האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 508 מתוך 1424
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  507  |  508  |  509  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 674

#7606  נשלח: שבת 27/11/2010 1:07

confucius
ישב אצלי המון זמן על הסטרימר, מפאת חוסר תרגום לא ראיתי.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#7607  נשלח: שבת 27/11/2010 11:38

The Karate Kid

כמו שאומר שולה נמיר נמירוביץ: "טימטומת"
סרט לילדים. חשבתי שיתנו משהו אקסטרא מהסרט של שנות השמונים אבל הסיפור כמעט זהה.

4\10
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#7608  נשלח: שבת 27/11/2010 14:47

הארי פוטר באחרון
מה אומר לכם...
הלכתי עם הבן לסינימה סיטי
בבית רואים יותר טוב, שומעים יותר טוב, אפשר לעשות pause לפיפי, לא משתעלים עלייך
לא מבין איך בתי קולנוע מלאים כל כך.

הסרט עצמו
אנא ערף, ארוך
לא ממש מכיר את הקודמים
ישנם כמה קטעים נחמדים
לאוהבי הזאנר זו בטח חוויה
החנון שלי אהב

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 140
מספר הודעות: 4142

#7609  נשלח: שבת 27/11/2010 14:54

הייתי אתמול בערב בהארי פוטר ואוצרות המוות, חלק ראשון בסינמה סיטי בראשון לציון (תזמינו כרטיסים מראש אחרת זה בזבוז זמן). הצגה של 20:30 (אחרת ללכת להקרנה של 23:00 ) ברמת איכות התמונה - מרהיב, על איכות שמע הייתי מגיב אבל חבורה של ילדים צרחנים שמשום מה לא הועפה משם בבעיטה קצת הפריעה לי.
הסרט עצמו:
עלילה - קשה מאוד להעביר את כל מה שכתוב בספר, והתאמצו מאוד לעשות זאת בצורה טובה. לא מובן לי שתי סצינות שהיו בסרט ולא היו בספר, לא הוסיפו דבר. העלילה הכבדה מבחינת אופל מורגשת טוב בסרט, זה כבר לא אותו סרט ילדים, גם הספר היה מאוד אפל.
צילום - מהיותר מושקעים שראיתי, חוויה יפיפיה בזמן שהרמיוני, רון והארי נמצאים במסע שלהם, נופים מרהיבים.
משחק - טוב נו, ילדים שהתבגרו, מה יש לי להוסיף ?
סה"כ - די נהניתי (מינוס הילדים המעפנים) לא ציפיתי ליותר, לא התאכזבתי. האישה דווקא חשבה שצריך היה להיות יותר מעניין...
מבחינתי 8/10 יהיה מעניין לראות בבלו ריי, אבל רק אחרי שיצאו שני החלקים.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#7610  נשלח: שבת 27/11/2010 20:03

sam22 כתב:
הארי פוטר באחרון
מה אומר לכם...

יש לי תשובה מאוד פשוטה לשאלה שלך. אתה חי פה בעולם הפורום הזה, שרוב משתתפיו הרבה מעל הממוצע בארץ מבחינה כלכלית ועוד יותר מזה, גם משוגעים לדבר הזה שנקרא קולנוע בייתי.
במילים פשוטות יותר, לכמה אנשים יש מערכת קולנוע בייתית הגונה בביתם שעולה באיכותה על מה שהם מקבלים בקולנוע? בטח ובטח אלו פה שיש להם מקרנים שאז גם גודל המסך הוא כבר לא כל כך issue.
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36402

#7611  נשלח: שבת 27/11/2010 20:38

Resident Evil: Afterlife
המשך ישיר ל Resident Evil: Extinction. מספר שנים לאחר התפשטות וירוס T, מופצת שמועה על ארקדיה, עיר אשר אמורה להיות חפה מזיהום ומציעה מחסה ומזון למגיעים אליה. אליס מצטרפת לחבורת ניצולים אשר מסתגרת בבית כלא ויחדיו הם מנסים להגיע לארקדיה.
עם מילה ג'ובוביץ.

אם יש כאלו בינכם אשר מחכים בכיליון עיניים למגיפת זומבים על מנת להראות את כישורי ההשרדות שלהם ועבור תאבת הבזיזה של חנויות, הסירו כל מחשבה מליבכם. סרט זה לא מתרכז בשטויות הללו, אין פה סצנות של בזיזת חנויות או קרובים שפתאום חולים ונהיים זומבים, הסרט מראה עד כמה המצב הולך להיות קשה כאשר מגפה כזאת תגיע ואיך רק הנבחרים, אלו בעלי התושיה ובעלי היכולת לתפעל נשק בזריזות, יצליחו לחיות עוד יום. סרט זה מוכיח כי סרטי זומבים\וירוסים נותנים רק למקצוענים לעשות. לפנינו הפקה בעשרות מיליוני דולרים ולכן CGI מושקע, תפאורות רחבות, איפור מרשים ומשכנע של היצורים, אפילו כמה יצורים גדולים יתר על המידה רק עבור הכיף.
הסרט כל כך טוב שצפיתי אפילו בפספוסים ובסצנות שנמחקו - מומלץ לצפות בהן בשל הסצנה אשר מראה את הכנת התחמושת המיוחדת.
פסקול DTS-HD Master Audio ולא יכול לדמיין את עצמי צופה ביצירת המופת הזאת עם פסקול נחות יותר או גרסת MKV מצומצמת.
Reference!
9/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1733
מספר הודעות: 30902

#7612  נשלח: שבת 27/11/2010 22:05

the.talented.mr.ripley

טום ריפלי נשלח לאיטליה ע"י מר גרינליף המיליונר לנסות להחזיר את בנו ההולל דיק בחזרה הביתה, וזאת לאחר שהוא מתחזה לחברו הטוב מהאוניברסיטה. כשטום חסר הכל מגיע לאיטליה ומתחבר לדיק הוא מגלה את החיים הטובים ומחליט שאולי כדאי להישאר ולהינות מהם. מפה ואילך המצב רק הולך ומסתבך.

הסרט שמתחיל לתפוס תאוצה לקראת אמצע הסרט. מאט דיימון וג'וד לאו נותנים הופעה לא רעה בכלל, שכבאמצע איכשהו גווינית פאלטרו מצליחה להעיב על הסרט עם פרצוף הצנונית שלה ומשחק בינוני ולא יותר. סה"כ בהחלט סרט חביב ושווה צפייה.

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 14021

#7613  נשלח: שבת 27/11/2010 22:54

גווינית פאלטרו היא באמת אחת השחקניות הפחות חביבות עלי ואני משתדל להתרחק מסרטים שבהם היא מופיעה.
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36402

#7614  נשלח: ב' 29/11/2010 0:22

DC Showcase: Superman/Shazam!: The Return of Black Adam
אוסף של 4 סרטים קצרים על מעללות סופרמן וחבריו.

חשבתי שזה יתאים גם למבוגרים, אך ממש לא. זה לילדים בלבד. גם אם אתם חובבי סופרמן, תעדיפו לוותר על ה-80 דקות המיותרות הללוץ
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
3/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1733
מספר הודעות: 30902

#7615  נשלח: ב' 29/11/2010 0:33

וחשבתי שאני קטלתי אותו

Huber כתב:
Superman.Shazam.The.Return.of.Black.Adam

סרט קומיקס נוסף בסידרת סרטי סופרמן, הפעם סופרמן נלחם באויב בשם Black Adam המנסה להשמיד אתCaptain Marvel.

בד"כ אני לא מעריץ מושבע של סרטי קומיקס, אך לאחרונה יצא לי לראות כמה סרטים לא רעים מהז'אנר הנ"ל (Superman/Batman: Apocalypse הוא דוגמא טובה ו Superman Batman : Public Enemies היא עוד דוגמא מוצלחת), סרטים שנעשו ברמה לא רעה ושיכולים לפנות גם לקהל מעט יותר בוגר (אך שוב, כזה שמלכתחילה מתחבר לז'אנר). לצערי הסרט הנוכחי אינו כזה. הפסקתי לצפות אחרי רבע שעה מכיוון שקיבלתי תחושה בכל אספקט של הסרט שפשוט לקחו פרק מאיזושהי סידרה מערוץ ילדים כלשהו ומתחו אותה לסרט באורך מלא.

אפשר לוותר אלא אם כן אתם מעריצי DC מושבעים ועוקבים בדבקות אחרי כל סרט/סידרה שיוצאים בז'אנר הנ"ל.

4/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5862

#7616  נשלח: ב' 29/11/2010 2:21

The President's Photographer - Fifty Years Inside the Oval Office
דוקומנטרי מעניין
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#7617  נשלח: ב' 29/11/2010 12:12

kingikra כתב:
sam22 כתב:
הארי פוטר באחרון
מה אומר לכם...

יש לי תשובה מאוד פשוטה לשאלה שלך. אתה חי פה בעולם הפורום הזה, שרוב משתתפיו הרבה מעל הממוצע בארץ מבחינה כלכלית ועוד יותר מזה, גם משוגעים לדבר הזה שנקרא קולנוע בייתי.
במילים פשוטות יותר, לכמה אנשים יש מערכת קולנוע בייתית הגונה בביתם שעולה באיכותה על מה שהם מקבלים בקולנוע? בטח ובטח אלו פה שיש להם מקרנים שאז גם גודל המסך הוא כבר לא כל כך issue.

אני לא חושב שזה קשור. היום לא צריך להיות מיליונר תמהוני כדי שיהיה לך קולנוע ביתי טוב. לחלק מהאנשים זו גם דרך בילוי עם הילדים ביחד, בעיקר בסרטים כאלה.
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 14021

#7618  נשלח: ב' 29/11/2010 12:19

אני אישית לא הייתי בבית קולנוע כבר 6 שנים אם לא יותר. ברם, אם מצב האולמות היום דומה לזה של 2003 אז אין שום סיבה הגיונית לצאת לראות סרט בחוץ.
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 2007

#7619  נשלח: ב' 29/11/2010 12:25

ziv_r כתב:
המשך ישיר ל Resident Evil: Extinction. מספר שנים לאחר התפשטות וירוס T, מופצת שמועה על ארקדיה, עיר אשר אמורה להיות חפה מזיהום ומציעה מחסה ומזון למגיעים אליה. אליס מצטרפת לחבורת ניצולים אשר מסתגרת בבית כלא ויחדיו הם מנסים להגיע לארקדיה.
עם מילה ג'ובוביץ.

אם יש כאלו בינכם אשר מחכים בכיליון עיניים למגיפת זומבים על מנת להראות את כישורי ההשרדות שלהם ועבור תאבת הבזיזה של חנויות, הסירו כל מחשבה מליבכם. סרט זה לא מתרכז בשטויות הללו, אין פה סצנות של בזיזת חנויות או קרובים שפתאום חולים ונהיים זומבים, הסרט מראה עד כמה המצב הולך להיות קשה כאשר מגפה כזאת תגיע ואיך רק הנבחרים, אלו בעלי התושיה ובעלי היכולת לתפעל נשק בזריזות, יצליחו לחיות עוד יום. סרט זה מוכיח כי סרטי זומבים\וירוסים נותנים רק למקצוענים לעשות. לפנינו הפקה בעשרות מיליוני דולרים ולכן CGI מושקע, תפאורות רחבות, איפור מרשים ומשכנע של היצורים, אפילו כמה יצורים גדולים יתר על המידה רק עבור הכיף.
הסרט כל כך טוב שצפיתי אפילו בפספוסים ובסצנות שנמחקו - מומלץ לצפות בהן בשל הסצנה אשר מראה את הכנת התחמושת המיוחדת.
פסקול DTS-HD Master Audio ולא יכול לדמיין את עצמי צופה ביצירת המופת הזאת עם פסקול נחות יותר או גרסת MKV מצומצמת.
Reference!
9/10

זיו - על סמך ההמלצה שלך הזמנתי את כל החברה לראות את הסרט אצלי בשבת!
מקווה שלא נתאכזב.
החברה לא מורגלים בסרטי זומבים.
אני ראיתי לאחרונה את 1-2-3 ונהניתי למדי.
Rino
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 19, 2007
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 5443

#7620  נשלח: ב' 29/11/2010 13:00

ziv_r כתב:
עם מילה ג'ובוביץ.

Reference!
9/10

זיו , גם אני אהבתי מאוד את הסרט (איך אפשר שלא לאהוב את לילו)
אבל התרשמתי שהסרט בנוי יותר לצפיה בתלת מימיד ללא ספק,
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  507  |  508  |  509  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה