האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 456 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  455  |  456  |  457  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1917

#6826  נשלח: א' 29/08/2010 9:01

Piranha 3D,
שוב מדובר בחידוש לסרט משנות ה 70 המאוחרות, אני חייב לציין שאת "המקורי" לא ראיתי, אבל בחדש עסקינן.
מבחינת עלילה, אין פה יותר מידי במה להעסיק את המוח, האמת היא שבחום הכבד אני לא יודע עד כמה ממש צריך בגדול מדובר על דגי פירנאה טורפים שנכחדו לפני אלפי שנים שחיו במערה תת קרקעית ולאחר רעידת אדמה בקעו לאגם בעונה הכי חמה של הקיץ.
אז אחרי שהבנו שעלילה זה לא הצד החזק של הסרט, מגיע ל Juicy Part ויש הרבה, נתחיל מזה, שאנשים בעלי בעיה לראות מזרקות דם, עצמות,דם, חיתוך אנשים חיים, וכדומה, ראו הוזהרתם.
לכול אלו שנמנים על אלה שאוהבים את הז'אנר הזה, קבלו עוד גימיק, אם במזרקות עסקינן, אז הסרט הזה הוא בתלת מימד, ביתוק האברים, החיסולים, נהרות הדם, וסצנות האקשן, מלאות בטריקים של 3D מה שמקנים לסרט חוויה אדירה.
אני אישית נהנתי מכול שניה, פשוט תענוג, החברה פחות,הרבה פחות , אבל בסופו של יום הסרט בהחלט מספק את הסחורה, הרבה אקשן הרבה דם, הרבה גימיקים של 3D, המון סצנות קשות מאוד, מהולות בקורטוב של צחוק רדוד שמתאים בדיוק לסרטים מהסוג הנ"ל, לדעתי יש שם סצנה בלתי נשכחת עם הבחור ששחק בגולשים בזמן, מי שיראה את הסרט יבין מיד (אגב מי שמתכנן לקחת ילדים, ראו הוזהרתם, הרבה עירום, והרבה תוכן שממש לא מתאים לילדים צעירים, אגב הסרט מוגבל מגיל 14 ומעלה).
סאונד מטורף, איכות תמונה מדהימה, אם כי לפעמים המשקפיים מציקות, והחדות מעט יורדת, אבל קטעי ה 3D בהחלט מפצים על כול החסרונות האחרים.
בשורה התחתונה, זה מסוג הסרטים ששאתה יוצא מהם ולא מפסיק לדבר אליהם, אתה מבין עד כמה נהנית.
נצפה בקניון שבעת הכוכבים, אולם 1.
10\8

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#6827  נשלח: א' 29/08/2010 9:18

הנסיך הפרסי.....

באתי עם ציפיות מה אגיד לכם.... אחרי שרשרת סרטים גרועה כמו CLASH OF THE TITANS או THE LIGHTNING THIEF
חשבתי שיהיה אחד יותר טוב לפי הדיבור סביבו, הסרט מתחיל טוב ויורד, אהבתי את ההצמדות לחווית המשחק שכללה את כל הקפיצות והקול שהדמויות היו משמיעות אבל מעבר לזה משחק גרוע !

שחקנית שכנראה נסתה להיות הבחורה מהמומייה כי היא ממש לא נסיכה פרסית ויותר מדי פעמים רואים דמעות בעיניה.... מוגזם!
השחקן הראשי בסוודר לא מעבר...בן קינגסלי כנראה OVER THE TOP...אפקטים סבירים לא יותר ...
אבל מישהוא מוכן להסביר לי מה זה היה סוף הסיפור הזה ? מה זה היה הרבע שעה האחרונה שנראה שלאף אחד לא היה כח לעשות אותה ?

אני מטיל את מלוא האשמה על הבמאי . כל כך הרבה שטויות זה חייב להיות הוא.
6/10....

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#6828  נשלח: א' 29/08/2010 10:42

gizzz כתב:
סנטוריון
מחזק את החבר'ה פה , סרט מעולה נהניתי מכל רגע.
הבלונדה נראית מצויין גם עם הצלקת. וגם אתי נראית לא רע ,אולגה קורילנקו זאת אותה אחת ששיחקה בג'יימס בונד וממש לא מזמן עם נינט טייב שלנו בסרט "קירות".

מי זאת אתי? (איטיין? האילמת?)

נהנתי מהסרט הזה אפילו יותר מרובין הוד. זה לא סרט בסגנון של קרבות צבא מול צבא כמו שמצגיעים מרבית הבמאים על התקופה הרומית. יש כאן קרבות של לוחמים מאוד מיומנים בקבוצות קטנות, עם שליטה מרהיבה בחרבות,סכיני מטבח,גרזנים, חצים.
המתח והאקשן היו פשוט מצויינים, נראים מאוד מציאותיים.
סאונד מושלם DTSMA , משחק מצויין של כולם. באמת היה הכל בסרט הזה.

INCEPTION

הקולנוען המוערך כריסטופר נולאן מביים צוות שחקנים בינלאומי בסרט "התחלה", מותחן מדע בדיוני מקורי שמתרחש ברחבי תבל וחודר עמוק אל תוך עולם החלומות האינטימי והאינסופי.

מאותם סרטים שצריך לשים לב לכל פרט קטן כדי שהפאזל יתחבר. שנון, מקורי ומפתיע לטובה.
יש גם את ההרגשה והמחשבה של אחרי הסרט, משהו שמוסיף לציון הסופי שלו.
הזכיר לי קצת את SHUTTER ISLAND מבחינת התפיסה של המרחב.
לא יודע אם הסרט מצדיק את ההייפ, ראיתי סרטים טובים יותר, אבל בסגנון אחר.
בג'אנר הנוכחי הוא ללא ספק בטופ.

אזהרה! לא לראות את הסרט בבתי הקולנוע של גלובוסמאקס, איכות תמונה וסאונד נוראיות (נבדק בחיפה), הפילם היה שרוט כולו במשך יותר מחצי סרט. והסראונד בקולנוע התבצע מהרמקולים הקידמיים (DTS DOWNMIX )

8.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#6829  נשלח: א' 29/08/2010 11:19

agent__smith כתב:
הנסיך הפרסי.....

באתי עם ציפיות מה אגיד לכם.... אחרי שרשרת סרטים גרועה כמו CLASH OF THE TITANS או THE LIGHTNING THIEF
חשבתי שיהיה אחד יותר טוב לפי הדיבור סביבו, הסרט מתחיל טוב ויורד, אהבתי את ההצמדות לחווית המשחק שכללה את כל הקפיצות והקול שהדמויות היו משמיעות אבל מעבר לזה משחק גרוע !

שחקנית שכנראה נסתה להיות הבחורה מהמומייה כי היא ממש לא נסיכה פרסית ויותר מדי פעמים רואים דמעות בעיניה.... מוגזם!
השחקן הראשי בסוודר לא מעבר...בן קינגסלי כנראה OVER THE TOP...אפקטים סבירים לא יותר ...
אבל מישהוא מוכן להסביר לי מה זה היה סוף הסיפור הזה ? מה זה היה הרבע שעה האחרונה שנראה שלאף אחד לא היה כח לעשות אותה ?

אני מטיל את מלוא האשמה על הבמאי . כל כך הרבה שטויות זה חייב להיות הוא.
6/10....

ציפיות? אנשים, אתם מסתכלים בטריילרים לפעמים? הרבה עלילה לא רואים שם ויותר מדיי CGI . זה רמז על איכות הסרט. עוד רמזים : המילים דיסני וג'רי ברוקהיימר, או במילים אחרות איך לעשות טונה של כסף מבינוניות.
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

#6830  נשלח: א' 29/08/2010 11:22

צודק אבל....

דיסני זה לא ערובה לבינוניות....במיוחד אם זה פיסקר.
וגרי ברוקהיימר כנראה זה תלוי באיזה צד התעורר בבוקר כי יש לו כמה יציאות טובות כמו שודדי הקאריבים ארמגדון וGIJOE TOP GUN השוטר מבוורלי הילס ובחורים רעים.
RoyalVitz
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין

הצטרף בתאריך:
  Dec 07, 2009
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 437

#6831  נשלח: א' 29/08/2010 13:49

הנסיך הפרסי
בעיקרון מה שרשם agent__smith גם כך אני מרגיש לגבי הסרט ..איכזב אותי
7/10

קארטה קיד
סרט בעיקרון מאד יפה לכל המשפחה ..פסקול קיצבי .. משחק טוב של הילד וגם של ג'קי צאן שקצת הזדקן
בעיקרון חוץ מהסוף הכל כך צפוי ..אהבתי
8/10

סופר הצללים
במילה אחת ...מעולה
מאד מותח ..הצילום מאד מרשים וגם הפסקול
9/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7309

#6832  נשלח: א' 29/08/2010 13:49

crusader כתב:
Piranha 3D,
שוב מדובר בחידוש לסרט משנות ה 70 המאוחרות, אני חייב לציין שאת "המקורי" לא ראיתי, אבל בחדש עסקינן.
מבחינת עלילה, אין פה יותר מידי במה להעסיק את המוח, האמת היא שבחום הכבד אני לא יודע עד כמה ממש צריך בגדול מדובר על דגי פירנאה טורפים שנכחדו לפני אלפי שנים שחיו במערה תת קרקעית ולאחר רעידת אדמה בקעו לאגם בעונה הכי חמה של הקיץ.
אז אחרי שהבנו שעלילה זה לא הצד החזק של הסרט, מגיע ל Juicy Part ויש הרבה, נתחיל מזה, שאנשים בעלי בעיה לראות מזרקות דם, עצמות,דם, חיתוך אנשים חיים, וכדומה, ראו הוזהרתם.
לכול אלו שנמנים על אלה שאוהבים את הז'אנר הזה, קבלו עוד גימיק, אם במזרקות עסקינן, אז הסרט הזה הוא בתלת מימד, ביתוק האברים, החיסולים, נהרות הדם, וסצנות האקשן, מלאות בטריקים של 3D מה שמקנים לסרט חוויה אדירה.
אני אישית נהנתי מכול שניה, פשוט תענוג, החברה פחות,הרבה פחות , אבל בסופו של יום הסרט בהחלט מספק את הסחורה, הרבה אקשן הרבה דם, הרבה גימיקים של 3D, המון סצנות קשות מאוד, מהולות בקורטוב של צחוק רדוד שמתאים בדיוק לסרטים מהסוג הנ"ל, לדעתי יש שם סצנה בלתי נשכחת עם הבחור ששחק בגולשים בזמן, מי שיראה את הסרט יבין מיד (אגב מי שמתכנן לקחת ילדים, ראו הוזהרתם, הרבה עירום, והרבה תוכן שממש לא מתאים לילדים צעירים, אגב הסרט מוגבל מגיל 14 ומעלה).
סאונד מטורף, איכות תמונה מדהימה, אם כי לפעמים המשקפיים מציקות, והחדות מעט יורדת, אבל קטעי ה 3D בהחלט מפצים על כול החסרונות האחרים.
בשורה התחתונה, זה מסוג הסרטים ששאתה יוצא מהם ולא מפסיק לדבר אליהם, אתה מבין עד כמה נהנית.
10\8

האם מדובר בסרט ישן? כי אם כן אז אני בחוץ. בד"כ סרטים כאלו בשנות השמונים-תשעים היו עשויים רע מאוד מבחינת אפקטים

תודה
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6833  נשלח: א' 29/08/2010 13:54

alice in wonderland

מסרט כזה אני לא מצפה לכלום חוץ מסאונד ואפקטים ואכן צדקתי. העלילה, עלילת סרט ילדים טיפוסית. לא משהו שירגש אותי. הסאונד היה מצויין וגם אפקטים יפים מאוד. לסרט פוטנציאל אדיר בתלת מימד אך בגלל שהוא לא יצא אף פעם בגירסת משקפיים בצבעים אני אבדוק אותו שוב כשיהיה לי ציוד מתאים לתלת מימד (לא מתוכנן בקרוב).
אין לי מה לתקצר את הסרט כי כל בר דעת פה מכיר את הסיפור מילדותו.

עלילה: 5\10
סאונד\אפקטים: 9\10 (אני מאמין ש 10\10 בתלת מימד).
ruti_ziv
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2008
הבעות תודה: 9
מספר הודעות: 596

#6834  נשלח: א' 29/08/2010 14:02

crusader כתב:
Piranha 3D,
10\8

לפי התיאור שלך-מדובר על סרט אימים לכל דבר..
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 395
מספר הודעות: 31206

#6835  נשלח: א' 29/08/2010 14:23

kingikra,
פיראניה זה סרט חדש מ-2010
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

#6836  נשלח: א' 29/08/2010 14:31

קראתי בשעתו בMAKO ששווה לראות את הסרט בגלל קלי ברוק שמופיעה חשופה ב3D.....

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 331
מספר הודעות: 3698

#6837  נשלח: א' 29/08/2010 15:50

Ligeia / 2009
מבוסס על סיפור קצר של אדגר אלן פו: ליגיא היא בחורה אניגמטית ומפתה, ממוצא מזרח- אירופאי, שלא מהססת לחסל אנשים ולאסוף את הנשמות שלהם, במטרה לדחות את מותה ולהאריך את חייה שלה, תוך שימוש באותן נשמות.
תוך כדי, היא מתאהבת בפרופסור צעיר המלמד אותה, ועוברת להתגורר עימו בטירת ילדותה, כל זאת מבלי שהוא יודע עדיין על מעשיה...

פיהוק מתמשך: סרט משעמם ומטופש. הנסיון ליצור אווירת מסתורין ואימה בטירה המזרח- אירופאית (דוגמת האווירה בסרטי דרקולה, למשל)- פתאטי.
משחק גרוע של השחקנים הראשיים, בליווי דיבור איטי במבטא רוסי לא אמין של ליג'יא הגיבורה, מוסיף לחוסר ההנאה מהסרט.
ולבסוף, בימוי ועריכה עלובים (הרבה קטעים קצרים וחסרי פואנטה ודיאלוגים משמימים).

ציון:
3.5
crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1917

#6838  נשלח: א' 29/08/2010 15:55

kingikra,
מדובר בלהיט הקית החדש, סרט טרי, טרי, מומלץ לראות טריילר.
וכן קלי ברוק עושה שם "גלים"

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6839  נשלח: א' 29/08/2010 16:15

אוקיי. אז את פיראנה ראית בקולנוע ב 3D בטכנולוגיה החדשה?
אם כן, לא רלוונטי מבחינתי

תודה
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 331
מספר הודעות: 3698

#6840  נשלח: א' 29/08/2010 16:16

דרך אגב, גם הסרט Piranha המקורי משנת 1978, קיים כבר ברשת בגרסאות HD...
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  455  |  456  |  457  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה