מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 484 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  483  |  484  |  485  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3686
מספר הודעות: 36597

#7246  נשלח: א' 10/10/2010 9:57

Splice
זוג מדענים מצליחים לשבט בין DNA אנושי לכזה של חיה. התוצר שלהם עובר כל דמיון.

תעזבו אותכם מדילמות מוסריות או שיקולים אתים. קחו את כל גזרי העיתון שאתם רואים מידי פעם על ניסויים גנטים וקחו את זה 10 רמות למעלה - זה בדיוק מה שעשו בסרט.
אין ממש הגיון במעשי המדענים, מנסים להראות כיצד הם נסחפים ונסחפים עוד עם הניסוי, אבל זה לא ממש משכנע.
משום מה כל הזמן נזכרתי ב E.T בצפייה בסרט, אך כאן E.T על הורמוני גדילה ואבולוציה מתקדמת.
פסקול DTS-HD Master Audio בינוני.
7/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 675

#7247  נשלח: א' 10/10/2010 10:05

שובר הלבבות
צעיר צרפתי עוסק בשבירת לבבות של נשים כמקצוע , עד שהוא נתקל במכשול לא קל בדמות ונסה פארדי.

קיטש הוליוודי בסרט צרפתי , האמת שווה לראות את הסרט רק בגלל ונסה פארדי שלא ראיתי כבר שנים רבות על המסך, מה גם שיש שם צילומים מעלפים של מונאקו.
סה"כ אפשר לצפות בו עם האישה ,זהו צ'יק פליק קלאסי.(סוף הוליוודי דביק ומזעזע)
10\6.5
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#7248  נשלח: א' 10/10/2010 11:50

agent__smith כתב:
למה TC ?

R5 כשר למהדרין.

ומה עם הDTS אכל חזיר בשבת?
יש לך אחלה של מערכת בבית, אתה מאכיל אותה מצות R5 AC3
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 98
מספר הודעות: 2136

#7249  נשלח: א' 10/10/2010 11:51

קפואים

שלושה סטונדטים עולים על רכבל באתר סקי ונותרים תקועים עליו לאחר שנשכחו. מאותו רגע כל הסרט מצולם על הספסל שעליו הם יושבים ברכבל.

לכאורה סרט עם נתונים התחלטיים גרועים - שהרי הוא סטאטי לגמרי.
אני מצאתי שהסרט הרבה יותר בעייתי - הוא פשוט מכניס אותך ללחץ. אני די בטוח שבמהלך הסרט לחץ הדם שלי עלה.
העניין הוא שהסרט נראה מאוד מציאותי, זה יכול לקרות לכל אחד, וזה פשוט מצב מאוד מטריד של חוסר אונים רק בגלל שנקלעת לאיזה מצב מטופש.
ייתכן שזו בדיוק המטרה של הסרט, אני מצאתי את עצמי לאורך כל הסרט כשאני פשוט מאוד עצבני...

סרט מטריד ומציק.
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#7250  נשלח: א' 10/10/2010 11:59

sheva23... אתה צודק.

אבל.... יש סרטים שאני פשוט לא עומד בפיתוי ! הם שווים צפייה חוזרת ופעם השנייה תהיה בFHD/DTS כמובן.

הסרט כל כך טוב שממש לא חשובה האיכות שלו
חוץ מזה שיש משהוא מתוק בצפיית R5ים אם אתה מבין למה אני מתכוון, R5 או DVDSCR הם עם הניקוד סצנה הכי גבוה שיש

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#7251  נשלח: א' 10/10/2010 12:18

מבין אותך לגמרי, קרה לי בHOW TO TRAIN YOUR DRAGON רק ברמה קצת יותר גבוהה (DVD זה טאבו). חיכתי לגירסת DTSMA, כשבסטרימר כבר ישב DTS רגיל (1080P) . החברים כבר היו בבית, אז ויתרתי על ההמתנה.
ההבדלים בתמונה גם ככה לא גדולים בין בלו ריי מקורי ל1080P
נראה לי אפשר לספור פה על יד אחת אודיופילים של ק"ב בנושא גירסאות LOSSLESS שלא מוכנים לראות את הסרט עד שלא תגיע הגרסה המתאימה.

R5 זה כמו DVD מקורי (בהנחה והוא מגיע ממשך סמוך ליציאת DVD ,במידה ויש הפרשים גדולים מהתאריכים אז זה CUSTOM R5 בד"כ עם איכות פחות טובה) רק עם שינויים מינוריים ולפעמים בכלל ללא שינוי. בד"כ הדיגיטליזציה מתבצעת עי האולפנים עצמם עם ציוד מאוד יקר, כך שאפשר לסמוך עליהם.

נערך בפעם אחרונה על-ידי sheva23 בתאריך א' 10/10/2010 12:25, נערך סך הכל פעם אחת
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

#7252  נשלח: א' 10/10/2010 12:23

חחח גם אני חושב ככה. יש כאלה שלא מתפשרים באמת למתחת ל1080בלוריי עם DTSMA אבל...
סרט טוב הוא טוב ללא קשר לאיכות התמונה/סאונד.

ורק סרטים עם פסקול טוב שווים את הDTSMA וזה בערך אחוז מכל הסרטים

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#7253  נשלח: א' 10/10/2010 12:30

יש לי שאלה מעניינת, לא משנה אילו ביקורות יש לסרט וכמה באז יש סביבו, איך אתה יודע מראש שזה סרט טוב? קרו לי בעבר מקרים לפה ולפה. סרטים שקיבלו ביקורות מצוינות בפורום ובכלל וממש לא נהנתי ולהיפך, סרטים שראיתי בלי שום ציפייה ובסופם קמתי מהכסא בבית ומחאתי כפיים.
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

#7254  נשלח: א' 10/10/2010 12:38

זו בהחלט שאלה טובה

קשה לדעת אם בכלל... אבל לאט לאט (אני ככה כ15 שנה) אתה מפתח חוש טעם וריח שעוזר לך.

אתה עם הזמן לומד מי הבמאים הטובים ומי השחקנים הטובים, מה לצפות מסרט שמוגדר סלאשר או מסרט שמוגדר דרמה.
מתי הסרט הוא הוליוודי מדי ומתי סרט הוא בכלל לא מהוליווד וIMDB כמובן עוזר .....

זה כמו באומנות רגילה... ככל שאתה יותר חווה אומנות תדע להבדיל מהי אומנות טובה ומה לא.

וכל הנאמר הוא כמובן מתחת לטעם וריח.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#7255  נשלח: א' 10/10/2010 12:49

agent__smith כתב:
זו בהחלט שאלה טובה

קשה לדעת אם בכלל... אבל לאט לאט (אני ככה כ15 שנה) אתה מפתח חוש טעם וריח שעוזר לך.

אתה עם הזמן לומד מי הבמאים הטובים ומי השחקנים הטובים, מה לצפות מסרט שמוגדר סלאשר או מסרט שמוגדר דרמה.
מתי הסרט הוא הוליוודי מדי ומתי סרט הוא בכלל לא מהוליווד וIMDB כמובן עוזר .....

זה כמו באומנות רגילה... ככל שאתה יותר חווה אומנות תדע להבדיל מהי אומנות טובה ומה לא.

וכל הנאמר הוא כמובן מתחת לטעם וריח.

גם לי יש ניסיון אדיר של 15 שנה עם מאות\אלפי סרטים ויש לי שחקנים וז'אנרים מועדפים. עדיין, ראיתי סרטים לא טובים בז'אנרים שאני אוהב וסרטים עם שחקנים שאני אוהב ולהיפך. אין הבטחה לסרטים טובים אלא רק אפשרות להסתברות גבוהה יותר.
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

#7256  נשלח: א' 10/10/2010 13:00

בהחלט הכל רק עוזר אבל ממש לא קובע.
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 266
מספר הודעות: 4558

#7257  נשלח: א' 10/10/2010 14:20

kingikra כתב:
יש לי שאלה מעניינת, לא משנה אילו ביקורות יש לסרט וכמה באז יש סביבו, איך אתה יודע מראש שזה סרט טוב? קרו לי בעבר מקרים לפה ולפה. סרטים שקיבלו ביקורות מצוינות בפורום ובכלל וממש לא נהנתי ולהיפך, סרטים שראיתי בלי שום ציפייה ובסופם קמתי מהכסא בבית ומחאתי כפיים.

לדעת מראש בביטחה - אי אפשר, כי אף אחד לא נביא. כמו שאמרו פה, גם לי קרו מקרים הפוכים לטוב ולרע. מקרי עבר הוכיחו לי שגם לשפוט מראש לפי התסריטאי/במאי/שחקנים לא תמיד עובד כי לכולם יש נפילות או הפתעות לטובה.

השיפוט שקובע אצלי את הרושם הראשון הוא הטריילר והרעיון של הסרט. אפשר לסנן 90% מהסרטים בצורה מוצלחת אם יודעים לזהות את הבולשיט כבר בשלב הזה.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 266
מספר הודעות: 4558

#7258  נשלח: א' 10/10/2010 17:21

2001 אודיסאה בחלל

אחרי ששמעתי כל כך הרבה על הסרט הזה הייתי חייב לראות על מה הרעש.

מבחינה ויזואלית מאוד התרשמתי, מהשאר פחות.
הסרט משנות ה 60 וחלק מהאפקטים לוקחים בהליכה CGI של היום. מרשים.
קראתי כל מיני דיעות על הסרט לפני כן, שרובן הסתכמו ב"שעמום" מול אחרים שהמליצו להתייחס לסרט כחוויה ויזואלית. באתי עם ראש פתוח כמה שיותר.
בשעה הראשונה לא קורה הרבה. המון צילומים יפים ומעט מאוד דיאלוג. הסטים הזכירו לי את סרטי אוסטין פאוארס. כמעט ויתרתי כשהתחלתי לנקר מול המסך. בשעה השניה זה טיפה התחמם עם הצגתו של HAL9000. זה נהיה מעניין עד ל 20 דקות האחרונות שהפכו למצגת פסיכדלית שמזכירה קליפים של דיויד בואי בצעירותו. לא הבנתי שום דבר ממה שקורה שם, ומסתבר שמשהו שנראה כמו אייפון ענקי הוא תרבות קדומה חייזרית שפרימאטים סוגדים לה.

אני מבין שהסרט היה פורץ דרך בזמנו, אבל קשה לי לראות מה נחשב בו ליצירת מופת בו בגלל שאין לו שום דבר להגיד. ויזואליות מרשימה זה לא מספיק בשביל סרט. זאת גם הבעיה שיש לי למשל עם סרטים של דיוויד לינץ'. הבן אדם יודע למשוך אותך עם צילומים נהדרים ואוירה, אבל הכל יותר מדיי סוריאליסטי ואין ממש סיפור.
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 98
מספר הודעות: 2136

#7259  נשלח: א' 10/10/2010 17:43

2001ממש לא מסתכם בויזואליות מרשימה.
הסרט דן בשאלות עמוקות, למשל בשאלה נצחית הקשורה למחשבים, והאם הם עשויים יום אחד לקחת שליטה.
נכון שלא מדובר על סרט אקשו סטייל שליחות קטלנית (שעוסק גם הוא באותה שאלה), אבל ממש לא מדובר על סרט שהוא רק ויזואלי.
לגבי דייויד לינץ', אני חושש שגם כאן אתה טועה. כל הסרטים שלו, לפחות אלה שאני ראיתי, מתעסקים בבבעיות די יסודיות.
כך למשל, לאורך חלק גדול מהפילמוגרפיה שלו, יש לו רומן עם הרוע האנושי, ויש לו נסיון להבין אותו.
אני יודע שמה שכתבתי נשמע פלצני, אבל, מצד שני, לומר שמדובר על יצירות בעלות ערך ויזואלי בלבד - זה פספוס גדול של המטרה.

ממליץ לך לראות (אם לא ראית), את הסדרה טווין פיקס של דייויד לינץ.
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 535
מספר הודעות: 14257

#7260  נשלח: א' 10/10/2010 17:51

חלק מהשעמום שהרגשת בסרט 2001 אודיסיאה בחלל הוא בכוונה - הרי קצת קשה להגיד על סטנלי קובריק הבמאי שהוא לא ידע להוציא את המיטב מהשחקנים. מתברר שקובריק בכוונה רצה לצמצם את האנושיות של השחקנים ובאמת שהוא הצליח לייצר שתי דמויות ראשיות - פול ובאומן שאי אפשר לחוש כלפיהם ולו שמץ אחד של אהדה. מה שצריך לזכור הוא שזה לא היה בגלל כשל של הבימוי אלא שזו הייתה המטרה.

חלק אחר הוא שקובריק היה נאמן למציאות, מה לעשות שלפי כל התחזיות מסע בחלל לוקח המון זמן שאת רובו מעבירים בשעמום נוראי.

הסרט נחשב ליצירת מופת קודם כל בגלל עבודת הצילום וגם בגלל הירידה לפרטים - יש קבוצות ואתרים שלמים של אנשים שמנסים למצוא איפה קובריק טעה (הנוזל בשלפוחית המיץ יורד בקשית ממנה שותה ד"ר פלויד במעבורת לירח) - וגם בגלל החוויה הוויזואלית המוחצנית של סוף הסרט. זו חוויה שקובריק תכנן כך כדי שתשאיר את הצופים מבולבלים כדי להדגיש שמה שבאומן ראה במעבר דרך המונוליט אי אפשר להסביר או לתאר מפני שאנחנו כבני אדם לא מסוגלים עדיין להבין זאת.

נקודת הכשל המרכזית של הסרט היא שהוא לא מצליח לעמוד בזכות עצמו. קשה להבין אותו אם לא קוראים את הספר של ארתור סי קלארק. גם לא עוזר שסרט ההמשך שנעשה היה מחריד ושהספרים שנכתבו לאחר מכן בהשראת 2001 היו נוראים.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  483  |  484  |  485  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה