האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 352 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  351  |  352  |  353  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#5266  נשלח: ה' 21/01/2010 13:44

lost highway

סרט מוזר של דיויד לינץ'.
נגן סקסופון ואשתו מוטרדים על ידי מישהו ששולח להם קלטות וידאו שבהם הם מצולמים ישנים בבית שלהם. אחר כך מתברר שכנראה הבעל רצח את האישה. הוא נשלח לכלא ואז באחד הלילות הסוהרים מוצאים במקומו בחור צעיר אחר שבכלל לא צריך להיות בכלא, וכשהוא יוצא משם הוא פוגש את אותה האישה שמתברר שהיא חברה של מאפיונר מסוכן. העלילה ממשיכה להסתבך והכל נראה כמו איזה חלום/סיוט מוזר עם כל מיני התפתחויות מוזרות.

אין לי מושג בכלל מה ראיתי, אם הייתי מנחש אז ככה נראה סיוט בהשפעת lsd . מה שכן זו חוויה מוזרה, סרט בלי התחלה או סוף או אפילו היגיון אבל איכשהו די מעניין. ותודה מיוחדת לגוף היפה של פטרישיה ארקט. רררר....
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 14017

#5267  נשלח: ה' 21/01/2010 14:35

Cashback
לבן וויליס, סטודנט צעיר הלומד אומנות וציור יש בעיה - חברתו סוזי נפרדה ממנו ושברון הלב גורם לו לנדודי שינה. המצב מחמיר מיום ליום ואחרי שבועיים ללא שינה הוא מחליט לנצל את תוספת השעות הערות ולעבוד במשמרת לילה של סופרמרקט המאוייש על ידי צוות עובדים קצת משונים.

כדי העביר את הזמן הוא מגלה בעצמו יכולת חדשה של עצירת הזמן ובמשך המשמרת הוא נודד בין דמויותיהן הקפואות של הלקוחות, מפשיט את הבחורות ומצייר אותן בנסיון ללכוד את היופי הנשי שכל כך מקסים אותו. בין לבין הוא גם מתחבר עם אחת הקופאיות ולומד לקח חשוב על החיים.

סרט חביב ומלא חיים, הזכיר לי את התחושה החמימה שקיבלתי בלב כשקראתי את "יום חמישי מתוק" של ג'יון סטיינבק בכך שחוכמת החיים שבו גורמת לו להתעלות מעל לעלילה סתמית וקיטשית. מומלץ לצפיה.

9/10

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36394

#5268  נשלח: ו' 22/01/2010 0:14

Carriers
בעתיד לא יותר מידי רחוק, רוב אוכלוסיית העולם נכחדה בשל וירוס אלים ומדבק. זהו סיפורם של 4 ניצולים אשר עוברים מעיר לעיר, מנסים למצוא מקום לאכול ולישון ולהמנע ממגע עם אנשים חולים.

תמיד אהבתי סרטי ניצולים, כאלו בהם מסופר על טרגדיה בקנה מידה עולמי אשר השמידה את רוב אוכלוסיית העולם בשל וירוס או התפשטות זומבים. אוהב את ההתקלויות עם החולים, הקוד שממציאים, הניסיונות לא להדבק, החיפוש אחר מזון טרי, הדילמות שעולות כאשר אחד מהחבורה נדבק ועוד.
הסרט הזה הבטיח רבות בשל ה Plot שלו, אך משהו כאן לא מסתדר. עשו כאן יופי של עבודה מבחינת צילום, לוקיישן ועריכה, אז אני לא יכול להאשים את התקציב. ה Cast אומנם אנונימי, אבל עושה עבודה משכנעת למדי. מה נשאר? התסריט. ובכן, לא ממש קורה משהו בסרט הזה, החבורה מסתובבת ברכב כל היום ונתקלת בסיטואציות לא מקוריות וגם כאשר קורה משהו לאחד מהחבורה (והגיוני שיקרה), לא הצליחו לקשור אותי מספיק לדמות בשביל שיהיה לי איכפת.
היה פה יופי של פוטנציאל, אך קצת יותר השקעה בתסריט הייתה יכולה ליצור סרט הרבה יותר טוב.
פסקול DTS-HD Master Audio משובח.
7/10
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5269  נשלח: ו' 22/01/2010 8:30

ג'ולי וג'וליה
הסרט הזה יושב לי על הנגן כבר כמה שבועות טובים. היה לי ברור שזה יהיה סרט כיף אבל באמת למי יש סבלנות לסרט "בנות" שאפשר לראות את סדרת ג'ייסון בורן במקום. אתמול עבר עלי יום מתיש במיוחד ופתאום קומדיה רומנטית של נורה אפרון (שכתבה עם רוב ריינר את כשהארי פגש את סאלי וביימה עוד רבים וטובים), נראתה כמו פיתרון לא רע.
הסרט מספר שני סיפורים מקבילים: סיפורה של ג'וליה צ'יילד (שמתחיל ב 1946), מלכת הבישול הצרפתי באמריקה, מי שהביאה את הבישול האיכותי למטבחי האינסטנט האמריקאים והשני הוא סיפורה של ג'ולי, שמתרחש ב 2002. היא מחליטה להכין את כל המתכונים בספר של ג'וליה צ'יילד בתוך שנה. מעל 500 מתכונים ב 365 ימים. היא גם כותבת בלוג על החוויה.
הסרט מצליח להיות קליל, מצחיק, משעשע ובעיקר מעורר תאבון. מריל סטריפ בתפקיד ג'וליה צ'יילד פשוט מקסימה.
הצליח לגרום לי לשכוח את היום הקשה לשעתיים ופשוט לשבת עם חיוך רחב ולהנות. וזה בדיוק מה שהייתי צריך.
ולכן 9/10 במסגרת הז'אנר כמובן.

mark13
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 15, 2006
הבעות תודה: 27
מספר הודעות: 710

#5270  נשלח: ו' 22/01/2010 22:45

2012

בוא נחלק את זה לחלק רגיל ו חלק עם ספוילרים, כדי שכולם יוכלו לקראה:

חלק רגיל (אין ספוילרים): סרט אסונות עתיר אפקטים ועם סיפור נדוש וצפוי מראש, העולם עומד בפני הכחדה, משפחה אמריקאית טיפוסית (אבא, אמא -גרושים - ילד וילדה + החבר החדש של אמא) יוצאים למסע הישרדות, לא מתוך בחירה. כל ראשי המדינות מסכימים מה צריך לעשות כדי להציל את המצב ומי הולך להינצל. בסוף הכל כמעט הולך פייפן, אבל בהוליווד כמו בהוליווד. לא תמצאו כאן דיאלוגים שלא שמעתם בסרטים אחרים בעבר, העלילה לא תפתיע אותכם, גם המשחק לא.

ספוילרים לפנים (הוזהרתם): מרוב סיפור, אין פרטים. האפקטים של חורבן ערים והצפות די בסדר, אבל בהחלט לא "לפנים". כמובן ששיתוף פעולה בין ראשי ה-G8 שם למטרתו להציל את העולם .כלומר את מדינות ה-G8, מה שמשיג גם את התופעת לווי שבעולם החדש אין אזרחים מהעולם השלישי, טוב שפטרנו. דרך אגב, גם אותנו הישראלים לא מצילים, הרי היינו עושים בעיות בעולם החדש (לדעתי טעות חמורה, כי מי יהיה להם שעיר לעזאזל?)
בפרוש מורגש שאת הדתות השונות השאירו למות עם השאר (זה דווקא הגיוני, מי יאמין בה' אחרי המגה אסון הזה). יש הרבה מצבים מבושלים למחצה ולא אמינים, במיוחד הרגיז אותי את נאום הפרידה של דייויד קוזק למשפחתו , שארך 30 שניות בזמן שברור שכל שניה שווה חיים או מוות. ולא רק זה, אלה שהבמאי ברב חוצפתו מראה מייד לאחר מזה איך הם נצלים מהתנגשות בהר על חוד המילישנייה!!.

4.0/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#5271  נשלח: שבת 23/01/2010 0:27

A Serious Man
הסרט החדש של האחים כהן שהפעם עוסק בהוואי היהודי בארה"ב של שנות ה60 ובעיקר בבן אדם בודד שכל עולמו מתחיל להתפרק לאט לאט.
לא נושא חדש והאחים כהן לא ממש מחדשים כאן כלום וגם עושים את זה בצורה נורא נורא משעממת ומעייפת.
כהרגלם אצל האחים. יש להם סרט טוב ואח"כ סרט רע. הפעם יצא להם סרט רע.
לא ממליץ לראות גם לשרופים של האחים (כאנוכי)
4/10

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5272  נשלח: שבת 23/01/2010 0:39

Funny People
ג'ורג, קומיקאי מצליח ובודד, מגלה כי הוא חולה לוקמיה, הוא מגייס לצידו כעוזר אישי סטנדאפיסט מתחיל אשר עוזר לו לעבור את המחלה ולחדש קשר עם אהובתו משכבר הימים.
עם אדם סנדלר.

סנדלר משחק תפקיד דרמתי למדי, לא קומי דבילי כפי שהורגלנו ברוב סרטיו עד היום. הסרט נע (בהרחבה יש לציין) בין ההתדרדרות של סנדלר על הבמה בשל המחלה שלו ועד לנסיון שלו לחדש קשר עם חברת נעוריו. למרות הנושא הרגשני, הסרט לא סובב יותר מידי סביב המוות הצפוי, אלא יותר בחיי היום יום של הגיבור הראשי ובמעשיו האחרונים לחדש קשר עם חברים ישנים ואהובתו. כל הסצנות מתובלות בהומור משעשע וקלילות לצפייה.
המון תפקידי אורח מפתיעים. פסקול DTS-HD Master Audio עמוס במלל ולא יוצא דופן.
זהירות, כמעט שעתיים וחצי (שהיו יכולים להיות 90 דקות בכיף).
7.5/10
shiki (שלומי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2006

הבעות תודה: 96
מספר הודעות: 1450

#5273  נשלח: שבת 23/01/2010 0:50

Management

זהירות

מייק (סטיב זאהן) -עובד במוטל של הוריו וסו (ג'ניפר אניסטון) היא סוכנת מהקצה השני של המדינה המוכרת יצירות אמנות. סו מתארחת במוטל ומייק מתאהב בה ממבט ראשון.
סו מסרבת בנימוס להצעות החיזור של מייק אבל נמשכת אליו מינית מאוד ורגע לפני שהיא עוזבת היא שוכבת עם מייק.
מתחיל להתגלגל סיפור מעניין על חיזוריו של מייק ובו במקביל על ההתלבטות של סו לגבי מערכת היחסים שנוצרה.

דרמה חביבה, בסך הכל נהניתי.

7/10
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#5274  נשלח: שבת 23/01/2010 1:32

nothing but the turth

עיתונאית מגלה שהממשל האמריקאי בחר לתקוף בונצואלה למרות המלצה שונה של ה CIA.
הסרט נע סביב גילוי ואי גילוי המקור לידיעה.

סרט מצוין שמעלה את הדיון על הקו הדק בין חופש בעיתונות ופגיעה בביטחון המדינה

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 12, 2009
הבעות תודה: 109
מספר הודעות: 3000

#5275  נשלח: א' 24/01/2010 0:02

מלחמת הכוכבים חזרתו של הג'די

אני בטוח שאין צורך לתת תקציר, כי כולם מכירים.
אבל זאת הייתה פעם ראשונה שראיתי, ובזה סגרתי את הטרילוגיה המקורית של מלחמת הכוכבים.

אני חייב להגיד שאלה סרטים מדהימים, ובאמת וגם היום, למרות 33 שנה אחרי יציאת הראשון, לא מרגישים מיושנים בכלל.

הטרילוגיה הזאת מקבלת אצלי 10/10.
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5276  נשלח: א' 24/01/2010 0:20

Beyond a Reasonable Doubt
זוג תחקירנים מגלה כי התובע המחוזי מפברק ראיות על מנת לזכות בהרשאות. על מנת להפיל אותו, הם זוממים רצח מפוברק כאשר אחד מהם יהיה החשוד ברצח והחבר השני יחזיק בהוכחות כי זהו רצח מפוברק. כאשר החבר עם ההוכחות נרצח, כל התוכנית נופלת.
עם מייקל דאגלס.

סרט בית משפט כמו פעם. עלילה לינארית למדי מלבד הסיום שהצליח להפתיע גם אותי.
פסקול LPCM עמוס במלל (סרט בית משפט, לא?).
7.5/10
jepe
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 15, 2005
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 1282

#5277  נשלח: א' 24/01/2010 0:45

2012

ב FHD כל האפקטים נראים מדהים!
הסרט שעתיים וחצי כמעט ומלא בקטעים קיטשיים וטיפשיים
אבל בסך הכל מספק את הסחורה.
שווה רק בשביל האפקטים,אל תחפשו עלילה.
6.5\10

ד"א הסרט אמור להיות לפי התחזיות של שבטי המאיה כך שאני מקווה שהם טועים...
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 14017

#5278  נשלח: א' 24/01/2010 2:11

2012
סרט אסונות אמריקאי, לקהל אמריקאי, בטעם ותיבול אמריקאי. כל העולם נחרב אבל הטובים שורדים למרות הכל. מזמן לא ראיתי איך אפשר לאנוס את המדע תוך ביצוע מעשה סדום בעלילה כמו בסרט הזה.

עלילה: 1/10 (מה לעשות אני בכל זאת אוהב את ג'ון קיוזק)
אפקטים: 10/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#5279  נשלח: א' 24/01/2010 9:14

שאלה על JACKIE BROWN 1997 של טרנטינו? (8.5 בסולם שלי, דווקא אחד הטובים שלו במיוחד הדמות האדירה של ג'קי ושל אורדל-סמול ג'קסון)

עלו לי תהיות בסיום הסרט מדוע מקס צ'רי (שטרי ערבות) הקריב כל כך הרבה (אפילו סיכן את חייו) בשביל לעזור לג'קי ובסוף בחר שלא לעזוב יחד איתה.

Funny people

ראיתי ביינתים חצי סרט, אחרי שעה ורבע הפסקתי והוחלט להמשיך לצפות בו ביום אחר עם "קהל אחר". בכל אופן הרשמים היו חיוביים, אבל איפושהו ישנה חזרה ומריחה מיותרת, הסרט מרגיש קצת איטי. בכל מקרה יש שם מספר קטעים של "לגזור ולשמור" ומבחינתי זה משהו MUST בקומדיות.
הסגנון שלו קצת שונה, צריך זמן להתרגל.

2012
לא ראיתי, אבל אני מניח שכפתור הFF יעבוד שעות נוספות בסטרימר לפי התגובות פה.
מה שכן הסרט שבר לא מעט שיאים באתרי הטורנטים הפרטיים, עם יותר מ1000 סידרים בגירסאות הHD בממוצע לאתר.

arik35
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2009
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 688

#5280  נשלח: א' 24/01/2010 12:24

the box -מיותר ,מיותר מיותר.. בזבוז של ליהוק של קאמרון דיאז.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  351  |  352  |  353  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה