מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 341 מתוך 1472
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  340  |  341  |  342  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 295
מספר הודעות: 4731

#5101  נשלח: ה' 07/01/2010 18:29

guyezra כתב:
mulder כתב:
Pandorum

בעתיד הרחוק, 2 חברי צוות בספינת חלל ענקית מתעוררים ומגלים שהם נותרו לבד ואין להם זיכרון לגבי אירועי העבר.

עד כאן נשמע מעניין, אבל הסרט לא מנצל כל כך הרבה דברים שהיו יכולים לתת לו עניין ועומק, ולא מציג כמעט אף פתרון או הסבר למה שקרה שם, והעלילה הלא ברורה גם ככה הולכת לכיוונים לא הגיוניים לחלוטין.

לדעתי מדובר בפספוס, הסרט הזה פשוט לא יודע מה הוא רוצה מעצמו, ונראה כמו מיקס לא טוב של ז'אנרים.

5/10 (אולי רק חובבי מד"ב אדוקים יעריכו)

לא ממש מסכים.
לדעתי הדברים מוסברים בצורה די טובה במהלך הסרט.
אמנם עשו שם ערבוב לכיוון הריברס מסרניטי והעניין הפסיכולוגי, אבל לא מדובר בפיספוס.

דווקא מאוד נהניתי, הרבה אקשן.

8.5/10

אני לא יודע מה הבנת מכל הסלט שעשו שם. כל הקצוות של העלילה תפורים בחוטים דקים מאוד. זה שהיה שם אקשן לא ניחם אותי בכלל, כי גם האקשן לא קידם את העלילה לשום מקום.
מצטער, הסרט הזה הוא בזבוז זמן וחבל כי אני מאוד מעריך את השחקנים הראשיים.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31740

#5102  נשלח: ה' 07/01/2010 18:32

טוב, אני לא רוצה לספיילר כמובן, אבל הכל מוסבר.
כמובן שאם תאמר שההסברים קלושים, זה בסדר.
Shtirlitz
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 19, 2005
הבעות תודה: 88
מספר הודעות: 4726

#5103  נשלח: ו' 08/01/2010 0:51

Category 7.
סרט אסונות של 3 שעות עם הרבה טורנדואים בCGI גרוע , לא אמין טכונולגית, עלילה מופרכת לחלוטין, שחקניות כוסיות מזדקנות, לעומתן, מדענים מבריקים בגיל 21.
באיזשהו שלב הסרט התחלתי לחייך מכל תפנית בסרט, מה יקרה הלאה, עד כמה אפשר למשוך...

3/10-
כן, הציון השלילי זה לא טעות.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 609
מספר הודעות: 14694

#5104  נשלח: ו' 08/01/2010 11:13

The colour of magic
מיני סדרה בשני חלקים המבוססת על ספריו של טרי פרצ'ט על עולם הדיסקוס.
אנו זוכים להכיר את רינסווינד, המכשף הגרוע ביותר בעולם הדיסקוס שבילה 40 שנה באוניברסיטה הנעלמת ולא זכה ללמוד ולו כישוף אחד מסכן. את טופלאור (שני פרחים) התייר הראשון והיחיד בעולם הדיסקוס המלווה במזוודת המטען הרצחנית שלו ואת כהן הברברי המציל עלמות וקוטל דרקונים כבר למעלה מ 80 שנה.

במרכז העלילה עומדים רינסווינד, טופלאור והאדג'ו שהוא ספר הקסמים החשוב ביותר. החבורה נאלצת לברוח מהעיר מאנק מורפוק כדי להימלט מהמכשפים ומהתככים הרצחניים שלהם. בדרך הם מגיעים לכל המקומות שריסווינד מעולם לא רצה להגיע אליהם, מבררים את מינו של צב העולם שעל גבו עומדים ארבעת הפילים הנושאים את עולם הדיסקוס, פוגשים בכהן הברברי, נפטרים מהמכשפים ומצילים את העולם.

מומלץ לכל חובבי ההומור הבריטי בכלל וספריו של טרי פרצ'ט בפרט

9/10 (כי אני רוצה עוד)

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 2731

#5105  נשלח: שבת 09/01/2010 1:27

Pandorum
שני אנשי צוות מספינת חלל המתעוררים ללא שום זיכרון של זהותם או משימתם, בעוד הם מנסים להשיג כל מידע מה עלה בגורלם הם מגלים שהם לא לבד על סיפון הספינה.
סרט שמזכיר מאוד את הנוסע השמיני, עם דניס קוויד ובן פוסטר.

7.5/10

חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2008
הבעות תודה: 7
מספר הודעות: 79

#5106  נשלח: שבת 09/01/2010 5:35

Catskinner כתב:
The colour of magic
9/10 (כי אני רוצה עוד)

תבדוק את The Hogfather
זו המיני-סדרה (שמבוססת על הספרים) הראשונה ששודרה
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 70
מספר הודעות: 5866

#5107  נשלח: א' 10/01/2010 1:44

הסרטים הבאים נצפו בעזרת דיסק פיזי, מפלסטיק, עגול, שמשאילים מחנות שמתמחה בזה. (כולל חנייה, תור, צפיפות, ובזבוז אנרגייה משוועים).

Le scaphandre et le papillon
דרמה צרפתית, מצולמת וערוכה יפיפה, מעניין.
8/10

After The Wedding
דרמה דנית, צפייה מענינת.
8/10
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5108  נשלח: א' 10/01/2010 6:47

Zombieland
סיפור אהבה קטן ומתוק בין שני צעירים שמתרחש על רקע אפוקליפסה כלל ארצית בארה"ב, בה מרבית האנשים הם זומבים אוכלי אדם.
הסרט לא מפחיד ולא מגעיל. אין בו סצינות מתח, פחד או אימה. הסיפור מתרכז בבחור צעיר ולא מקובל, מן חנון שכזה, שנדלק על בחורה. באותו מידה הסרט יכול היה להצטלם בבית ספר תיכון והזומבים היו יכולים להיות שאר החבר'ה המקובלים והחבורה שלנו היתה החנונים והבחורה שהוא מתחיל איתה היתה אחת המקובלות.
בקיצור, חמוד ומומלץ.
7/10

Pandorum
מן אימה, מד"ב, מתח כזה. 2 חיילים אמריקאים, שהם צוות בספינת חלל מתעוררים לבדם בספינה ללא זיכרון או ידע היכן הם ומה משימתם. הם לא מבינים מדוע הם לבד, למה התעוררו עכשיו ואיפה הצוות שאמור להעיר אותם. הדברים כמובן מתבהרים עם הזמן, לא אגלה יותר מזה.
מה שמתחיל כסרט ממש ממש מותח ומ-ע-ו-ל-ה מתדרדר אחרי כ- 40 דקות לשטות מוחלטת. המשחק מזעזע, ההתפתחות מאכזבת והסרט בעצם נחקק בזיכרון כסרט ממש לא טוב. יחד עם זאת, יש בו כמה קטעים מפחידים מאוד וכמו שאמרתי, ההתחלה מאד מהנה בעיקר בגלל שבה נשאלות כל השאלות המעניינות, הבעיה היא שהתשובות מאוד לא מספקות ומוגשות על מצה אפרורי, ללא טעם וריח...
5/10

Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 609
מספר הודעות: 14694

#5109  נשלח: א' 10/01/2010 7:11

Zombieland
קומדיית אימה חביבה ולא מחייבת שבה אנו פוגשים את "קולומבוס" (כל הדמויות קרויות לפי שמו הערים מהם הם הגיעו) המנסה לשרוד בעולם פוסט אפוקליפטי שבו כמעט כל אוכלוסיית ארה"ב והעולם הפכו לזומבים בעקבות הידבקות בנגיף שהתפתח בהמבורגר מזוהם. קולומבוס חי לפי חוקים מאוד נוקשים - כמו פיתוח יכולת ריצה משופרת להימלטות מזומבים והימנעות משרותים ציבוריים - עד שהוא פוגש בשלושה דמויות נוספות שהן טלהסה החי רק כדי להרוג זומבים, וישיטה וליטל רוק שהן שתי אחיות הממשיכות לנהל מסע נוכלות גם לאחר האפוליפסה. הרפתקאות החבורה מובילות אותן לביתו של ביל מוריי - בו הם יורים בטעות ולמסע קטל של זומבים בלונה פרק. בדרך קולומבוס החנון מתגבר על הפוביות שלו והחבורה הופכת לאט לאט למשפחה.

8/10 כי אני אוהב את ביל מוריי

Pandorum
שני אנשי צוות מתעוררים בספינת חלל שכל מערוכתיה קורסות. הצוות נעלם, שום דבר לא עובד ורק אחד מהם מצליח לצאת מחוץ לתא ובהדרכת איש הצוות השני מנסה להגיע לחדר הכור הגרעיני כדי לאתחל אותו מחדש. בדרך הוא פוגש מספר ניצולים אחרים שגם הם סובלים משיכחה ומגלה שהחללית מאוכלסת במוטנטים קניבליים.

העלילה תפורה בחוטים מאוד גסים ומלאה בסתירות אבל יש בכל זאת אווירה נכונה של סרט אימה טוב כך שלמרות מגרעותיו הוא בכל זאת זוכה לציון חיובי.

7/10

(איזה קטע עכשיו אני רואה שצפיתי בדיוק באותם סרטים ובאותו הסדר כמו nadavck)

yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 2731

#5110  נשלח: א' 10/01/2010 8:05

אולי צפיתם ביחד ואתה לא זוכר
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#5111  נשלח: א' 10/01/2010 8:32

Gone baby gone 2007

תעלומה סביב ילדה שנחטפה. הדודה של הילדה פונה לזוג חוקרים פרטיים לפענח את היעלמותה המפתיעה. בדרך מתגלות מספר עובדות מפתיעות....
6.5/10

לא דיבר אלי. המשחק לא משכנע מספיק, הכוכב הראשי נראה כמו ילדון שמנסה להציג את עצמו כמשהו שהוא לא, הדיאלוגים מאוסים והמתח הוא לא מתח.
הסוף של הסרט אומנם שיפר את המצב, אבל זה לא מחפר על הכבדות שבו בנו את שרשרת ההתרחשויות.

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3437
מספר הודעות: 67924

#5112  נשלח: א' 10/01/2010 9:02

Surrogates

עולם עתידני שבו כולם משתמשים בבובות מכאניות (רובוטים) דמויות עצמם בשביל לתפקד ולמנוע מהם להפגע.

הרעיון חביב, אך מהר מאוד ממצים אותו. אפקטים מזכירים לי את "אני רובוט" רק בלי התדהמה שמגיעה עם זה. אני כל הזמן שואל את עצמי, האם הייתי משלם 100,000 דולר להחליף את הגוף שלי ברובוט בשביל ללכת לסופר וללכת לעבודה שבה אני בעיקר עובד על מחשב... או לשבת ברכבת התחתית...

אין מספיק הגיון כאן, וגם העלילה לא מספיק מותחת ולא מספיק משכנעת בשביל שאוכל להגיד שאהבתי את העלילה. גם הסוף פשוט לא עשה לי את זה.

בקיצור, אפקטים סבירים, עלילה חלשה, ובעצם כל הסרט מבוסס על כתפיו (הרחבות) של ברוס וויליס.

6/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1930

#5113  נשלח: א' 10/01/2010 10:06

Pandorum,
סרט מד"ב איכותי מאוד לדעתי, אולי העובדה כי באתי לצפות בו מבלי לדעת כלום עליו ואולי האווירה הקודרת והאפלה, אבל עובדה אחת ברורה, נהנתי מכול שניה, מהפסקול, מהעלילה, מהעובדה כי הרבה זמן לא יצא לי לראות סרט מד"ב טוב, שמספק את הסחורה.
ברור שישנם הרבה חורים בעלילה, אבל יודעים מה? הם לא פוגמים בחוויה עצמה, בסופו של יום מדובר בעוד סרט מד"ב איכותי, עם עלילה מושכת ומעניינת.
מבחינתי הסרט היה שילוב של Descent פוגש את Doomsday, בחלל.
מומלץ בחום !
10\8.5

Zombieland,
מדובר בסרט זומבים קומי, שלא חוסך מהצופה רגעי דם, פיצוים וריסוקים בתיבול הנדרש והמדוד, אני נהנתי מאוד, מדובר על משב רוח קומי מבורך לז'אנר דיי שחוק ולעוס, בכלל העלילה, סגנון הצילום,האפקטים והבימוי הופכים את הסרט לחוויה צרופה ומהנה ולא רק לחובבי הז'אנר.
10\8.5

Memories of Murder,
סרט קוריאני מרתק, הסרט מגולל סיפור אמיתי של רציחות אכזריות ואונס של נשים בדרום קוריאה שהייתה באותה תקופה שרויה תחת משטר צבאי נוקשה(1986), בתקופה זו ובעירה לא מפותחת שני שוטרים פשוטים מנסים להוציא לאור אמת, בכול דרך אפשרית, כולל אלימות, הפללה ושיטות חקירה מפוקפקות מאוד, לאחר שמתגלות גופות נוספות של נערות צעירות, בלש צעיר מסיאול נשלח לעזור בפתרון התעלומה, סרט מותח, מעניין ונוגע.
לכול חובבי הקולנוע הזר ולא רק,הסרט מומלץ בחום.
10\8

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2214
מספר הודעות: 37434

#5114  נשלח: א' 10/01/2010 14:21

Catskinner כתב:
The colour of magic
מיני סדרה בשני חלקים המבוססת על ספריו של טרי פרצ'ט על עולם הדיסקוס.
אנו זוכים להכיר את רינסווינד, המכשף הגרוע ביותר בעולם הדיסקוס שבילה 40 שנה באוניברסיטה הנעלמת ולא זכה ללמוד ולו כישוף אחד מסכן. את טופלאור (שני פרחים) התייר הראשון והיחיד בעולם הדיסקוס המלווה במזוודת המטען הרצחנית שלו ואת כהן הברברי המציל עלמות וקוטל דרקונים כבר למעלה מ 80 שנה.

במרכז העלילה עומדים רינסווינד, טופלאור והאדג'ו שהוא ספר הקסמים החשוב ביותר. החבורה נאלצת לברוח מהעיר מאנק מורפוק כדי להימלט מהמכשפים ומהתככים הרצחניים שלהם. בדרך הם מגיעים לכל המקומות שריסווינד מעולם לא רצה להגיע אליהם, מבררים את מינו של צב העולם שעל גבו עומדים ארבעת הפילים הנושאים את עולם הדיסקוס, פוגשים בכהן הברברי, נפטרים מהמכשפים ומצילים את העולם.

מומלץ לכל חובבי ההומור הבריטי בכלל וספריו של טרי פרצ'ט בפרט

9/10 (כי אני רוצה עוד)

לא להאמין שיצא סרט על אחד (או במקרה הזה שניים)סרטיו של טרי פראצ'ט ופיספתי אותו

רץ להשיג את הסרט!

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#5115  נשלח: א' 10/01/2010 16:09

אולי בגלל הביקורות הלא אוהדות שהוא קיבל כאן הגעתי עם ציפיות נמוכות, ולכן יחסית נהניתי מ Surrogates. למי שמצפה לסרט אקשן צפויה אכזבה, אני חושב שהסרט מנסה לעורר מחשבה, וברמה מסויימת הוא גם מצליח. הסיפור עצמו היה מעניין, למרות שההפתעות לא באמת הצליחו להפתיע אותי. בסך הכל, אם מגיעים עם ציפיות נמוכות, הוא סרט נחמד מאוד, וכן יש בו סצינת אקשן מוצלחת מאוד אחת. 7/10

ל Inglorious Basterds דווקא הגעתי עם ציפיות יותר גבוהות, וקצת התאכזבתי. היו כמה מקומות שבהם הסרט נמרח יותר מדי, אבל היו גם הרבה קטעים מוצלחים ומשעשעים. שזה משהו שמוזר להגיד על סרט "מלחמת העולם השניה" (או משהו). אם היו מורידים חצי שעה בעריכה הסרט היה רק מרוויח מזה, ככה הוא מקבל 7.5/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  340  |  341  |  342  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה