מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 369 מתוך 1452
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  368  |  369  |  370  | ... |  1450  |  1451  |  1452  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
jepe
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 15, 2005
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 1297

#5521  נשלח: ו' 19/02/2010 19:47

The Last King of Scotland

סרט שמספר על השלטון של אידי אמין באוגנדה מנקודת מבט של הרופא הסקוטי האישי שלו.
משחק מצויין של וויטקר.
אבל הסרט עצמו לא ירד לעומק של המעשים האכזריים והשלטון הרודני של אמין
ובעצם צף מלמעלה ומתעסק בטלנובלה עם סוף אכזר מאוד!
6\10
http://www.imdb.com/title/tt0455590/

Madeo

כל מה שיש לי להגיד על הסרט הזה זה וואו!!
אמא שמחפשת אחרי הרוצח שהפליל את הבן שלה.
אני לא אוסיף כדי לא להרוס.
משחק מעולה מומלץ מאוד.
9\10

http://www.imdb.com/title/tt1216496/
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36622

#5522  נשלח: ו' 19/02/2010 20:03

Smokin' Aces 2: Assassins' Ball
חוזה חיסול יוצא על סוכן גמלאי ב FBI. כל המחסלים הכי בכירים יוצאים אחר הפרס הגדול של $3M, אם זה משפחה מטורפת, יפהפיה לטינית שמומחית ברעלים, מומחה בתחפושות, רוצח שנוהג להתעלל בקורבנותיו ועוד. כל הרוצחים יפגשו עד סוף הסרט במקום אחד במטרה להיות הראשונים אשר מגשימים את החוזה. סוכנות ה FBI מאמצת את הגמלאי תחת חסותה ומנסה להגן עליו מפני הרוצחים.

סרט שדומה קצת ל Crank על כדור שינה. המון סצנות מטורפות (במובן הרע), דמויות שמנסות להתבלט על חשבון האחרים, סיפור רדוד ולא מעניין - מה נשאר? 90 דקות של מילוי זמן ביום שישי רדום אחר הצהרים.
פסקול DTS-HD Master Audio עמוס ביריות ללא מטרה.
4/10
tnt424
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 03, 2007
מספר הודעות: 387

#5523  נשלח: ו' 19/02/2010 20:21

jepe כתב:
The Last King of Scotland

סרט שמספר על השלטון של אידי אמין באוגנדה מנקודת מבט של הרופא הסקוטי האישי שלו.
משחק מצויין של וויטקר.
אבל הסרט עצמו לא ירד לעומק של המעשים האכזריים והשלטון הרודני של אמין
ובעצם צף מלמעלה ומתעסק בטלנובלה עם סוף אכזר מאוד!
6\10
http://www.imdb.com/title/tt0455590/

http://www.imdb.com/title/tt1216496/

קשה להגדיר את הסרט הנ"ל כטלנובלה עם סוף אכזר מאוד, יש לזכור שסיפור זה מבוסס על סיפור אמיתי, יתכן שחלק מפרטיו לא מדוייקים אך הוא רחוק מלהיות טלנובלה ובכלל גיבור הסיפור הוא הרופא ולא שלטון הטרור באוגנדה ולכן לא ניסו אפילו להתעמק בשני אלא פשוט העבירו את סיפור של הרופא .
לכן גם בנושא הציון אני אחלוק עליך ואומר 8.5 כי זה בהחלט סרט מצויין...
zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#5524  נשלח: ו' 19/02/2010 20:50

ziv_r כתב:
Smokin' Aces 2: Assassins' Ball
חוזה חיסול יוצא על סוכן גמלאי ב FBI. כל המחסלים הכי בכירים יוצאים אחר הפרס הגדול של $3M, אם זה משפחה מטורפת, יפהפיה לטינית שמומחית ברעלים, מומחה בתחפושות, רוצח שנוהג להתעלל בקורבנותיו ועוד. כל הרוצחים יפגשו עד סוף הסרט במקום אחד במטרה להיות הראשונים אשר מגשימים את החוזה. סוכנות ה FBI מאמצת את הגמלאי תחת חסותה ומנסה להגן עליו מפני הרוצחים.

סרט שדומה קצת ל Crank על כדור שינה. המון סצנות מטורפות (במובן הרע), דמויות שמנסות להתבלט על חשבון האחרים, סיפור רדוד ולא מעניין - מה נשאר? 90 דקות של מילוי זמן ביום שישי רדום אחר הצהרים.
פסקול DTS-HD Master Audio עמוס ביריות ללא מטרה.
4/10

סרט חלש מאוד עם עלילה זולה ולא אמינה. הראשון היה יותר טוב (אפילו שהוא גם היה הזויי קצת).
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#5525  נשלח: שבת 20/02/2010 12:47

Catskinner כתב:
Law abiding citizen

קשה להתלהב מהסרט. בבסיס העלילה יש סיפור על נקמה שמבצע אדם שאישתו וביתו נרצחות למול עיניו בידי זוג חלאות אדם ואוזלת ידה של מערכת המשפט המבצעת כדרך שיגרה עסקאות מפוקפקות כדי לסגור תיקים ולהתקדם הלאה. מי שראה את צ'רלס ברונסון בסרטו "משאלת מוות" כבר מבין כיצד העלילה תתפתח הלאה.

יוצרי הסרט ביקשו לפרוץ את הקלישאה בכך שהאלמן והאב השקול אינו סתם אדם מהישוב והמטרות שלו הן לאו דווקא נקמה אישית. רק מה, זה לא ממש מעורר אמון והדמויות לא מצליחות לעורר אהדה והזדהות.

לא ממש ממליץ אלא אם כן אין לכם משהו אחר לעשות באותו ערב 6/10

אכן כך.

בעקרון היו מספר אלמנטים שדיי הפתיעו אותו לטובה בסרט, כמו לדוגמא התהיות של איך הוא עושה את זה לעזאזל מהתא שלו, ומי בדיוק עוזר לו. אי אפשר להגיד שהכל היה צפוי מראש, ואפילו הסוף לא היה כל כך הוליוודי.
הדרכים בהן הוא נקם ברוצחים , היו מקוריות וגם הלעג הפומבי שלו למערכת (סטייקים, מיטה, אייפוד).
היתי נותן לסרט 7+ , עם המגמה בתקופה האחרונה נוהגים להרוס סרטים כאלה , במידה והיו מוסיפים 30 דקות נוספות. כאן בחרו לסיים את זה יחסית בזמן.
zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#5526  נשלח: שבת 20/02/2010 13:08

LAW ABIDING CITIZEN : בניגוד למה שכמה אחרים חושבים לדעתי מי שאוהב סרטי אקשן טובים יאהב את הסרט הזה. ציון של 9 מתוך 10.
RoyalVitz
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין

הצטרף בתאריך:
  Dec 07, 2009
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 437

#5527  נשלח: שבת 20/02/2010 17:29

The Collector
מה קורה כאשר שודד נכנס לבית שבתוכו נמצא גם פסיכופט שהטמין מלכודות בכל רחבי הבית ...

סרט מתח שביים הבמאי של סרטי "מסור" האחרונים
הסרט בהחלט מזכיר את האלמנטים של ה"מסור" אבל מאד מותח ומקורי ...

מומלץ לכל אוהבי ה"גור" דם חלקי אברים וכאלה ...

על המתח והמקוריות אני יתן לסרט 7/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2056
מספר הודעות: 35253

#5528  נשלח: שבת 20/02/2010 17:47

The.Man.From.Earth

מה אם אדם שאתם מכירים היטב מעל 10 שנים שלכם היה מספר לכם שהוא בן 14000 שנה? האם הייתם מאמינים לו? האם הייתם יכולים בכל להפריך את טענתו? איך הייתם מקבלים את טענתו?

זהו בעצם סיפורו של הסרט. פרופסור באוניברסיטה נפגש פעם אחרונה בביתו עם חבריו לעבודה למסיבת פרידה מאולתרת ומחליט לספר להם את האמת - הוא בעצם איש מערות שלעולם אינו מזדקן או מת ושהוא הולך על פני האדמה כבר קרוב ל 14000 שנה.

הסרט אינו סרט מדע בדיוני ואינו בשום אופן סרט מומלץ למי שמחפש אקשן או כל דבר מעבר לסרט שיגרום לו לחשוב. אני אישית ישבתי מרותק לאורך רובו של הסרט כשראשי עסוק במחשבות של "מה אם...". אני בטוח שיהיו לא מעט אנשים שלא יתחברו לסרט אבל מי שכן לדעתי יהנה מאוד. מבחינתי זהו סרט שמצליח לגרום לך לחשוב באמת ובתמים בניגוד לסרטי אקשן//מדע בדיוני טיפוסיים (לא שיש לי משהו נגדם כמובן, להיפך) שפשוט מעבירים לך שעתיים בכיף/בהרדמת המח.

בהחלט סרט יוצא דופן שמצליח להוכיח שאפשר לעשות סרט מעולה ללא תקציבים מופרכים, ללא קטעי אקשן, ללא עירום/מין - פשוט קבוצה של אנשים ודיון מעניין באמת.

9/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
arik35
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2009
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 688

#5529  נשלח: שבת 20/02/2010 19:19

The Men Who Stares At Goats- אחד הסרטים הגרועים שראיתי, לא מאמין שראיתי עד הסוף, צוות שחקנים מעולה וכזה סרט גרוע ,לא מצחיק ,לא מעניין, לא הולך לשום מקום, פשוט כלום אחד ארוך 0/10. שומר נפשו ירחק.
ocsi
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2005
הבעות תודה: 112
מספר הודעות: 1609

#5530  נשלח: שבת 20/02/2010 23:18

The Boy in the Striped Pyjamas 2008

ללא ספק סרט מרגש על שואה,מזוית של ילד בן 8,מבויים ומשוחק נהדר.
9/10
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5531  נשלח: ב' 22/02/2010 8:20

The Man from Earth
כשראיתי את הטריילר של הסרט לא ממש התרשמתי, אבל אז ראיתי את התגובות כאן ומיד קפצתי על הסרט הזה. אני אוהב סרטים קטנים, כאלה שעושים בכמה סופי שבוע עם תסריט טוב ואנשים שמאמינים בעשייה קולנועית. סרטים כאלה גורמים לי להמשיך להאמין בקולנוע גם כמדיום של הפצת רעיונות ולא רק הפצת קוקה קולה
לסרט עצמו: לא נפלתי. כן, יש כאן רעיון חביב וכן יש כאן כמה דיאלוגים טובים, אבל ברובו הוא בינוני ולא ממש הצדיק את הצפייה. המשחק לא מצוין בכלל ובחלקו גרוע, ובסופו של דבר בסרט אין שום דבר חוץ מאלמנט השוק מנושא הדיון עצמו.

מכאן יש
מי שלא ראה עדיין ורוצה לראות עדיף שלא יקרא כאן: מאוד הפריע לי בסרט שהבחור גם פגש את ואן גוך (ויש לו ציור שלו שהוא מניח על האדמה נשען על גלגל מכונית (!), גם היה ישו וגם הכיר את הבודהה בכבודו ובעצמו. הרי מה הסיכוי? אפילו אלגורית זה לא עובד כי זה סתם הופך להיות תסריט שמנסה לעשות רושם. היה הרבה יותר נעים אם הוא היה נשאר על נקודות ציון בסטוריה, כמו מחלות, מלחמות, שלטונות שונים וכו'. בסופו של דבר הסרט הוא תרגיל סטודנטים נחמד, כתוב יפה, אבל קצת בנאלי.

6/10

crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1924

#5532  נשלח: ב' 22/02/2010 9:57

The Collector,
נתחיל בזה שהסרט עשוי לטעמי בצורה טובה מאוד, מותח, מעניין,מלא בדם והמון קטעי רצח ואימה, אני אישית כבר עברתי את רף הפחד שלי בסרטים מזמן, אבל לאנשים שהרמה שלהם בסרטי אימה לא שווה להשכלה אקדמאית הסרט הזה בהחלט יעביר צמרמורות ויספק את הסחורה, בגדול מדובר על בחור קשה יום, שמחליט לפרוץ לבית של המעסיק שלו בכדי להחזיר חוב גדול אליו נקלעה משפחתו, הוא לא יודע שמישהו כבר עשה זאת לפניו, והחליט להפוך את הבית למלכודת מוות אחת גדולה.
הסרט הוא מעין שילוב של המסור שפוגש את המנסרים מטקסס,המון מלכודות מסמרות שיער, מומלץ בחום, אני אישית מאוד אהבתי, מה גם שמפיקים של הסרט הפיקו גם את המסור 4\5 ,למי שזה משנה
10\7.5 רק בגלל שכבר קשה להפתיע אותי בסרטים מהסוג הנ"ל,איכות תמונה ב BD מעולה, סאונד מקפיץ וטורדני,לרוץ ולראות אמרנו כבר לא? אז למה אתם מחכים...

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2056
מספר הודעות: 35253

#5533  נשלח: ב' 22/02/2010 12:00

nadavck כתב:
The Man from Earth

מכאן יש
מי שלא ראה עדיין ורוצה לראות עדיף שלא יקרא כאן: מאוד הפריע לי בסרט שהבחור גם פגש את ואן גוך (ויש לו ציור שלו שהוא מניח על האדמה נשען על גלגל מכונית (!), גם היה ישו וגם הכיר את הבודהה בכבודו ובעצמו. הרי מה הסיכוי? אפילו אלגורית זה לא עובד כי זה סתם הופך להיות תסריט שמנסה לעשות רושם. היה הרבה יותר נעים אם הוא היה נשאר על נקודות ציון בסטוריה, כמו מחלות, מלחמות, שלטונות שונים וכו'. בסופו של דבר הסרט הוא תרגיל סטודנטים נחמד, כתוב יפה, אבל קצת בנאלי.

6/10

אני דווקא אהבתי איך הסבירו את התורה של ישו בעזרת היותו תלמיד של בודהא, יש בזה בהחלט מן ההיגיון וכבר ידוע לנו שההיסטוריה מעוותת הרבה מהאמת ככה שההסבר שלו בסרט כמעט שיכנע אפילו אותי

דבר אחד לא הבנתי, הם כל הזמן שואלים אותו שאלות שמנסות להפריך את הטענה שלו - הנה שאלה אחת שיהיה קשה לו לענות עליה, "איך זה שב 14000 שנה אף פעם לא מתת? הרי סטטיסטית כבר מזמן היית צריך לעבור תאונה קטלנית כלשהי בפרק זמן שכזה".

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5534  נשלח: ב' 22/02/2010 12:37

Huber כתב:
nadavck כתב:
The Man from Earth

מכאן יש

6/10

אני דווקא אהבתי איך הסבירו את התורה של ישו בעזרת היותו תלמיד של בודהא, יש בזה בהחלט מן ההיגיון וכבר ידוע לנו שההיסטוריה מעוותת הרבה מהאמת ככה שההסבר שלו בסרט כמעט שיכנע אפילו אותי

דבר אחד לא הבנתי, הם כל הזמן שואלים אותו שאלות שמנסות להפריך את הטענה שלו - הנה שאלה אחת שיהיה קשה לו לענות עליה, "איך זה שב 14000 שנה אף פעם לא מתת? הרי סטטיסטית כבר מזמן היית צריך לעבור תאונה קטלנית כלשהי בפרק זמן שכזה".

גם אני חשבתי על זה בזמן הצפייה. וזה אכן מוזר.
שוב... הסרט הוא תרגיל מעניין... והיה מהנה לצפות בו... אבל הוא פשוט קצת דל... בהכל (לא מדבר על תקציב או אפקטים).

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007
הבעות תודה: 515
מספר הודעות: 15028

#5535  נשלח: ב' 22/02/2010 21:06

אני מתבייש להגיד אבל רק השבוע יצא לי במקרה לצפות שוב בסרט האחרון בטרילוגייה הגדולה מכולן, שר הטבעות!
המיוחד היה, שזאת הפעם הראשונה שצפיתי בגירסה המורחבת של הסרט (Extended Edition). הגירסה הזאת ארוכה ב 50 דקות מהסרט הרגיל!!!
בדר"כ הגירסאות המורחבות האלה בעיני הם סתאם גימיק נחמד לעוד כמה דקות משעממות של סרט, אבל הפעם זה היה משהו מיוחד, זה ממש כאילו ראיתי את הסרט בפעם הראשונה. מי שלא ראה את הגירסה הזאת שירוץ ויצפה בה!!! (יש תוספת נרחבת מאוד בקרב הגדול מכולם, Battle of the Pelennor Fields שהופך את הצפייה בקרב הזה לחוויה גדולה עוד יותר). אגב אני כמובן מדבר על הסרט The Lord of the Rings: The Return of the King

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  368  |  369  |  370  | ... |  1450  |  1451  |  1452  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה