מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 438 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  437  |  438  |  439  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#6556  נשלח: שבת 24/07/2010 22:47

manola כתב:
kingikra כתב:

קודם כל אני רוצה לומר שאני מסכים איתך לגבי סרטים זרים. את המלוכסנים אני דווקא לא אוהב אבל קולנוע אנגלי, בלגי וסקנדינבי הוא טוב מאוד. אני ממליץ לך בחום לראות את הסרט הנורווגי: Naboer. מותחן פסיכולוגי משובח.
http://en.wikipedia.org/wiki/Naboer

בקשר לסרט הספציפי שראית, ראיתי גם את החלק השני והחלק השלישי מחכה אצלי בתור.

ואני ממש לא מתחבר לכל הסרטים של ה"יהודונים" האלו...

מזעזע, נכון? הופך את הבטן לקרוא כינוי גנאי כל כך בוטה וחריף.
אז זה בדיוק מה שאתה עושה עם המילה "מלוכסנים". אם יש
מישהו מבאי האתר שהוא ממוצא אסייתי וקרא את הפוסט,
אני משוכנע שזה צרם לו מאוד. להבא פשוט תסתפק בביטוי "סרטים אסייתים"
או "סרטים מהמזרח הרחוק".

צודק

מצטער
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Itay_Pollak (איתי פולק)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Oct 22, 2005

הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 19132

#6557  נשלח: א' 25/07/2010 9:20

Inception
ראיתי אתמול בקולנוע עם בת הזוג, אחותי ובן זוגה.
סרט מעולה למדיי, אחד החזקים. באמת כיף כמו שאמרו לפניי להפעיל את המח. קטעי האקשן מדליקים מצד אחד אבל מצד שני

אזהרה ספוווילר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מצד שני - קצת הגזימו עם הקטע סטייל רמבו - של כמעט לא משנה מה -כמעט אף אחד לא נפגע. הרי הם טענו שהחבר'ה שהם מולם כן מאומנים... לא?
ממש נהנתי.

נגמר הספויילר.
ומילה רעה ליס פלנט, אולי שתיים.
א. הגיע הזמן לנקות/להחליף את המסך באולם 5 יש שני כתמים ענקיים, אחד במרכז המסך למעלה, ואחד בצד שמאל יחסית למטה. בקטעים בהירים זה פשוט מציק.
ב. לא יודע אם מישהו גם שם לב לזה בסרטים בקולנוע - יש לי תחושה בקטעים מסויימים שהסאונד כאילו מאופק, כאילו עובר איזה הנחתה בשביל להגן על אוזנינו. משהו סינתטי קצת - מישהו אחר גם שם לב לזה (גם בסרטים אחרים).

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 266
מספר הודעות: 4559

#6558  נשלח: א' 25/07/2010 11:17

Itay_Pollak כתב:
Inception
לא יודע אם מישהו גם שם לב לזה בסרטים בקולנוע - יש לי תחושה בקטעים מסויימים שהסאונד כאילו מאופק, כאילו עובר איזה הנחתה בשביל להגן על אוזנינו. משהו סינתטי קצת - מישהו אחר גם שם לב לזה (גם בסרטים אחרים).

אני ראיתי אותו בגת ת"א. אני לא יודע אם אנחנו מתכוונים לאותו הדבר, אבל שמתי לב שבסרט היתה תקלה בכמה קטעים שפתאום הצליל הפך לסטראו, ואחרי כמה שניות חזר לעצמו. בסרטים אחרים עד היום לא נתקלתי בתופעה.
ORAGPU
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 08, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 626

#6559  נשלח: א' 25/07/2010 18:15

ziv_r כתב:
Otis
מטורף חוטף בחורות וכולא אותן במרתף על מנת לממש את הפנטזיות המיניות שלו.

קומדית אימה שחורה. הסרט מחולק לשני חלקים, הראשון סטנדרטי, בחור מטורף שחוטף בלונדיניות וכולא אותן במרתף עם מחשבות זדוניות. כבר ראינו אינספור סרטים כאלו ואין פה שום דבר חדש. החלק השני של הסרט - ובכן, את זה לא ראיתי מגיע ורק בגלל זה כדאי לראות את הסרט. כל מילה שאני אגיד תהיה ספויילר ולכן שתיקה רועמת.
הסרט הוכן בתקציב דל וזה משתקף בכל אספקט בסרט, אבל הסיפור המצויין בחלק השני, מחפה על הכל.
9/10

צפיתי בו בסוף שבוע
אכן החלק השני מפתיע ובגדול
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6560  נשלח: א' 25/07/2010 18:53

defendor

תמהוני עם בעיות נפשיות נוהג להתחפש לגיבור-על בשם דפנדור ונלחם בפושעים.

הסיפור מקורי, וודי הרלסון משכנע ונוגע ללב, והיו כמה עקיצות משעשעות על חשבון גיבורי/סרטי קומיקס.

אני חושב שהיה כאן פוטנציאל גדול יותר לעבוד איתו כי יש הצפה בסרטי קומיקס, וסרטים שבועטים בז'אנר מכיוון שונה באים בזמן טוב. אז "קיק-אס" זה ממש לא, אלא דרמטי עם קצת צחוקים, אבל דווקא בגלל שאף פעם לא עשו משהו בסגנון דומה אני חושב שהיה אפשר ללכת רחוק יותר.

לסיכום, סרט חביב ששווה את הזמן, אבל לא נראה לי שיהיה זכור מדיי בעתיד הרחוק.

ציון= כמעט 7
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6561  נשלח: א' 25/07/2010 18:53

ORAGPU כתב:
ziv_r כתב:
Otis
מטורף חוטף בחורות וכולא אותן במרתף על מנת לממש את הפנטזיות המיניות שלו.

קומדית אימה שחורה. הסרט מחולק לשני חלקים, הראשון סטנדרטי, בחור מטורף שחוטף בלונדיניות וכולא אותן במרתף עם מחשבות זדוניות. כבר ראינו אינספור סרטים כאלו ואין פה שום דבר חדש. החלק השני של הסרט - ובכן, את זה לא ראיתי מגיע ורק בגלל זה כדאי לראות את הסרט. כל מילה שאני אגיד תהיה ספויילר ולכן שתיקה רועמת.
הסרט הוכן בתקציב דל וזה משתקף בכל אספקט בסרט, אבל הסיפור המצויין בחלק השני, מחפה על הכל.
9/10

צפיתי בו בסוף שבוע
אכן החלק השני מפתיע ובגדול

חלק שני
(1) הבעות תודה: abnatan
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36603

#6562  נשלח: א' 25/07/2010 21:04

kingikra,
אם תצפה - תבין.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6563  נשלח: א' 25/07/2010 22:29

צפיתי (אפילו זיפזפתי בטלויזיה לא מזמן. כלומר כמעט ראיתי פעמיים).

לא מבין

אתם מתכוונים החלק השני של הסרט, כן? לרגע חשבתי שיצא אוטיס 2.
wallalon
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 14, 2009

הבעות תודה: 179
מספר הודעות: 1865

#6564  נשלח: ב' 26/07/2010 1:43

Inception

מעולה. מקורי. מאתגר.

10/10

או שלא היה פוקוס במקרן (רב-חן 2 גבעתיים) או שHD זה יותר טוב.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3369
מספר הודעות: 67609

#6565  נשלח: ב' 26/07/2010 9:26

Van Wilder ו- Van wilder: freshmen year

מי שלא ראה את וואן ווילדר המקורי - זה סרט עם ראיין רנולדס, שחקן שמצליח בדרך כלשהי לשלב הומור במשחק מוגזם וכמובן שהוא להיט אצל הנשים. בסרט המקורי הוא משחק בחור שבשל כישוריו החברתיים הטובים וכסף רב מהאבא העשיר - פשוט מתנחל 7-8 שנים ברצף באוניברסיטה בלי לסיים תואר ובעיקר על ידי שעשוע עם בחורות צעירות, ארגון מסיבות וכו' וכו'. טרה ריד משחקת סטונדטית לעיתונות שעושה עליו כתבה ומגלה עליו עולם ומלואו כאשר אבא שלו מתייאש ממנו ומחליט לחתוך את התשלום השנתי (המאוד יקר) של שכר הלימוד שלו באוניברסיטה.

סרט חביב, פרט לפרצוף החמוץ של טרה ריד במהלך כל הסרט. בהחלט סרט נעורים כיפי.

לסרט היו שני המשכים, אחד המתאר את קורותיו של אחד מדמויות המשנה ההודיים בסרט המקורי ו-FRESHMEN YEAR החדש משנה שעברה. ב-FRESHMEN YEAR מנסים להחיות מחדש את המיתולוגיה של וואן ווילדר (לא ממש ברור אם זה REBOOT, סרט המשך על הבן שלו או פשוט פריקוול) שבו הוא רק מצטרף לאוניברסיטה אחרי היותו מלך בתיכון... השחקן החדש פשוט גרוע, הוא מחקה את כל השיטקים של ראיין רנולדס (אלא שהוא נולד עם השטיקים האלה - זה בא לו בטבעיות!) כולל כיווץ שפתיים עצירה אומנותית באמצע משפטים ומבט שובב הצידה תוך כדי דיבור. בקיצור, הוא נראה כמו חקיין ראיין רנולדס במקום שחקן נורמלי... הסרט הוא לא יותר מתירוץ נוראי לראות ציצים של בחורות, ולגרום ל "רעים" לחטוף אותה.

בקיצור, סרט ילדותי ודבילי - מומלץ להתרחק כמו מאש.

Crime spree

חבורת נוכלים טמבלים לא יוצלחים צרפתיים נשלחים לפרוץ בשיקגו לבית של מישהו בכדי לגנוב מהכספת. תוך כדי מעשה הם מגלים שהם פרצו לביתו של בוס מאפיה (הארווי קייטל). התוצאה מאוד מצחיקה ומשעשעת.

איכות התמונה בסרט הזה (גם עבור DVD) היא לא פחות ממזעזעת. כל מי שאוהב HD או איכות תמונה מינימלית צריך להתרחק. לא מבין איך במאה ה-21 מייצרים דברים כאלה.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#6566  נשלח: ב' 26/07/2010 9:35

The Ghost Writer- עם איאן מקגרגור (טריינספוטינג,מלחמת הכוכבים) ופירס ברוסנן (גיימס בונד)

סרט על סופר צללים שעוזר לראש ממשלת אנגליה לשעבר לכתוב אוטוביוגראפיה.
רק שהעסק מסתבך עקב גילויים של דברים שלא אמורים להתגלות בממשל תקין.

סרט דרמת מתח חביבה, עם משחק טוב של מקרגור. הופתעתי לטובה.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6567  נשלח: ב' 26/07/2010 21:35

Dread

סטודנט לקולנוע פוגש בחור זר במסיבה, שמציע לו פרוייקט לעבודת גמר, בו הם יעשו סרט תיעודי על מקורות הפחד של אנשים. הבעיה היא שאותו בחור הוא אדם לא יציב נפשית וגורר את הסטודנט והשותפות שלו בפרוייקט למסלול אלים.

החלק הראשון היה טוב. הרעיון מעניין, הדמויות טבעיות והמתח נבנה לאט ובלי לחשוף יותר מדיי. הבעיה התחילה בחלק השני, שם היתה גלישה לקלישאות, ובמקום לשמור על המומנטום של מותחן פסיכולוגי, הסרט הפך להיות כמעט כמו סלשר.
גם לא ממש הבנתי למה הם בכלל המשיכו להסתובב עם אותו בחור, סך הכל הם אנשים אינטיליגנטים והוא התגלה די מהר כאדם אלים שיכול להתפרץ פתאום, זה לא שהם היו חייבים לו משהו.

לסיכום, סרט לא רע שהיה יכול להיות טוב יותר. מקבל נקודה אקסטרה כי הסצינה האחרונה היתה מטרידה.

ציון= 6
uris (אורי שמאי)
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Nov 16, 2005

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 6777

#6568  נשלח: ב' 26/07/2010 21:58

stolen
*2009* 10 שנים לאחר היעלמותו המסתורית של בנו בן ה10, הבלש טום מגלה מקרה חטיפה דומה לשל בנו. ילד צעיר, חוטף לא ידוע ועקבות זהות - אבל המקרה הזה קרה ב1958. טום מוצא רמזים מבעיתים, ראיות בנות עשרות שנים ושרידי נער בתיבה במטרה למצוא תשובות ולסיים את הכאב.

סרט עשוי טוב , מעניין מותח...בקיצור כדאי!

Netstat
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2008
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 680

#6569  נשלח: ג' 27/07/2010 22:58
KICK ASS

הסרט מספר על נער חנון חובב קומיקס אשר מנסה להפוך לגיבור סופר אל ,ולאחר שהוא מזמין מהאינטרנט את התחפושת הוא יוצא בנסיון לעזור לחלשים . הבעיה היחידה היא שאין לו שום כוחות על ובמפגש הראשון שלו עם בריונים הם כמובן מכסחים לו את הצורה .
העלילה כמובן מתפתחת בכיוון מסוים ונוצרים מספר מצבים מצחיקים מאוד ,אבל יותר מזה לספר יהיה סוג של ספוילר .
בכל מקרה הסיפור מתחיל כקומדיה או פרודיה הכוללת צחוק עם כל הקלישאות למינהן ,מקבל סוג של תפנית והופך ליותר ויותר רציני ונכנס למסלול של סרט בסגנון גיבורי על ,אבל עדיין שומר על הפן הקומי .
הסרט מלא באקשן טוב ,באפקטים ,ואיכות התמונה ופס הקול בו לדעתי מאוד טובים +ניקולאס קייג שמוסיף את חלקו לסרט .
עלילה 8+
איכות תמונה 9+
איכות סאונד 9+
כללי 9 מאוד מומלץ .
Nba (בן)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 8331

#6570  נשלח: ד' 28/07/2010 9:19

the road
אב ובנו מנסים לשרוד לאחר פיצוץ גרעיני, הם נודדים ממקום למקום, תנאי מזג האוויר, חוסר אוכל, ושורדים אחרים מקשים על השניים.
סרט מעולה
10\9
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  437  |  438  |  439  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה