מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 285 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  284  |  285  |  286  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#4261  נשלח: א' 27/09/2009 12:31

Surrogates המחליפים

תקציר:
בעוד 15 שנה 98% מאוכלוסית כדור הארץ תשאר בבית ותשמש ברובוטים בעלי צורה אנושית על מנת לבצע את כל מטלות היומיום. ישנה קבוצה של מורדים שמסרבת להכיר ברובוטים החדשים וחיה בשמורות של בני אדם בלבד.
אין פשע, אין עוני הכל טוב יפה. עד שמתחילים למות מפעילים (ככה נקראים האנשים שמשתמשים ברובוטים).
ברוס ויליס, כסוכן FBI, נקרא לחקור את מקרי הרצח.

על הסרט:
הקונספט הוא מגניב לגמרי. אפשר לראות את כל מיני שימושים של המחליפים - סוכני FBI שמותאמים למרדפים (ריצה מהירה, קפיצות גבוהות והמון כוח), מלחמה ע"י מחליפים - החיילים שוכבים בבונקר ושולטים על המחליפים (יש קטע שממש מזכיר משחק מחשב - חייל נהרג והמפקד צועק על המפעיל שהחיילים הם יקרים ואומר לו לנסות שוב ולתקוף מאחור). יש מכוני יופי למחליפים. יש דגמים שונים - החל מבסיסיים וכלה בדגמים מאוד מורכבים.
אפילו היה קטע משעשע על זהויות - המפעיל של בימבו בלונדינית הוא גבר שמן.

הסרט עצמו היה יותר חלש - העלילה קצת קופצנית ועם חורים. רמת המשחק בנונית מינוס. יש קטעים שנראים תלושים. הסיבה היחידה לראות את הסרט היא הרעיון עצמו של המחליפים.

ציון:
10/10 על הרעיון
6/10 על הביצוע
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 816
מספר הודעות: 20172

#4262  נשלח: א' 27/09/2009 13:11

וואו,
אני חושב שלא היה סרט שאני פיתחתי אלייו כ"כ הרבה ציפיה

אם זה מתאכזב
אני שורף המועדון

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 27, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 4890

#4263  נשלח: א' 27/09/2009 13:23
Winged.Creatures

תקציר מסרטים:
סרט דרמה חדש בכיכובה של סוללת שחקנים מרשימה הכוללת את גאי פירס, פורסט וויטאקר, קייט בקינסייל, דקוטה פאנינג ועוד, אשר מאיים להיות "התרסקות" של השנה. כמה דמויות שכלל לא קשורות אחת לשניה מתאגדות לדיינר שכונתי. כאשר מתבצע שם רצח נורא, לפתע נקשרות כל הדמויות זו בזו, וכל אחת בוחנת את חייה – אהבה וזוגיות, גזענות, הגשמה עצמית ועוד

רצח המתרחש בדיינר שכונתי קושר את גורלם של אנשים זרים זה בזה,שאין להם שום קשר משותף
הטרגדיה מובילה אותם לעשיית חשבון נפש, כל אחד בדרך שלו. המלצרית של הדיינר מחפשת אהבה כל הזמן ומוכנה לשכב עם כל אחד גם במחיר של הזנחת ילדה. משפחה אחרת מתמודדת עם השכול האישי שלהם במחיר הזנחת בנם הצעיר שנוטה להתאבדות. פורסט וויטאקר מתמודד עם בעיות חובות והימורים. כל הסיפורים משוחקים בהרבה רגש, אבל ראיתי כבר את פורסט וויטאקר במשחקים טובים יותר למרות גם כאן הוא תמיד נותן את המקסימום. אגב הילדה דקוטה פנינג נותנת משחק מפתיע לטובה.

דרמה נבונה ורגישה, משוחקת טוב, אבל לא קרובה ל"התרסקות" בדרמטיות שלה. {וזה מה שהיה חסר לסרט}
6.8/10

חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 465

#4264  נשלח: א' 27/09/2009 14:24

Huber כתב:
Inglourious Basterds

סרטו של קוונטין טרנטינו המתמקד בצרפת של הנאצים בזמן מלחמת העולם ה-II. קבוצה של חיילים אמריקאים-יהודים הידועים כ"הממזרים", נבחרים ספציפית בכדי לפזר אימה אצל הרייך השלישי ע"י הריגתם הברוטלית של נאצים רבים. במקביל זהו סיפורה של ניתולה יהודיה בשם שושנה המנהלת בית קולנוע בו יוצג סרט גרמני מפורסם אליו יגיעו כל צמרת השילטון הנאצי כולל היטלר. הזדמנות פז כזו אסור להפסיד.

לא היה לי סבלנות להמתין שהסרט ישוחרר ב HD ולכן חרגתי ממנהגי ופקדתי את אולמות הקולנוע (דבר שלא עשיתי מזה לפחות 4 שנים או יותר). לצערי הסרט לא הוקרן ולא מתוכנן להיות מוקרן באולמות ה VIP ולכן נאלצתי לצפות בו בבית קולנוע "רגיל" בנהריה (את רב הסרטים של טרנטינו ראיתי בקולנוע למען האמת). מה יש להגיד - הסרט מיוחד ובהחלט אחד מהסרטים המוצלחים של טרנטינו, אבל בדיעבד הצטערתי שלא חיכיתי ולא צפיתי בו בבית. ה"אולם קולנוע" היה אולמצ'יק קטנטון של 14 שורות בלבד, מסך בגודל של בול ממוצע ובאיכות סאונד ותמונה פשוט מזעזעים. המושבים כמובן מלאי כתמים, נוחים בערך כמו כיסאות בבית ספר יסודי, וכמובן שיש לציין את ה"חוויה" של אנשים המשוחחים כל הסרט מסביבי, הבחור מאחורי שהחליט להשתעל על הצוואר שלי בלי לשים יד, קולות הלעיסה של הנאצ'וס שנמכרו בקולנוע (כי פופקורן כנראה לא עושה מספיק רעש) והיציאה להפסקה שבסופה אף אחד לא טרח לציין את סיומה, מה שגרם לי לפספס כמה דקות מהסרט. "תענוג" שאני לא מתכוון לחוות שוב בשנים הקרובות.

למרות הכל - סרט בהחלט יוצא דופן, מקורי ומהנה. לדעתי סרט חובה לכל ישראלי בכלל ולחובבי טרנטינו בפרט.

9/10

ד"א - רק אותי שיעשע ש"שושנה" היא בלונדינית עם עיניים כחולות?
ראית את הסרט בקיריון שם ?
הייתי שם ממש ממש מיזמן ולא היה כזה גרוע כמו שאתה אומר
אתה גר בנהריה ?
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#4265  נשלח: א' 27/09/2009 14:28

ראית את הסרט בקניון של נהריה, אני במקור מהאיזור.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#4266  נשלח: א' 27/09/2009 17:16

Adam.Resurrected.

תקציר מסרטים:

אדם בן כלב מגולל את סיפור של אדם שטיין, ניצול שואה ששרד את תאי הגזים בזכות כישרונו כבדרן העל. עלילת הסרט נעה על הציר בין הווה, כאשר שטיין מאושפז בביה``ח הפסיכיאטרי במדבר יהודה בשנות ה-60 המוקדמות לבין הזיכרונות והסיוטים שמחזירים אותו לתקופת מחנה הריכוז. שטיין, שהיה גדול בדרני גרמניה לפני מלחמה, נשלח למחנה ריכוז עם אשתו ובנותיו הצעירות. מפקד מחנה הריכוז, קולונל קליין הופך את אדם לכלב שעשועים שלו שחי חיי כלב ומשעשע את העצירים (כולל בני משפחתו) בדרכם אל מותם. סיוטי העבר המציפים את אדם בבית החולים גורמים לו להתנהגות אקסצנטרית שמפחידה את הצוות הרפואי בראשותו של ד``ר גרוס, מקניטה את המאהבת שלו, האחות הראשית, ומהלכת קסמים על מטופלים אחרים שרואים בו איש שיוביל אותם לגאולתם. כאשר לביה``ח מגיע לטיפול ילד צעיר, שהיה קורבן לניצול ואימץ זהות של כלב, בפני אדם ניצבת התמודדות ישירה עם עברו שמוביל את השנים תחיה להתאוששות.

סרט מקסים ונוגע ללב על התמודדתו של יהודי ניצול שואה עם עברו האפל ועם מצבו הנפשי העגום הנובע מההשפלות אותה חווה מידי מפקד המחנה הנאצי ועקב חוסר היכולת להציל את משפחתו למרות הכל. ג'ף גולדבלום נותן הופעה משובחת המגובה ע"י ווילאם דפו הנהדר וקאסט שחקנים המורכב מהרבה ישראלים מוכרים (לסלאו, עידן אלתרמן, דרור קרן, איילת זורר ועוד) בסרט שצולם ברובו בישראל.

7.5/10

danielobreja
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

#4267  נשלח: ב' 28/09/2009 1:40

Angels.&.Demons
בכמה מילים
משעמם,מישחק גרוע,בלי פואנטה וארוך מידי
4/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#4268  נשלח: ב' 28/09/2009 1:58

mta194 כתב:
Surrogates המחליפים

תקציר:
בעוד 15 שנה 98% מאוכלוסית כדור הארץ תשאר בבית ותשמש ברובוטים בעלי צורה אנושית על מנת לבצע את כל מטלות היומיום. ישנה קבוצה של מורדים שמסרבת להכיר ברובוטים החדשים וחיה בשמורות של בני אדם בלבד.
אין פשע, אין עוני הכל טוב יפה. עד שמתחילים למות מפעילים (ככה נקראים האנשים שמשתמשים ברובוטים).

על הסרט:
הקונספט הוא מגניב לגמרי. אפשר לראות את כל מיני שימושים של המחליפים - סוכני FBI שמותאמים למרדפים (ריצה מהירה, קפיצות גבוהות והמון כוח), מלחמה ע"י מחליפים - החיילים שוכבים בבונקר ושולטים על המחליפים (יש קטע שממש מזכיר משחק מחשב - חייל נהרג והמפקד צועק על המפעיל שהחיילים הם יקרים ואומר לו לנסות שוב ולתקוף מאחור). יש מכוני יופי למחליפים. יש דגמים שונים - החל מבסיסיים וכלה בדגמים מאוד מורכבים.

הסרט עצמו היה יותר חלש - העלילה קצת קופצנית ועם חורים. רמת המשחק בנונית מינוס. יש קטעים שנראים תלושים. הסיבה היחידה לראות את הסרט היא הרעיון עצמו של המחליפים.

ציון:
10/10 על הרעיון
6/10 על הביצוע

ראיתי אותו גם אתמול ולדעתי זהו אחד הסרטים הגרועים שראיתי בחיי ויצא לי כבר לראות את כל הסרטים של מייקל ביי וכמה סרטים של יווה בול.
בד"כ אני לא טורח לכתוב על סרטים גרועים כי גם חבל על המאמץ שלי וגם אולי יש אנשים שעשויים להנות ממשהו שאני לא. אבל במקרה הזה אני מרגיש צורך לחסוך לאנשים את הכסף שהם מרוויחים בתקופה קשה שכזאת.
הרעיון אכן טוב אם כי מקורי בערך כמו מצע של מפלגת קדימה. התסריטאי השאיל קצת מאסימוב וקצת מפיליפ ק דיק וקצת ממעצב השיער של ברוס ויליס ומה שיצא הוא הקיא על המקלדת.
כל השחקנים בלי יוצא מהכלל דפקו כאן כרטיס, לא פחות ולא יותר. אפילו ג'יימס קרומוול אחד מהשחקנים הוותיקים האהובים עליי נותן כאן 5 דקות מסך אנמיות לגמרי. ברוס ויליס עושה פה את מעשה קיאנו ריבס, דהיינו עושה את אותו התפקיד כמו שהוא עושה כבר שנים. בלש מזדקן עם בעיות בבית. איזה טייפקאסט אומלל. מי שראה 12 קופים יודע שלוויליס יש יותר לתת.
הסרט הוא אומנם אקשן אבל יש בו אולי 20 דקות אקשן נטו והוא נראה פשוט חלש ומשעמם. וינג ריימס, שחקן שחור שיום אחד עוד יקבל תפקיד ראוי עושה כאן דמות חצי אפויה ללא שום עומק או סיפור. סתם מישהו עם שיער מבולגן ודיבור מאיים. פשוט להקיא. אם הייתי רואה את זה בבית הייתי מפסיק לראות את זה אחרי 10 דקות אבל בגלל שגררו אותי לראות אותי בבית קולנוע (ניסיתי להתנגד, באמת אבל לבני דודים האמריקאים שלי אין כנראה את הרקע הסינמפילי שלי והם מוכנים לבלוע כל לוקש הוליוודי כדי להעביר סופ"ש).
פשוט סרט גרוע. נורא ואיום אפילו. יש לי חבר שאחרי שראינו איזה סרט סוג ז' בסגנון דומה אמר ש: זהו סרט שבסיומו הבמאי הפשיל את מכנסיו והטיל את מימיו על האנשים שיושבים בקולנוע. ככה הרגשתי בסוף הסרט.
0/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#4269  נשלח: ב' 28/09/2009 11:02

The.Soloist.

עיתונאי הכותב טור שבועי לוקח תחת חסותו חסר בית סכיזופרני בעל כישרון יוצא דופן למוזיקה.

הסרט מציג סיפור אנושי בין עיתונאי המוצא עוד אנקדוטה לטור השבועי שלו בתור חסר בית המציג יכולת מוזיקלית וכישרון עילאי (שאפילו למד בג'וליארד) ומציג לנו את ההתחברות שלו לאותו אדם משונה ויוצא דופן. ג'ימי פוקס מציג יכולת משחק מעולה, שלטעמי ראוייה לאוסקר, כשלצידו רוברט דאוני ג'וניור שנותן הופעה לא רעה בכלל בקביל.

הסרט מומלץ לצפייה אך יש להבין כי זהו סרט דרמה איטי מאוד ולעיתים ישנם סצנות שלטעמי היו תלושות ואפילו משעממות, אבל בסה"כ התוצאה הסופית היא סרט מרגש המציג סיפור אנושי אמיתי בצורה כנה וללא סוף הוליוודי מלוקק.

7/10

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4695

#4270  נשלח: ב' 28/09/2009 15:52

Pavelz כתב:
mta194 כתב:
Surrogates המחליפים

תקציר:

על הסרט:

ציון:
10/10 על הרעיון
6/10 על הביצוע

ראיתי אותו גם אתמול ולדעתי זהו אחד הסרטים הגרועים שראיתי בחיי ויצא לי כבר לראות את כל הסרטים של מייקל ביי וכמה סרטים של יווה בול.
בד"כ אני לא טורח לכתוב על סרטים גרועים כי גם חבל על המאמץ שלי וגם אולי יש אנשים שעשויים להנות ממשהו שאני לא. אבל במקרה הזה אני מרגיש צורך לחסוך לאנשים את הכסף שהם מרוויחים בתקופה קשה שכזאת.
הרעיון אכן טוב אם כי מקורי בערך כמו מצע של מפלגת קדימה. התסריטאי השאיל קצת מאסימוב וקצת מפיליפ ק דיק וקצת ממעצב השיער של ברוס ויליס ומה שיצא הוא הקיא על המקלדת.
כל השחקנים בלי יוצא מהכלל דפקו כאן כרטיס, לא פחות ולא יותר. אפילו ג'יימס קרומוול אחד מהשחקנים הוותיקים האהובים עליי נותן כאן 5 דקות מסך אנמיות לגמרי. ברוס ויליס עושה פה את מעשה קיאנו ריבס, דהיינו עושה את אותו התפקיד כמו שהוא עושה כבר שנים. בלש מזדקן עם בעיות בבית. איזה טייפקאסט אומלל. מי שראה 12 קופים יודע שלוויליס יש יותר לתת.
הסרט הוא אומנם אקשן אבל יש בו אולי 20 דקות אקשן נטו והוא נראה פשוט חלש ומשעמם. וינג ריימס, שחקן שחור שיום אחד עוד יקבל תפקיד ראוי עושה כאן דמות חצי אפויה ללא שום עומק או סיפור. סתם מישהו עם שיער מבולגן ודיבור מאיים. פשוט להקיא. אם הייתי רואה את זה בבית הייתי מפסיק לראות את זה אחרי 10 דקות אבל בגלל שגררו אותי לראות אותי בבית קולנוע (ניסיתי להתנגד, באמת אבל לבני דודים האמריקאים שלי אין כנראה את הרקע הסינמפילי שלי והם מוכנים לבלוע כל לוקש הוליוודי כדי להעביר סופ"ש).
פשוט סרט גרוע. נורא ואיום אפילו. יש לי חבר שאחרי שראינו איזה סרט סוג ז' בסגנון דומה אמר ש: זהו סרט שבסיומו הבמאי הפשיל את מכנסיו והטיל את מימיו על האנשים שיושבים בקולנוע. ככה הרגשתי בסוף הסרט.
0/10

איזה הגזמה. נכון שלא מדובר ביצירת מופת אלא ב scifi בסגנון אני רובוט, ודוקא הערכתי את העובדה שניתן דגש על הסיפור ופחות על מרדפים ופיצוצים. אני לא כל כך מבין למה ציפית וממה כל כך סבלת? היה יכול להיות טוב יותר? אולי, אבל על כל סרט כמעט ניתן לומר את זה. נראה לי שזו לא פעם ראשונה שאתה מרטש ונותן פה ציון אפס לסרטים מהנים סך הכל. אם אתה כזה קולנוען מומחה אז חבל, תתחיל לעשות סרטים ותלמד את הוליווד איך עובדים.
אגב, למה נשארת עד הסוף, אם זה היה כזה גרוע למה לא יצאת באמצע?
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#4271  נשלח: ב' 28/09/2009 16:22

Thaw 2009
הימרתי על הסרט הזה שמצאתי במקרה. ב- IMDB הוא לא מקבל ציון בכלל, מה שאומר שהסרט כל כך דפוק שהוא כנראה יצא ישר לשימוש ביתי ללא הפצה קולנועית. אבל זה סרט אימה מבוסס פרסיטים (ז'אנר שאני ממש אוהב) ויש בוא שחקן אחד מוכר: ואל קילמר (שזו בדרך כלל סיבה לא לראות את הסרט).

בקיצור, חוקר התחממות גלובלית מגלה ממותה שקבורה בקרח. בתוכה היו ביצי ג'וקים אוכלי אדם וחיות במצב של הקפאה ועכשיו הם שוב נושמים את אוויר העולם הצח בקרוב הם גם יאכלו כל מיני בני טיפש-עשרה נחמדים וספקו לנו שעה וחצי של בידור.

סרט טיפשי וטראשי, אימה קצת מגעיל אבל לא כמו cabin fever הידוע לשמצה

מומלץ לאוהבי הז'אנר בלבד

דרך אגב, לסרט קוראים The Thaw, אבל בכותרות של הסרט היה כתוב Frozen - לך תבין...

danielobreja
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

#4272  נשלח: ב' 28/09/2009 17:19

Huber כתב:
The.Soloist.

עיתונאי הכותב טור שבועי לוקח תחת חסותו חסר בית סכיזופרני בעל כישרון יוצא דופן למוזיקה.

הסרט מציג סיפור אנושי בין עיתונאי המוצא עוד אנקדוטה לטור השבועי שלו בתור חסר בית המציג יכולת מוזיקלית וכישרון עילאי (שאפילו למד בג'וליארד) ומציג לנו את ההתחברות שלו לאותו אדם משונה ויוצא דופן. ג'ימי פוקס מציג יכולת משחק מעולה, שלטעמי ראוייה לאוסקר, כשלצידו רוברט דאוני ג'וניור שנותן הופעה לא רעה בכלל בקביל.

הסרט מומלץ לצפייה אך יש להבין כי זהו סרט דרמה איטי מאוד ולעיתים ישנם סצנות שלטעמי היו תלושות ואפילו משעממות, אבל בסה"כ התוצאה הסופית היא סרט מרגש המציג סיפור אנושי אמיתי בצורה כנה וללא סוף הוליוודי מלוקק.

7/10
עכשיו סיימתי לראות אותו סרט טוב
תאמת לא הרגיש לי משעמם
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#4273  נשלח: ב' 28/09/2009 17:39

Terra

מצטרף להמלצות שכבר נכתבו כאן. אכן סרט אנימציה מרשים ומיוחד.
יכלו לקחת את הנושא קצת יותר רחוק ולוותר על הסוף ההוליוודי. אבל בסך הכל אין תלונות. גם הילדים נהנו.

7.5/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#4274  נשלח: ב' 28/09/2009 18:31

Ice.Age.Dawn.Of.The.Dinosaurs

ושוב ה"עדר" המיוחד שלנו חוזר למסכים, והפעם בחלק השלישי בו יאלצו החבורה להציל אחד מהם מאימת הדינזאור האימתני "רודי" ובדרך יצרפו תוספת זעירה למשפחה.

את האמת? כששמעתי שיוצא חלק שלישי לא ממש התרגשתי. הראשון היה מצויין, כשהשני היה סביר ותו לא, ככה שהנחתי שהשלישי יהיה אפילו פחות טוב. הרי כמה אפשר למחזר בדיחות על העצלן, הממותה והנמר שן חרב כחבורה? מסתבר שטעיתי. החלק השלישי לא רק שלא יורד עוד רמה מהשני, הוא אפילו מתעלה על הראשון! הפעם החבורה בג'ונגל קדמוני ש"מצטלם" נהדר (הרבה יותר צבעוני וחי מהשלג של הסרט השני) וכתוספת קיבלנו דמות חדשה, תמהונית ומיוחדת בדמותו של "באק", חמוס מטורף שמהווה מעין פארודיה על קרוקודיל דאנדי.

בניגוד לשאר סירטי ה CGI שלרב פונים לפריקים של התחום - מהסרט הזה לדעתי יהנו כולם (אפילו אישתי שלא ממש סובלת סרטי CGI נהנתה וגם הקטנטונת שלה הייתה בשקט למשך כל הסרט - חתיכת הישג).

8.5/10

Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 589
מספר הודעות: 14569

#4275  נשלח: ב' 28/09/2009 18:31

Transformers Revenge of the Fallen

סרט קיץ שנוחת ברשת דווקא בסתיו. נתחיל את הביקורת בשחקן הראשי: Shia LaBeouf הוא מעצבן סדרתי. יש לו כשרון נדיר לעלות לי על העצבים בכל סרט שהוא נתקע בו (ולצערי יש רבים כאלה) ועל הדמות שהוא משחק בסרט יש רק דבר אחד שניתן להגיד: The stupid is strong in this little one

Megan Fox לעומתו היא חגיגה לעיניים למרות האופי המלאכותי מאוד שלה. אבל די בנוכחותה כדי להרים את הסרט משממונו. מי שדווקא עושה עבודה מצויינת הוא John Turturro המצליח להעביר דמות סלפסטיקית באופן מושלם.

העלילה מתרחשת שנתיים לאחר הסרט הראשון. זה בעצם כל החידוש בה היות והיא אווילית בדיוק כמו עלילת הסרט הראשון. האפקטים מרשימים בדיוק כמו בסרט הראשון ונראה שהם אפילו מיחזרו את התפאורה כי הקרב הסופי נראה בדיוק כמו הקרב במדבר בסרט הראשון + תוספת פירמידות ומוטיבים מצריים.

הסרט עצמו מדגים כמה חשוב לצפות בסרטים כשהם מוקלטים כי כפתור ה fast forward עובד שעות נוספות כדי להעביר אותך מקרב אחד לבא אחריו תוך דילוג על הנסיונות הכושלים של Shia לעורר בך עיניין או אמפטיה כלפי הדמות שהוא מגלם.

פס הקול מצויין ויש בו המון מעברים מקדימה לאחור ולצדדים כך שמרגישים ממש בתוך האקשיון.

בסופו של דבר הטובים מנצחים, הרעים אוכלים אותה והגיבור מתאחד עם אהובתו ושט לעבר השמש על גבי נושאת מטוסים. הסוף.

הציון שלי: 4/10 וגם זה רק בגלל Megan והאפקטים

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  284  |  285  |  286  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה