Ticket
בחור צעיר שזכה בפרס הגדול בלוטו, צריך לחמוק מהפושע הכי גדול בשכונה אשר רוצה לקחת לו את הכרטיס. הוא צריך לשרוד למשך הסופשבוע עד שיוכל לממש את הפרס.

קומדיה משעשעת בסגנון Friday, אך ללא סמים. מה שעושה את הסרט הזה לטוב זה ה Cast המגוון והמצחיק, החל מ BOW WOW בתפקיד הראשי, דרך ICE Cube, האבא מ Everybody Hates Chris, האח הגדול של אדי מרפי (אי אפשר לפספס זיהוי שלו) ועוד שלל פנים מוכרות.
קומדיה עם הרבה סצנות משעשעות בשל הסיטואציה בה נתקל הכוכב של הסרט. היפה של השכונה רוצה להכניס אותו למיטה על מנת שיעשה לה ילד, הגנגסטר השכונתי שבדיוק יצא מהכלא רוצה נעלים חינם בשבילו ולחבורה שלו, חבורה של אוכלי חינם מנסים להיות שומרי הראש של הזוכה בלוטו, הסבתא המטורללת שסיפרה על הזכייה לכל השכונה ועוד.
8/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4736

#7712  נשלח: ג' 14/12/2010 11:26

[quote="gizzz"]the switch
סרט צפוי ,הוליוודי , קיטשי ,על בחורה שרוצה ילד עם תרומת זרע והחבר הכי טוב שלה מחליף את התרומה ושם את הזרע שלו.
אפשר לראות כי יש שם ילד שאיכשהו משחק בסדר לפרקים.
יואן מקגרגור עם מבטא אמריקאי שזה ממש לא בא טוב ורק על זה הייתי פוסל את הסרט.
6/10

כן, רק שזה לא יואן מקרגור עם מבטא אמריקאי, זה ג'ייסון בייטמן.

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 613
מספר הודעות: 14716

#7713  נשלח: ג' 14/12/2010 14:03

[url=http://www.imdb.com/title/tt0368909/]Ong Bak[/url]

במסגרת הנטיה שלי לחזור ולצפות שוב בסרטים שכבר ראיתי, חזרתי לסרט Ong Bak מ 2003. העלילה מאוד פשוטה וגנרית ועוסקת בבחור כפרי צעיר היוצא לבנקוק הרחוקה כדי להשיב את ראשו של פסל בודהה שנגנב מהמקדש המקומי.

נקודות החוזק של הסרט היו סצנות הקרבות והמרדפים שבהם הפגין הגיבור כישורי לחימה ואתלטיקה מרשימים. זה לא השתנה, אם כי הטכניקה של הקרנה חוזרת של המהלכים מנקודת מבט אחרת הזכירה לי יותר מידי צפיה במשחק כדורגל בטלביזיה.

היתר הוא כפי שזכרתי, לא ממש מרשים חזותית ולא מעניין במיוחד מבחינה עלילתית. זה לא הופך אותו לסרט של ואן-דם אבל זה הרבה פחות רחוק ממה שחובבי הסרט מוכנים להודות.

8/10 לחובבי קרבות ואמנות לחימה. 4/10 למי שחיפש שם חוויה מכוננת
avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1586

#7714  נשלח: ג' 14/12/2010 17:42
Re: COP OUT

molvy כתב:
bullman כתב:
avilior כתב:
Cop Out
שני שוטרים, ג'ימי ופול, שהושעו לחודש מהמשטרה רודפים אחר סוחר סמים במטרה להשיג קלף בייסבול יקר ערך שנגנב מג'ימי..
עם ברוס וויליס וטרייסי מורגן
אחלה סרט, מצחיק וקליל
8/10

לדעתי סרט מטופש לגמרי טרייסי מורגן ממש מעצבן שם והסרט עושה עוול לברוס.
4/10

לדעתי סרט מאוד מטופש ומטריד הפסקנו אחרי שעה מבוזבזת. אני ממש לא מבין איך ברוס וויליס משחק בסרט כה רדוד ולא מקצועי
2/10

molvy,
צריך לקחת דברים בפרופורציות. זו סה"כ קומדיה חביבה למדי. איזו מקצועיות כבר יש בקומדיה? לא יודע מה רמת הציפיות שלך מקומדיה ואת מפלס הרדידות בוודאי כל אחד יקבע בעצמו, אבל אני בהחלט חושב שאתה מגזים. ברוס ויליס הוא שחקן ענק וזה לא משנה באיזה סרט הוא ישחק.
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 679

#7715  נשלח: ג' 14/12/2010 20:44

[quote="mulder"]
gizzz כתב:
the switch
סרט צפוי ,הוליוודי , קיטשי ,על בחורה שרוצה ילד עם תרומת זרע והחבר הכי טוב שלה מחליף את התרומה ושם את הזרע שלו.
אפשר לראות כי יש שם ילד שאיכשהו משחק בסדר לפרקים.
יואן מקגרגור עם מבטא אמריקאי שזה ממש לא בא טוב ורק על זה הייתי פוסל את הסרט.
6/10

כן, רק שזה לא יואן מקרגור עם מבטא אמריקאי, זה ג'ייסון בייטמן.

חחח ואני לא מבין איך הוא השתנה לי מול העיניים ומה הוא עושה לעזעזל בסרט כזה.
ואישתי אומרת לי שזה לא הוא כל הסרט ואני מבטל אותה בלי בושה.
אני כנראה ממש מזדקן לא טוב.
(1) הבעות תודה: עמית_לגו
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4736

#7716  נשלח: ג' 14/12/2010 21:31

avilior כתב:
molvy כתב:
bullman כתב:
avilior כתב:
Cop Out
שני שוטרים, ג'ימי ופול, שהושעו לחודש מהמשטרה רודפים אחר סוחר סמים במטרה להשיג קלף בייסבול יקר ערך שנגנב מג'ימי..
אחלה סרט, מצחיק וקליל
8/10

4/10

לדעתי סרט מאוד מטופש ומטריד הפסקנו אחרי שעה מבוזבזת. אני ממש לא מבין איך ברוס וויליס משחק בסרט כה רדוד ולא מקצועי
2/10

molvy,
צריך לקחת דברים בפרופורציות. זו סה"כ קומדיה חביבה למדי. איזו מקצועיות כבר יש בקומדיה? לא יודע מה רמת הציפיות שלך מקומדיה ואת מפלס הרדידות בוודאי כל אחד יקבע בעצמו, אבל אני בהחלט חושב שאתה מגזים. ברוס ויליס הוא שחקן ענק וזה לא משנה באיזה סרט הוא ישחק.

אני רק יודע שאם טריילר של קומדיה לא גורם לי אפילו לחייך אני לא הולך לבזבז את הזמן על הסרט עצמו.

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
242ariel242
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 25, 2010

הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 690

#7717  נשלח: ג' 14/12/2010 22:08

בקולנוע: skyline:סוף העולם מגיע ואנחנו לא מנצחים.
או שכן,תבינו אתם בדקות האחרונות של הסרט.
הסיבה לסוף העולם לובשת דמות חייזרים שמהפנטים אותנו למותנו ומגיעים עם חללית אם ענקית...
לי אישית,כחובב מד"ב,הפריעה העובדה שהשחקנים מוכרים פחות או יותר..שחקנים לא מוכרים תורמים לאמינות של העלילה..

חוץ מזה,הסרט כמעט כולו אפקט אחד גדול(לטובה)
ויש סצנות אדירות דוגמת הפצצת החללית בפצצת פאטבוי של איזה שני מגהטון ע"י מפציץ שהטייס שלו מבצע תימרונים משמיטי לסת רגע לפני שהוא מצליח בשנייה האחרונה..

8 מתוך 10 לטובת פסקול,אפקטים וחידוש בעיצוב החייזרים למרות הרמיזה הקלה לחייזר בקלוברפילד.. מומלץ!

בבית:the haunting in connecticut:נער חולה בסרטן,העובר לגור עם משפחתו בבית ליד בי"הח בקונטיקט,מגלה שהבית היה ביתו של מדיום שהיה מכשף גופות ע"י כישוף אסור והסרת העפעפיים של הגופות בכדי שלא יזכו למנוחה ויעזרו לו לתקשר עם עולם המתים..
כומר חולה בסרטן גם הוא,עוזר לילד ולמשפחה..

8 מתוך 10 על אפקטים יפים וריאליסטיים ועלילה מעניינת ומרתקת ולא כדוגמת סרטי המסור..
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 3698

#7718  נשלח: ג' 14/12/2010 22:45

Catskinner כתב:
[url=http://www.imdb.com/title/tt0368909/]Ong Bak[/url]

במסגרת הנטיה שלי לחזור ולצפות שוב בסרטים שכבר ראיתי, חזרתי לסרט Ong Bak מ 2003. העלילה מאוד פשוטה וגנרית ועוסקת בבחור כפרי צעיר היוצא לבנקוק הרחוקה כדי להשיב את ראשו של פסל בודהה שנגנב מהמקדש המקומי.

נקודות החוזק של הסרט היו סצנות הקרבות והמרדפים שבהם הפגין הגיבור כישורי לחימה ואתלטיקה מרשימים. זה לא השתנה, אם כי הטכניקה של הקרנה חוזרת של המהלכים מנקודת מבט אחרת הזכירה לי יותר מידי צפיה במשחק כדורגל בטלביזיה.

היתר הוא כפי שזכרתי, לא ממש מרשים חזותית ולא מעניין במיוחד מבחינה עלילתית. זה לא הופך אותו לסרט של ואן-דם אבל זה הרבה פחות רחוק ממה שחובבי הסרט מוכנים להודות.

8/10 לחובבי קרבות ואמנות לחימה. 4/10 למי שחיפש שם חוויה מכוננת

מצאת לסרט הזה תרגום מסונכרן לגירסת HD?

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#7719  נשלח: ג' 14/12/2010 23:32

Huber כתב:
Reign.Of.Assassins

מתנקשת אשר בידה שרידים של נזיר בודהיסטי קדוש האמורים להכיל סודות קסומים מנסה להחזירם למקום קבורתם ובכך בוגדת באחוות הרוצחים אליה היא משתייכת. הבגידה תוביל אותה לחיי מחתרת תחת שם אחר ופנים שונות - אך האם זה יספיק על מנת לתת לה חיי אושר ושלווה?

הסרט בכיכובה של Michelle Yeoh (נמר דרקון ועוד) ובבימוי משנה של ג'ון וו/John Woo אשר אחראי על לא מעט סרטים מוכרים כגון Red Cliff, Face/Off ועוד. הסרט מביא עימו לדעתי משב רוח מרענן לז'אנר סירטי הקונג פו. העלילה אומנם לא ממש חדשנית או מתוחכמת אבל מספיק טובה בשביל סיפור מסגרת יותר מבסיסי. קטעי הקרבות מבויימים היטב והשימוש ב slow motion במהלך חלק מקטעי הקרבות על מנת להדגיש שלבים מסויימים בקרב בהחלט עוזר לצופה להתחבר טוב יותר. הקרבות הרבה יותר "מציאותיים" והרבה פחות מופרכים מרב הסרטים בז'אנר הנ"ל ולמרות שגם פה תראו אנשים קופצים מגבהים לא ריאליים, בסרט הנוכחי עידנו את זה מעט ולא הגזימו יותר מידיי. רב השחקנים עושים עבודה נפלאה בבניית דמויות אמינות שניתן להתחבר אליהן ובניגוד להרבה סירטי קונג פו סטנדרטיים הסרט הזה הוא גם סרט דרמה עם דמויות בעלות עומק ומניעים מוחשיים שניתן להתחבר אליהם ולא רק אוסף של קטעי קרבות טובים מחוברים בבליל של שטויות תחת אמתלה הנקראת תסריט.

בהחלט מומלץ בחום, אפילו אם אינכם חובבי סרטי קונג פו לרב.

8.8/10

ראית אותו עם כתוביות בעברית ? כי אני חיפשתי ולא מצאתי כתוביות בעברית
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3726
מספר הודעות: 36820

#7720  נשלח: ג' 14/12/2010 23:33

חבר'ה, נמאס לי להעיר.
זה לא עניין של כל חברי הפורום לדעת שלא מצאתם כתוביות לסרט. פנו לאנשים בפרטי.
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 613
מספר הודעות: 14716

#7721  נשלח: ד' 15/12/2010 7:01

הבהרה בנושא כתוביות:

אני לא צופה עם כתוביות עבריות. מקסימום עם כתוביות אנגליות כשאני מנמיך את עוצמת הקול כדי לא להפריע בלילה.
אני לא מבין את מהות השאלה "מסונכרן ל HD". לתרגום לא איכפת מהי הרזולוציה של הסרט. אם יש בעיה עם התזמון זה לא בגלל הרזולוציה וממילא אפשר לסדר בעיות של תזמונים עם 5 דקות עבודה ב Subtitle Workshop.

מי שיש לו בעיה עם כתובית שיפתח שרשור נפרד בפורום או שיפנה אלי בפרטי.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#7722  נשלח: ד' 15/12/2010 9:16

הסיבה שמחפשים כתוביות מסונכרנות ל HD היא שפעמים רבות התזמון בין גרסאות שונות שונה. בסדרות טלויזיה זה יכול להיות קריטי במיוחד כשכל קבוצת הפצה חותכת את הפרסומות בצורה קצת שונה, אבל גם בסרטים זה משתנה, במיוחד אם מדובר בגרסאות pal/ntsc שהן פשוט באורך שונה מסיבות טכניות.
אז נכון, אפשר לסנכרן מחדש עם SW, אבל במקרה שצריך ממש לשנות את קצב הכתוביות ולא רק להזיז קדימה ואחורה זה יוצא טוב לעתים רחוקות ביותר, וכשמדובר בסרטים כמו אונג באק או שלטון המתנקשים, שבהם הכתוביות נחוצות ולא רק nice to have כי פשוט לא מבינים את השפה, קצת קשה לסנכרן מחדש כי אין שום נקודת עוגן אמיתית שבה יודעים שהכתוביות מתאימות למה שקורה באותו זמן בסרט.
(1) הבעות תודה: OferL
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#7723  נשלח: ד' 15/12/2010 13:38

אוואטאר EXNTENDED....

אז זהוא שהופתעתי לטובה ובגדול !
ההבדלים די רבים כך שבסופו של דבר אני חושב שניתן להגיד שהבדל הוא בקהל יעד.
הסרט המקורי הוא PG13 כנראה וזה המוארך הוא PG15 או PG17.

יש הרבה יותר אקשן,אלימות, דעתנות הומור בוגר ובכלל יש התחלה ראויה לסרט ועוד סצנות שבכלל לא הוכנסו כנראה לשמר את הסרט לPG13.

מומלץ מאוד מאוד ! ממש נהנתי

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#7724  נשלח: ד' 15/12/2010 15:17

Catskinner כתב:
הבהרה בנושא כתוביות:

אני לא צופה עם כתוביות עבריות. מקסימום עם כתוביות אנגליות כשאני מנמיך את עוצמת הקול כדי לא להפריע בלילה.
אני לא מבין את מהות השאלה "מסונכרן ל HD". לתרגום לא איכפת מהי הרזולוציה של הסרט. אם יש בעיה עם התזמון זה לא בגלל הרזולוציה וממילא אפשר לסדר בעיות של תזמונים עם 5 דקות עבודה ב Subtitle Workshop.

מי שיש לו בעיה עם כתובית שיפתח שרשור נפרד בפורום או שיפנה אלי בפרטי.

טוב , אני צופה באנגלית בסרטים מסויימים שבהם קל להבין גם עם כתוביות אנגלית , כאשר קצב הדיבור הוא מהיר , והמושגים הם יותר מה שנקרא "שפת בית מרקחת", אני נאלץ להמתין לכתוביות עברית . את הסרט הספציפי מצאתי עם כתוביות באנגלית מסונכרנות היטב , אבל אני לא רואה אותו כי יש קטעים שאני צריך לעצור ולהבין מה הם אומרים

ולגבי סנכרון כבר ענו לך לפני , ואני יכול לומר לך , שאולי אני לא ספץ בSW , אבל זה לוקח המון זמן במקרים האלו, באנטומיה של גריי , היו פרקים שלקח לי המון זמן לסנכרן , כי כמעט כול כמה שורות , היה הבדל בתזמון,

ולגבי לפנות בפרטי , (וזה גם לזיו) , אני בהחלט אשתדל לזכור לעשות זאת להבא בפרטי ולא בשירשור
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 746
מספר הודעות: 5082

#7725  נשלח: ד' 15/12/2010 16:47

avilior כתב:
molvy כתב:
bullman כתב:
avilior כתב:
Cop Out
אחלה סרט, מצחיק וקליל
8/10

4/10

2/10

molvy,

avilior
במיוחד בגלל שברוס וויליס הוא שחקן ענק אני לא מבין איך הוא נגרר לסרט כה גרוע. ואם קומדיה אמורה לגרום לך לחייך ה"קומדיה" הזו גרמה לי לאי נוחות במקרה הטוב ולדמעות צער במקרים היותר קשיים. אפילו צל של חיוך לא עלה על שפתי.
ישנם תבשילים כל כך רעים שאפילו אם תוסיף להם בשר פילה הכי טוב לא תוכל להפוך אותם לאוכל טוב. וכך גם פה, הסרט כל כך גרוע שאפילו ברוס וויליס לא הצליח להציל אותו. ואני מעריץ מושבע של ברוס
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  514  |  515  |  516  | ... |  1471  |  1472  |  1473  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה