מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 428 מתוך 1459
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  427  |  428  |  429  | ... |  1457  |  1458  |  1459  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 349
מספר הודעות: 3888

#6406  נשלח: שבת 03/07/2010 23:43

Cop Out / 2010
ברוס וויליס ושותפו הם שוטרים לא יוצלחים במיוחד, שמושעים מתפקידם עקב פאשלה, נירדפים ע"י סוחרי סמים, וסובלים במקביל גם צרות מבית.
הסרט שמוגדר כקומדית פשע/ פעולה, יצא במקרה הזה פרווה: לא קומדיה - בדיחות קרש אינפנטיליות ולא מצחיקות, ומצד שני גם לא ממש סרט פעולה במיטבו.
חבל שברוס וויליס מדרדר עצמו לסרטים מטופשים כאלה.
5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 349
מספר הודעות: 3888

#6407  נשלח: שבת 03/07/2010 23:52

shemsha כתב:
Micmacs
סיפורו של בחור שמנסה להרוס 2 חברות נשק אשר הרסו את חייו.
הוא נעזר בחבורה מוזרה ויחד איתם מבצע מגוון טריקים ותכסיסים להשלמת משימתו.

אני אוהב את הסרטים של Jean-Pierre Jeunet (בעיקר אמלי ועיר הילדים האבודים), גם הפעם לא התאכזבתי.
סרט קליל ומהנה, נראה טוב ב HD.

8.5/10

הסרט בצרפתית. קיים לו תרגום ברשת? חיפשתי במקומות ה"רגילים" ולא מצאתי.
shemsha
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 06, 2005
הבעות תודה: 38
מספר הודעות: 960

#6408  נשלח: א' 04/07/2010 7:03

לא, עדיין אין תרגום עברי. אני ראיתי עם כתוביות באנגלית.
(1) הבעות תודה: Lee
Netstat
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2008
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 680

#6409  נשלח: א' 04/07/2010 7:31
up in the air

דרמה קומית בכיכובו של גורג קלוני המשמש מומחה/יועץ לצימצום תאגידים וחברות גדולות - המשמש גם כמבשר הבשורה הרעה - במקום בו הבוס חסר את הב***ם לבצע זאת .
למרות שקראתי ביקורות טובות על הסרט לא ממש התחברתי אליו ,למרות שפה ושם היו קטעים נחמדים/קומיים .
הרגיש לי שהסרט אינו ממוקד .גם פס הקול DTS HD של הסרט מהחלשים ששמעתי אי פעם .
ציון כולל :6+ .
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3702
מספר הודעות: 36706

#6410  נשלח: א' 04/07/2010 8:19

Chloe
רעייה חושדת כי בעלה בוגד בה. היא שוכרת יצאנית שתפתה את בעלה, אך לאט לאט הרעייה נקשרת לסיפורים הגרפים של היצאנית והעיניינים מתחממים.
עם ג'וליאן מור וליאם ניסן.

סרט דרמה טוב וסיפור מקורי. משחק מעולה של כל הדמויות הראשיות.
זהו אחד מהסרטים הללו שמצליחים ללא יריות, טילים, טנקים או זומבים, לשבות את הצופה ולספק עניין לאורך כל הסרט.
זהו לא Chick Flick! גם הגברים ימצאו עניין.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
8.5/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3397
מספר הודעות: 67733

#6411  נשלח: א' 04/07/2010 8:47

Exam
מותחן פסיכולגי נמוך תקציב שמראה שעם כשרון כתיבה ובימוי טוב אפשר לעשות סרט מדהים גם עם תקציב נמוך. מאוד אהבתי את הסרט על כל שלביו.

9/10

A single man

פרופסור מכובד בחברה האמריקאית השמרנית של ארה״ב בשנות השישים מאבד את בן זוגו לחיים ומתקשה להתגבר אך כלפי חוץ מתנהג כרגיל. הפיתויים בחוץ גדולים אך הוא נחוש לשים קץ לחייו.

קולין פירת׳ משחק נפלא אך העלילה דלה בהתרחשויות והסרט איטי להפליא. סרט טוב וג׳וליאן מור טיפה מחייה אותו למרות מבוא בריטי מזעזע וצחוק סוסי למדי...

7.5/10

המטריקס 1+2

ליום ההולדת של הבן שלי הוא רצה (בין היתר) לצפות במטריקס עם חבריו. האמת שלמרות שזה ה DVD השני שרכשתי (הראשון היה ברזיל) כבר שנים לא צפיתי בסרט הזה שהיה אחד ממקדמי המכירות החזקים ביותר לפורמט הוידאו הדיגיטלי. אז אני צופה בו שוב.

הסרט הראשון גאוני ומייצג את חוליי החברה ופילוסופיה בדרך מקורית להפליא, יחסים נצלניים, אי שקט בעודה, יחסי מרות ושליטה בחיים של עצמך - האם העתיד קבוע מראש או נתון לבחירה ועוד. כל זה במסווה של סרט הוליוודי עתידני. נפלא. אהבתי מאוד ציטוטים בסגנון טרנטינו מסרטים, ספרים,שירה, דת ופילוסופיה.

החלק השני מזכיר לי את טרמינייטור 2. הוא הופך הוליוודי יותר ומשתמש באפקטים בכדי להסוות עלילה די דלה. עדיין זה מרתק כסרט אקשן קייצי וממשיך מעט את העלילה של הקודם אך מקדם מעט מאוד את סיפור המסגרת.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 281
מספר הודעות: 4654

#6412  נשלח: א' 04/07/2010 9:05

ddp כתב:
צייד הצבאים

סיפורה של חבורת גברים מעיירה קטנה בפנסילבניה, העובדים בבית חרושת ועוסקים בשעות הפנאי במסעות צייד בהרים. מיד לאחר מסיבת החתונה של אחד מהם (סאבאג') הם מגוייסים לצבא ונשלחים לתופת הויטנאמית. טירופה של המלחמה בניגוד לחיי העיירה הפסטורליים מוצגת בשיאה, כשהחברים נופלים בשבי ונאלצים להתמודד במשחק רולטה רוסית אכזרי על חייהם, רק כדי לשעשע את שוביהם, במטאפורה קיצונית על התערבות המדינה בחיי אנשיה - סצינה שהפכה לאחת ממיצגי סרטי המלחמה של כל הזמנים.
כשמייקל (דה נירו) אחד מבני החבורה, מוצא דרך להמלט הם נפלטים חזרה אל תוך המלחמה, שגם אם לא יהרגו בה נגלה שאין דרך לשרוד אותה ולחזור להיות אותו אדם.
צוות כוכבי על כולל דה נירו, סטריפ וסאבאג' בסרטו השני של צ'ימינו שהפך אותו בן לילה לגיבור הקולנוע האמריקאי.

פשוט סרט מצויין.

ראיתי אותו לפני שנה ומשהו וחוץ מהסצינות הידועות בשבי, צר לי לומר שהוא שיעמום מחץ וארוך מדיי.
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#6413  נשלח: א' 04/07/2010 9:48

השומרים - הגרסא הסופר דופר מורחבת עם פיצפוצים!

קיבלתי במתנה עותק בלוריי של הסרט (ידוע גם בשמו האמריקאי Watchmen: The Ultimate Cut). אני לא אכתוב ביקורת על הבלוריי עצמו כי ראיתי מעט מאוד בלוריי (חוץ ממנו יש לי רק את הנפילה, שהוא סרט מדהים אבל לא ממש מנצל את פורמט הבלוריי היטב, את בלייד ראנר שבאמת נראה שונה מכל גרסה שראיתי עד עכשיו, ואת המבוך של פן שעדיין לא ראיתי כי גם אותו קיבלתי במתנה), אבל על הסרט כסרט יש לי מה לומר.

כבר הגרסה הקולנועית הייתה בעיני אחד מסרטי הקומיקס הטובים שראיתי אי פעם, אם לא הטוב ביותר (כן, זה כולל את האביר האפל). נכון, אין שם אף אחד שנותן משחק כמו של הית' לדג'ר בתפקיד הג'וקר, אבל משאר הבחינות הוא עולה עליו. הוא מבוסס על קומיקס טוב יותר (למעשה, המבוסס על הקומיקס הכי טוב, לפחות בתחום הסופר גיבורים), הוא נאמן למקור בצורה כמעט מוחלטת ובמקומות שבהם הוא לא נאמן, הוא מצליח לשפר את המקור, שהיה מעולה לזמנו אבל לא היה עומד במבחן הזמן כעבור 25 שנה. אמנם יש בו כמה בעיות - סצינות הקרב בסגנון מטריקס לא מי יודע מה מתאימות כשמכירים את המקור, אבל אני לא חושב שהן פוגעות פגיעה משמעותית בסרט. יש גם כמה שחקנים שיכלו לעשות עבודה טובה יותר, אבל לא מדובר במשחק מחפיר (כמו שהיה קורה אם היו מלהקים את קיאנו ריבס לתפקיד מנהטן - היו שמועות בנושא. בסוף ליהקו את בילי קרדופ, שהוא שחקן שאני מאוד אוהב, אז הבעיה נפתרה), כך שזה ממש לא נורא, ובינינו - גם באביר האפל לא כל השחקנים מדהימים.

אחד הדברים שמופיעים בקומיקס המקורי ולא עברו לגרסה הקולנועית הוא "Tales of the Black Freighter" - קומיקס שאחת הדמויות קוראת, והסיפור בו מקביל לסיפור של הסרט. מה שכן נעשה עם הקומיקס הזה הוא סרט אנימציה באורך כחצי שעה שהופץ במקביל להפצת הסרט המקורי בדיוידי ובלוריי.

הגרסה שבה צפיתי היא למעשה גרסת הבמאי, שכוללת מספר סצינות שלא הופיעו בגרסה הקולנועית, כולל סצינה אחת שהיא לא פחות ממופתית (הסצינה האחרונה בהשתתפותו של הוליס מייסון, אם זה אומר לכם משהו) שלתוכה שולב במקומות הנכונים סרט האנימציה שהזכרתי למעלה. התוצאה היא החוויה השלמה ביותר של העברת הקומיקס לקולנוע שניתן להשיג (יש עוד סצינות חסרות, אבל הן קשורות בחלק בעלילה שעבר שינוי, ולכן לא ניתן היה לכלול אותן). הסרט באורך שלוש וחצי שעות, אבל ממש לא הרגשתי את הזמן שעובר. סצינות שריגשו אותי בקולנוע עדיין ריגשו אותי גם בבית והסצינות החדשות הוסיפו המון. למי שאהב את הסרט המקורי, ובמיוחד למי שאהב אותו וגם קרא את הקומיקס - מדובר בסרט חובה.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7350

#6414  נשלח: א' 04/07/2010 22:22

Nobel son

סרט נחמד מאוד על זוכה פרס נובל. אדם מתועב (אלן ריקמאן) ומיזאנטרופ (ההיפך מפילאנטרופ). אפילו אישתו והבן שלו לא אוהבים אותו והוא כל כך מרוכז בעצמו שהוא לא סופר אותם בחזרה. ביום בו האב נוסע לקבל את פרס נובל שלו, הילד נחטף ע"י בן של פרופסור שהתאבד, בין היתר, בגלל האב של החטוף. מפה הסרט מקבל תפנית וטוויסטים נוספים עד הסוף הופכים את הסרט מבינוני לסרט נחמד +

6.5\10
ORAGPU
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 08, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 628

#6415  נשלח: ב' 05/07/2010 9:39
Losers

תקציר על פי אתר סרטים :

סרט המבוסס על ספרי קומיקס המספר על יחידת עילית אשר הממשלה זוממת להרוג. חברי היחידה מצליחים להתחמק בשוגג מנסיון ההתנקשות בהם, ומתחילים מסע בחיפוש אחר נקמה.

מדובר בסרט פעולה קליל מאוד , קטעי האקשן בינוניים , כלומר לא משהו שיגרום לכם ל ואוווו..
לפי דעתי , גם המשחק של רוב השחקנים לא משהו.

בקיצור לא סרט שתזכרו אחרי יום.

מתאים רק אם אין משהו אחר לצפות בו או מתאים לכם סרטפעולה קליל
שלא דורש הפעלת תא אפור אחד במוח.

6/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3702
מספר הודעות: 36706

#6416  נשלח: ב' 05/07/2010 9:57

Triage
זוג צלמי חדשות נשלחים לעבודה בארץ עויינת. רק אחד מהם חוזר כאשר הוא בהלם מהקרב. המשפחה ממנה לו מישהו שיעזור לו להתגבר ולאט לאט הזכרונות חוזרים לגבי חברו שלא חזר עימו.
עם קולין פארל.

סרט דרמה איטי ולא מעניין במיוחד.
4/10
Balance
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 80
מספר הודעות: 2226

#6417  נשלח: ב' 05/07/2010 10:20

Alice in Wonderland 2010

האם הסרט הוא גם לילדים, אם כן מאיזה גיל מומלץ?
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3397
מספר הודעות: 67733

#6418  נשלח: ב' 05/07/2010 11:07

אכן, ALICE מתאים לילדים, הוא לא נורא מפחיד. יש לו כמה קטעים די מעוותים (כראוי לחזון של ברטון) אבל לדעתי מגיל 6 אפשר בהחלט לצפות.
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 195
מספר הודעות: 3627

#6419  נשלח: ב' 05/07/2010 11:58

הוא אולי מתאים לילדים אבל אני לא חושב שיש הרבה ילדים שיהנו ממנו.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2111
מספר הודעות: 35940

#6420  נשלח: ב' 05/07/2010 12:09

Nunatak - הבת שלי בגיל 3.5 ישבה לצידי מרותקת לאורך כל הסרט

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  427  |  428  |  429  | ... |  1457  |  1458  |  1459  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה