מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 464 מתוך 1472
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  463  |  464  |  465  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3437
מספר הודעות: 67935

#6946  נשלח: ג' 14/09/2010 18:44

next day air

סרט עם הומור שחור (גם LITERALLY, השחקנים כמעט כולם שחורים) בהשתתפות של זה מ-SCRUBS (דולנד פייסון, אם אתם מתעקשים).

הסרט מספר את סיפורו של בחור די לא רציני שעובד בחברת שילוחים ושתחביבו הוא עישון גראס בעבודה. בגלל טעות די טפשית שלו הוא מעביר חבילה לדירה הלא נכונה. מתברר עכשיו שבחבילה יש אוצר גלום בסמים, ושזה מגיע לשני פושעים הכי לא יוצלחים שאפשר לחשוב עליהם. הם לא מרוכזים, אחד עם בעיית שמיעה קלה (שגרמה לו לכמה מהקטעים המצחיקים והדוחים ביותר בסרט...) והשני שחושב שהוא הפושע המוצלח ביותר בעולם ושהוא רק צריך צ'אנס. בקיצור, על בסיס זה כל העלילה של הסרט.

חשבתי שזה יהיה סרט אמריקאי אופייני שכל שניה מביא לך איזה "צחוקים" שבקושי אני מרים לחיוך. נדיר שסרט מצחיק אותי ובטח ברמה הזו.

גם המשחק של חלק מהשחקנים (לא כולם) וגם כל העניין כולו פשוט מתוקתק. הכל פשוט עובד שם. העלילה, הדמויות, השחקנים, הטוויסטים. הכל.

עבודת בימוי מצויינת וקצבית - לא משעמם לרגע.

אני מניח שלא כולם יאהבו, כי אחרי הכל זו קומדיה שטותניקית למדי, אבל בסה"כ זה אותי מאוד הצחיק!

8.5/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3725
מספר הודעות: 36813

#6947  נשלח: ד' 15/09/2010 14:41

Stomp the Yard 2: Homecoming
בחור צעיר נקרע בין מחויובותיו למסעדה המשפחתית לבין חברותו החדשה ב Frat במכללה המקומית. עוד יותר קשיים מוערמים כאשר תוך פרק זמן קצר הוא צריך להתכונן לתחרות גורלית ולהתגונן מול חבורת פושעים מחובות הימורים קודמים.

סרט שאמור להיות מוזיקלי למדי, עם הרבה סצנות ריקוד טובות בדיוק כמו החלק הראשון, אך הכוריאוגרפיה פשוטה בסצנות התחרות וגם הסצנות החופשיות במהלך הסרט אשר אמורות להיות אחת מההנאות של הסרט, לא משהו.
פסקול DTS-HD Master Audio שהיה יכול להיות הרבה יותר משמעותי בחלקים המוזיקלים, אך היה בסופו של דבר אנמי.
5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
אוריאל
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 23, 2006

הבעות תודה: 61
מספר הודעות: 2845

#6948  נשלח: ד' 15/09/2010 15:58

GONE BABY GONE (נראתה לאחרונה)
סרט לא כל כך חדש ששמעתי עליו דברים טובים וסוף סוף יצא לי לראות .הסרט הראשון (ולמיטב ידיעתי גם האחרון בינתיים) בבימויו של בן אפלק.
בסרט משחקים קייסי אפלק (האח של) מישל מונגן אד האריס ומורגן פרימן.העלילה מתרחשת בבוסטון ומספרת סיפור על ילדה שנחטפה (ילדה של אמא נרקומנית) ועל שני בלשים פרטיים (קייסי ומישל) שמחפשים אותה במקביל לשני בלשים מהמשטרה (אד ומורגן).זה מסוג הסרטים שכל דבר שאני אגיד עליו רק יהרוס אותו , הסרט מדהים ! הפיל אותי מהרגליים,חלק מהסרט קשה לצפייה אז לקחת בחשבון,(לא קשה מבחינת אלימות אלא מבחינת הדרמה)לי לקח לא מעט זמן להתאושש ממנו.
ציון:9.5
liranmishani (לירן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 31, 2007

הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 653

#6949  נשלח: ד' 15/09/2010 16:02

אוריאל, ראית את הסרט ב- HD?
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 192
מספר הודעות: 2678

#6950  נשלח: ד' 15/09/2010 16:03

אוריאל כתב:
GONE BABY GONE (נראתה לאחרונה)
סרט לא כל כך חדש ששמעתי עליו דברים טובים וסוף סוף יצא לי לראות .הסרט הראשון (ולמיטב ידיעתי גם האחרון בינתיים) בבימויו של בן אפלק.
בסרט משחקים קייסי אפלק (האח של) מישל מונגן אד האריס ומורגן פרימן.העלילה מתרחשת בבוסטון ומספרת סיפור על ילדה שנחטפה (ילדה של אמא נרקומנית) ועל שני בלשים פרטיים (קייסי ומישל) שמחפשים אותה במקביל לשני בלשים מהמשטרה (אד ומורגן).זה מסוג הסרטים שכל דבר שאני אגיד עליו רק יהרוס אותו , הסרט מדהים ! הפיל אותי מהרגליים,חלק מהסרט קשה לצפייה אז לקחת בחשבון,(לא קשה מבחינת אלימות אלא מבחינת הדרמה)לי לקח לא מעט זמן להתאושש ממנו.
ציון:9.5

אכן מצוין
אוריאל
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 23, 2006

#6951  נשלח: ד' 15/09/2010 16:07

primal fear (פחד ראשוני)
עוד סרט די ישן (1996) , עכשיו אני מחפש את הסרטים האלה בנרות מכיוון שהם נותנים לי חוויה מדהימה (ההשקעה היא בסיפור ולא בפיצוצים) ומזכירים לי שפעם ידעו לעשות קולנוע מעולה .
בכל מקרה זה לא העניין.לורה לייני , ריצ'ארד גיר ושחקן צעיר בשם אדוארד נורטון בסרטו הראשון (אם אני לא טועה) ,ועוד הפתעה קצת מצחיקה בדיעבד - טרי אוקווין(ג'ון לוק)!!! , נורטון זכה באוסקר ובגלובוס הזהב ובעוד המון פרסים יותר קטנים (פרס אגודת מבקרי הקולנוע למשל) על תפקידו בסרט שמספר על ארכיבישוף שנרצח בברוטליות ועל נער מקהלה מהכנסייה (נורטון) שחשוד ברצח.משחק טוב של ריצ'ארד גיר ומשחק פשוט מהפנט של נורטון.ככה עושים סרט , מי שלא ראה את זה עדיין שידע שהוא הפסיד סרט מופת.שוב , לא רוצה לספר יותר.מהר לראות , תודו לי אח"כ

ציון:10
אוריאל
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 23, 2006

#6952  נשלח: ד' 15/09/2010 16:08

liranmishani כתב:

כן , אבל זה לא סרט שיותר מדי קריטית עבורו האיכות...אין שם יותר מדי אפקטים וכו' מסביב.דרמה טובה וסיפור מעולה , אם זה ממש משמעותי לך יש לי אותו ב720P ואתה מוזמן לקחת.
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 102
מספר הודעות: 2185

#6953  נשלח: ד' 15/09/2010 16:14

Iron man 2

טוני סטארק הוא גיבור על שחצן, יהיר, עשיר, ובאופן כללי מאוד מעצבן. לעומתו הנקוק הוא גבור העל השכונתי הידידותי שלנו.
לסרט יש עלילה קלושה ומאוד צפויה, ממש אפשר לנחש מה יקרה בכל רגע (נותנים לנבל לגשת למחשב עם אבטחה מופלאה - הוא נכנס תוך שניה, כמה צפוי).
סטארק חושב שיש לו חוש הומור מאוד שנון, וכך כנראה חשב גם הבמאי, אני לא צחקתי.
מעבר לכך, הטוב לא מספיק טוב, הרשע ממש לא מספיק רשע, לטוב יש תסביך אבא (כמה נדוש!) והעלילה, כאמור, כמעט אינה קיימת.

עוד קלישאה שחוזרת בסרט הזה היא שכל גיבור \נבל יכול לייצר כל דבר, אם רק יתנו לו 10 דקות וברנר\ קרן לייזר. זה כל כך מופרך שזה נראה דבילי אפילו בסרט קומיקס כזה.

נקודות לחיוב -

גווינית פלאטרו עושה תפקיד שהוא לא OVER ACTED, וזה הישג על רקע ההגזמה שיש בשאר הדמויות.
סקארלט ג'והנסון ה-ר-ב-ה יותר סקסית עם שיער כהה, סוף סוף הבנתי על מה כולם מדברים.

צפיתי בגרסת הבלו ריי של הסרט, עם תרגום מקורי (לא כזה שמורידים מהרשת). איכות התרגום זוועתית, יש משפטים שלמים וביטויים שונים שפשוט לא מתורגמים נכון. זה נראה כאילו נתנו לאיזה ילד בן 12 לתרגם את הסרט.

סיכום - הראשון היה הרבה יותר מוצלח. אפשר לוותר על השני. הוליווד ממשיכה ללכת בנתיב התתאבדותי של אפקטים מטורפים על חשבון עלילה מסודרת ומתוחכמת, משחק טוב, וחוש הומור שנון.
liranmishani (לירן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 31, 2007

הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 653

#6954  נשלח: ד' 15/09/2010 16:17

אוריאל כתב:
liranmishani כתב:

כן , אבל זה לא סרט שיותר מדי קריטית עבורו האיכות...אין שם יותר מדי אפקטים וכו' מסביב.דרמה טובה וסיפור מעולה , אם זה ממש משמעותי לך יש לי אותו ב720P ואתה מוזמן לקחת.

תודה, איך אוכל לקחת אותו?

עריכה: מצאתי אותו, תודה!

חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 19, 2010
מספר הודעות: 61

#6955  נשלח: ד' 15/09/2010 16:47

הזדמנות שנייה
סנדרה בולוק זוכה באוסקר

חבל שסרט עם כ"כ הרבה פוטנציאל נהפך לדרמה לעקרת בית הממוצעת , במקום להתמקד בדרמה של הסיפור (שרק בסוף הופתעתי לגלות שהוא סיפור אמיתי) של הנער ומה שעובר עליו, הבמאי מנסה בכל סצינה עם מניפולוציות זולות לרגש את הצופה במקום להביא את הסיפור.
המשחק של סנדרה בולוק נראה ונשמע לא אמין.
בוא נגיד הסרט הזה לא עובר על חוק "השומרוני הטוב" , כולם כאן בסדר, כולם מצליחים , ואין בעיות ודילמות.
אבל בכל זאת שעתיים של הסרט עוברים מהר, ואי אפשר להגיד עליו שהוא רע.
בקיצור
ציון 6.5 מתוך 10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3725
מספר הודעות: 36813

#6956  נשלח: ה' 16/09/2010 11:03

Mutants
בעולם פוסט-אפוקליפטי בו וירוס קטלני התפשט והפך את רוב האוכלוסיה למפלצות רעבות בשר אדם, אישה צעירה וחבר שלה הפצוע מסתתרים בבית חולים נטוש עד להגעת כוחות החילוץ. החבר מתחיל לפתח את סימני הוירוס והחברה מתקשה לעשות את המעשה ההגיוני והנכון.
סרט צרפתי.

כמו רוב סרטי המתח\אימה הצרפתיים שיצאו בשנים האחרונות, הסרט בכל תקציב קטן, אך כזה שלא מפריע לקיים עלילה טובה, ביצוע משכנע וכמויות דם ואיברי גוף פנימיים אשר עפים החוצה מהגוף במעשים אלימים שאין לתאר. לראות רק אם אתם אוהבים את הז'אנר.
8.10
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 117
מספר הודעות: 2485

#6957  נשלח: ה' 16/09/2010 13:12

אוריאל כתב:
primal fear (פחד ראשוני)
עוד סרט די ישן (1996) , עכשיו אני מחפש את הסרטים האלה בנרות מכיוון שהם נותנים לי חוויה מדהימה (ההשקעה היא בסיפור ולא בפיצוצים) ומזכירים לי שפעם ידעו לעשות קולנוע מעולה .
בכל מקרה זה לא העניין.לורה לייני , ריצ'ארד גיר ושחקן צעיר בשם אדוארד נורטון בסרטו הראשון (אם אני לא טועה) ,ועוד הפתעה קצת מצחיקה בדיעבד - טרי אוקווין(ג'ון לוק)!!! , נורטון זכה באוסקר ובגלובוס הזהב ובעוד המון פרסים יותר קטנים (פרס אגודת מבקרי הקולנוע למשל) על תפקידו בסרט שמספר על ארכיבישוף שנרצח בברוטליות ועל נער מקהלה מהכנסייה (נורטון) שחשוד ברצח.משחק טוב של ריצ'ארד גיר ומשחק פשוט מהפנט של נורטון.ככה עושים סרט , מי שלא ראה את זה עדיין שידע שהוא הפסיד סרט מופת.שוב , לא רוצה לספר יותר.מהר לראות , תודו לי אח"כ

ציון:10

מצטרף בחום להמלצה.
הסרט שהקפיץ את אדוורד נורטון משחקן אנונימי לתגלית השנה שהובילה אותו לאחר מכן לסרט "American History X"
כמו שמטקבקים הילדים בימינו "אחד הסרטים".

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 296
מספר הודעות: 4733

#6958  נשלח: ה' 16/09/2010 13:20

blood diamond

אפריקאי שנחטף על ידי מורדים שמחפשים יהלומים מוצא יהלום נדיר ויקר ביותר. הוא מצליח להחביא את היהלום ליד המחנה ובורח כדי למצוא את משפחתו, ונאלץ להעזר במבריח יהלומים ועיתונאית כדי למצוא את היהלום שוב תוך כדי שהם בורחים מהצבא והמורדים.

הסרט מצליח להעביר את המסר שלו בלי להיות נודניק וטרחני, קטעי האקשן טובים והופעה מצויינת של דג'ימון הונסו.
די קפריו היה בסדר בסופו של דבר והיו לו רגעים טובים אבל כרגיל איתו, קצת קשה לקנות את ההופעות שלו בתור איזה באד-אס/מבריח יהלומים קשוח ועוד להתגבר על המבטא הדרום אפריקאי שהיה לו שם (שאגב הישתנה לגמרי כמה פעמים).

לדעתי היה עדיף לקחת שחקן דרום אפריקאי לתפקיד, או מישהו שיכול לגלם את הדמות בצורה כזאת שאתה לא חושב בצורה מודעת שזה שחקן מפורסם.
בכל מקרה, זה לפחות לא גורע יותר מדיי והוא בהחלט מומלץ.

ציון: 7.5

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 296
מספר הודעות: 4733

#6959  נשלח: ה' 16/09/2010 20:36

the experiment

קבוצה של אנשים מסכימים להשתתף בניסוי שמדמה כלא ל 14 יום. חלקם יהיו אסירים וחלקם הסוהרים. כל אחד מהם יקבל בסוף פרס של 14000 דולר ,אבל אסור להם להשתמש באלימות פיזית, אחרת הניסוי מבוטל באותו רגע והם לא יקבלו כלום.

בתור סרט בידורי מסוגו הוא מספק את הסחורה, אבל ממש קיוויתי שהוא יהיה יותר מעורר מחשבה, אפל ומפותל כמו שההתחלה שלו הרגישה, וקצת איכזבה אותי הצורה שבה הוא הסתיים.

בסופו של דבר הוא בהחלט שווה צפיה אבל לא מימש לגמרי את הפוטנציאל שהוא הראה ברובו.

ציון: 7

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31741

#6960  נשלח: ו' 17/09/2010 0:48

Neighbor
זוועתון.
בחורה פולשת לבתים ומתעללת בדיירים בסגנון הוסטל.
יש קטע התעללות נראה לי שאף גבר לא יישאר אדיש...

לא לבעלי קיבה רגישה.

אני נהנתי למרות שזה סרט בתקציב נמוך

8/10 לז'אנר
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  463  |  464  |  465  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה