מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 339 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  338  |  339  |  340  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ariel-ro
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 12, 2009
הבעות תודה: 127
מספר הודעות: 3161

#5071  נשלח: א' 03/01/2010 18:59

אני אתן את ה3 האחרונים: (שפעם ראשונה ראיתי)

STAR WARS A NEW HOPE
סרט מצויין לטעמי, לא האמנתי שהוא לפני 33 שנה(אומנם ראיתי את הגיסרה שיצאה ב1997)
עמוס אפקטים, ועשוי בצורה מצויינת.
9/10

למעלה של דיסני, אני אוהב מאוד סרטים מצויירים, והוא לא נופל משום סרט של פיקסר עד כה.
צבעוני, מלא חן, בקיצור מושך אותך.
8/10

GAMER סרט לא משהו , העלילה מטומטמת ולא מעניין, סרט די גס.
חוץ מקטעי אקשן, אין כלום בסרט.
3/10

הסרטים השבוע שאני אראה

מלחמת הכוכבים האימפריה מכה שנית

שליחות קטלנית 4

אוואטר
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#5072  נשלח: א' 03/01/2010 19:14

ariel-ro
"למעלה" זה של פיקסר.
דיסני זה סתם מדבקה במקרה הזה. (הפצה בעיקר).
והוא לא "מצויר", אלא "אנימצייה ממוחשבת", CG.
ariel-ro
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 12, 2009
הבעות תודה: 127
מספר הודעות: 3161

#5073  נשלח: א' 03/01/2010 20:48

איתי_הגיתי כתב:
ariel-ro
"למעלה" זה של פיקסר.
דיסני זה סתם מדבקה במקרה הזה. (הפצה בעיקר).
והוא לא "מצויר", אלא "אנימצייה ממוחשבת", CG.

אני יודע את כל מה שאמרת.
אבל נתפס לי דיסני בגלל שהיא קנתה 49.9% מפיקסר.

ואם תשים לב:

למעלה של דיסני, אני אוהב מאוד סרטים מצויירים, והוא לא נופל משום סרט של פיקסר עד כה.
צבעוני, מלא חן, בקיצור מושך אותך.
8/10

ציינתי גם את פיקסר

ובוודאי שזה אנימציה ממוחשבת, אבל זה כמו לכולם, נתפס כמצוייר(למרות שגם מצוייר אני אוהב)
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#5074  נשלח: א' 03/01/2010 22:14

the warriors חבורת הלוחמים

סיכום מסרטים "

מעין גלגול מודרני של פרק במלחמות הפלופונז ביוון העתיקה, כשהחיילים השבים כאן הביתה, דרך סכנות מאיימות, הם אנשי אחת הכנופיות הניו-יורקיות, השבים למעוזם, כשאחריהם רודפים כל שאר בני הכנופיות. היל ממצה כל רגע קולנועי כדי להשפיע עלינו להיות מעורבים בגורל הגיבורים. ניו-יורק שלו נראית כעיר רפאים מאיימת. הוא אינו מתייחס למניעים הפסיכולוגיים של גיבוריו, אלא מנסה ליצור מציאות כמעט מפשטת. בראיון עימו אמר היל: "אני משתדל לתת לגיבורים כמה שפחות רקע... לא אכפת לי מנין אנשים באים או לאן הם הולכים. חשוב לי מה הם עושים!"."

סרט אחד היחידים שראיתי כבר פעמיים ולא נמאס לי . זהו סרט "מיושן" מבחינת הפעולה שבו , אבל משום "זורם" יותר ומהנה יותר מהרבה סרטי פעולה שראיתי לאחרונה
אישית הייתי נותן לו 9 שזה אומר שאם אתם יכולים אל תחמיצו
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#5075  נשלח: א' 03/01/2010 23:03

Malcontent כתב:
Last house to the left-2009

אני חייב לשאול - מה דעתך על Funny Games? מה מצאת בו? האם הוא לדעתך סתם עוד סרט על אנשים שרוצחים קורבנות תמימים?

כי מדובר בסרט של במאי מאוד מכובד, לא מישהו שמתעסק בסרטי אימה ו gore בדרך כלל, ואני אישית מצאתי בו הרבה מאוד עומק וראיתי בו סרט שמהווה ביקורת על אלימות בקולנוע, יותר מאשר סרט אימה פשוט.

מצד שני, אני ראיתי את הגרסה המקורית, ואני ראיתי אותה בסינמטק, באולם מלא. כשראיתי את הגרסה האמריקאית בבית עם אשתי בלבד, האפקט היה הרבה פחות חזק.

האמת גם בFUNNY GAMES לא מצאתי שום דבר מיוחד מלבד אותה הביקורת על האלימות בקולנוע או החייתיות שיש בחלק מבני האדם (לא צריך ללכת רחוק, כל יום בחדשות יש חיה חדשה).
אפשר כמובן לקחת את הסצינות שלב אחד קדימה ולהתחיל לנתח את הפן הפסיכולוגי על התנהגות ההורים באי אילו מצבים, וכוח ההשרדות האנושי, הגורל ועוד. אבל בתכלס אין עומק בסרט הזה, לפחות אני לא מצאתי יותר מדי מקום לפרשנות.
גם מבחינת ביקורות (IMDB) הסרט הזה נפל ומשום מה זה לא מפתיע.
לא אמרתי שהוא רע, אבל גם לא מסרטי האימה של השנה. נהניתי יותר מDRAG ME TO HELL למרות הסגנונות השונים.
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#5076  נשלח: ב' 04/01/2010 9:05

שים לב להבדלים בביקורות על הגרסה האמריקאית לעומת הגרסה המקורית (שתיהן של אותו במאי, אגב). בכל אתר שבו בדקתי היה הבדל לפחות עשר נקודות בין הגרסאות.
בכל מקרה, לראות את הסרט המקורי היה חוויה שונה מאוד מלראות סרט אימה. האולם היה שקט לחלוטין, בקושי יכולת לשמוע אנשים נושמים. הרעש היחיד היה כשמישהי התחילה לבכות ויצאה בצעקות מהאולם.
zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#5077  נשלח: ב' 04/01/2010 9:51

truejoker כתב:
the warriors חבורת הלוחמים

סיכום מסרטים "

מעין גלגול מודרני של פרק במלחמות הפלופונז ביוון העתיקה, כשהחיילים השבים כאן הביתה, דרך סכנות מאיימות, הם אנשי אחת הכנופיות הניו-יורקיות, השבים למעוזם, כשאחריהם רודפים כל שאר בני הכנופיות. היל ממצה כל רגע קולנועי כדי להשפיע עלינו להיות מעורבים בגורל הגיבורים. ניו-יורק שלו נראית כעיר רפאים מאיימת. הוא אינו מתייחס למניעים הפסיכולוגיים של גיבוריו, אלא מנסה ליצור מציאות כמעט מפשטת. בראיון עימו אמר היל: "אני משתדל לתת לגיבורים כמה שפחות רקע... לא אכפת לי מנין אנשים באים או לאן הם הולכים. חשוב לי מה הם עושים!"."

סרט אחד היחידים שראיתי כבר פעמיים ולא נמאס לי . זהו סרט "מיושן" מבחינת הפעולה שבו , אבל משום "זורם" יותר ומהנה יותר מהרבה סרטי פעולה שראיתי לאחרונה
אישית הייתי נותן לו 9 שזה אומר שאם אתם יכולים אל תחמיצו

הנאום בתחילת הסרט של מנהיג הכנופיות הראשי מרשים ביותר לא ?
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007

#5078  נשלח: ב' 04/01/2010 21:44

כן מאוד . אבל בכלל זה סרט שמצליח למרות ה"ישנות" הבולטת שלו להשאיר אותך מרוכז מאוד למרקע . משהו בו קוסם מאוד . אין בו אלימות כמו של הסרטים של היום , העלילה מאוד פשוטה יחסית , אבל משהו בסאונד ובצילום עושה "דחיסות" מיוחדת לסרט שפשוט לא מאפשרת לך לעזוב אותו .
כמו שאמרתי אחד מהסרטים הבודדים שאני יכול לראות פעמיים (כשאני עדיין זוכר את ההקרנה הראשונה )
zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#5079  נשלח: ב' 04/01/2010 21:47

truejoker כתב:
כן מאוד . אבל בכלל זה סרט שמצליח למרות ה"ישנות" הבולטת שלו להשאיר אותך מרוכז מאוד למרקע . משהו בו קוסם מאוד . אין בו אלימות כמו של הסרטים של היום , העלילה מאוד פשוטה יחסית , אבל משהו בסאונד ובצילום עושה "דחיסות" מיוחדת לסרט שפשוט לא מאפשרת לך לעזוב אותו .
כמו שאמרתי אחד מהסרטים הבודדים שאני יכול לראות פעמיים (כשאני עדיין זוכר את ההקרנה הראשונה )

קניתי אותו באמריקה ברשת BEST BUY, נמכר במחיר מבצע של 9.99$ ליד הקופות .
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36757

#5080  נשלח: ב' 04/01/2010 22:05

Surrogates
בעולם עתידני לא יותר מידי רחוק מהיום, כל האנשים מסתגרים בחדרם ושולטים ברובוט בדמות אנוש אשר מבצע במקומם את מטלות היום יום. אם זה הליכה לעבודה, הכרות עם אנשים, חיי אישות או כל דבר אחר, האנשים שולטים לגמרי על הרובוט אשר מגלם את דמותם ויכולים כך לחיות חיים נטולי סכנות. האיזון מתערער כאשר מתגלה רצח של אדם על ידי פגיעה ברובוט אשר מגלם את דמותו.
עם ברוס ויליס.

היו כבר המון פרשנויות לסרט הזה, פרשנויות עמוקות עם הקבלות לחיים שלנו וכיצד אנחנו גם עלולים מוקדם או מאוחר להגיע לאותו מצב. אם תשאלו אותי, סרט פעולה קליל ומהנה, בלי משמעות עמוקה גדולה מידי על החיים. אני חושב שזה הסרט הראשון של ברוס שהוא לא מעיף כמה בוקסים באויר.
7.5/10
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007

#5081  נשלח: ג' 05/01/2010 1:53

zeev78 כתב:
truejoker כתב:

קניתי אותו באמריקה ברשת BEST BUY, נמכר במחיר מבצע של 9.99$ ליד הקופות .

בלו ריי ? כי אם כן פשוט זכית
Rino
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 19, 2007
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 5443

#5082  נשלח: ג' 05/01/2010 23:12

אפוקליפטו

תקציר:
סיפור הרפתקה - פעולה אגדי עוצר נשימה על הציויליזיה התוססת של שבט המאיה האינדיאני. כשקיומו השליו של השבט שובש ע"י כוח פלישה אלים, בן אדם נלקח למסע מסוכן לעולם הנשלט ע"י פחד ודיכוי שם השודדים ממתינים לו. באמצעות תהפוכת הגורל והדירבון מכוח האהבה שלו לאישתו ומשפחתו הוא יעשה מאמץ נואש לחזור הביתה ובסופו של דבר ולשמור על אורח חייו,

סרט חזק ומדהים , בתחילת הסרט כמעט התייאשתי אבל זה הולך ונהיה טוב מרגע לרגע,
הקובץ הוא MKV 1080 באיכות מדהימה!

לשבת רגוע ולהגביר את הרמקולים והסאב ביחוד , יש שם סצינות אודיו חזקות...

ממליץ לצפות.
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36757

#5083  נשלח: ג' 05/01/2010 23:22

בהחלט סרט מצויין.
מדהים איך סרט עם כל כך קצת מילים, מצליח לרגש.
Rino
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 19, 2007
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 5443

#5084  נשלח: ג' 05/01/2010 23:22

ziv_r כתב:
בהחלט סרט מצויין.
מדהים איך סרט עם כל כך קצת מילים, מצליח לרגש.

uriler (אורי לרנר)
חבר של כבוד
חבר של כבוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 18, 2005

הבעות תודה: 523
מספר הודעות: 10116

#5085  נשלח: ג' 05/01/2010 23:24

ארץ יצורי הפרא - Where the wild things are

אפתח ואומר שזה אחד הספרים שגדלתי עליהם. קראתי אותו מאות פעמים, ידעתי בעל פה חלק גדול, כולל הכרת כל הציורים והדמויות.
כששמעתי שהסרט יוצא, וראיתי את הטריילר - התרגשתי עד דמעות.

עכשיו אני יכול להגיד - זה אחד הסרטים המוזרים שראיתי בחיי.
העלילה מאוד דומה לספר (עם שינויים קלים), אבל נקודת המבט בוגרת בהרבה. הסרט אפל, ומעביר את אותם המסרים שהספר מביע (אחריות, בגרות, שליטה עצמית) בצורה קשה בהרבה.
חד משמעית - זה לא סרט לילדים!
העלילה סובבת סביב ילד פרוע ו"משוגע" שבורח מאימו אחרי שהיא צועקת עליו קצת יותר מדי. הוא מגיע לעולם בו חיים יצורי הפרא, והופך למלך עליהם.
שם הוא מבין את הצד השני של המשוואה...

באנגלית שם הסרט (והספר) משקף יותר טוב לדעתי את הרעיון, כי לא באמת מדובר בארץ אחרת אלא בתפיסת עולם, שהספר / סרט מנסים להעביר.

הציון לדעתי משתנה -
1. למי שלא מכיר את הספר - 3/10 - בעיקר בזכות הצילומים, הגרפיקה המדהימה והרעיונות.
2. למי שגדל על הספר ועדיין מתרגש שהוא קורא אותו, אבל לא מוכן להתפשר - 6/10.
3. למי שגדל על הספר, נשאר ילד בנפשו אבל מוכן לראות אותו גם בצורה קשה ובוגרת יותר - 9/10 (לשמחתי, אני חלק מהקבוצה הזו).
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  338  |  339  |  340  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה