מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 502 מתוך 1474
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  501  |  502  |  503  | ... |  1472  |  1473  |  1474  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 615
מספר הודעות: 14726

#7516  נשלח: שבת 13/11/2010 21:51

The Sorcerer's Apprentice

אני כל פעם נופל במלכודת ששמה ניקולאס קייג ולא מפספס שום הזדמנות ליפול עם סרט בכיכובו. אני כבר לא זוכר למה נתקע לי בראש שהוא שחקן טוב כאשר הפעם האחרונה שנהניתי מסרט בהשתתפותו הייתה עם בירדי ב 1984.

ברם לא הכל שחור משחור בסרט הזה, שמחו ועילזו רעי וחברי! הסרט הזה נותן לכולם הזדמנות להכיר שחקן שמסוגל להיות יותר מעצבן מהמעצבן הסידרתי Shia LaBeouf. ובנימה זו אני גאה להציג בפניכם את Jay Baruchel שאני צופה לו קריירה ארוכה של גרימת גריסת שיניים והטחת הראש בקיר בקרב צופיו.

אז מה בקשר לעלילה של הסרט? נעשה את זה פשוט: זה מעין קרטה קיד כשניקולס קייג בתפקיד אדון מיאגי ומשתמשים בכישוף במקום בקרטה.

יצויינו לטובה אלפרד מולינה שנראה ברוב הסרט כשאשרת תיסכול מהולה בתדהמה נסוכה על פניו (הוא כנראה לא הבין למה הוא נכנס עד שהיה מאוחר מידי) ומוניקה בלוצי שתמיד עושה טוב.

ציון: 5-6/10 תלוי אם לקחתם אדויל אחד או שניים לפני ההקרנה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4737

#7517  נשלח: שבת 13/11/2010 22:56

Catskinner כתב:

אני כל פעם נופל במלכודת ששמה ניקולאס קייג ולא מפספס שום הזדמנות ליפול עם סרט בכיכובו. אני כבר לא זוכר למה נתקע לי בראש שהוא שחקן טוב כאשר הפעם האחרונה שנהניתי מסרט בהשתתפותו הייתה עם בירדי ב 1984.

ברם לא הכל שחור משחור בסרט הזה, שמחו ועילזו רעי וחברי! הסרט הזה נותן לכולם הזדמנות להכיר שחקן שמסוגל להיות יותר מעצבן מהמעצבן הסידרתי Shia LaBeouf. ובנימה זו אני גאה להציג בפניכם את Jay Baruchel שאני צופה לו קריירה ארוכה של גרימת גריסת שיניים והטחת הראש בקיר בקרב צופיו.

אז מה בקשר לעלילה של הסרט? נעשה את זה פשוט: זה מעין קרטה קיד כשניקולס קייג בתפקיד אדון מיאגי ומשתמשים בכישוף במקום בקרטה.

יצויינו לטובה אלפרד מולינה שנראה ברוב הסרט כשאשרת תיסכול מהולה בתדהמה נסוכה על פניו (הוא כנראה לא הבין למה הוא נכנס עד שהיה מאוחר מידי) ומוניקה בלוצי שתמיד עושה טוב.

אני למדתי ללכת לפי הכלל שאם השיער של ניקולס קייג' ארוך בסרט ו/או זו הפקה של דיסני, אני מתרחק.
לדוגמא, הסרט החדש שלו
http://www.imdb.com/media/rm2380107520/tt0479997
נראה לי שהבן אדם הזה יעשה כל זבלון שישלמו לו עליו.

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3730
מספר הודעות: 36831

#7518  נשלח: א' 14/11/2010 13:37

Legendary
נער בתיכון אשר איבד את אביו בתאונת דרכים בגיל צעיר, נכנס לתחום ההתאבקות על מנת להתקרב לאחיו אשר מאשים את עצמו בתאונה.
עם ג'ון סנה ודני גלובר.

דרמת ספורט. כאשר אנחנו שומעים על דרמת ספורט כאשר הספורט הינו התאבקות וקוראים כי מככב בסרט ג'ון סנה, ישר אנחנו חושבים כי לפנינו יצירת מופת. מה רע הרי לראות את סנה נלחם נגד קרנפים אחרים במשך 90 דקות? מסתבר כי סנה הוא רק המאמן. השחקן הראשי הינו ילד צנום במשקל 60 קילו אשר ללא חשש הייתם שולחים את אחותכם לשחק איתו התאבקות. הסרט הינו פיהוק גדול ומתמשך עם Plot צפוי מראש: הילד מפסיד בקרבות ומזלו משתנה לאחר האימונים של אחיו. כמובן שבסוף יש תחרות גדולה מלווה בסוף חיובי ודביק.
השחקן הראשי כל כך עלוב, שהוא אפילו לא מופיע על הפוסטר של הסרט. לעומת זאת, דני גלובר אשר קיבל לאורך הסרט 2 דקות מסך - כן. מה זה אומר על השחקן? בדיוק מה שחשבתם.
תמונה Blu-ray ופסקול LPCM לא מלהיב.
3/10
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 70
מספר הודעות: 5866

#7519  נשלח: א' 14/11/2010 14:04

Catskinner כתב:
Titanic

12 השנים שבהן הצלחתי להתחמק מהזוועתון הקיטשי הזה נרמסו ברגל גסה כשבת זוגתי גילתה השבוע שמעולם לא צפיתי בטיטניק.

התוצאה הייתה 3 שעות של עינוי שבהן נאלצתי להחזיק חיוך על הפרצוף ולעשות קולות של מתמוגג בזמן שהדרעק הזה שרף לי שעות מסך בפלזמה.

אפקטי ה CGI לא הזדקנו בכבוד והמלאכותיות של הסט צרמה לעיני. די קפריו הדגים שוב את כישורי המשחק המינימליים שלו ולי בא להעיף נעל על הפרצוף של קייט וינסלט בקטע שבו היא בחרטום הספינה ומקרקרת שהיא עפה.

וכל זאת כשברקע נשמעת הנעימה הסופר דביקה של סלין דיון שגרמה לי לחרדות קשות שאטוטו מתחיל להישפך סירופ דביק מהרמקולים.

חוות דעתי היא שזה גועל נפש מרוכז שאינו ראוי למאכל אדם. אם אתם עדיין חייבים ציון אז 1/10 וגם זה רק בזכות שהחברה שלי הייתה מאושרת מהסרט (מתברר שזו הפעם השישית שהיא צופה בו, אוי לבושה)

דווקא אחלה סרט.
טיפה ארוך, אבל בכל זאת צ'יק פליק עם אחלה אפקטים וכו'.
בזמנו הוא היה מאד מרשים, והשוטים שהספינה מתבקעת שוים את מחיר הכרטיס.
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#7520  נשלח: א' 14/11/2010 14:34

mulder כתב:
Catskinner כתב:

אני למדתי ללכת לפי הכלל שאם השיער של ניקולס קייג' ארוך בסרט ו/או זו הפקה של דיסני, אני מתרחק.
לדוגמא, הסרט החדש שלו
http://www.imdb.com/media/rm2380107520/tt0479997
נראה לי שהבן אדם הזה יעשה כל זבלון שישלמו לו עליו.

+1 מה נסגר איתו ? מדרדר מסרט לסרט...
סרט חמוד בסהכ אפקטים נורא נחמדים, הפיירבול שם נראה כמו שצריך !
אני נהנתי 6/10.
bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4499

#7521  נשלח: א' 14/11/2010 18:44

נהניתי מניקולס קייג' ב Leaving Las Vegas

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
בועזון
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2008
הבעות תודה: 53
מספר הודעות: 907

#7522  נשלח: א' 14/11/2010 19:05

לניקולס קייג' יש כמה יציאות גרועות על כל אחת טובה. לדעתי דווקא הייתה לו הופעה טובה מאוד ב-LORD OF WAR, וגם את הסרט אהבתי באופן כללי....
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#7523  נשלח: א' 14/11/2010 19:07

בועזון כתב:
לניקולס קייג' יש כמה יציאות גרועות על כל אחת טובה. לדעתי דווקא הייתה לו הופעה טובה מאוד ב-LORD OF WAR, וגם את הסרט אהבתי באופן כללי....

מצטרף לבועזון - Lord of War היה מצוין והרבה בזכות ניקולס קייג'.
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 117
מספר הודעות: 2486

#7524  נשלח: א' 14/11/2010 20:42

שמתם לב שהוא היה שם עם שיער קצר ?
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#7525  נשלח: א' 14/11/2010 20:48

נו ו...? גם ב National Treasure הוא היה עם שער קצר וזה סרט שהוא רחוק מלהיות סרט מוצלח.
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7375

#7526  נשלח: א' 14/11/2010 21:42

Repo Men

עובד ביחידת מעקלי איברים מושתלים נקלע בעצמו למצב בו משתילים לו איבר מלאכותי ואין לו את הכסף לשלם. חבריו ליחידה מקבלים את התפקיד לעקל לו את הלב ביום בו הגיע הדד ליין לתשלום.

אני מאוד נהנתי. ציפיתי ליותר אפקטים וסאונד יותר טוב אבל בסה"כ היה בסדר גמור

7.5\10
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 3699

#7527  נשלח: א' 14/11/2010 22:01

Catskinner כתב:

1. קייג' פחות נוראי מבסרטים אחרים. כשהוא לא מנסה להיות גדול מהחיים יוצא לו משחק סביר. אירוני שדווקא בתפקיד ארכימג הוא משחק נורמלי...
2. הבלונדה סתמית.
3. מוניקה לא מקבלת מספיק זמן מסך בסרט. ולבושה מדי כשהיא מופיעה.
4. הילד... מה יש להגיד. הופעה כל כך עילגת ומעודדת תקיעת חפצים קהים באוזניים לא ראיתי מזמן. ההשוואה לרובוטריקים מתבקשת. לבוף פחות עילג אבל יותר מעצבן. מייגן פוקס בליגה אחרת.

הילדים נתנו 8 וזה בגלל שהם ילדים. אולי הם לא שלי.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#7528  נשלח: א' 14/11/2010 22:04

Predators
נמרוד אנטל שעשה סרט הונגרי קטן וחביב לפני כמה שנים פורץ להוליווד ועושה סרט פעולה סתמי לחלוטין בהפקתו של רוברט רודריגז.
לא יודע אם הוא יותר טוב או יותר גרוע מהמקורי עם שוורצנגר אבל לי הוא לא עשה כלום והרגשתי שבזבזתי שעה וחצי על סרט סתמי לחלוטין
6/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#7529  נשלח: א' 14/11/2010 22:12

OferL, הייתי כל כך עסוק בלחשוב שלבחור יש פרצוף דורש סתירה שלא שמתי לב אם הוא עילג או לא.
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 3699

#7530  נשלח: א' 14/11/2010 22:29

Catskinner כתב:
OferL, הייתי כל כך עסוק בלחשוב שלבחור יש פרצוף דורש סתירה שלא שמתי לב אם הוא עילג או לא.

אני לא הצלחתי להתרכז בפרצוף שלו. הקול עשה לי רעשים במערכת העצבים.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  501  |  502  |  503  | ... |  1472  |  1473  |  1474  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה