מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 321 מתוך 1458
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  320  |  321  |  322  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3697
מספר הודעות: 36686

#4801  נשלח: א' 29/11/2009 23:26

The Butterfly Effect 3: Revelations
מדיום חוזר לעבר לנסות למנוע את המוות של חברה שלו. בכל פעם שהוא חוזר לעבר, הוא גורם להווה להיות יותר ויותר רע.

עוד סרט ברצף סרטי הזוועה שאני רואה לאחרונה. הסרט יותר מידי נסמך על חלק 2 בסדרה, אז מי שלא ראה או זכר, עדיף להמנע. מי שכן ראה את הסרט הקודם בסדרה, גם להמנע. חבל על המילים שלי בתיאור הסרט, הוא פשוט גרוע, שחקנים שנדמה שלקחו מהסופר השכונתי, סיפור קלוקל ולעוס וחוסר עניין מתמשך. מי שבכל זאת יחליט לראות, יש סצנת XXX באורך 30 שניות שאיכשהו הצליחה להשאיר אותי ער לזמן קצר.
פסקול Dolby TrueHD שלא תרם במאומה לסרט.
1/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7344

#4802  נשלח: א' 29/11/2009 23:29

truejoker כתב:
למישהו יצא לראות את רוקד עם זאבים בגרסת הבמאי ? האם זה מומלץ?
כמו כן מישהו יודע איך אפשר למצוא אם סרט מסויים הוזכר בשירשור הזה ? כי לחפש ב320 עמודים אחרי סרט זה משימה מאוד סיזיפית

בשביל זה בדיוק יש חיפוש
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#4803  נשלח: ב' 30/11/2009 1:56

kingikra כתב:
truejoker כתב:
למישהו יצא לראות את רוקד עם זאבים בגרסת הבמאי ? האם זה מומלץ?
כמו כן מישהו יודע איך אפשר למצוא אם סרט מסויים הוזכר בשירשור הזה ? כי לחפש ב320 עמודים אחרי סרט זה משימה מאוד סיזיפית

בשביל זה בדיוק יש חיפוש
כן ובחיפוש לא מצאתי . לכן אני רוצה לדעת איך למקד אותו ולמצוא בשירשור הזה
crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1924

#4804  נשלח: ב' 30/11/2009 10:03

Laid to Rest,
סרט סלאשרים חדש שלא תורם במהומה לז'אנר, בגדול סיפורה של בחורה שמתעוררת בארון קבורה ומגלה כי יש איזה פסיכופט שאוהב לחסל אנשים ולצלם את זה בשעת מעשה, המטרה היא כמובן אותה עלמת חמד, היא בורחת והוא מחסל את כול הבאים בדרכו.
הרבה דם, אפקטים טובים מאוד, בקיצור, אם נתעלם מהעלילה והמשחק הגרוע, סה"כ סרט עם פוטנציאל טוב, חבל רק שהביצוע גרוע...
10\4 למי שיש זמן חופשי, מוזמן בהחלט לצפות בו, ורק בשביל האפקטים
A Perfect Getaway,
מותחן חדש המגולל את סיפורם של זוג צעיר, שיוצא לחגוג את ירח הדבש שלהם, בהוואי, תוך עשיית מסלול מרהיב, במהרה הם מגלים שלא כול מה שנדמה להם הוא באמת כך, לדעתי עלילה מעולה, לא חדשה אבל בהחלט עונה על הצפיות, אני נהנתי, הסוף קצת הרס, בגדול סרט מומלץ מאוד, התרשמתי מאוד מאיכות התמונה הפנומנאלית, הנופים של הוואי, והחוף הספציפי שצולם שם השאירו אותי פעור פה...
10\7.5
Jennifer's Body,
סרט אימה שמתחזה לסרט אימה, לא מפחיד, לא מועיל, בזבוז זמן, חיקוי של מין קטלני מודרני,אפילו מייגן פוקס לא עוזרת לסרט להתרומם, בקיצור, לוותר ומהר.
10\4

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#4805  נשלח: ב' 30/11/2009 11:37

DISTRICT 9
ההתחלה היתה הזויה, כאילו מה החרא הזה עם פלצנים שמראיינים אותם באמצע הסרט? אפשר להבין לבד מה הולך כאן, אין צורך בהסברים ותיאורים מצד ג' , כאילו אנחנו בערוץ המדע.
מהתגובות כאן ידעתי שמדובר בסרט שונה וקצת הזוי, ובגלל זה אמרתי לחברים להיות סובלניים 20 דקות ראשונות. לצערי הם החזיקו 12 דקות בלבד.
כדי להרגיע אותם שמתי להם את SEX AND DEATH 101 (2008 , סרט חביב על בחור שהתמזל מזלו והוא קיבל מתנת שמיים בצורת "רשימה" של 101 בחורות שהוא צריך "לעשות" לפני שהוא מתחתן (או מת). ציפינו למשהו יותר מצחיק, אבל בסה"כ היה בסדר (הסוף היה בלתי צפוי לפחות).
בכל מקרה יום למחורת חזרתי לDISTRICT9 מבלי ש"יישבו" לי על הראש (החברים הצטמצמו ל2 מתוך ה4 שהגיעו אמש), ולא הצטערתי לרגע (חוץ מהקטעים הדוקומנטריים שהרסו ,מזל שצימצמו אותם בהמשך..אולי זו היתה שיטה של הבמאים, קודם לחברן קצת ואז להעלות את הרמה). העלילה החלה להתפתח, ואיתה גם רמות המתח,רגש,אקשן
והסיום היה פשוט אדיר. הזכיר לי שילוב של WALL-E עם רובוטריקים.
8.5/10

shraga007
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 06, 2005

הבעות תודה: 246
מספר הודעות: 6342

#4806  נשלח: ב' 30/11/2009 11:40

ziv_r כתב:
100 Feet
מרני סובלת קשות מבעלה המכה. היא אמרה לעצמה כי היא סבלה מספיק והרגה אותו. לאחר ריצוי של מספר שנים בכלא, היא חוזרת לביתה לרצות את שנת המאסר האחרונה שלה במאסר בית. מה שהיא לא יודעת, זה שרוח בעלה האלים ממתין לה ורוצה לנקום.

זה היה אמור להיות סרט אימה, אך קיבלתי סרט מתח קל בלבד. יש מספר סצנות טובות בודדות אשר ייזכרו, אך הסרט בינוני מינוס. הוא מתרחש כולו בבית ורובו בנוי על סצנות בהם יש השחקנית הראשית הולכת לחקור את הרעש המסתורי.
לכל אוהבי סגנון ה MILF, יש לנו סצנת אהבים בין השחקנית הראשית (Jean מ X-Men בת ה 45) לבין נער השליחויות מהסופר (צ'ק מ Gossip Girl).
5/10

דווקא אני שלא ממש מתלהב מסרטי אימה דווקא התחברתי לסרט הזה(אולי בגלל שהוא לא ממש אימה קלאסי)
ואולי זה בגלל Famke Janssen השווה!!!!

7 מ-10 ללא Famke Janssen
8 מ-10 עם Famke Janssen

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 280
מספר הודעות: 4648

#4807  נשלח: ב' 30/11/2009 14:59

Touch of evil

עלילת פשע שמתחילה בפיצוץ רכב על גבול מקסיקו-ארהב. את החקירה מנהלים קווינלן, חוקר משטרה אמריקאי ותיק ומפוקפק, ו-וארגס ,בכיר מקסיקני במחלקה ללוחמה בסמים. שניהם לא בוטחים אחד בשני וניגוד האינטרסים מביא אותם למסלול התנגשות.

סרט שבהחלט לא סובל מגילו המבוגר. הדיאלוגים מעניינים וחריפים, צילום נהדר ואווירה שתואמת את שם הסרט, כמעט בכל סצינה מרגישים שהדמויות מתכננות או מסתירות משהו.

מומלץ למי שלא ראה.

9/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3697
מספר הודעות: 36686

#4808  נשלח: ב' 30/11/2009 21:51

Meet Dave
חבורה של חייזרים נוחתים בכדור הארץ במטרה לשאוב את כל המים מהכוכב על מנת לתת אנרגיה לכוכב הגוסס שלהם. החייזרים עצמם בגודל של כמה מילימטרים והם מתניידים בתוך רובוט אנושי. במהלך השהות שלהם בכדור הארץ, הם מתוודאים למין האנושי ומגלים ספקות בתוכנית הזדונית שלהם.
עם אדי מרפי.

זוכרים את הסרטים המוקדמים של ג'ים קארי? איך שפת הגוף שלו עשתה את כל הסרט? גם כאן זה ככה, המשחק של מרפי משעשע והופך את התסריט הבינוני והמגוחך לקומדיה שהצליחה להצחיק אותי. שאר הסיפור לא שווה איזכור.
7/10
Itay_Pollak (איתי פולק)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Oct 22, 2005

הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 19132

#4809  נשלח: ג' 01/12/2009 1:59

the hangover - מסכים עם עופר לחלוטין - סרט מצחיק מאוד - גם אם מדובר בעוד סרט "מטופש".
עופר /מרטין - ככה נראה CES?

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Feb 04, 2006
הבעות תודה: 245
מספר הודעות: 14488

#4810  נשלח: ג' 01/12/2009 2:10

District 9 - ראיתי בערך חצי סרט
אהבתי מאוד את ההתחלה.
היה אפילו מצחיק.

אבל אז ... הסרט התחיל להזכיר לי את זה:
http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Foru...

ושהוא התחיל לקלף את העור שלו ולהוציא את השיניים והצפורניים נשברתי...
לא עמדתי בזה.
אבל הכל זאת אני נותן לו ציון של 8/10
אולי יום אחד אני ימשיך לצפות בו.
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 9346

#4811  נשלח: ג' 01/12/2009 2:29

עג'מי
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 280
מספר הודעות: 4648

#4812  נשלח: ג' 01/12/2009 14:54

Jennifer's body

תלמידת תיכון סקסית (מייגן פוקס) הופכת לסוג של שדה שניזונה מבני אדם.

הסרט מרגיש קצת כמו פרק ארוך ומגניב של "על טבעי". הרעיון פשוט ולא מנסה להתחכם עם הצופים או להעמיס עליהם.
למרבה הפלא מייגן פוקס מראה שהיא לא רק גוף יפה ומראה כישורי משחק לא רעים בכלל.

6.5/10 - שווה צפיה לאוהבי הז'אנר.

ZOMBIELAND

חבורת ניצולים ממגפה שהפכה אנשים לזומבים מנסים לשרוד בארה"ב שלאחר האפוקליפסה. 2 הדמויות הראשיות הן חנון שלמד לשרוד על פי חוקים מאוד ברורים, והשני הוא ההפך הגמור, חולה כלי נשק והרס.

הסרט הוא סוג של קומדית אימה מודעת לעצמה על סרטי זומבים שגם לא שוכחת לצחוק גם על הדמויות שלה אבל גם מתפקד על תקן סרט פעולה-זומבים לכל דבר.

מצחיק ביותר, מקורי, ולא חסר אקשן ופסקול מעולה.

9/10

(ראיתי בהקרנה מיוחדת אתמול בקולנוע)
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#4813  נשלח: ד' 02/12/2009 2:53

THE JACAL התן
סרט פעולה ע"פ ספר שבוצעו בו מספר שינויים . במקור היה מדובר על טרוריסט וכאן על רוצח שכיר .
מאתר סרטים "
"התן" הוא כינוי של רוצח שכיר הנשכר בידי מאפיונרים רוסיים לחסל אישיות אמריקאית רבת דרג. המידע הרגיש הזה מגיע אל סוכני הבולשת ואלו מתחילים במצוד אחרי המחסל.
הבעיה: אף אחד לא יודע איך "התן" נראה, והוא נוהג להחליף תחפושות די מהר. על כן הם פונים אל איש המחתרת האירית הכלוא אצלם, טרוריסט שגם לו יש חשבון אישי לחסל
עם המתנקש, כדי שיעזור באיתורו. גרסה חדשה לסרט המתח הקלאסי של פרד זינמן, "יומו של התן" ("נשיא על הכוונת"),
מותחן שנוצר ב 1973 ותיאר את הניסיון למנוע התנקשות בדה-גול."

ריצ'ארד גיר בתור הטרוריסט נותן הופעה מעולה וברוס וויליס מראה כי מנעד היכולות שלו בתור שחק'ן הוא עדיין מוגבל , אבל הוא מספיק ועוד איך לסרט
בקיצור בתור סרט מתח הייתי נותן לו 8 , שזה אומר שאם אתה יכולים תורידו ותראו לא תתחרטו
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 103
מספר הודעות: 2724

#4814  נשלח: ד' 02/12/2009 7:23

נמחק.

נערך בפעם אחרונה על-ידי yarino בתאריך ד' 02/12/2009 18:38, נערך סך הכל פעם אחת
kuku1000 (ארי בן משה)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 18, 2007

הבעות תודה: 33
מספר הודעות: 741

#4815  נשלח: ד' 02/12/2009 9:22

הורדתי יעד סופי 4 והשאלה היא האם צריך לראות בתלת מימד בקולנוע או שדרך הסטרימר בDTS זה יהיה מספיק טוב?
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  320  |  321  |  322  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה