מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 446 מתוך 1472
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  445  |  446  |  447  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Nba (בן)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 8340

#6676  נשלח: ד' 11/08/2010 9:43

Lee כתב:
mulder

הסרט seven days שהזכרת, נשמע מענין, אך לא מצאתי שום אזכור לגביו באתרים השונים (חיפשתי לפי השם באנגלית שרשמת). האם תוכל לציין מה שם הסרט בצרפתית, ומאיזה שנה? כמו כן האם קיימות כתוביות בעברית לסרט זה?

תודה מראש.

guyezra כתב:

http://www.imdb.com/title/tt0445054/
Les 7 Jours Du Talion
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
danielobreja
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 465

#6677  נשלח: ד' 11/08/2010 12:30

kick ass
קצת באיחור אבל סרט מעולה קליל מצחיק ושונה
מאוד אהבתי את הסלואו מושין סיגנון השומרים
8/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2227
מספר הודעות: 37577

#6678  נשלח: ד' 11/08/2010 20:18

This.Is.It

הסרט מתבסס על צילומי החזרות שנערכו ביוני 2009 באיצטדיון סטייפלס בלוס אנג'לס, ובאיצטדיון פורום באינגלווד, קליפורניה, בעוד ג'קסון מכין את "This Is It", סדרת 50 הקונצרטים שג'קסון תכנן להציג באולם ארנה O2 בלונדון.

כמו שכולנו כבר יודעים, מייקל כבר לא זכה לקיים את המופעים הללו. בתור אחד שגדל על השירים של האומן המופלא הזה שמחתי לדעת שמישהו החליט לקחת את כל העבודה שהושקעה במופע המדהים הנ"ל ולהפוך אותה להופעה מצולמת זמינה. המופע מורכב ברובו המכריע משירים שבוצעו בחזרות למופע (ברמה שלא הייתה מביישת מופע מלא של אומן סטנדרטי) ופה ושם כמה "ריאיונות" עם האנשים מאחורי הקלעים של המופע המדהים הנ"ל.

מדהים לראות שגם בגיל 50 הזמר והאומן הנ"ל עדיין הצליח להרים את אחד המופעים המרשימים שראיתי ועצוב לדעת שכישרון שכזה חלף מן העולם.

פשוט חובה לכל מי שאהב את שיריו של מייקל ג'קסון.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
freddi (אלפרד ויזנר)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2004

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 142

#6679  נשלח: ה' 12/08/2010 15:50
Leap Year

ziv_r כתב:
Leap Year
רווקה נואשת נוסעת לפגוש את חבר שלה באירלנד על מנת להציע לו נישואין. בדרך היא מתאהבת בנהג המונית.

יש Chick Flicks טובים ויש גרועים, זה אחד מהגרועים. הבדיחות חלשות, הסיפור לא מעניין והדמות הראשית מעצבנת פרות (תראו ותבינו).
פסקול DTS-HD Master Audio שופע במלל מרדים.
1/10
[b]

כמעט ולא ראיתי את הסרט הזה בזכותך
אז נכון שהתוכן מאד פשטני, ונכון שאפשר היה בקלות להתעצבן מטמטום המוצג בדמות, ונכון שגם הייתי יכול לדעת בדיוק מה בטוח יקרה בסרט .... אם הייתי זוכר גם את התוכן שכתבת ...
אבל בתור אחד שדווקא מעדיף לראות Chick Flicks במקום סרט אימה ואסונות, אני נהיתי,
ולא רק מהנופים המדהימים, הצילומים היפים, איכות התמונה, המשחק והתרבות המוצגת.
זה סרט Chick Flicks קלאסי, ובתור שכזה בהחלט מגיע לו 7/10 ולפחות 6.1 של IMBD.
ולראיה: אני אשמור אותו באוסף שלי.

.... עניין של טעם שונה

TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 147
מספר הודעות: 4214

#6680  נשלח: ה' 12/08/2010 16:16

leap year סרט חמוד מאוד, מעביר את הזמן. ראיתי בקולנוע והרגשתי שבבית הייתי מקבל את אותה התחושה... אבל עדיין חמוד.
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 09, 2008

הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 1723

#6681  נשלח: ה' 12/08/2010 20:06

Seven Days

אז כבר נרשם על הסרט כאן אבל אני פשוט חייב להוציא את זה...
הסרט הזה הוא הסרט המזעזע ביותר שראיתי, היה קטע שחשבתי שאני בערוץ 8 בתוכנית ניתוחים.
תכלס העלילה נדושה אבל הקטעים שיש (אני ספרתי 2 קטעים ממש..) עוד לא יצא לי לראות בשום סרט.
בטוח שלא לנסות אפילו לראות עם האישה אלא אם כן יש לכם בת זוג מיוחדת
לסיכומו של עניין, ממש אבל ממש לא לבעלי בטן חלשה.

אגב, ישנם סרטים שגורמים לך להרגשה כבדה אחרי הצפיה. זה לא מהסוג.
כאן, אתה מזדעזע תוך כדי צפיה וזהו.
ההרגשה הכי כבדה שקיבלתי מסרט עדיין שמורה ל- The Road

לילה טוב
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7373

#6682  נשלח: ה' 12/08/2010 20:42

LEGION

איזה סרט סתמי. פשוט כלום עם כלום. לא ציפיתי לשום דבר ועוד התאכזבתי.
אדם שמגיע משום מקום נעצר ע"י שני שוטרים. אחד השוטרים מתקרב אליו ונתפס על ידו. השוטר השני נהפך למשהו בילתי מוסבר שהורג את השוטר השני ומנסה להרוג את האדם. הסצינה הבאה עוברת לדיינר שכוח אל במדבר שבו יש מספר דמויות שונות ומשונות. הקטע המוזר מתחיל כשנכנסת לדיינר המרוחק אישה זקנה ומוזרה. רק לאחר שהאדם מהסצינה הראשונה מגיע לדיינר, מתחילה העלילה להתבהר.

4\10 אפשר לוותר
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#6683  נשלח: ו' 13/08/2010 7:45

Date Night
ראיתי אתמול את דייט נייט - Date Night, למה אף אחד לא אמר לי שזה סרט לילדים
למי צריך הסבר עלילה: זוג בשנות ה- 40 המוקדמות לחייהם. הם מקדישים את רוב הזמן, בדיוק כמו אנשים נורמלים, לעבודה, לבית ולילדים ולכן נשאר להם פחות זמן לעצמם. נו מה לעשות, ככה זה בחיים. אלה שבסרט זה מוצג כאילו אוי אוי אוי מה נעשה הנעורים הלכו... נכון הנעורים הולכים עם השנים
יש להם מנהג קבוע של ערב דייט, הם יוצאים למסעדה ואוכלים את אותו הדבר. בעקבות פרידה של זוג חברים הם מחליטים להלהיט קצת את העניינים ויוצאים למסעדה יקרה בניו יורק. אין כמובן שולחן פנוי והם מתחזים לזוג אחר שלא הגיע ולוקחים את שולחנו. כאן מתחילה מן קומדיה של טעויות כאשר אנו מגלים שהזוג שהם מתחזים אליו מסובך עם המאפיה ועוד כמה גורמים.
הבעיות הזוגיות שמוצגות בסרט הן מפגרות, ההומור לא משהו וגם ה"מתח" לא ממש עושה את זה.
הסרט הזה הזכיר לי את שנות ה- 50- וה- 60 בהם לשחקנים היה חוזה עם אולפן ההפקות ולא היתה להם מילה לגבי הסרטים בהם הם צריכים להשתתף. לא ברור למה כל מי שהיה מעורב בסרט הזה החליט שצריך לעשות אותו
בקיצור, משעשמם ומיותר.
2/10

Psycho 1960 - גרסת הבלו ריי
לפני יומיים ראיתי את הבלו ריי החדש של פסיכו. פסיכו הוא הסרט שגרם לי לרצות לראות סרטים. זה הסרט שהדגיר לי בילדותי את האהבה לסרטי מתח ואימה. וזה הסרט שבסופו של דבר הגדיר לי את האהבה הגדולה לקולנוע. היום, הצפיה בסרט הזה בשבילי היא כמו ללכת למוזיאון, אני מכיר את הסרט בעל פה ולכן אני פשוט נהנה ולהיות לידו שהגיע הבלו ריי פשוט הכנסתי אותו למכשיר וראיתי מיד.
טכנית מדובר בהעברה לא פחות ממדהימה. למרות שהסרט בן 50 ושהוא בשחור לבן, הדיוק והעושר שה- HD נותן לו הם לא פחות מעוצרי נשימה. אם אני לא טועה, קראתי איפה שהוא שההעברה היא ב- 4K (זה נתון שעדיין לא אומר לי הרבה אבל הבנתי שזה הכי טוב שיש היום).
הסאונד גם עבר תיקונים וטיפולים. במקור מדובר בהקלטת מונו. הם עשו לסרט עריכה מחדש של הסאונד ב- 5.1 DTS עם השקעה מדהימה. לראות את הסרט על מסך גדול, עם תמונה ברורה ויפה ועם סאונד כל כך טוב ועוטף, זה ממש לראות את הסרט כמו שהיצ'קוק אף פעם לא ראה או שמע.
כמובן שעם הזמן הסרט הפך גם לקצת עילג ומגוחך, לקראת הסוף במיוחד, אבל כאמור, הסרט הוא כבר מיצג מוזיאני ולאו דווקא "סרט אימה", אם כי בן זוגי שראה איתי את הסרט לראשונה בחייו מצא את עצמו במתח ואפילו קצת פוחד.
בקיצור, למי שעדיין לא ראה, תתביישו לכם!!! לכו לראות את הסרט הזה. למי שכן ראה ואהב, רוצו לקנות את הבלו ריי הזה, הוא לא פחות ממדהים.
10/10 - this is a piece of cinematic history

liranmishani (לירן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 31, 2007

הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 653

#6684  נשלח: ו' 13/08/2010 10:26

nadavck כתב:

.......
Psycho 1960 - גרסת הבלו ריי
לפני יומיים ראיתי את הבלו ריי החדש של פסיכו. פסיכו הוא הסרט שגרם לי לרצות לראות סרטים. זה הסרט שהדגיר לי בילדותי את האהבה לסרטי מתח ואימה. וזה הסרט שבסופו של דבר הגדיר לי את האהבה הגדולה לקולנוע. היום, הצפיה בסרט הזה בשבילי היא כמו ללכת למוזיאון, אני מכיר את הסרט בעל פה ולכן אני פשוט נהנה ולהיות לידו .....

ואכן ה- avatar שלך זו תמונה מהסרט.......

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4735

#6685  נשלח: ו' 13/08/2010 13:07

Mesrine: L'Instinct De Mort

מבוסס על מקרה אמיתי.
ז'אק מסרין (וינסנט קאסל), פושע צרפתי שהיה בשיאו בשנות ה 60 וה 70 וקיבל את התואר הלא מחמיא אויב הציבור מספר 1 בצרפת, עשה הכל - מגניבות קטנות ועד שוד בנקים, חטיפות ורצח. הסרט מגולל את העליות והמורדות ב"קריירה" העשירה שלו.

מי שאוהב דרמות פשע על גנגסטרים ירגיש בבית בסרט הזה. יש פה הכל.
וינסנט קאסל מעולה, וכמובן גם ג'ראר דפרדייה כמאפיונר מבוגר.

הסרט הזה הוא החלק הראשון מתוך שניים, עוד לא צפיתי בחלק השני, אני רק מקווה שיהיה גם טוב.

ציון= 8

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2227
מספר הודעות: 37577

#6686  נשלח: ו' 13/08/2010 16:38

After Life

אנה מתעוררת בבית הלוויות בשבל לגלות שהיא עדיין חיה. אך האם זה נכון? האם היא עדיין חיה, או כפי שמנהל בית הלוויות צנסה לשכנע אותה, היא רק רוח שצחכה לעבור לעולם הבא?

את השאלה הזו תשאלו את עצמכם לכל אורך הסרט, כשמידי פעם תקבלו "תשובה" רק בשביל לגלות בהמשך שזהמידע שקיבלתם נסתר ע"י מידע אחר. סרט מבלבל שאותי אישית השאיר עם הרבה סימני שאלה וללא פתרון לשאלה המרכזית.

כריסטינה ריצ'י (שלא לובשת הרבה ברב הסרט) נותנת הופעה סבירה, כשליאם ניסן עושה כהרגלו עבודה נפלאה בגילום מנהל בית הלוויות. ג'סטין לונג לדעתי ליהוק לא מוצלח בקאסט הנוכחי אבל סה"כ לא נוראי. משחק סביר למדי של רב השחקנים בסרט שמצליח להשאיר אתכם תוהים לכל אורכו. סה"כ סביר למרות שאני הייתי מעדיף סוף פחות פתוח.

6.5/10

אם החלטתם לראות את הסרט אשמח אם תגיבו לגביו (אחרי הצפייה כמובן) פה:

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Foru...

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך ו' 13/08/2010 16:46, נערך סך הכל פעם אחת
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3441
מספר הודעות: 67942

#6687  נשלח: ו' 13/08/2010 16:40

death at a funeral

כמה מוזר לראות את כריס רוק משחק את ה-STRAIGHT MAN, כלומר - זה שעושים סביבו בדיחות... הסרט מציג משפחה גדולה ודי קוקו שהאב נפטר וכולם מתכוננים לקראת ההלוויה שלו. כמה דברים קטנים מתנפחים מאוד והופכים את כל ההלוויה לפארסה אחת גדולה.

משחקים כאן כמעט כל השחקנים השחורים הטובים והפחות טובים עלי אדמות. חוץ מוויל סמית (אשתו משחקת אבל) וסדריק דה אנטרנטיינר, כולם כאן.

מתחיל לאט ולא מצחיק, אבל משתפר מאוד לקראת אמצע הסרט.

7.5/10

Crazy heart

סרט שזכה באוסקר (אני חושב) על זמר קאנטרי בשנות החמישים שלו שממשיך להתהולל, לשתות וללכת עם נשים כאילו היה בן 20. אלא שהוא כבר בסוף הקריירה, חסר כל כסף, אף אחד לא סומך עליו והוא עם רגל אחת בקבר.

התפקיד נראה תפור על ג'ף בריגד'ס שאף ביצע את השירים (למרות שאני לא סובל קאנטרי, זה בהחלט סביל) עם ביצוע שנראה כאילו ה-DUDE מלובובסקי התחיל לשיר.

סה"כ הסרט די "אנושי" (קרי: מיועד לדרומים, ובעיקר לצפיה עם בן/בת הזוג).

הסרט לא בלתי מהנה, אבל זה מרגיש כמו מסטיק שהטעם שלו כבר נגמר - אין פואנטה...

7/10

חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 514
מספר הודעות: 7741

#6688  נשלח: ו' 13/08/2010 18:06

nadavck, אני מסכים לחלוטין שזהו אחד מסרטי המופת של המאה ה-20. נכתב עליו כל כך הרבה ועד היום לומדים בחוגי קולנוע בעולם את סצינת המקלחת המפורסמת. הוא נחשב לאבא של סרטי האימה ומרתק לא פחות לקרוא על הפסיכולוגיה שמאחורי הסרט.
ודרך אגב, כדי להוסיף עוד קצת פחד לבן זוג שלך, תיידע אותו שהסרט מבוסס על מקרה אמיתי
Nba (בן)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 8340

#6689  נשלח: ו' 13/08/2010 19:44

מפריז באהבה
ג'יימס הוא דיפלומט בקונסוליה האמריקאית בפריז. ג'יימס לקח בחשבון שהמשרה תהיה לא פשוטה, אך הוא לא חלם מה הוא הולך לעבור אחרי שהכיר את השותף שלו, סוכן אף בי איי, צארלי (ג'ון טרבולטה).
השניים עובדים ביחד על מנת לעצור טרוריסטים שמתכננים פיגוע המוני.
עם ג'ונתן רייס מאיירס וג'ון טרבולטה
סרט אקשן מעולה, שנון ומצחיק.
ג'ון טרבולטה נותן משחק טוב
10\9
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7373

#6690  נשלח: ו' 13/08/2010 22:12

The road

הרבה נכתב עליו פה אבל הייתי חייב להוסיף את הביקורת שלי.
קודם כל אני חייב לומר שהבקרוב של הסרט הכין אותי לסרט שונה לגמרי. לא זכור דבר כזה עם אף סרט קודם שראיתי ובכולם אני צופה קודם בבקרוב.
ציפיתי לסרט פעולה איכותי וקיבלתי סרט דרמה טוב. קראתי פה ביקורות בפורום ובחלקם נכתב שהסרט גרם להם למחשבות. אני מניח שאלו שכתבו את זה הם אבות לילדים אחרת לא ברור לי למה הם התכוונו. בתור רווק הסרט לא השאיר לי שום חומר למחשבה. הסרט מזכיר קצת את הסרט The Pursuit of Happyness. כמובן שהעלילה שונה לגמרי אבל בכל זאת מדובר על יחסי אב ובן לא קלים.
בעולם אפוקליפטי נשארו מעט מאוד בני אדם. חלקם נוודים ורובם חיות אדם. אב ובנו נודדים ברחבי ארה"ב כדי למצוא אוכל ובנזין.

6.5\10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  445  |  446  |  447  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה