מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 351 מתוך 1473
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  350  |  351  |  352  | ... |  1471  |  1472  |  1473  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3727
מספר הודעות: 36821

#5251  נשלח: ג' 19/01/2010 23:46

Saw VI
המשך קורותיו של ג'גסו וחבריו בנסיונותיהם לחנך אנשים על ידי כליאתם וביצוע עינויים בהם.

זוועה של סרט, איברים פנימיים, דם, גפות כרותות ועוד שלל צילומי אנטומיה. את הסיפור בסרט כבר מזמן אבדתי, לא הבנתי מי חי, מי מת ולמה כל דמות עושה מה שהיא עושה. אם מישהו מוכן להסביר לי למה הסרט הזה ממשיך לחלק 6 ונדמה שגם חלק 7, אודה לו.
סיימתי את הסרט עם בחילה. לברוח ומהר.
1/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31744

#5252  נשלח: ג' 19/01/2010 23:56

לדעתי צריך לראות את כולם ברצף.
ממש לא מזמן עשיתי מרתון של כל ה-5.
זה נותן פרספטיבה לפחות מבחינת רצף הזמן בסרט.
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#5253  נשלח: ד' 20/01/2010 0:00

guyezra כתב:

מי שעושה מרתון של 5 סרטי Saw רצופים צריך לעבור אבחון על מנת לוודא שלא נגרם לו נזק מוחי/ הפרעה אחרי כ"כ הרבה אלימות גרפית.
ראיתי בטיסה 2 סרטים (לא ברצף) וזה היה יותר מדי בבת אחת.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4736

#5254  נשלח: ד' 20/01/2010 0:12

בגדול - קו העלילה של SAW (ספויילרים) ממה שאני זוכר בקווים כלליים.

אשתו של ג'ון קריימר/ג'יגזו היתה בהריון אבל הפילה בגלל איזה מסומם. ג'ון אובחן בסרטן נדיר.
הוא מנסה להתאבד אבל ניצל בנס.
הוא בוחר קורבנות שלא מעריכים את חייהם או חיים של אחרים.
אמנדה היתה מכורה לסמים ואחר כך הקורבן היחיד של ג'יגזו שיצא בחיים
הוא לקח אותה תחת חסותו והיא מאמינה שהציל אותה
היא עוזרת לו. אחר כך עוזר לו גם הסוכן FBI המטורף שאחותו נרצחה.
ג'ון השאיר לאשתו הוראות נוספות בצוואה שלו.
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#5255  נשלח: ד' 20/01/2010 0:42

jersey girl
בן אפלק מגלם איש שאישתו מתה בזמן לידת הילדה , הוא מפסיד את העבודה שלו בתור איש יחססי ציבור כי התינוקת הפריעה ועצבנה אותו ואז הוא התפרץ על העיתונות , הוא עבר לני ג'רסי ושם מצא אהבת אמת
הסרט הוא לא צ'יק פליק רגיל (או שאולי לא ראיתי הרבה ), בן אפלק והילדה מציגים משחק די משובח שמעניק לסרט הזה מימד טוב . אהבתי מאוד , ואני חושב שלא כדאי לפספס
ציון 8.5
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31744

#5256  נשלח: ד' 20/01/2010 7:26

mta194 כתב:
guyezra כתב:

מי שעושה מרתון של 5 סרטי Saw רצופים צריך לעבור אבחון על מנת לוודא שלא נגרם לו נזק מוחי/ הפרעה אחרי כ"כ הרבה אלימות גרפית.
ראיתי בטיסה 2 סרטים (לא ברצף) וזה היה יותר מדי בבת אחת.

רצוף=נניח במשך שבועיים אחד אחרי השני לפי הסדר
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5257  נשלח: ד' 20/01/2010 23:58

The Box
זוג מקבל קופסה מסתורית עם כפתור. אם ילחצו עליו, יקבלו מיליון דולר, אך אדם שהם לא מכירים, ימות. הזוג נכנס לדילמה ומתברר כי מאחורי הקופסה עומד ארגון גדול.
עם קמרון דיאז.

הסרט מבוסס על פרק בין 40 דקות משנות השמונים מהסדרה The Twilight Zone - ועבור פרק מסדרת מדע בידיוני הוא היה יופי של סיפור, אך כאן אותו סיפור נמרח על יותר מידי זמן - ומילא אם היה מעניין, אך הסרט דומה לטעם של מסטיק אחרי שלעסנו אותו 5 שעות. הסיפור מערב NSA, חייזרים, עמודי מים, התנהגות מוזרה של הניצבים ותפאורת זוועה. עד עכשיו אני נזכר ביותר מידי סצנות שאני פשוט לא מבין למה הם התקיימו וכיצד הם תרמו במשהו לסרט מלבד תפיחתו לאורך של כמעט שעתיים.
תמצאו סרט אחר ללילות החורף, זה היה בזבוז זמן משווע.
2/10
bg1987
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 20, 2008
הבעות תודה: 30
מספר הודעות: 1232

#5258  נשלח: ה' 21/01/2010 10:34

ziv_r כתב:
The Box
זוג מקבל קופסה מסתורית עם כפתור. אם ילחצו עליו, יקבלו מיליון דולר, אך אדם שהם לא מכירים, ימות. הזוג נכנס לדילמה ומתברר כי מאחורי הקופסה עומד ארגון גדול.
עם קמרון דיאז.

הסרט מבוסס על פרק בין 40 דקות משנות השמונים מהסדרה The Twilight Zone - ועבור פרק מסדרת מדע בידיוני הוא היה יופי של סיפור, אך כאן אותו סיפור נמרח על יותר מידי זמן - ומילא אם היה מעניין, אך הסרט דומה לטעם של מסטיק אחרי שלעסנו אותו 5 שעות. הסיפור מערב NSA, חייזרים, עמודי מים, התנהגות מוזרה של הניצבים ותפאורת זוועה. עד עכשיו אני נזכר ביותר מידי סצנות שאני פשוט לא מבין למה הם התקיימו וכיצד הם תרמו במשהו לסרט מלבד תפיחתו לאורך של כמעט שעתיים.
תמצאו סרט אחר ללילות החורף, זה היה בזבוז זמן משווע.
2/10

ראיתי רק את הטרייליר, וזה נראה כמו סרט כ"כ גרוע (אני אישית לא מאמין שמשהו לא היה לוחץ על הכפתור, רוב האנשים היו לוחצים הרבה יותר מפעם אחת) טוב לדעת שצדקתי.
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#5259  נשלח: ה' 21/01/2010 11:36

Surrogates

חלש. חסר מעוף, קיטשי
5/10

Cinema Paradiso 1988
9/10
פשוט EPIC , דרמה מדהימה. ראיתי בHD לא מזמן. היום כבר אל מייצרים סרטים כאלה , חבל.

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4736

#5260  נשלח: ה' 21/01/2010 12:44

lost highway

סרט מוזר של דיויד לינץ'.
נגן סקסופון ואשתו מוטרדים על ידי מישהו ששולח להם קלטות וידאו שבהם הם מצולמים ישנים בבית שלהם. אחר כך מתברר שכנראה הבעל רצח את האישה. הוא נשלח לכלא ואז באחד הלילות הסוהרים מוצאים במקומו בחור צעיר אחר שבכלל לא צריך להיות בכלא, וכשהוא יוצא משם הוא פוגש את אותה האישה שמתברר שהיא חברה של מאפיונר מסוכן. העלילה ממשיכה להסתבך והכל נראה כמו איזה חלום/סיוט מוזר עם כל מיני התפתחויות מוזרות.

אין לי מושג בכלל מה ראיתי, אם הייתי מנחש אז ככה נראה סיוט בהשפעת lsd . מה שכן זו חוויה מוזרה, סרט בלי התחלה או סוף או אפילו היגיון אבל איכשהו די מעניין. ותודה מיוחדת לגוף היפה של פטרישיה ארקט. רררר....
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 613
מספר הודעות: 14716

#5261  נשלח: ה' 21/01/2010 13:35

Cashback
לבן וויליס, סטודנט צעיר הלומד אומנות וציור יש בעיה - חברתו סוזי נפרדה ממנו ושברון הלב גורם לו לנדודי שינה. המצב מחמיר מיום ליום ואחרי שבועיים ללא שינה הוא מחליט לנצל את תוספת השעות הערות ולעבוד במשמרת לילה של סופרמרקט המאוייש על ידי צוות עובדים קצת משונים.

כדי העביר את הזמן הוא מגלה בעצמו יכולת חדשה של עצירת הזמן ובמשך המשמרת הוא נודד בין דמויותיהן הקפואות של הלקוחות, מפשיט את הבחורות ומצייר אותן בנסיון ללכוד את היופי הנשי שכל כך מקסים אותו. בין לבין הוא גם מתחבר עם אחת הקופאיות ולומד לקח חשוב על החיים.

סרט חביב ומלא חיים, הזכיר לי את התחושה החמימה שקיבלתי בלב כשקראתי את "יום חמישי מתוק" של ג'יון סטיינבק בכך שחוכמת החיים שבו גורמת לו להתעלות מעל לעלילה סתמית וקיטשית. מומלץ לצפיה.

9/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5262  נשלח: ה' 21/01/2010 23:14

Carriers
בעתיד לא יותר מידי רחוק, רוב אוכלוסיית העולם נכחדה בשל וירוס אלים ומדבק. זהו סיפורם של 4 ניצולים אשר עוברים מעיר לעיר, מנסים למצוא מקום לאכול ולישון ולהמנע ממגע עם אנשים חולים.

תמיד אהבתי סרטי ניצולים, כאלו בהם מסופר על טרגדיה בקנה מידה עולמי אשר השמידה את רוב אוכלוסיית העולם בשל וירוס או התפשטות זומבים. אוהב את ההתקלויות עם החולים, הקוד שממציאים, הניסיונות לא להדבק, החיפוש אחר מזון טרי, הדילמות שעולות כאשר אחד מהחבורה נדבק ועוד.
הסרט הזה הבטיח רבות בשל ה Plot שלו, אך משהו כאן לא מסתדר. עשו כאן יופי של עבודה מבחינת צילום, לוקיישן ועריכה, אז אני לא יכול להאשים את התקציב. ה Cast אומנם אנונימי, אבל עושה עבודה משכנעת למדי. מה נשאר? התסריט. ובכן, לא ממש קורה משהו בסרט הזה, החבורה מסתובבת ברכב כל היום ונתקלת בסיטואציות לא מקוריות וגם כאשר קורה משהו לאחד מהחבורה (והגיוני שיקרה), לא הצליחו לקשור אותי מספיק לדמות בשביל שיהיה לי איכפת.
היה פה יופי של פוטנציאל, אך קצת יותר השקעה בתסריט הייתה יכולה ליצור סרט הרבה יותר טוב.
פסקול DTS-HD Master Audio משובח.
7/10
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5263  נשלח: ו' 22/01/2010 7:30

ג'ולי וג'וליה
הסרט הזה יושב לי על הנגן כבר כמה שבועות טובים. היה לי ברור שזה יהיה סרט כיף אבל באמת למי יש סבלנות לסרט "בנות" שאפשר לראות את סדרת ג'ייסון בורן במקום. אתמול עבר עלי יום מתיש במיוחד ופתאום קומדיה רומנטית של נורה אפרון (שכתבה עם רוב ריינר את כשהארי פגש את סאלי וביימה עוד רבים וטובים), נראתה כמו פיתרון לא רע.
הסרט מספר שני סיפורים מקבילים: סיפורה של ג'וליה צ'יילד (שמתחיל ב 1946), מלכת הבישול הצרפתי באמריקה, מי שהביאה את הבישול האיכותי למטבחי האינסטנט האמריקאים והשני הוא סיפורה של ג'ולי, שמתרחש ב 2002. היא מחליטה להכין את כל המתכונים בספר של ג'וליה צ'יילד בתוך שנה. מעל 500 מתכונים ב 365 ימים. היא גם כותבת בלוג על החוויה.
הסרט מצליח להיות קליל, מצחיק, משעשע ובעיקר מעורר תאבון. מריל סטריפ בתפקיד ג'וליה צ'יילד פשוט מקסימה.
הצליח לגרום לי לשכוח את היום הקשה לשעתיים ופשוט לשבת עם חיוך רחב ולהנות. וזה בדיוק מה שהייתי צריך.
ולכן 9/10 במסגרת הז'אנר כמובן.

mark13
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 15, 2006
הבעות תודה: 28
מספר הודעות: 721

#5264  נשלח: ו' 22/01/2010 21:45

2012

בוא נחלק את זה לחלק רגיל ו חלק עם ספוילרים, כדי שכולם יוכלו לקראה:

חלק רגיל (אין ספוילרים): סרט אסונות עתיר אפקטים ועם סיפור נדוש וצפוי מראש, העולם עומד בפני הכחדה, משפחה אמריקאית טיפוסית (אבא, אמא -גרושים - ילד וילדה + החבר החדש של אמא) יוצאים למסע הישרדות, לא מתוך בחירה. כל ראשי המדינות מסכימים מה צריך לעשות כדי להציל את המצב ומי הולך להינצל. בסוף הכל כמעט הולך פייפן, אבל בהוליווד כמו בהוליווד. לא תמצאו כאן דיאלוגים שלא שמעתם בסרטים אחרים בעבר, העלילה לא תפתיע אותכם, גם המשחק לא.

ספוילרים לפנים (הוזהרתם): מרוב סיפור, אין פרטים. האפקטים של חורבן ערים והצפות די בסדר, אבל בהחלט לא "לפנים". כמובן ששיתוף פעולה בין ראשי ה-G8 שם למטרתו להציל את העולם .כלומר את מדינות ה-G8, מה שמשיג גם את התופעת לווי שבעולם החדש אין אזרחים מהעולם השלישי, טוב שפטרנו. דרך אגב, גם אותנו הישראלים לא מצילים, הרי היינו עושים בעיות בעולם החדש (לדעתי טעות חמורה, כי מי יהיה להם שעיר לעזאזל?)
בפרוש מורגש שאת הדתות השונות השאירו למות עם השאר (זה דווקא הגיוני, מי יאמין בה' אחרי המגה אסון הזה). יש הרבה מצבים מבושלים למחצה ולא אמינים, במיוחד הרגיז אותי את נאום הפרידה של דייויד קוזק למשפחתו , שארך 30 שניות בזמן שברור שכל שניה שווה חיים או מוות. ולא רק זה, אלה שהבמאי ברב חוצפתו מראה מייד לאחר מזה איך הם נצלים מהתנגשות בהר על חוד המילישנייה!!.

4.0/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#5265  נשלח: ו' 22/01/2010 23:27

A Serious Man
הסרט החדש של האחים כהן שהפעם עוסק בהוואי היהודי בארה"ב של שנות ה60 ובעיקר בבן אדם בודד שכל עולמו מתחיל להתפרק לאט לאט.
לא נושא חדש והאחים כהן לא ממש מחדשים כאן כלום וגם עושים את זה בצורה נורא נורא משעממת ומעייפת.
כהרגלם אצל האחים. יש להם סרט טוב ואח"כ סרט רע. הפעם יצא להם סרט רע.
לא ממליץ לראות גם לשרופים של האחים (כאנוכי)
4/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  350  |  351  |  352  | ... |  1471  |  1472  |  1473  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה