האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 461 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  460  |  461  |  462  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36397

#6901  נשלח: ג' 07/09/2010 8:18

Abandoned
מרי מגיעה לבית החולים ללוות את חבר שלה לניתוח פשוט בברך. לאחר המתנה של מספר שעות, היא מגלה כי צוות הבית חולים מכחיש את האשפוז של החבר שלה ורואה בה כתמהונית חולת נפש. מרי יוצאת בחיפושים אחר חבר שלה כאשר בעקבותיה הצוות של בית החולים אשר מנסה לטרפד את מאמציה.
עם בריטני מרפי ודין קיין.

הסרט דל תקציב וזה מתבטא לרעה בסרט - זירת הצילום נדמה כבית חולים נטוש או כזה בשעות המנוחה, העריכה כמו של סטודנט וכאשר יש לדוגמה זוג סצנות בהן זוג מכוניות מבצעות תאונה, המצלמה עוברת במהירות לצד שני ואנחנו סתם שומעים רעש של מתכת. הסרט די צפוי וארוך יותר מידי מהדרוש. זוהי בהחלט לא ההופעה האחרונה של מרפי כפי שציפיתי מהסרט האחרון שלה. מצד שני, כנראה גם היא לא ראתה את זה מגיע...
זהו הסרט האחרון של בריטני מרפי לפני מותה והסרט גם מוקדש לה.
פסקול LPCM סיתמי ותמונה ב Blu-ray שנראית כמו DVD.
3/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#6902  נשלח: ג' 07/09/2010 16:06

Huber כתב:
The.Girl.With.The.Dragon.Tattoo

עיתונאי שהואשם בהוצאת דיבה והאקרית צעירה בעלת עבר אפל משתפים פעולה על מנת לפענח את היעלמותה המיסתורית מלפני כ 40 שנה של נערה בת 16 ממשפחה מיוחסת.

בשנתיים-שלוש האחרונות שמתי לב שחלק לא קטן מהסרטים המוצלחים שיוצא לי לראות הם לאו דוקא סרטים מתוצרת הוליווד אלא סרטים "זרים" (קוראנים, שוודיים ועוד). זה לא שאין סרטים הוליוודיים טובים אלא שאחוז הסרטים הטובים באמת פשוט קטן. לכן כשיצא לי לקרוא על הסרט הנ"ל וכשראיתי שיש לו ציום חיובי (7.7) ב IMDB החלטתי לתת לו סיכוי.

בהחלט לא התאכזבתי ואני יכול בלב שקט ובחום רב להמליץ על הסרט הבא לכל מי שאוהב סירטי מתח/מיסתורין.

8.5/10

מסכים עם כל מילה. סרט מעולה. פעם לא הייתי רואה סרטים כאלה בגלל השפה, אבל בדרך אחרי כמה ניסיונות זה נותן חוויה אחרת, קשה להסביר. היות וזה הראשון בטרילוגייה של סרטים, אחרי הראשון אני פשוט חייב להמשיך.

אגב, בצעד לא מפתיע עובדים עכשיו בארהב על גרסה אמריקאית עם דייויד פינצ'ר שמוביל בבימוי.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#6903  נשלח: ג' 07/09/2010 16:51

ziv_r כתב:
Abandoned
מרי מגיעה לבית החולים ללוות את חבר שלה לניתוח פשוט בברך. לאחר המתנה של מספר שעות, היא מגלה כי צוות הבית חולים מכחיש את האשפוז של החבר שלה ורואה בה כתמהונית חולת נפש. מרי יוצאת בחיפושים אחר חבר שלה כאשר בעקבותיה הצוות של בית החולים אשר מנסה לטרפד את מאמציה.
עם בריטני מרפי ודין קיין.

הסרט דל תקציב וזה מתבטא לרעה בסרט - זירת הצילום נדמה כבית חולים נטוש או כזה בשעות המנוחה, העריכה כמו של סטודנט וכאשר יש לדוגמה זוג סצנות בהן זוג מכוניות מבצעות תאונה, המצלמה עוברת במהירות לצד שני ואנחנו סתם שומעים רעש של מתכת. הסרט די צפוי וארוך יותר מידי מהדרוש. זוהי בהחלט לא ההופעה האחרונה של מרפי כפי שציפיתי מהסרט האחרון שלה. מצד שני, כנראה גם היא לא ראתה את זה מגיע...
זהו הסרט האחרון של בריטני מרפי לפני מותה והסרט גם מוקדש לה.
פסקול LPCM סיתמי ותמונה ב Blu-ray שנראית כמו DVD.
3/10

סרט סוג ד'
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 2007

#6904  נשלח: ג' 07/09/2010 18:28
Centurion

סרט היסטורי המתאר את מאבק השרדותם של ניצולי הלגיון הרומאי ה-9 שנכתשו ע"י השבטים הפראיים באנגליה.
הסרט אומנם דל תקציב בהרבה מסרטים היסטוריים שהורגלנו בהם לאחרונה (300, טרויה, גלדיאטור וכו),
מה שמהווה קצת אכזבה.
כמו כן צוות השחקנים לא אחיד ברמתו ועומק הדמויות שטחי למדי.

לאחר שאמרתי זאת, הסרט הוא בסה"כ סרט אקשן טוב ומלהיב - זריקת אדרנלין לווריד.
קרבות פוטוגניים ועקובי דם כמו בימים הטובים ההם,
בקיצור לגברים בלבד.
מומלץ עם ציון 8/10
arik35
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2009
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 688

#6905  נשלח: ג' 07/09/2010 19:59

mulder כתב:
Huber כתב:

עיתונאי שהואשם בהוצאת דיבה והאקרית צעירה בעלת עבר אפל משתפים פעולה על מנת לפענח את היעלמותה המיסתורית מלפני כ 40 שנה של נערה בת 16 ממשפחה מיוחסת.

בשנתיים-שלוש האחרונות שמתי לב שחלק לא קטן מהסרטים המוצלחים שיוצא לי לראות הם לאו דוקא סרטים מתוצרת הוליווד אלא סרטים "זרים" (קוראנים, שוודיים ועוד). זה לא שאין סרטים הוליוודיים טובים אלא שאחוז הסרטים הטובים באמת פשוט קטן. לכן כשיצא לי לקרוא על הסרט הנ"ל וכשראיתי שיש לו ציום חיובי (7.7) ב IMDB החלטתי לתת לו סיכוי.

בהחלט לא התאכזבתי ואני יכול בלב שקט ובחום רב להמליץ על הסרט הבא לכל מי שאוהב סירטי מתח/מיסתורין.

8.5/10

מסכים עם כל מילה. סרט מעולה. פעם לא הייתי רואה סרטים כאלה בגלל השפה, אבל בדרך אחרי כמה ניסיונות זה נותן חוויה אחרת, קשה להסביר. היות וזה הראשון בטרילוגייה של סרטים, אחרי הראשון אני פשוט חייב להמשיך.

אגב, בצעד לא מפתיע עובדים עכשיו בארהב על גרסה אמריקאית עם דייויד פינצ'ר שמוביל בבימוי.

אני המשכתי עם הטרילוגיה ואתמול ראיתי את השלישי, לסיכום זה הולך ויורד לצערי.. הראשון מצוין ,השני טוב והשלישי כבר הבנו את הרעיון, למרות שעדיין זה טוב יותר מרוב הסרטים ההוליבודיים שראיתי השנה.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6906  נשלח: ג' 07/09/2010 20:54

Iron man 2

לא רע, הוא מבדר ושומר על רוח הסרט הראשון. מצד שני יש הרבה פחות אקשן בהשוואה, ומיקי רורק קיבל מעט מדי זמן מסך.

לדעתי היה ככה ככה, אבל מי שממש אוהב סרטי קומיקס ואת רוברט דאוני יהנה אולי יותר.

ציון: 6.5
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 84
מספר הודעות: 3636

#6907  נשלח: ג' 07/09/2010 22:20
Re: Centurion

liorreem כתב:
סרט היסטורי המתאר את מאבק השרדותם של ניצולי הלגיון הרומאי ה-9 שנכתשו ע"י השבטים הפראיים באנגליה.
הסרט אומנם דל תקציב בהרבה מסרטים היסטוריים שהורגלנו בהם לאחרונה (300, טרויה, גלדיאטור וכו),
מה שמהווה קצת אכזבה.
כמו כן צוות השחקנים לא אחיד ברמתו ועומק הדמויות שטחי למדי.

לאחר שאמרתי זאת, הסרט הוא בסה"כ סרט אקשן טוב ומלהיב - זריקת אדרנלין לווריד.
קרבות פוטוגניים ועקובי דם כמו בימים הטובים ההם,
בקיצור לגברים בלבד.
מומלץ עם ציון 8/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#6908  נשלח: ג' 07/09/2010 22:34

IRON MAN 2 נהנתי מהסרט

יופי של אפקטים, ההולוגרמות שולטות חופשי.
אבל לפעמים יש חוסר פרופורציות בין החליפה למי שבתוכה.

עלילה קלילה עם הרבה אקשן, משחק טוב של דאוני גוניור ומשתפר של פלטרו,
ומתאים לסמואל ל. גקסון התפקיד אורח שלו

אם השלישי ימשיך את הקצב הוא כבר יהיה סרט באמת טוב עכשיו כשיש רקע לדמויות.
כי די מותח מה שקורה בסוף.

7/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#6909  נשלח: ד' 08/09/2010 13:25

arik35 כתב:
mulder כתב:
Huber כתב:

8.5/10

אני המשכתי עם הטרילוגיה ואתמול ראיתי את השלישי, לסיכום זה הולך ויורד לצערי.. הראשון מצוין ,השני טוב והשלישי כבר הבנו את הרעיון, למרות שעדיין זה טוב יותר מרוב הסרטים ההוליבודיים שראיתי השנה.

סרט טוב בהחלט , עלילה , מתח , אלימות , חלק מהקטעים קשים לצפייה (אונס).

אבל היו כמה דברים שהפריעו לי
1. פס קול, היה חסר קצת בקטעי המתח ובסצינות נוספות.
2. לפעמים העלילה עמדה במקום, יותר מדי פרטים לא ממש נחוצים. במיוחד משפחת הזקנים הזאת
3. הדיבור של השבדים מעצבן, כמו יריות של מאג . יכול להעלות את הסעיף
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36397

#6910  נשלח: ד' 08/09/2010 13:41

Survival of the Dead
בעולם בו הזומבים התפרסו לכל עבר, חבורת חיילים שאיבדו קשר עם המפקדה, יוצאים לאי בודד בשם פלום אשר אמור להיות נקי מזומבים ולהבטיח חיים שקטים. מה שהם לא יודעים זה שהם נכנסים לקן צרעות בו 2 משפחות אשר שולטות באי, רבות על דרך הניהול שלו ומנסות לגמול את הזומבים מהאהבה שלהם לבשר אדם.

אין על סרטי זומבים. הפחד התמידי שאחד מהם יתפוס אותך באישון לילה או כאשר לא תשים לב, ההגעה שלהם בכמויות גדולות אשר גומרת את כל התחמושת, הנסיון לברוח מהם דרך הים בשחייה כאשר ידיים מהקרקעית מנסות לתפוס ולמשוך אותך למטה. כל אלו ועוד הינן סצנות קלאסיות שלא נמאס מהן אף פעם וגם פה הן מופיעות.
הסיפור שגרתי למדי, אך כזה שמתנהל בסביבה כפרית ולא עירונית כרגיל. מה שעושה את הסרט הזה לנהדר הינו הבימוי והכתיבה של מלך הזומבים הבלתי מעורער, George A. Romero, אשר שומר היטב על כללי ה Old School לגבי התנהגות הזומבים (לדוגמה, הם לא רצים בסרט וגם לא לומדים), בדיוק כמו בספרים שהוציא לאור.
הסרט איננו סרט זומבים הוליוודי לכלל העם כמו Zombieland, הוא יותר אפל ומזכיר את הספרים של Romero ולכן יתאים יותר ל Hardcore Zombie Fans.
פסקול DTS-HD Master Audio שהיה יכול להשתמש בעוד הרבה סראונד.
8.5/10
toxin
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 480
מספר הודעות: 7472

#6911  נשלח: ד' 08/09/2010 15:11

זיו, ראיתי את הסרט ולדעתי הוא אחד החלשים של רומרו. הייתי נותן לו ציון 7.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3228
מספר הודעות: 67066

#6912  נשלח: ד' 08/09/2010 15:48

Bounty hunter

תסבוכת טפשית גורמת לציד מבוקשים לתפוס את אשתו שהפכה לכזו. אניסטון מוציאה כאן לחץ על הטקס ובאוצר משחק את התפקיד הקבוע שלו.

חביב ולא דורש שימוש בשכל.

7/10

Pirates of silicon valley

סרט ישן אך כזה שפספסתי ומתאר את תור הזהב של מחשבי ה pc. ביל גייטס ושות׳, סטיב ג׳ובס ושות׳ נאבקים לרוב בנפרד, בכדי לקדם את החזון כשהם.

ג׳ובס יוצא פנאט חצי דתי שמתנער ממחוייבות משפחתית ומעביד אנשים כמו רודן. ביל גייטס מתואר כתחמן ושחקןמפוקר ממולח שהתמחה בלמרוח את זה שיושב מולו.

המשחק בסרט מזעזע. למה צריך לסבול רמה כזו של משחק?

7/10

5 dollars a day

בחור צעיר נאלץ להכיר מחדש את אביו התחמן המקצועי שמצליח לחיות חיים משוגעים בחמש דולר ליום. שרון סטון בתפקיד מבריק,כריסטופר ווקן בתפקיד הזוי כתמיד.

סרט חביב ביותר

8/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#6913  נשלח: ד' 08/09/2010 15:56

ziv_r כתב:
Survival of the Dead
בעולם בו הזומבים התפרסו לכל עבר, חבורת חיילים שאיבדו קשר עם המפקדה, יוצאים לאי בודד בשם פלום אשר אמור להיות נקי מזומבים ולהבטיח חיים שקטים. מה שהם לא יודעים זה שהם נכנסים לקן צרעות בו 2 משפחות אשר שולטות באי, רבות על דרך הניהול שלו ומנסות לגמול את הזומבים מהאהבה שלהם לבשר אדם.

אין על סרטי זומבים. הפחד התמידי שאחד מהם יתפוס אותך באישון לילה או כאשר לא תשים לב, ההגעה שלהם בכמויות גדולות אשר גומרת את כל התחמושת, הנסיון לברוח מהם דרך הים בשחייה כאשר ידיים מהקרקעית מנסות לתפוס ולמשוך אותך למטה. כל אלו ועוד הינן סצנות קלאסיות שלא נמאס מהן אף פעם וגם פה הן מופיעות.
הסיפור שגרתי למדי, אך כזה שמתנהל בסביבה כפרית ולא עירונית כרגיל. מה שעושה את הסרט הזה לנהדר הינו הבימוי והכתיבה של מלך הזומבים הבלתי מעורער, George A. Romero, אשר שומר היטב על כללי ה Old School לגבי התנהגות הזומבים (לדוגמה, הם לא רצים בסרט וגם לא לומדים), בדיוק כמו בספרים שהוציא לאור.
הסרט איננו סרט זומבים הוליוודי לכלל העם כמו Zombieland, הוא יותר אפל ומזכיר את הספרים של Romero ולכן יתאים יותר ל Hardcore Zombie Fans.
פסקול DTS-HD Master Audio שהיה יכול להשתמש בעוד הרבה סראונד.
8.5/10

תרגום? אני מחפש כבר חודשים
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6914  נשלח: ד' 08/09/2010 16:08

sheva23 כתב:
arik35 כתב:
mulder כתב:
Huber כתב:

8.5/10

סרט טוב בהחלט , עלילה , מתח , אלימות , חלק מהקטעים קשים לצפייה (אונס).

אבל היו כמה דברים שהפריעו לי
1. פס קול, היה חסר קצת בקטעי המתח ובסצינות נוספות.
2. לפעמים העלילה עמדה במקום, יותר מדי פרטים לא ממש נחוצים. במיוחד משפחת הזקנים הזאת
3. הדיבור של השבדים מעצבן, כמו יריות של מאג . יכול להעלות את הסעיף

חחח
יריות של מאג..
toxin
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 480
מספר הודעות: 7472

#6915  נשלח: ד' 08/09/2010 17:27

kingikra, אין תרגום עברי לסרט.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  460  |  461  |  462  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה