מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 486 מתוך 1459
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  485  |  486  |  487  | ... |  1457  |  1458  |  1459  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 563
מספר הודעות: 14391

#7276  נשלח: ג' 12/10/2010 13:21

Perfume: The Story of a Murderer

הסרט מספר את סיפור חייו של ז'אן בטיסט גרנוי (בצרפתית זה נשמע טוב יותר) החל מרגע לידתו בשוק הדגים המצחין של פריז במאה ה 18, לפני המהפכה הצרפתית, ועד למותו.

לא ארחיב על עלילת הסרט כדי שלא להרוס את חווית הצפיה בסרט ובמקום זאת אתמקד בדמותו של גרנוי המגולם על ידי השחקן Ben Wishaw. גרנוי הוא אדם יוצא דופן. אימו ילדה אותו בעצמה תחת דוכן הדגים בשוק, בין ערמות אשפה מצחינות ומייד ניסתה להיפטר ממנו ולהמשיך בחייה העלובים. את כל ילדותו הוא בילה תוך התעללות קשה בבית מחסה ואצל בורסקאי שהעביד אותו בפרך. בכל מהלך חייו לא היה ולו פעם אחת שהוא לא היה מוקף בריחות של צחנה ובזוהמה.

אבל יש לו כישרון נדיר של יכולת להבחין ולזהות ריחות למרות שלו עצמו אין שום ריח גוף. שילוב היכולת העל אנושית שלו לחיות בעולם של ריחות יחד עם היאוש שחוסר הריח שלו עצמו מבטל את קיומו ואת זהותו יצעידו את גרנוי בנתיב שיוביל אותו להתמחות אצל יצרן בשמים ומשם לעיר הבשמים בדרום צרפת שם האובססיה שלו למציאת הבושם העילאי תעביר אותו על דעתו ותדחוף אותו לביצוע מעשה הגובל בעל טבעי.

מומלץ. גם בגלל העלילה ודרך ההגשה וגם בגלל ליהוק השחקנים. 9/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#7277  נשלח: ג' 12/10/2010 14:04

Perfume: The Story of a Murderer

+1 מומלץ.

ספויילר

הקטע בסוף לקראת התליה שהוא מעיף את המטפחת פשוט מעורר צמרמורת
בועזון
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2008
הבעות תודה: 53
מספר הודעות: 905

#7278  נשלח: ג' 12/10/2010 14:43

תמרה דרו/ Tamara Drewe

אתמול בלילה אספתי את האישה מהעבודה והחלטתי שזה היום בו אני משתפר כבן זוג, ולקחתי אותה לסרט. לכשעצמו, זה לא דבר חריג. החזרה שלי בתשובה נעוצה בכך שאמרתי לה "הפעם, חמודה, את בוחרת את הסרט". גם זה לא דבר חריג - העניין הוא שהפעם באמת נתתי לה לבחור ולא משכתי לכיוון איזשהו סרט אקשן דבילי בעודנו עומדים בתור לקופה.

מה רבה הייתה חרדתי כשהמלאך אמרה לי בשמחה רבה: "איזה חמוד אתה, בוא נלך לראות סטפ-אפ 3D!!".

אבל כגבר שבגברים, בלעתי את כבודי ואת הרגשת האובדן הצפויה על שעתיים מחיי, לקחתי אקמול - ונעמדתי בתור לקופה. אבל הקטנה הפתיעה, וחזרה בריצה ואמרה שהיא רוצה לראות את הסרט "תמרה דרו" במקום. רוחי התרוממה כמעא, אך עדיין לא הייתי אופטימי.
טעיתי.

רבותיי, זהו סרט נפלא אודות בני-אדם, בגידות, אהבות, שקרים וספרות. גם השחקנית היפהפיה לא מזיקה בכלל....
סרט מצחיק ואינטלגנטי - מומלץ בחום בעיקר עם הבת-זוג (אלא אם כן אתם בתהליכי פיוס ובניית אמון לאחר איזושהי בגידה או חשד לבגידה - אז זה יכול להיות קצת לא נעים.... )

9/10
ORAGPU
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 08, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 628

#7279  נשלח: ג' 12/10/2010 16:09
אני אוסיף כמה מילים על Jonah Hex

Jonah Hex
אני מסכים עם הביקורות עד כה , אכן סרט עלוב
רק 3 דברים חיוביים היו בסרט הזה :

א. האפקט של גופות המתעוררות לחיים היה נחמד מאוד !
ב. הקרב בזירה ( לא קשור לעלילה כלל ) בין הבריון לבין חצי אדם חצי זומבי / ערפד לא יודע מה זה היה
היה נחמד מאוד.

ג. מייגן פוקס ( למרות שבפריימים מסויימים בסרט היה נראה שעברו עליה ב פוטו שופ)

ציון 3 / 10
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 92
מספר הודעות: 2071

#7280  נשלח: ג' 12/10/2010 16:36
Day and Knight

סרט בכיכובם של קמרון דיאז וטום קרוז.
הוא סוכן חשאי הנרדף ע"י ה-CIA תוך שהוא מגן על רכיב חדשני ועל ממציאו הגאון.
תוך כדי הוא מנצל/מנהל רומן עם אשה שפגש על הדרך ולא ברור למה הוא מתעקש לגרור אותה איתו לאורך כל הסרט.

אני מאלה שיש להם שריטה לגבי קמרון דיאז (השריטה נגרמה כנראה בסרט "משתגעים על מרי" והתעמקה בסרט "המסיכה") ולכן הייתי חייב לראות את הסרט.
סרט אקשן קומי בינוני להעביר איתו ערב עם האישה (שנהנתה מאד).
לא סבלתי.
קמרון דיאז מזדקנת יפה אבל מתחילים להבחין בקמטים במקומות מסויימים...
6.5/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3702
מספר הודעות: 36703

#7281  נשלח: ד' 13/10/2010 12:20

The Loved Ones
כאשר נער צעיר לא נענה לחיזוריה של בחורה תמהונית מהשכבה, היא חוטפת אותו עם אביה ומראה לו מה זה.

זוכרים את Otis? הסרט דומה מאוד, אך הפעם כל המשפחה מעורבת בחטיפת הילד המסכן. כמו בכל סרט אימה\מתח מסוג זה, יש לנו אבא מטורף עם מחשבות קצת אסורות על ביתו, בת שמאוהבת באבא שלה, אמא תמהונית שלא קשורה לכלום ומרתף שעוד לא ראיתם באף סרט אחר.
הרגשת מתח טובה לאורך הצפייה היוותה חיפוי טוב מאוד על התקציב הדל בו נעשה הסרט.
הדבר היחיד הרע שיש לי להגיד על הסרט הינו שהוא מכיל מעין סיפור משני על החבר של הדמות הראשית, סיפור אשר לא קשור לסרט וסתם מסיח את הדעת. כל פעם שתראו את החבר השמנמן, תרגישו חופשי לעשות FF, לא תפסידו כלום.

אחרון, אני יודע שהשם של הסרט נשמע כמו Cheesy Chick Flick קלאסי, אבל הוא רחוק מאוד מזה. אם תראו אותו, תדעו בדיוק למה הוא נקרא כך.
8/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 421
מספר הודעות: 31625

#7282  נשלח: ד' 13/10/2010 17:19

The Expendables
מכבים את המוח ורואים:
גברים מסוקסים משוחחים שיחות נשים
אקשן פיצוצים ומכות
אקשן פיצוצים ומכות
אקשן פיצוצים ומכות

מצד חבורת כוכבים שעתידם מאחוריהם מצד שני אקשן מהנה.
לבוא בלי ציפיות עלילתיות

7/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#7283  נשלח: ד' 13/10/2010 17:28

שיחות נשים?!
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#7284  נשלח: ד' 13/10/2010 17:31

ziv_r כתב:
Splice
זוג מדענים מצליחים לשבט בין DNA אנושי לכזה של חיה. התוצר שלהם עובר כל דמיון.

תעזבו אותכם מדילמות מוסריות או שיקולים אתים. קחו את כל גזרי העיתון שאתם רואים מידי פעם על ניסויים גנטים וקחו את זה 10 רמות למעלה - זה בדיוק מה שעשו בסרט.
אין ממש הגיון במעשי המדענים, מנסים להראות כיצד הם נסחפים ונסחפים עוד עם הניסוי, אבל זה לא ממש משכנע.
7/10

ציפיתי למשהו בסגנון Species אבל זה לא דומה בכלל (כמעט...)
עוסק לרוב בענייני אתיות ומוסר (כמו שנרשם) ופחות בפריקיות של היצור.

בעיני, לא רע.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#7285  נשלח: ד' 13/10/2010 17:32

ziv_r כתב:
שיחות נשים?!

כל השיחות ביניים על טפולים פסיכולוגיים, אוזני הכרובית של רנדי קוטור וכד'
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#7286  נשלח: ד' 13/10/2010 17:34

guyezra,
באמת? איזה שטות. ציפיתי שידברו על פצצות ובחורות בלונדיניות.
טוב נו, נחכה לגרסת ה Blu-ray.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#7287  נשלח: ד' 13/10/2010 17:55

Ghost Machine
חבורת צעירים לוקחת מכשיר סימולציה קרבית למתקן כלא ישן על מנת לשחק בו.
אלא שאל תוך הסימולציה נכנסת רוח כלשהי מהכלא שמתחילה להילחם חזרה בצעירים בתוך הסימולציה.

רעיון לא חדשני אבל בהחלט חביב
ביצוע קצת הרבה פחות טוב
מעט מדי אקשן ויותר מדי קשקשת

6/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 563
מספר הודעות: 14391

#7288  נשלח: ד' 13/10/2010 17:56

Machete

מה קורה כשבמאי מחליט לקחת כמה סרטים שהוא ביים בעבר, כמו Planet Terror ו Once upon a time in Mexico, להוסיף שורה של שחקנים ידועים מאוד (וידועים פחות), תסריט של סרט B, קצת רעיונות מטרנטינו, לנער היטב ולהגיש?

התשובה היא כנראה סרט ה B הטוב ביותר שיצא בשנים האחרונות.

הגיבור הוא השוטר לשעבר קורטס (דני טריו) הידוע בכינויו מצ'טה, כלומר סכין ארוכה עם להב רחב המשמשת בעיקר לפינוי נתיב בסבך הג'ונגל, המסתבך עם ברון סמים (סטיבן סיגל), סנטור מושחת (רוברט דה נירו) וראש אירגון פרה צבאי (דון ג'ונסון). לעזרתו באים סוכנת רשות ההגירה (ג'סיקה אלבה), אחיו הכומר (שי מרין) וראש אירגון להברחת עובדים זרים (מישל רודריגז). התסריט הוא B טיפוסי, הגיבור מאבד את משפחתו, מערבים אותו במזימה, הוא יוצא לטהר את שמו ולהעניש את הרעים וכו'.

מה יש להגיד, אין רגע דל. ראשים ואיברים מדממים אחרים מתעופפים להם באוויר, פיצוצים, יריות ואלימות לשם האלימות. אין פה מה לדבר על דיאלוגים שנשמעים מאולצים ושטנצים, השחקנים לא מתאמצים במיוחד להוציא כאן תפקידי אופי ובכלל נראה שליהוק השחקנים בוצע בבר על כמה כוסות בירה כשכולם הסכימו שבאים להרביץ קטעים ולהשתעשע.

לדעתי זו הפעם הראשונה שרואים את דני טריו בתור דמות מהצד הנכון של החוק. זהו שחקן בעל חזות מפחידה שיכולה לגרום להתקף לב אם נתקלים בו לבד בסימטה חשוכה.אבל נראה שבסרט הזה גם הוא הבין את הראש של הבמאי ומפעם בפעם הוא נראה משועשע בעצמו.הדמות שהוא מגלם מצדיקה את כינויה תוך פחות מ 60 שניות מתחילת הסרט ומשם העסק רק נהיה טוב יותר.

דמויות אחרות שהוספו כדי לתבל את הסרט הם לינדסי לוהן המשחקת את תפקיד הבת המסוממת והנפקנית (תפקיד אופי ברור עבורה שאינו דורש מאמץ ובא בטבעיות לא מפתיעה) וטום סביני, אותו אני זוכר לטובה מ fr0m Dusk to Dawn , כשהוא משחק הפעם בתפקיד הרוצח השכיר מ 1-800Hitman (קבלן ועוסק מורשה בתחום פישוט החיים של לקוחותיו)

לתשומת לבכם, כיאות לסרט הלוקח הרבה מוטיבים מסרטים קודמים של רוברט רודריגז תוך מתן קידה לטרנטינו (בעיקר Deathproof), הסרט מאוד גרעיני כדי לתת תחושה של צפיה בסרט ישן.

לא סרט רציני, לא קומדיה מטורפת, לא סרט אימה, לא chick flick מעצבן, לא דרמה רגשנית סוחטת דמעות. מי שמחפש חוויה מכוננת שתשנה את הדרך שבה הוא מסתכל על החיים מוזמן לעשות זאת עם סרט אחר.

סרט B כמו שצריך 9/10

esloan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 192
מספר הודעות: 2677

#7289  נשלח: ד' 13/10/2010 18:43

Catskinner,

את הסרט אני לא אראה, אבל תמיד כיף לקרוא אותך
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#7290  נשלח: ד' 13/10/2010 19:13

The Human Centipede
שני צעירות נתקעות בלילה עם הרכב ומוצאות מקלט אצל מנתח מטורף שרוצה לחבר בניתוח אנשים בשרשרת.

סרט מוזר, בהתחלה חשבתי שזה סרט אימה רגיל אבל אין ממש אימה, אח"כ חשבתי שזה אולי משהו כמו הוסטל אבל אין פה GORE, דם ועינויים פיזיים, מה שיש זה הרבה השפלה וביזוי (למען האמת, די מגעיל) ועינוי מנטאלי - נראה לי שגם לשחקניות של הסרט בצילומים, מי שיראה את השרשרת, יבין.

אין לי מושג מה אני חושב על הסרט, בטח לא דברים טובים...
טוב, נחכה לחלק השני (אם בכלל יהיה כזה)
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  485  |  486  |  487  | ... |  1457  |  1458  |  1459  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה