מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 400 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  399  |  400  |  401  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31667

#5986  נשלח: ה' 22/04/2010 8:44

Legion
כמו שנרשם, לאלוהים נמאס מכל התלונות על ספורט 5HD והוא מחליט להשמיד את האנושות.

סרט די מפוספס, אני התאכזבתי.
העתיקו בלי בושה, היו רגעים שחשבתי שאני רואה טרמינייטור. גם שמו זקנה מטורללת כמו ב-DRAG ME TO HELL.
ומצ שני לא ממש קיבלנו קרבות מלאכים, ואפילו לא אמירה דתית/אמונתית כלשהי.
גם לא ברור מה מה תפקיד הילד, בהתחלה אומרים ככה, אח"כ אחרת...

6/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
בועזון
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2008
הבעות תודה: 53
מספר הודעות: 905

#5987  נשלח: ה' 22/04/2010 10:47

Superbad
סופרבד

בפעם הראשונה שראיתי את הסרט, יחד עם זוגתי, לפני כמה שנים חשבתי שהוא די מצחיק ודי נהנתי....
שלשום ראיתי אותו עם כמה חברים שבאו אלי לאחר המנגל של יום העצמאות. כולנו היינו די רוויים בבירה ושאר ירקות, ואני חייב לציין שזה היה סרט אחר לחלוטין!
בהחלט סרט שווה צפייה עם החבר'ה, ומעט אלכוהול לא יזיק בכלל!

8.5/10
שי-כ (שי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 25, 2009
הבעות תודה: 228
מספר הודעות: 4103

#5988  נשלח: ה' 22/04/2010 13:02

בועזון כתב:
Superbad
סופרבד

בפעם הראשונה שראיתי את הסרט, יחד עם זוגתי, לפני כמה שנים חשבתי שהוא די מצחיק ודי נהנתי....
שלשום ראיתי אותו עם כמה חברים שבאו אלי לאחר המנגל של יום העצמאות. כולנו היינו די רוויים בבירה ושאר ירקות, ואני חייב לציין שזה היה סרט אחר לחלוטין!
בהחלט סרט שווה צפייה עם החבר'ה, ומעט אלכוהול לא יזיק בכלל!

8.5/10

תמיד קצת בירה מוסיפה לקומדיות נעורים ודומיהם...
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#5989  נשלח: ה' 22/04/2010 17:13
blue thunder

רעם כחול - 1983 בלו ריי.
ברגע שגרסת הבלו ריי יצאה הזמנתי אותה. אחד מסרטי הפעולה הטובים של שנות ה-80 ומקור לחיקויים רבים.
מדבר על תופעת האח הגדול דרך טכנולוגיה ועושה זאת באמצעות סרט אקשן מהמדרגה הראשונה.

נותנים לטייס מסוקים במשטרה שהוא בוגר וייטנאם מעט מעורער (רוי שיידר שתפור על התפקיד) להיות טייס ניסוי של רעם כחול - מטוס קרבי חדש מהמעלה הראשונה עם כל השכלולים שאפשר לדמיין (או שניתן היה לדמיין ב83).

מסתבר שלמסוק יש ייעודים שלא גילו לו עליהם והכל מסתבך. סצינות קרב שגם היום נראות מצויין (ולטעמי יותר טוב מהסצינות היום, כי אין CGI - הצלם פשוט קשר את עצמו עם רתמה למסוק - מטורף).

פסקול מעולה של ארתור ב. רובינשטיין שמוסיף לפעולה. סאונד טרו הידי חזק, אבל אין שימוש מלא בסראונד.
9 מתוך 10.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4692

#5990  נשלח: ה' 22/04/2010 18:00

Saving private Ryan

לאחר תקיפת חוף נורמנדי יחידה קטנה מקבלת הוראה לאתר באיזור המלחמה של צרפת את טוראי ראיין ולהחזיר אותו הביתה אחרי שכל אחיו נהרגו בקרב.

אין הרבה מה להוסיף על הסרט, אבל הפסקול DTS-MA פשוט משדרג הכל. סצינות הלחימה נשמעות מעולה, וגם בשאר הזמן יש ברקע כמעט כל הזמן קולות לחימה קרובים או רחוקים כך שאתה ממש מרגיש בתוך שדה הקרב.

מומלץ.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7355

#5991  נשלח: ו' 23/04/2010 9:39

whiteout

מרשלית קשוחה ויפה מוצבת בבסיס גאולוגים באנטרקטיקה. מטוס רוסי שהתרסק שם בשנות ה50 מביא בעקבותיו פרשת שחיתות ופשע. המרשלית יוצאת לחקור את הפרשה ולאט לאט מתקרבת לאמת.

הסוף קצת קלקל לי אבל בסה"כ הסרט היה דיי מותח ומעניין.

6.5\10
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#5992  נשלח: ו' 23/04/2010 20:03
הזדמנות שנייה / The Blind Side

הסרט מביא את סיפורו האמיתי של מייקל אוהר, צעיר חסר בית שחור בארה"ב, שאומץ ע"י משפחה לבנה מבוססת כדי לעזור לו להגשים את יכולותיו. נוכחותו של מייקל בבית המשפחה מובילה את המשפחה למספר גילויים עצמיים משל עצמם. מייקל, בסביבתו החדשה, נאלץ להתמודד עם אתגרים חדשים ושונים.
מייקל עובד קשה הן כשחקן פוטבול והן כתלמיד ובעזרת משפחתו החדשה ומאמניו הוא הופך לשחקן מקצועי בתפקיד תאקל שמאלי בקבוצת ההתקפה

אחד הסרטים היותר מדהימים שראיתי לאחרונה.
לא מצאתי חסרונות ולכן 10/10
liranmishani (לירן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 31, 2007

הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 653

#5993  נשלח: ו' 23/04/2010 20:17

פששש, נתת לו 10/10, זה כנראה שווה ביותר.
אוקיי - זה הסרט הבא שאראה..

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#5994  נשלח: ו' 23/04/2010 23:02

Revolver

גיא ריצי עשה את Lock, Stock and Two Smoking Barrels ואת Snatch המשובחים ומאז המוזה עזבה אותו. הסרט הנ"ל הזוי, מבולבל, ולא מהנה (למעט 2-3 סצנות ממש מצלחות שעדיין לא מצדיקות צפייה בסרט כמכלול) ולכן לא אטרח לתת אפילו תקציר. תחסכו מעצמכם את הסרט הזה.

5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
tobenary (תומר בן אריה)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 19, 2007

הבעות תודה: 31
מספר הודעות: 2462

#5995  נשלח: ו' 23/04/2010 23:10

hubber.
מסכים עם כל מילה.
אבל שרלוק הולמס עשוי טוב מאוד.

nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5996  נשלח: שבת 24/04/2010 7:47

אליס בארץ הפלאות 3D (יס פלנט) עם טיפה
קשה לגרור אותי לקולנוע, מהסיבות הברורות אותן הזכרנו כאן בכמה הזדמנויות, אבל טכנולוגית תלת המימד מצליחה להוציא אותי מהבית ובדרך כלל אני יוצא מרוצה.
הסרט הוא "טים ברטוני" קלאסי - המון אסתטיקה מול מעט עלילה. הסרטים של ברטון הם תמיד רזים בדרמה ורוויים במראה עוצר נשימה, כך שאני הולך לסרט של ברטון אני יודע למה לצפות. באליס אכן העלילה מאוד רפוייה לא מהודקת אבל זה דווקא עובד לטובת הסרט, אפשר פשוט ליהנות מהיצורים המוזרים שמציקים לאליס בסיבובה בארץ הפלאות. לצערי, כנראה בגלל המפיקים או מסיבות אחרות, החליטו פתאום לקראת האמצע או השליש האחרון של הסרט להפוך אותו למן מלחמת הטובים ברעים עם קרב גדול ולדעתי מיותר - אין סיבה ליפול לפח ההוליוודי עם חומרים כל כך טובים ביד. הסרט לא נאמן לספר אבל לדעתי זה לא מפריע. מה שמפריע זה שהסרט לא החליט אם הוא סרט לילדים או למבוגרים וברוב הזמן הוא נופל דווקא צד הלילדים למרות שלדעתי הספר הוא בכלל ספר לבוגרים.
אז התוצאה היא יצירה שהיא מאוד יפה לעין אבל שמשאירה מעט מאוד חשק לחזור אליה שוב. החוויה לא מספיק חזקה רגשית, חוויתית או שכלית.

יחד עם זאת, בסופו של דבר מדובר בסרט מגניב וכייפי שלא הייתי מוותר עליו וממליץ לראות אותו בקולנוע בתלת מימד כל עוד אפשר.

7/10

דרך אגב, שמתם לב שבהקרנות תלת מימד הקהל מדבר פחות במהלך הסרט? לדעתי זה קשור לעובדה שהמשקפיים מהוות מן מסיכה פיזית בין הצופה לעולם החיצון, אין דיבורים בין חברים, אין צחוקים, יש רק אנשים שמרותקים לסרט...

נערך בפעם אחרונה על-ידי nadavck בתאריך שבת 24/04/2010 8:21, נערך סך הכל פעם אחת
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67809

#5997  נשלח: שבת 24/04/2010 8:19

Door10

10/10 על ה-BLIND SIDE, הרגת אותי...

MOON

נתחיל מזה שזה סרט מצויין. ממש נהנתי מכל רגע. אדם שתפקידו הוא להשגיח על מנגנוני הכרייה של אבנים מהירח, נמצא כבר 3 שנים בתחנה לבדו לחלוטין והוא מתחיל להתחרפן. הוא לא מרגיש הכי טוב בריאותית, הוא כבר מדמיין כל מני דברים וכבר רוצה הביתה אחרי 3 שנים שבו הוא לא ראה את אשתו והילדה. תאונה שקרתה כשדעתו הוסחה, גורמת לו להבין שהוא לא היחיד בתחנה, אלא שיש ... עוד אדם שנראה בדיוק כמוהו שם...

די מהר מבינים מה קורה שם, ונוצר מירוץ נגד הזמן בכדי להציל את מה שנותר מהחיים שלו.

הסרט מאוד ריגש אותי, לא בגלל האפקטים, אלא בגלל שעשו כ"כ הרבה עם כ"כ מעט הפקה. יש שם מתח מתמיד, בימוי מעולה.

זה רק מראה שאפשר לעשות סרט מדהים עם תקציב שנראה די קטן, אבל תסריט טוב ובמאי מצויין.

הציון שלי: 8.5

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36755

#5998  נשלח: שבת 24/04/2010 9:39

Legion
דיינר שכוח אל הופך להיות הזירה המרכזית בה יוחלט על המשך קיום האנושות על ידי קרב בין המלאך גבריאל וצבאו מול גנרל מהצבא שמרד ובאי הדיינר.
עם דניס קוויד.

לפני ירדו די הרבה על הסרט, אך הסיפור נשמע לי מעניין ולכן צפיתי. הסיפור עצמו מלא חורים לא מובנים לגבי העלילה וההריון שאמור להגיע ולהציל את האנושות. המפלצות פעם משנות צורה, פעם לא ופעם אחרת סתם מתפוצצות ממוגלה חומצית (באמת!). הסרט גם לא נדמה שהבין באיזה קטגוריה הוא, היו סצנות מותחות, ואחרות שנראו כמו קומיות מגוכחות (הכניסה של גבריאל עם הכנפיים). נדמה שהתסריט לא היה כתוב עד סופו והשחקנים אלתרו בחובבניות תוך כדי משחק. יש לי עוד הרבה מלל שלילי על הסרט, אבל נראה לי שכבר הבנתם לאיפה זה הולך.
פסקול DTS-HD Master Audio חביב, אך כזה שלא עזר להרים את הציון לסרט.
לא לצפות, בזבוז זמן.

2/10
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#5999  נשלח: שבת 24/04/2010 9:43

[quote="oferlaor"]Door10

10/10 על ה-BLIND SIDE, הרגת אותי...

/quote]

הרגתי גם את עצמי.
אבל איזה ציון אפשר להביא לסרט שלא מצאת בו חסרנות וממש נהנת?
הרבה זמן סרט לא הצליח להשיב אותי שעתיים רצוף בלי לפזול לכיוון המחשב.
שי-כ (שי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 25, 2009
הבעות תודה: 228
מספר הודעות: 4103

#6000  נשלח: שבת 24/04/2010 10:44
Re: הזדמנות שנייה / The Blind Side

Dor007 כתב:

אחד הסרטים היותר מדהימים שראיתי לאחרונה.
לא מצאתי חסרונות ולכן 10/10

איזה קטע. בדיוק אתמול ראיתי את הסרט הזה...

מדובר בסרט דרמה טוב, ועוצמת הסרט יותר חזקה מכוון שזה סיפור אמיתי. אך לתת לו 10... גם לדעתי טיפה מוגזם.
סנדרה בולוק משחקת טוב, אין על כך עוררין. אך כל הזכיות והמעומדיות שלה על השחקנית הטובה ביותר, גם מוגזמות לדעתי.

בסופו של דבר, סרט דרמה טוב ומומלץ, לא רק לחסידי הג'אנר. יש טובים ממנו, וגרועים ממנו.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  399  |  400  |  401  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה