מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 338 מתוך 1459
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  337  |  338  |  339  | ... |  1457  |  1458  |  1459  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5056  נשלח: שבת 02/01/2010 11:26

המחליפים Surregates
לפני כמה שבועות שודרה בחדשות כתבה על מדענים שהצליחו לגרום לקוף להפעיל יד רובוטית בעזרת המחשבה בלבד. המקרה הזה מופיעה בסצינת הכותרות של הסרט כמשהו שקרה לפני 14 שנים. משם הסצינה ממשיכה לעדכן מה קרה עד היום, הרגע בו הסרט מתרחש. האנושות פיתחה את הטכנולוגיה למצב בו אנו שוכבים בבית מחוברים למכונה ומפעילים גוף רובוטי חלופי במקומנו. התוצאה? כולם יפים, כולם מוצלחים, כולם יעילים, אחוז הפשע יורד והעולם מאושר. ואז מתחיל הסרט.
הרעיון שעומד מאחורי הסרט הוא כל כך טוב שאפשר היה לעשות ממנו טרילוגיה. חוץ מהאלגוריה המאוד ברורה לחיים שאנחנו לא חיים באמצעות פייסבוק וקשרים חברתיים שנרקמים באופן וירטואלי על גבי האינטרנט הסרט יכול היה לספק אמירה חברתית מאוד חזקה. למשל: למה אחוז הפשע יורד כאשר אנחנו משתמשים בחליפים? אני מניח שאני הייתי אדם מאוד אלים אם יכולתי לפגוע ברובוט ולא באדם אמיתי. האנושות היא אלימה באופן טבעי אז היה מעניין כן להתעקב על זה. בנוסף, אנחנו חברה קפיטליסטית, האם לא הגיוני שיש כל מיני סוגים של רובוטים? יקרים יותר, פחות, האם ישנם אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם רובוטים איכותיים? האם ישנם חוקים נגד שימוש ברובוטים במקרים מסויימים? מה עם עובדי מדינה? ממשל? האם לראש הממשלה מותר להשתמש ברובוט? וכו'...
אני שואל את כל אלה בגלל שהסרט לא ממש נוגע בהם ואם כן אז ממש בקטנה מבלי להנות להתעסק בנושא. במה הסרט כן נוגע? סתם בחקירה משטרתית לא חשובה שהופכת להרת גורל כל כך עד שכל מערכת הרובוטים מתחילה להראות כמו פרויקט סיום תיכון של תלמיד לא טוב במיוחד שלא לרגע חשב על האפשרות שמישהו ירצה לפרוץ את המערכת. אין גיבוי? אם מערכות התראה? אם מיליארדי אנשים מחוברים האם יכול להיות שבחדר אחד נמצא כל מרכז הבקרה העולמי? ועוד ללא אבטחה ברמה של האפיפיור?
בקיצור, סרט לא ממש טוב. אבל כן מהנה לשעה חצי (88 דקות) שהוא מעביר. נראה טוב, עשוי טוב, אבל לא מממש את הפוטנציאל.
6/10 (הסרט מ 2009 עם ברוס ויליס)

סימנים, Signs
סרט מתח אימה מיוחד של במאי הפלא M. Night Shyalaman. בחוות גידול תירס מופיעים סימנים הנקראים Crop Circles, אותה תופעה שרווחה בעולם בשנות ה 70 וגרמה לרבים להאמין שמדובר בסימני ניווט של חייזרים. התופעה נחשפה בשנות ה 90 כאשר קבוצה של אנשים הודו שהם מאחורי הסיפור ואף הסבירו והציגו את השיטה. יחד עם זאת, כצפוי במקרה של סיפורים "גדולים מהחיים" התופעה כבר יצרה מאמינים רבים בעולם שלא ניתן לשנות את דעתם בנושא, ויהיה מה!
זהו סרט קטן, אין אפקטים מיוחדים, אין אקשן. זה סרט שמתאר מה קורה למשפחה קטנה, פצועה ובעלת בעיות משלה כאשר מסביב מתקיימת פלישה של חייזרים על כדור הארץ. הסרט מאוד אישי, מאוד מרגש, משוחק נפלא ובעיקר מפחיד מאוד.
הסרט מפחיד על ידי יצירת ציפייה ומתח. אין כאן בהלות וסצינות עם סאונד מקפיץ, יש כאן בעיקר שקט, צרצרים, נביחות של כלבים על האוויר, ורישרושים בתוך שדה התירס. יש כאן משפחה במשבר שממש לא היתה צריכה את הסיפור הזה כי היא סובלת מספיק.
ממליץ לראות את הסרט בחושך מוחלט, עם ווליום גבוה ולהתמסר לרגש ולחוויה.
8\10 (2002, מל גיבסון, יואכים פיניקס, האח של מקולי קולקין והילדה ממיס סאנשיין הקטנה).

נערך בפעם אחרונה על-ידי nadavck בתאריך שבת 02/01/2010 14:16, נערך בסך הכל 2 פעמים
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 103
מספר הודעות: 2724

#5057  נשלח: שבת 02/01/2010 11:52

מל גיבסון, היית בשוונג עם ברוס וויליס
yaroneng
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 23, 2009
מספר הודעות: 32

#5058  נשלח: שבת 02/01/2010 13:44
הסרט "טיפול זוג"

אחלה סרט, מצחיק מאוד, קליל ונעים.
הרבה זמן לא צחקתי כל כך בסרט בנות...
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3395
מספר הודעות: 67726

#5059  נשלח: שבת 02/01/2010 20:23

Shaolin girl
סרט שמנסה להיות סרט סיני קונג פו אופיינ. אלא עם כמה טוויסטים - הוא נעשה ביפן על ידי יפנים... נשמע טרויוואלי אלא שזה סרט על מקור אומנויות הלחימה ומשלב גם טכנולוגיה בסיפור.

בסה״כ זה די הזוי ומשונה, כולל מעבר חד למשחק לאקרוס, שזה הכי מערבי ומינורי שאפשר לחשוב.

בקיצור, מיקס משונה עם מעט מדי סצינות לחימה...

5/10

the ugly truth

מפיקה (הבלונדה מרוזוול והאנטומיה של גריי) מעיקה ושטלתנית מקבלת בחור (ג׳ררד באטלר מ 300) שמספר בתוכניות הבוקר באופן בוטה איך גברים ונשים באמת חושבים. בוטה אך משעשע.

באטלר כאן מצטיין למרות השותפה האומללה שחו בהרפתקאה הקולנועית הזו. אולי דווקא היבשושיות האמריקאית שלה היא זו שמבליטה אותו. זו לא ההברקה הראשונה שלו והוא מבסס את עצמו כסוג חדש של ראסל קראו...

8/10 מתאים גם ואולי בעיקר לצפיה משותפת עם בן/בת זוג

gamer

בליל קולנועי עטור אפקטים וכוכבים (ספרתי כוכבים מהמון סדרות טלוויזיה שונות כולל Dexter, smallville, the closer, psyched, one tree hill) אבל עם המון חסרונות.

מיקס בין existenz ל 1984 עם נגיעות ברורות של running man וגם strange days הסרט הוא הז'אנר של ריאליטי שבו אסירים מתמסרים לשליטה של אחרים כשמי ששורד יוצא לחופשי.

העלילה פשוטה ואומללה ומסתמכת מדי על האפקטים בשביל להצליח. גם הכוכבים הרבים לא מצליחים להסתיר זאת. תוספת של בימוי מהיר וקצבי בסגנון משחק וידאו או וידאו מוזיקה רק מעייף את הצופה.

הדבר היחיד הטוב בסרט האומלל הזה חוץ מהאפקטים והממשקים היפים זה שוב אותו ג׳רארד באטלר שמצליח לגרום לאמפתיה מהצופה למרות האומללות של העלילה...

2/10 - לצפות אם אתם לא מצליחים להירדם וזקוקים למשהו דבילי בשביל להרדם.  

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3702
מספר הודעות: 36703

#5060  נשלח: שבת 02/01/2010 22:14

The Marine 2
במהלך השקת מלון יוקרתי באי נופש אקזוטי, שכירי חרב מקומיים לוקחים את הנופשים בשבי תמורת כופר. מה ששכירי החרב לא יודעים, זה שהם לקחו בשבי את אשתו של חייל עצבני במיוחד.

הסרט בכיכובו של Ted DiBiase Jr, ואם השם שלו נשמע לכם מוכר ולא מתפקידו ב WWE, זה בגלל שהוא הבן של Ted DiBiase, איש המיליון. סרט זה איננו בעל סיפור עמוק או נוגע ללב, אלא מציג סיטואציה פשוטה למדי וכיצד איש צבא בעל נסיון צבאי הולך לפתור את הסיטואציה בדרך אלימה ומהנה כפי שרק גברים אוהבים.
סרט פעולה עתיר טסטוסטרון, אקשן, פיצוצים ובאסים שיקלפו לכם כמה שכבות של תאים מעור התוף.
8/10
zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#5061  נשלח: שבת 02/01/2010 23:32

פני צלקת, מבוסס על הגנגסטר טוני מונטנה, משחק גדול של אל פאצינו (נכנס לדמות כמו כפפה ליד) ומשפט המחץ בסוף הסרט "Say hello to my little friend " . סרט ענק עם סאונד מצויין (DTS). ציון 10 מתוך 10.
uriler (אורי לרנר)
חבר של כבוד
חבר של כבוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 18, 2005

הבעות תודה: 523
מספר הודעות: 10116

#5062  נשלח: א' 03/01/2010 0:07

District 9 - "מחוז 9"

אתחיל בציון - 8.5/10.

בשנים האחרונות ראיתי מעט סרטים שגרמו לי להסתובב מס' ימים עם תמונות ומחשבות שרצות בראש.
הסרט שהכי "עשה לי את זה" מבחינה זו היא "לגעת ביהלום" (Blood Diamond), ועכשיו גם District 9 מצטרף לרשימה.

אני לא רוצה לספיילר, אבל באופן כללי, הסרט משחזר את ימי האפרטהייד בדרום אפריקה, רק שעכשיו - האוכלוסיה שחיה שם (שחורים ובורים) נמצאים יחד מצד אחד, ואילו זן חייזרי שהגיע לשם בטעות נמצא מצד שני.
גטו מרכזי, אזורים "נטולי חייזרים", שנאה, אלימות ועלילות דם.
העלילה סובבת סביב נציג רשמי של גוף שמטרתו לעשות Relocation של כל אוכלוסיית החייזרים בגלל לחצי הציבור, וכאן אעצור.

גישה צילומית מעניינת מאוד (חדשותית, מעין סרט תיעודי בתוך סרט), שחקנים טובים, CGI יחסית אמין ורעיון בסיסי מצוין - הופכים את הסרט הזה לסרט טוב מאוד מבחינתי (גם אם מפוספס במעט קטעים).
מאוד מעורר מחשבה על נושאי אפליה גזעית וכוחה של התקשורת - אני ממליץ.
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#5063  נשלח: א' 03/01/2010 0:18

אזהרה - הסרטים הבאים נצפו בפורמט DVD

Notes on a Scandal
קייט בלנשט וג'ודי דנטש (ג'יימס בונד) משחקות מדהים בדרמה עשויה מושלם,
מהרגע הראשון עד הסוף, משאיר אותך on the edge of your seat.
10/10

The Grocer's Son
דרמה, צרפת, כפר, קיץ, מהחיים כזה, לא אגדה,
חביב.
8/10

Revanche
קשה להגדרה, "Crime | Drama | Romance | Thriller " לפי IMDB האמריקאי להחריד...
ריאליסטי, איטי, טבע האדם, דרמת מתח מוצלחת.
9/10

Wendy and Lucy
דרמה קטנה, כאילו כלום, אבל נוגע ללב בדרכו המינימליסטית.
8/10
shraga007
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 06, 2005

הבעות תודה: 246
מספר הודעות: 6342

#5064  נשלח: א' 03/01/2010 0:42
Re: Cry of the Owl

עופר_צפריר כתב:
(720p.bluray.x264-thugline)

ז'אנר: דרמה

בחור צעיר בשם רוברט עובר לעיירה קטנה אחרי הלכי גירושין מרעייתו {שווה בפני עצמה} וצופה/מציץ על עלמת חן
דרך חלון ביתה. מכאן מתפתחת מערכת יחסים מורכבת בינו לבינה, מה שמוביל לרצח
והוא המואשם העיקרי. האם יצליח להוכיח את חפותו?

סרט מתח שמתנהל לאיטו,לא שומר על רצף {קטעים יבשים מידי} מה שמוביל לתזוזה של אי נוחות
מסוימת. למרות שאני חובב סרטי דרמה מסתורין הסרט הנ"ל לא מצליח להתרומם
צריך ללמוד מהצרפתים איך עושים סרטים כאלו.

6/10 (לא חובה)

מסכים בהחלט.
הפוטנציאל קיים אך הביצוע איטי ולא מתרומם.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 15, 2005
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 1297

#5065  נשלח: א' 03/01/2010 8:45

Duplicity [b]

סרט מתח על ריגול תעשייתי עם גוליה רוברטס.
קצת קשה לעקוב אחרי העלילה,עד הסוף לא הבנתי מי נגד מי שם,
הסוף של הסרט באמת לא היה צפוי.
10\6
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 421
מספר הודעות: 31625

#5066  נשלח: א' 03/01/2010 10:35

Watchman - Ultimate Cut

הסרט כבר נטחן קשות
למשל פה http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Foru...

למיטב הבנתי הגירסה הזו מכילה את הסיפור של הבלאק פרייטר משולב בתוך הסרט, וזה נעשה בצורה יפה.
יש לציין שהסרט זרם לי יפה מאוד למרות אורכו: 3.5 שעות.
הסרט מכיל הרבה אלימות גרפית, בחור כחול עם השטרונגול בחוץ כל הזמן וגם סצינת סקס די EXPLICIT, ככה שמאוד שמחתי על ההחלטתה לא לצפות בו עם הילד

לסיום נהניתי מאוד מסרט מממש לא סטנדרטי
9/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2110
מספר הודעות: 35905

#5067  נשלח: א' 03/01/2010 15:15

איתי_הגיתי כתב:
אזהרה - הסרטים הבאים נצפו בפורמט DVD

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#5068  נשלח: א' 03/01/2010 15:37

Last house to the left-2009

מההודעות כאן ציפיתי לאיזה סרט GORE קשה סטייל SAW או הוסטל, או איזה התעללויות שעוקרות שלווה שעדיין לא נראו על המסך.
אחרי הצפיה בסרט אפשר לומר שהצלחתי לשרוד ודווקא לא היו יותר מדי דברים מיוחדים (אולי מלבד סצינת הכיור והמיקרו).
בסה"כ לא רע, הזכיר קצת את FUNNY GAMES רק בגרסה קצת שונה.
לדעתי סרט שאפשר לדלג עליו (למרות שהסקרנות לראות אולי עוד משהו שונה היא שהביאה אותי לצפות בו בכל זאת אחרי שישב אצלי חצי שנה וחיכה לרגע), כי אי אפשר להגיד שזו חוויה לראות אותו, והוא לא ממש תורם שום דבר מלבד עוד אחד לרשימת סרטי 'הרוצחים קורבות תמימים, שבו ותהנו".

The bourne trilogy
חוויה, סדרת סרטי המתח והאקשן הכי טובה שנעשתה לדעתי (ראיתי אותה מזמן וחזרתי לצפיה חוזרת ב1080P DON).
ממה שראיתי בIMDB הסרט ה-4 בסדרה ביינתים לפחות בוטל וחבל. דווקא בטרילוגיה הזאת החלק השלישי אפילו היה טוב יותר מהראשון.

Dexter חזרתי לעונה הראשונה לראות עם חברים שעדיין לא ראו. פסקול DTS פשוט מדהים, ריפ BR. לא יאומן שראינו את זה בזמנו בAC3 , הבדל עצום

500 days with summer
יצא לי להכיר מישהיא כמו SUMMER (למי לא בעצם), עם אותם סימפטומים אחד לאחד . לא היה קל לראות את הסרט, כי זה העלה לי זכרונות , אבל הוא עשוי טוב. הדרמה של השנה לדעתי.

Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#5069  נשלח: א' 03/01/2010 18:01

sheva23 כתב:
Last house to the left-2009

מההודעות כאן ציפיתי לאיזה סרט GORE קשה סטייל SAW או הוסטל, או איזה התעללויות שעוקרות שלווה שעדיין לא נראו על המסך.
אחרי הצפיה בסרט אפשר לומר שהצלחתי לשרוד ודווקא לא היו יותר מדי דברים מיוחדים (אולי מלבד סצינת הכיור והמיקרו).
בסה"כ לא רע, הזכיר קצת את FUNNY GAMES רק בגרסה קצת שונה.

אני חייב לשאול - מה דעתך על Funny Games? מה מצאת בו? האם הוא לדעתך סתם עוד סרט על אנשים שרוצחים קורבנות תמימים?

כי מדובר בסרט של במאי מאוד מכובד, לא מישהו שמתעסק בסרטי אימה ו gore בדרך כלל, ואני אישית מצאתי בו הרבה מאוד עומק וראיתי בו סרט שמהווה ביקורת על אלימות בקולנוע, יותר מאשר סרט אימה פשוט.

מצד שני, אני ראיתי את הגרסה המקורית, ואני ראיתי אותה בסינמטק, באולם מלא. כשראיתי את הגרסה האמריקאית בבית עם אשתי בלבד, האפקט היה הרבה פחות חזק.
orenfe
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 15, 2004

הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 667

#5070  נשלח: א' 03/01/2010 18:18

Surrogates - אין טעם להכביר מילים על העלילה אחרי כל מה שכתבו פה לפני.
בניגוד לרוב המבקרים, אני דווקא נהנתי מהסרט. לא ארוך מידי, זורם, יש אקשן במידה טובה ומספק הנאה.
7/10.

Avatar - צפיתי ב 3D ברב-חן שבעת הכוכבים.
אין ספק שחוויה כזו יכולה להחזיר אותי לצפות בסרטים בקולנוע. אפקט התלת מימד מאוד משכנע, הצבבעים נהדרים וה CGI נראה כל כך אמיתי. גם העלילה חביבה ושעתיים וחצי עברו לי בלי להרגיש.
8/10.

9 - סרט מצויר המתרחש בעולם עתידני. לאחר מלחמה ארוכה בין המכונות לבני האדם, ניצחו המכונות. מדען אחד משאיר אחריו מספר יצורים קטנים דמויי אדם העשויים מבד, מתכת ועץ, ועל כל אחד מהם מוטבע על הגב מספר. היצורים האלו מתרכזים בעיקר בהישרדות וחיים בפחד מן המכונות שנשארו לשוטט על פני כדור הארץ. יום אחד מתעורר לו מספר 9 ופוגש את שאר היצורים שהתעוררו לפניו. מספר 9 לא מוכן לחיות בפחד ויוצא למלחמה על מנת לשנות את המציאות.
הסרט, לדעתי, לא מתאים לילדים בשל האווירה הדיכאונית והאפוקליפטית ששרויה ברוב הסרט. סה"כ הסרט חביב אך לא עומד בקנה אחד עם הלהיטים המצוירים של דיסני ופיקסר מהשנים האחרונות. הסיפור קצת רדוד ומרגיש לא שלם ולדמויות אין מספיק עומק.
6.5/10.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  337  |  338  |  339  | ... |  1457  |  1458  |  1459  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה