מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 451 מתוך 1453
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  450  |  451  |  452  | ... |  1451  |  1452  |  1453  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3689
מספר הודעות: 36627

#6751  נשלח: שבת 21/08/2010 7:39

Centurion
בשנת 117 לספירה, האמפריה הרומית מתרחבת באגרסיות על ידי כיבוש של עוד ועוד מדינות. בצפון הכיבוש מתנהל עם התנגדות קטנה, אך הכיבוש לכיוון דרום נתקל בקשיים בשל שבטים קלטים אשר ידועים באכזריות שלהם ובמלך חסר הגבולות שלהם.
לאחר התקפה חסרת רחמים של הקלטים על הלגיון ה 9 של הצבא הרומי, מספר ניצולים רומאים מנסים לחזור הביתה כאשר הם עמוק בשטח האויב. המלך הקלטי שולח אחר הניצולים את הגששית הכי טובה שלו ועוד צוות לוחמים שטניים.

סרט תקופתי מצויין. לאורך הסרט נשמר היטב המתח בין קבוצת הניצולים אשר נסה על חייה ונמצאת במרדף תמידי על ידי הגששית וצוות הלוחמים אשר דולקים בעקבות הקבוצה. הסרט די גרפי ומכיל המון דם וגולגלות מרוסקות.
פסקול DTS-HD Master Audio מרהיב כמו הנופים שנשקפים בסרט ומכיל הרבה סראונד.
מומלץ.
8.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#6752  נשלח: שבת 21/08/2010 9:34

The Ghost Writter - החדש של רומן פולנסקי
איזה כיף לראות סרט שמהרגע הראשון שהוא מתחיל יש תחושה שאנחנו בידיים של במאי טוב.
סופר בינוני, אוון מקרגור, נשכר על ידי ראש ממשלת אנגליה לשעבר (פירס ברוסנן) כסופר סתרים לכתוב את האוטו-ביוגרפיה שלו. הוא מגיע לביתו על אי מבודד בחורף גשום ושם פוגש באשתו (אוליביה וויליאמס), אשת יחסי הציבור (קים קטרל שנראית זקנה מתמיד) ושאר עובדי הבית. סופר הסתרים הקודם טבע בים באופן מסתורי.
הסרט גדוש באווירה, בצילום מרהיב ומתח שנבנה לאט ותופס את הצופה. אין כאן הפתעות שמגיחות מעבר לפינה ואין מוסיקה שקופצת פתאום. אפשר ליהנות מווליום מאוד גבוה מבלי להיבהל אלה פשוט כל הזמן לפחד.
אחד הדברים שהכי אהבתי בסרט הזה הוא כמה אפשר לומר מבלי לעשות שימוש בדיאלוג.
מומלץ... 9/10

geblig
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 09, 2008

הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 1723

#6753  נשלח: שבת 21/08/2010 11:32

American Gangster

מותחן פשע בבימויו של רידלי סקוט ("גלאדיטור"). אף אחד לא מתייחס ברצינות לפרנק לוקאס (דנזל וושינגטון), נהג הבוס השקט של אחד מראשי המאפיה האפרו-האמריקאית בהארלם. כאשר הבוס נפטר באופן פתאומי, פרנק מנצל את ההזדמנות ובורא גרסה משל עצמו לחלום האמריקאי. בעזרת חוש עסקי מפותח הוא מצליח להחדיר לרחובות סמים טובים משל מתחריו במחירים זולים יותר. הוא לא רק הופך לאיש הפשע המסוכן והידוע ביותר ברחובות אלא גם לסוג של סלבריטאי. ריצי רוברטס (ראסל קרואו) הוא שוטר קשוח, זאב בודד שלא בדיוק מסתדר עם חבריו למקצוע, ששם לעצמו למטרה לעצור את פרנק לוקאס הזהה לו באופיו אך נמצא מצדו השני של החוק. במשחק הזה רק אחד מהם יוכל לשרוד. מבוסס על סיפור אמיתי שהתרחש בשנות השבעים בניו-יורק.

סרט מותח, עשוי מעולה, משחק מצוין של דנזל וושינגטון מוסיף לאותנטיות.
הרבה זמן כבר לא ראיתי סרט ברמה כזו. מומלץ לחלוטין.

9/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2058
מספר הודעות: 35309

#6754  נשלח: שבת 21/08/2010 17:09

The.Rebound

עוד צ'יק פליק בינוני. סוף קצת מטופש.

6/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7331

#6755  נשלח: שבת 21/08/2010 19:05

un prophete

קצת באיחור אחרי הרבה ביקורות טובות פה בפורום, החלטתי לראות את הסרט. כדי להנמיך ציפיות, אני לא מת על סרטי כלא. הסרט ארוך 2:35 ולדעתי מייגע. לא ממש התחברתי ואף נאבדתי בשלב מסוים. חיפשתי ספויילרים ברשת ולא מצאתי. ראיתי את הסרט בשני חלקים כי פשוט הייתי צריך לצאת אתמול בערך באמצע הסרט. בדיעבד, בגלל שהסרט היה כל כל מתיש, לא בטוח שזה לא היה רעיון רע לראות בשני חלקים.
הסרט מספר על מאליק, בחור צעיר שמגיע לכלא ומיד חווה את החוויות הרעות של הכלא. גונבים לו את הנעלים ותוך כדי כך מרביצים לו. חברי המאפיה הקורסיקאית מנצלים את חולשתו וחוסר ההגנה שלו ומבטיחים לו הגנה תמורת ביצוע משימה. מליק מנסה להתחמק מהמשמה אבל מגלה שזאת לא היתה הצעה אלא דרישה. מכאן מאליק מתחיל ללמוד את דרכיו בכלא.

5.5\10
l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 30, 2009

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1651

#6756  נשלח: שבת 21/08/2010 22:20

ראינו היום בגלילות את STEP UP 3D,למרות שלא ראיתי את הראשונים (בתזוגתי ראתה נדמה לי).

סה"כ סרט נחמד,ה 3D קצת הרס לדעתי אבל לא באופן קריטי (ראיתי את כל הסרט ללא המשקפיים המגוכחות).

7.5 מתוך 10.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#6757  נשלח: שבת 21/08/2010 23:43

Les 7 Jours Du Talion - seven.days

אב שבתו הקטנה נאנסה ונרצחה מחליט לקחת את החוק לידיו ולהעניש את האנס בעצמו. הוא חוטף את האנס ומחליט לענות אותו 7 ימים, עד התאריך בו חל יום ההולדת התשיעי של בתו.

אחרי כמה תיאורים שקראתי פה ציפיתי לסרט GORE מהמזויעים שראיתי. התבדיתי. למרות שיש כמה קטעים לא קלים בסרט, זהו אינו סרט GORE טיפוסי אלא יותר סרט המתחבט בנושא של לקיחת החוק לידיים והאם ניתן להגיע לשקט נפשי ע"י הענשת מי שפגע בנו לבד.הסרט מעלה כמה שאלות מעניינות בנושא ומתחבט בהן היטב. זהו אינו סרט GORE אלא מותחן פסיכולוגי.

אהבתי את הסוף - בהחלט משובח.

7.5/10

avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2475

#6758  נשלח: א' 22/08/2010 0:17

Huber כתב:
The.Karate.Kid

רימייק לסרט הקלאסי "קראטה קיד". דרה (ג'יידן סמית', הבן של ויל סמית) הוא צעיר אמריקאי אשר נאלץ לעבור לגור בסין יחד עם אימו. כשאר הוא נופל קורבן להתעללות של בריונים. השרת של הבנייין (ג'קי צ'אן) מחליט לקום ולעשות מעשה - ללמד את הצעיר קונג פו אמיתי.

אני מודה שבאתי מוכן להתאכזב. אני לא חושב שיצא לי לראות רימייק לסרט קאלט שהצליח אפילו להתקרב למקור. הפעם אני שמח לאמר שהתבדיתי. למרות שלא תשמעו פה "ואקס און, ואקס אוף" ולמרות שהמיקום הועבר לסין וה"מאסטר" הפך לשרת בביניין - מהות הסרט עדיין שם. סרט די מרגש ולעיתים אפילו משעשע, בהחלט שווה צפייה.

ד"א - לא לדאוג, לסרט יש גירסה משלו ל"ואקס און, ואקס אוף", גירסה משלו לבעיטת רגל אחת שמככבת בסרט המקורי ואפילו גירסה (די משעשעת יש לציין) משלו לסצנה בה מר מיאגי תופס זבוב עם צ'ופסטיק.

השחקן הצעיר עושה עבודה לא רעה בכלל ודי נכנס יפה לתפקיד, ואפילו ג'קי צ'אנג מראה שמידיי פעם הוא יכול לעשות תפקידים קצת יותר רציניים ובצורה די משכנעת.

7.7/10

ממליץ לקחת בחשבון שהגרסה האחרונה ששוחררה לרשת על בסיס בלוריי סיני היא גם גרסה עם צנזור/עריכה סינית.
מה שאומר שגם אם ישנם שינויים קלים, הסרט אינו נאמן למקור.
הממשלה הסינית בקשה להציג את הדמויות הסיניות באור יותר חיובי ובעזרת שינויים קלים מאוד קל לעשות זאת.
לדוגמא (כפי שקראתי ברשת), ישנו דין ודברים בין הילד האמריקאי לכנופיית סינים שמתפתח לקטטה.
הדרך הפשוטה לדעת מי הצד האלים הוא לשאול "מי התחיל ?" , אז מה עושה עורך סיני ? פשוט חותך את המהלך הראשון של הסינים, וכך מתקבלת קטטה אותה אתחיל האמריקאי.

אני אישית מעדיף להמתין לגרסה המקורית.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 417
מספר הודעות: 31584

#6759  נשלח: א' 22/08/2010 0:19

avioren,
תודה, לא ידעתי
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#6760  נשלח: א' 22/08/2010 0:20

ראיתי שיצאו גירסאות PROPER (למרות שהיא כבר קיבלה ניוק) עם עוד 8 דקות שנחתכו מהגירסה שאני ראיתי. בנוסף מצויין שזה זהה ל theatrical cut. האם לזה התכוונת? האם יש מקום בו השוו את הגירסאות ורשום מה ההבדל בדיוק?

לא בא לי לראות שוב את הסרט אם ההבדלים מינוריים

Nba (בן)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 8331

#6761  נשלח: א' 22/08/2010 9:27

אשתו של הנוסע בזמן
סרט המבוסס על פי ספרה של אודרי ניפנרגר, הנרי דיטמבל (אריק באנה) עובד בספרייה העירונית בשיקגו, הוא שובה בקסמו את קלייר (רייצ'ל מקאדמס) ונדמה כי הזוג המאוהב יחזיק יחדיו לנצח. אבל להנרי יש בעיה "קטנה". גן שגורם לו לטייל בזמן בין תקופות שונות בעבר. איך אשתו תקבל את העבודה הזו ואיך היא תתמודד עם זה?

כשראיתי שזה מד"ב יחד עם דרמה ורומנטיקה, לא רציתי לגשת לסרט, אבל כנראה שזה רק "זאנר".
סרט יפה עם משחק יפה של הזוג.
10\7.5

קילרים
אין צורך עוד לתקצר את זה,
סרט קומדיה חביב, היו כמה קטעים מצחיקים, מה שלא היה בהרבה סרטי קומדיה לאחרונה.
10\6
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 2326

#6762  נשלח: א' 22/08/2010 9:49
karate kid ברב חן גבעתיים

יצא לי לראות עד היום לא מעט חידושים שהיה בהם היגיון קולנועי מסויים. לעיתים זה כי המקור בשפה זרה ולא נגיש לרוב האוכלוסיה דוברת האנגלית, לעיתים המקור הוא משנות ה- 60 וצריך טאץ' רענן ולעיתים לבימאי פשוט יש זווית חדשה לסיפור.
גם כשהחידוש פחות מוצלח מהמקור - עדיין נהניתי מהחידוש פעמים רבות (לדוג' המועמד ממנצ'וריה).
לא כך במקרה של קראטה קיד. מי שלא ראה את המקור - יכול ללכת ואני מאמין ליהנות.
מי שראה את המקור - לא קשה לזהות את הסיבה היחידה שעמדה מאחורי החידוש.
רצון לעשות כסף והרבה. זו כמובן סיבה לגיטימית והמניע המרכזי של תעשיית הקולנוע. יחד עם זאת, אין שום סיבה לדעתי שאנחנו נוציא כסף כדי ללכת לקולנוע לראות את הקטנצי'ק של וויל סמית עושה תפקיד בצורה פחות טובה ומשכנעת מהמקור.
בעוד שהסרט הקודם הלהיב אפילו את אשתי (שלא אוהבת קראטה ולא אוהבת סרטי ספורט ועדיין חשבה שזה סרט "מקסים"), הסרט החדש הוא בעיקר סרט לילדים. המלצתי - חכו לזה בDVD / בלו ריי / YES...

למעט שינוי הגילאים, המעבר לסין ולקונג פו במקום קאראטה, אפילו המשפטים והסצינות זהים בחלקם הגדול.

אין מה ללכת לזה בקולנוע, בייחוד אם כן ראיתם את המקור.
7 מתוך 10 כסרט בפני עצמו.
2 מתוך 10 ביחס למקור.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3689
מספר הודעות: 36627

#6763  נשלח: א' 22/08/2010 10:13

The Karate Kid
דרה ואימו עוברים לגור בסין. כאשר דרה בן ה 12 מתחיל להיות שק החבטות של כנופיית ילדים מקומית, הוא מוצא עניין באומנויות לחימה על מנת להגן על עצמו. במהרה הוא נאלץ להוכיח את עצמו בטורניר מקומי.
עם ג'קי צ'אן וג'ידן סמית (הבן של וויל סמית).

עיבוד של הסרט The Karate Kid משנת 1984. המפיקים של הסרט (ויל סמית ואשתו), בחרו בבן שלהם לתפקיד הראשי (כמה נוח). זה לא משנה שהוא הילד הכי קטן פיזית שאי פעם ראיתם, בעזרת שבועיים של קורס אומניות לחימה שמנוהל על ידי השרת של הבניין, אשר מעולם לא לימד אף אחד אומנויות לחימה והוא בעצמו בכלל למד את התחום מאבא שלו, הוא ילחם בטורניר מול חבורה של סינים שלומדים את התחום מיום היוולדם (תנחשו מי ינצח).
מי שיחליט לצפות, יקבל בתמורה קצת מעל לשעתיים אורך, קצת מידי קרבות (וכאשר סופסוף יש קרב, הוא עלוב), הרבה מלל ולחזות בדמות של ג'קי צ'אן מזדקן בצורה לא יפה.
פסקול Dolby TrueHD עם ערוץ LFE חלש עד כדי לא קיים.
3/10
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#6764  נשלח: א' 22/08/2010 11:51

danielobreja כתב:
Master And Commander: The Far Side Of The World
היום ראיתי את הסרט ואני חייב לציין שהוא פשוט מעולה מההתחלה ישר ניכנסים לאווירה וישר יש קרב אדיר והסאונד פשוט חלומי
המישחק של השחקנים טוב מאוד והעלילה זורמת ואין רגעים משעממים הקרבות פשוט טובים
לדעתי אחד הסרטים היותר טובים אי פעם בזאנר שלו וגם בכללי סרט חובה

רק אתמול הגעתי אליו, עם פס קול HDMA

יום קשה עבר על כוחותינו אתמול בתחום הצפייה. כמו שאומרים צריך מצב רוח מיוחד לסרטים מסויימים וגם זה לא תמיד עוזר, תלוי עד כמה הסרט סביל.
מן ריקנות כזו בסרטים שדווקא התחברתי אליהם יותר פעם.
אני יושב מול המסך, בוהה בסרט שעה וחצי, רואה אנשים שטים בים ורודפים אחרי עצמם/ספינת אוייב.
בדרך מצ'וטטים ביניהם ללא הפסקה בערך על כלום. פעם בחצי שעה יש סערה בים, מגיעים לגלפאגוס רואים איגואנות

לא התחברתי, והפסקתי אחרי 1:20 . נקווה שיהיו כוחות להמשך, אבל קשה לי להאמין שיהיה שינוי גדול.

אותו דבר התחלתי להרגיש בRED CLIFF הראשון (לשני לא הגעתי עדיין). לא ממש משכה אותי העלילה והיריבות בין המחנות.

התא 2009-CELDA 211
הפתיע אותי לטובה דווקא, חוץ מהעניינים הפנימיים והיחסים בין סוהרים לאסירים נכנסו פה גם לבלגן הספרדי עם הETA (מחתרת הטרור הבאסקית).

7.5/10

קצת הפריע לי שמאלאמדרה היה יותר מדי רחרורי ומאחורי הפוזה לא ראינו איזה סיבה מיוחדת למה דווקא הוא היה הבוס.
גם המסר הסופי לא היה חייב להגיע לרציחתו של חואן ואישתו, לא היה הורג אף אחד סוף הוליוודי כאן, אבל אולי זה מה שמיוחד בסרטים זרים.

FROM PARIS WITH LOVE

3/10 לסרט (הנקודות לאישתו של ג'יימס קארולין)
5/10 לאקשן (טרוולטה נראה מגושם, שמן והקצינו פה את רמת חוסר ההגיון. למשל בTAKEN אפילו שיש חוסר היגיון זה נראה חד ואמיתי. כאן זה סוג של קומדיה שחורה).

REPO MAN

רמות הGORE כאן לא היו מביישים את המנתחים המנוסים ביותר בבתי החולים. לא ברור למה היו חייבים לרדת לפרטים כאלה.
רעיון מקורי. ביצוע סביר.
6/10 בעיקר בשל הCAST האיכותי.

The Road 2009

למרות שאני אוהב סרטים בסגנון, ונשארתי במתח עד הסוף, נשאר רושם שלילי מהסרט במיוחד בגלל תחושת הריק. לא הגיעו לשום מקום שם, לפחות בסרט עם וויל סמיט מצאו איזה CURE כאן גם זה לא.

5.5/10

EXAM 2009

ביצוע טוב, מתח לאורך כל הסרט, הזכיר לי שילוב של כמה סרטים טובים בסגנון.
אהבתי את הדייקנות והירידה לפרטים, רמת האלימות נמוכה יחסית לסגנון.
הסוף מבאס. אבל לא לגמריי.
7.5/10

Clash of the Titans

נחמד לבדוק איתו את הק"ב.
בסה"כ לא גרוע כמו שחשבתי,בכל זאת מדובר פה על מיתוס.
6/10 לראות פעם אחת, ואולי להשאיר להדגמות.

Kick-Ass 2010

אפשר להבין את אלה שקטלו אותו לגמריי.
אבל אם ניגשים לסרט מכיוון אחר, של קומדיה שחורה בלי לנסות לחפש היגיון אפשר אפילו להנות.
6.5/10 (החברה של קיק אס עם הקטע של הגייס היה ענק, וכשקייג עושה בדיקות עומסים על השחפצ של הבת שלו , השמן ששומר על הדירה עם האוזניות קרע אותי מצחוק. היו עוד מספר קטעים שנשארים איתך אחרי הסרט וזה נחמד)

Hot Tub Time Machine 2010

לא התחברתי. יכלו לעשות משהו יותר מצחיק...אפילו ההומור השחור לא היה מצחיק. פה ושם כמה קטעים קטנים
2/10

The Time Traveler's Wife 2009

מתחיל טוב, נמשך ונמשך חוזר על עצמו, מתחיל לשעמם ונגמר נחמד אבל ארוך מדי.
6/10 אפשר לוותר.

בכלליות אחרי שהתחלתי לצפות בSOPRANOS בפעם הראשונה (זה חיכה לי שנים במדף),כל העונות בHD כמובן (חוץ מ3 פרקים בעונה 3 שלא הוקלטו/שודרו)....רוב הסרטים נראים מגוחכים ליד יצירת המופת הזאת.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7331

#6765  נשלח: א' 22/08/2010 12:08

clash of the titans

סרט חלש מאוד כמו שנכתב פה בעבר. העלילה בנאלית ומטופשת. לא עוברת את ה 4 בציון. הציון הכללי לדעתי הוא 5\10 כאשר הסאונד והאפקטים מעלים את הציון.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  450  |  451  |  452  | ... |  1451  |  1452  |  1453  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה