האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 378 מתוך 1424
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  377  |  378  |  379  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3230
מספר הודעות: 67073

#5656  נשלח: ד' 10/03/2010 0:56

Agora

תיאור של היום שבו כל הידע האנושי של
אותה התקופה נמחק בשל פנאטיות דתית. סוף ימי האימפריה הרומאית ובספריה העולמית באלכסנדריה עומדים מול מרד נוצרי.

נותר רק לחשוב איך העולם היה נראה ללא מרד זה. ככל הנראה היינו חוסכים אלף שנה של בורות שכן בספריה שוכנו כלל הספרים והידע האנושי דאז. הספריה החזיקה מאות שנים של מתמטיקה, ספרות, פילוסופיה ופיזיקה כולל פריצות דרך ששוחזרו רק אלף שנה לאחר מכן.

מעניין ביותר

8/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#5657  נשלח: ד' 10/03/2010 0:58

ziv_r כתב:
Armored
מספר חברים אשר עובדים יחדיו בחברה דומה לברינקס, רוקמים תוכנית לגנוב את אחד הרכבים אשר עמוס בעשרות מיליוני דולרים. התוכנית אשר הייתה אמורה להיות בטוחה, משתבשת לחלוטין ואחד מהחבורה פונה נגדם.
עם לורנס פישבורן ומאט דיילון ועוד שלל פנים מוכרות.

סוף סוף עשו סרט אשר מגשים את הפנטזיה שיש לכל אחד מאיתנו כשהוא רואה רכב ברינקס נוסע ברחוב (או שאולי זוהי פנטזיה רק שלי?). הביצוע מהוקצע, המון שחקנים משכמם ומעלה, אך הסרט משום מה לא הצליח לרתק אותי למסך. אולי בגלל שרוב העלילה מתרחשת במחסן נטוש? אולי בגלל שאין מספיק תסריט ולאורך כל הסרט הם עסוקים במעשה משעמם שחוזר על עצמו? אולי בגלל שהסרט לא מתוחכם מספיק? יותר מידי שאלות ללא מענה ליום שלישי בערב.
תתנחמו בפסקול מצויין.

7/10

סך הכל מדובר באקשן קליל. אמנם חסר קצת תיחכום אבל לזכותו יאמר שהוא שומר על רמת אמינות סבירה ולא מנסה ללכת מעבר לקצה סתם.
אגב, כבר עשו סרט בסגנון בשנת 98' - HARD RAIN עם מורגן פרימן וכריסטיאן סלייטר.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5658  נשלח: ד' 10/03/2010 8:24

The Fourth Kind
lilu dalas, multi pass - זה מה שעובר לי בראש בכל פעם שאני רואה את מילה ג'ובוביץ'.
הסרט נפתח עם תקריב על הפנים של השחקנית, היא מצגיה את עצמה: אני מילה ג'ובוביץ', ואני שחקנית. במאי הסרט ביקש שאגלם את תפקידה של ד"ר אבי טיילר. כל מה שתראו בסרט הזה מבוסס על הוכחות מוקלטות בשטח....
בפרסומת זה מאוד עובד, זה מכניס את הסרט למקום מאוד אמיתי ואפילו מחריד. אבל אחרי שראינו את קלוברפילד ואת פעילות על טבעית, אנחנו כבר יודעים שאין דברים כאלה. סרטי אימה לא באמת מצלמים את המציאות, ומדובר בעוד תרגיל. ההחלטה הזאת הופכת את הסרט למעיק ומטריד, ולא במובן הטוב. הסצינות ערוכות עם חיתוכים בין קטעי משחק עם שחקנים לבין קטעים "דוקומנטריים" שברור שגם הם מבויימים, הרי אף מטופל לא ישחרר שיחה שלו עם הפסיכולוגית לטובת סרט אימה.
אז ככה קרה שאחרי 20 דקות הסרט נפלט ונשלח לסל המחזור. זה כמובן נתמך במשחק מאוד לא טוב של כל הסובבים כולל הגברת ג'ובוביץ' שמ"האלמנט החמישי" התדרדרה עם השנים עד ל"סוג הרביעי"
2/10 - לוותר.

sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#5659  נשלח: ד' 10/03/2010 9:18

A Perfect Getaway (2009)
http://www.imdb.com/title/tt0971209/

תקציר סרטים:
קליף (סטיב זאן) וסידני (מילה ג'ובוביץ') הם זוג צעיר אשר מבלה את הירח דבש שלהם באחד האיים המורחקים והנידחים של הוואי......
זוג נוסף ומצטרפים אליהם למסע, ודברים מתחילים ללכת בכיוון המחריד ביותר, כאשר הם נמצאים במקום נידח והרחק ממישהו שיכול להצילם, אף אחד לא יכול לסמוך על אף אחד מלבד עצמו, גן העדן הופך לגיהנום עלי אדמות, הקרב על ההישרדות מתחיל!

החצי הראשון היה די משעמם, אבל עדיין היתה רמת מתח כדי לגלות מי זה מי. הנופים של האזור מדהימים בHD .
החצי השני של הסרט השתפר, והספין העלילתי בסוף הוסיף לא מעט להנאה מהסרט.
היו כמה סטירות עלילתיות שמבינים אותם רק כשמגלים את האמת, אבל עדיין לא הורס את חווית הצפייה.

ניתן לו 7+ על המקוריות (היחסית).

tnt424
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 03, 2007
מספר הודעות: 387

#5660  נשלח: ד' 10/03/2010 18:15

mulder כתב:
ziv_r כתב:
Armored
מספר חברים אשר עובדים יחדיו בחברה דומה לברינקס, רוקמים תוכנית לגנוב את אחד הרכבים אשר עמוס בעשרות מיליוני דולרים. התוכנית אשר הייתה אמורה להיות בטוחה, משתבשת לחלוטין ואחד מהחבורה פונה נגדם.

סוף סוף עשו סרט אשר מגשים את הפנטזיה שיש לכל אחד מאיתנו כשהוא רואה רכב ברינקס נוסע ברחוב (או שאולי זוהי פנטזיה רק שלי?). הביצוע מהוקצע, המון שחקנים משכמם ומעלה, אך הסרט משום מה לא הצליח לרתק אותי למסך. אולי בגלל שרוב העלילה מתרחשת במחסן נטוש? אולי בגלל שאין מספיק תסריט ולאורך כל הסרט הם עסוקים במעשה משעמם שחוזר על עצמו? אולי בגלל שהסרט לא מתוחכם מספיק? יותר מידי שאלות ללא מענה ליום שלישי בערב.
תתנחמו בפסקול מצויין.

7/10

סך הכל מדובר באקשן קליל. אמנם חסר קצת תיחכום אבל לזכותו יאמר שהוא שומר על רמת אמינות סבירה ולא מנסה ללכת מעבר לקצה סתם.

צר לי לקלקל שמחות אבל למרות ההמלצות החמות לפניכם והפושרות שלכם אותי לא ריגש והרגשתי כאילו לא מתקדם בכלל - בזבוז של שעה וחצי.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#5661  נשלח: ד' 10/03/2010 18:22

tnt424 כתב:
mulder כתב:
ziv_r כתב:
Armored

תתנחמו בפסקול מצויין.

7/10

צר לי לקלקל שמחות אבל למרות ההמלצות החמות לפניכם והפושרות שלכם אותי לא ריגש והרגשתי כאילו לא מתקדם בכלל - בזבוז של שעה וחצי.

זה מה יש.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 396
מספר הודעות: 31207

#5662  נשלח: ד' 10/03/2010 18:23

REC 2
המשך לסרט הראשון.
אני לא אוהב סרטים ממבט ראשון, זה מעצבן, לא רואים כלום ועושה לי כאב ראש.
אני אוהב סירטי זומבים זה עושה לי טוב על הנשמה.

היות והטיעון השני גובר על הראשון, ראיתי (בלי להזכיר את הספרדית ותרגום אנגלית)
בסה"כ חביב, בכל אופן יותר מהמצופה
לא אבהתי את הכיוון שאליו הלכו עם הזומבים.

לחובבי הז'אנר.
6.5/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#5663  נשלח: ד' 10/03/2010 21:39

oferlaor כתב:
Agora

תיאור של היום שבו כל הידע האנושי של
אותה התקופה נמחק בשל פנאטיות דתית. סוף ימי האימפריה הרומאית ובספריה העולמית באלכסנדריה עומדים מול מרד נוצרי.

נותר רק לחשוב איך העולם היה נראה ללא מרד זה. ככל הנראה היינו חוסכים אלף שנה של בורות שכן בספריה שוכנו כלל הספרים והידע האנושי דאז. הספריה החזיקה מאות שנים של מתמטיקה, ספרות, פילוסופיה ופיזיקה כולל פריצות דרך ששוחזרו רק אלף שנה לאחר מכן.

מעניין ביותר

8/10

זה סיפור אמיתי?
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 396
מספר הודעות: 31207

#5664  נשלח: ד' 10/03/2010 21:53

Disaster Movie

אכן DISASTER
פארודיה לא מצחיקה

0/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#5665  נשלח: ד' 10/03/2010 22:16

guyezra כתב:
Disaster Movie

אכן DISASTER
פארודיה לא מצחיקה

0/10

ציון של 1.6/10 ומקום 25 ברשימת הסרטים הגרועים בכל הזמנים של IMDB . לפעמים שווה לבדוק שם לפני
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3230
מספר הודעות: 67073

#5666  נשלח: ד' 10/03/2010 22:57

Kingkira,

המסגרת נכונה ואכן ידוע הרבה מאוד על הספריה באלכסנדריה. הסרט ממציא לא מעט בשביל הדרמה אבל המסגרת נכונה.  

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5667  נשלח: ה' 11/03/2010 9:02

The Men Who Stare At Goats
עיתונאי קטן מעיירה קטנה מראיין איש מוזר שאומר שהוא היה חלק מיחידה סודית בצבא ארה"ב שמטרתה היתה לאמן חיילים לפעילות על-טבעית כדוגמת: הליכה דרך קירות, להיות רואה ואינו נראה וכמובן להרוג עזים על ידי הסתכלות ארוכה ישיר לעיניהם. העיתונאי מחליט לעקוב אחר הסיפור ומוצא את עצמו בעירק 2002 יחד עם כמה אנשים מוזרים וסיפורים מוזרים עוד יותר.
הסרט מתחיל עם הכיתוב: More of this is true than you would believe
אני לא יודע כמה זה נכון, אבל זה נותן לסרט מן אווירת "oh my god!!" מאוד משעשעת. הסרט מאוד מצחיק בזכות תסריט מבריק ובעיקר בזכותם של השחקנים שממש עשו את החוויה: ג'ורג' קלוני, אוון מקגרוגר, קווין ספייסי, ג'ף בריג'ס.
מומלץ ביותר!
7/10

arik35
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2009
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 688

#5668  נשלח: ה' 11/03/2010 11:16

nadavck כתב:
The Men Who Stare At Goats
עיתונאי קטן מעיירה קטנה מראיין איש מוזר שאומר שהוא היה חלק מיחידה סודית בצבא ארה"ב שמטרתה היתה לאמן חיילים לפעילות על-טבעית כדוגמת: הליכה דרך קירות, להיות רואה ואינו נראה וכמובן להרוג עזים על ידי הסתכלות ארוכה ישיר לעיניהם. העיתונאי מחליט לעקוב אחר הסיפור ומוצא את עצמו בעירק 2002 יחד עם כמה אנשים מוזרים וסיפורים מוזרים עוד יותר.
הסרט מתחיל עם הכיתוב: More of this is true than you would believe
אני לא יודע כמה זה נכון, אבל זה נותן לסרט מן אווירת "oh my god!!" מאוד משעשעת. הסרט מאוד מצחיק בזכות תסריט מבריק ובעיקר בזכותם של השחקנים שממש עשו את החוויה: ג'ורג' קלוני, אוון מקגרוגר, קווין ספייסי, ג'ף בריג'ס.
מומלץ ביותר!
7/10

ועל זה נאמר , על טעם וריח... בעיניי זה היה אחד הסרטים הגרועים שראיתי לאחרונה, בזבוז של סוללת שחקנים מרשימה וסרט גרוע שלא הולך לשום מקום(כן כן הבנו את הרעיון הכאילו מקורי).
אני הייתי נותן לסרט הזה 2/10 וגם זה בנדיבות גדולה.
(1) הבעות תודה: hazizo
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36402

#5669  נשלח: ה' 11/03/2010 11:23

חבר'ה, אם כבר נתתם ביקורת לסרט, אין צורך לבצע כפילות ולחזור על הכתוב שוב פעם.
לא ייתכן שבכל פעם שמישהו נותן ביקורת שונה ממה שאתם נתתם, תחזרו ותתנו שוב את הביקורת שלכם.
קראנו את הביקורת שלכם בפעם הראשונה, תתקדמו.
(1) הבעות תודה: nadavck
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36402

#5670  נשלח: ה' 11/03/2010 11:43

Up in the Air
ראיין בינגם מבלה את רוב זמנו בטיסות בין חברות שונות ב US כאשר העבודה שלו הינה לפטר אנשים במקום הבוס של אותה חברה. כאשר הוא קרוב להשיג את 10M מיילים ובכך להכנס למועדון אקסקלוסיבי, הוא מכיר את האישה האידיאלית עבורו. בנוסף, אחותו מתחתנת ומקום העבודה שלו עובר התייעלות לכיוון פיטורים מקוונים, התייעלות אשר מעמידה את העבודה האהובה עליו כל כך בסכנה.
עם ג'ורג קלוני.

סרט דרמה קליל אשר מתרחש על רקע המשבר הכלכלי בעולם. יש כמה סצנות משעשעות ומקוריות ודיאלוגים מרעננים. מומלץ מאוד למי שנוהג לטוס הרבה מהעבודה.
DTS-HD Master Audio עמוס במלל.
7/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  377  |  378  |  379  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה