מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 260 מתוך 1442
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  259  |  260  |  261  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
dizingof
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005
הבעות תודה: 97
מספר הודעות: 2518

#3886  נשלח: שבת 22/08/2009 17:26
Alien Trespass 2009

קומדיה לחובבי מדע בדיוני וסתם בשביל שעה וקצת של "פעם".
התקופה היא שנות ה50 של המאה הקודמת - תקופה בה סרטי אימה וחייזרים ריצדו באולמות הקולנוע.

סמוך לעיירה קטנה אמריקאית טיפוסית מתרסקת צלחת מעופפת..
יצור מסוכן בעל יכולות הסוואה בורח ממנה ואחריו רודף יצור הלובש את דמותו של פרופסור מקומי
(וויל ,מהסידרה וויל וגרייס)

חבורת צעירים נתקלת לראשונה ביצור המסוכן אך איש לא מאמין להם עד שמתחילות העלמויות מוזרות.
בין רגעי המתח שורבבו קטעי הפוגה קומיים שמשתלבים יפה , לסרט כיפי שאמנם נעשה ב2009 אבל כל כולו העתק של התקופה ההיא , ה"טכנולוגיה" של החייזרים , הצלחת המעופפת , הלבוש ובכלל.. עידן של תמימות שלא תחזור שוב.

מומלץ
7.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2002
מספר הודעות: 34364

#3887  נשלח: שבת 22/08/2009 20:26

The.Untouchables.

הסוכן הפדראלי אליוט נס מקבץ חבורה של סוכנים מיוחדים בשביל ליצור חבורה שתלחם בצורות לא קונבנציונליות ותנסה להפיל את ראש הפשע בשיקאגו אל קפונה שהצליח עד היום להתחמק מכל ההאשמות נגדו ע"י הריגת עדי מפתח וקניית שופטים.

הסרט מיושן, עשוי בצורה גרועה, משחק עלוב של רב השחקנים, לקראת האמצע הבנתי שחבל על הזמן והוא הועבר אחד כבוד לסל המיחזור.

5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
uriler (אורי לרנר)
חבר של כבוד
חבר של כבוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 18, 2005

הבעות תודה: 523
מספר הודעות: 10116

#3888  נשלח: שבת 22/08/2009 20:27

Huber,
לפי התיאור שלך לא מגיע לו אפילו 1.... מאיפה ה 5?
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 489
מספר הודעות: 7568

#3889  נשלח: שבת 22/08/2009 21:23

הובר אתה מתכוון לסרט הזה: http://www.imdb.com/title/tt0094226/ ??
עופר_צפריר
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 27, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 4890

#3890  נשלח: שבת 22/08/2009 21:44

כן זה הסרט "הבלתי משוחדים" סרט מצוין
כנראה שהזמן לא היטיב עימו?

חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#3891  נשלח: שבת 22/08/2009 21:45

Huber
זכור לי כסרט מעולה
או שהטעם שלנו מאוד שונה
או שהוא לא עומד במבחן הזמן

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3673
מספר הודעות: 36514

#3892  נשלח: שבת 22/08/2009 23:27

The Informers
בשנות ה 80', חבורה של צעירים עשירים עושים סקס, סמים ואלכוהול.

ה Cast מרשים למדי וכולל את בילי בוב-ת'ורטון, קים בסניג'ר, מיקי רורק ווינונה ריידר. חשבתי לעצמי שלא יכול להיות נפילה עם הסרט, כמה שטעיתי.
לא ממש הבנתי מה הייתה הכוונה בסרט הזה, יש פה המון סקס בין צעירים, כולם עם כולם, סיפור צד עם שוער וקרוב משפחה שלו המופרע ועוד סיפור צד עם זמר רוק. כולם כל הזמן מסתובבים מסוממים ושיכורים. אין פה עלילה או מוסר השכל כלשהו, פשוט 90 דקות של שממון. פסקול Dolby TrueHD עשיר בדיאולוגים ריקנים.
תוותרו, אתם תודו לי על זה.
1/10 (הנקודה הבודדת רק בגלל העירום).
dizingof
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005
הבעות תודה: 97
מספר הודעות: 2518

#3893  נשלח: שבת 22/08/2009 23:45

ziv_r כתב:
The Informers

ה Cast מרשים למדי וכולל את בילי בוב-ת'ורטון, קים בסניג'ר, מיקי רורק ווינונה ריידר. חשבתי לעצמי שלא יכול להיות נפילה עם הסרט, כמה שטעיתי.
לא ממש הבנתי מה הייתה הכוונה בסרט הזה, יש פה המון סקס בין צעירים, כולם עם כולם, סיפור צד עם שוער וקרוב משפחה שלו המופרע ועוד סיפור צד עם זמר רוק. כולם כל הזמן מסתובבים מסוממים ושיכורים. אין פה עלילה או מוסר השכל כלשהו, פשוט 90 דקות של שממון. פסקול Dolby TrueHD עשיר בדיאולוגים ריקנים.

חח משגע אותי איך אתה ניגש לצפות בסרט (שלא לדבר על כל ההשקעה ב"השגתו") מבלי להציץ קודם לפחות בIMDB , חוות-דעת באתר סרטים או בטריילר שלו.. לפחות!

התוכנה שכתבתי פה:
http://www.hometheater.co.il/vp842346

היא למעשה "מערכת תומכת החלטה" - לא זז עם העכבר בלעדיה.. (וכן גם מזכיר אותה בכל הזדמנות..).
במקרה של הסרט הנל ראיתי את הציון וההערות בIMDB + טריילרים והחלטתי לוותר.

מאד פשוט.
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#3894  נשלח: א' 23/08/2009 4:47

ziv_r כתב:
The Informers

מעניין , או שטעיתי בסרט או משהו אחר , אבל אצלי יש אותו סרט רק שהוא נקרא L.A CONFIDENTIAL ויש לו עלילה . מאידך לא ראית עירום מלא (חוץ מהגב של קים בייסינגר , שמשום מה אני עדיין חושב שהיא אחת היפות ביותר )
הייתי נותן לו 5 מ10 , פשוט משום שעם קאסט כזה , העלילה הייתה מספקת לעשות מזה סרט טוב . אבל משהו התפקשש להם במהלך העבודה (אם בכלל עבדו על הסרט , נראה לי שהחליטו לזווג כזה קאסט וחשבו שהסרט יווצר מעצמו )
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 193
מספר הודעות: 3620

#3895  נשלח: א' 23/08/2009 4:59

Frost/Nixon
עיבוד קולנועי למחזה המצליח המתאר את האירועים שהובילו לסדרת הראיונות הטלוויזיונים שהתרחשו אחרי אירועי ווטרגייט, בין הנשיא לשעבר ריצ'רד ניקסון ולמראיין הבריטי דוויד פרוסט ותוצאותיהם.

אין הרבה מה להרחיב, מתחיל טוב, ממשיך חלש ונגמר טוב.

8/10

Knowing
קפסולת זמן מוצאת מהאדמה לאחר 50 שנה, בקפסולה יש דף מסתורי שמתברר כאוסף נבואות... בלה בלה בלה... חבורת נוער היטלר מפחידה את ניקולס קייג'... בלה בלה בלה... ניקולס קייג' פוגש את הבת של מחברת הנבואות... בלה בלה בלה... במקרה שניהם חד הוריים... בלה בלה בלה... ניקולס קייג' משחק גרוע... בלה בלה בלה... רוז ביירן מעצבנת ומגלמת דמות היסטרית ומעצבנת עוד יותר.... בלה בלה בלה... יחד הם יוצאים למסע בעקבות האמת... בלה בלה בלה... האמת לא כ"כ יפה... בלה בלה בלה... רוז ביירן רוצה לחזור להיות אנשי המערות... בלה בלה בלה... נוער היטלר חוטפים את הילדים מתחת לאף של הפוסטמה... בלה בלה... יש סצינה מפגרת של ניקולס קייג' מחזיק את ידה של רוז ביירן המתה... בלה בלה בלה... נוער היטלר מתגלים כמלאכים... בלה בלה בלה... ניקולס קייג' פתטי... בלה בלה בלה... התסריטאי מחליט שהוא לא העתיק מספיק מוטיבים מסרטים אחרים והוא דוחף לסצינה זוג ארנבים... בלה בלה בלה... המלאכים עוזבים עם הילדים שבהמשך יקימו עולם חדש... בלה בלה בלה... הרבה אבנים שחורות שלא קשורות לכלום... בלה בלה בלה... סוף העולם מגיע וניקולס קייג' מחליט לחזור בתשובה ולהתייחד עם אביו הכומר... בלה בלה בלה... קצת אפקטים לא משהו... בלה בלה בלה... הילדים והארנבים נוחתים בכדוה"א החדש ורצים לכיוון עץ לבן... בלה בלה בלה... סרט גרוע.... בלה בלה בלה הסרט הזה עושה לי בחילה... הסוף.

3/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 519
מספר הודעות: 14172

#3896  נשלח: א' 23/08/2009 6:45

תמיד הערכתי את ניקולס קייג בזכות הכישרון שלו להידבק לסרטים נוראיים
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3673
מספר הודעות: 36514

#3897  נשלח: א' 23/08/2009 6:52

dizingof,
כפי שרשמתי בעבר, IMDB ממש לא מעניין אותי. בדרך כלל אני מתחיל לצפות בסרט ואם הוא לא מעניין, אני מפסיק לאחר זמן מה. בסרט הזה, כל הזמן חשבתי שלא יכול להיות שיעשו סרט על כלום, אבל באמת זה מה שהיה פה.

truejoker,
גש ל IMDB ובדוק את שמות הסרטים, אני מדבר על סרט אחר.
mrunderhill
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 06, 2009
הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2250

#3898  נשלח: א' 23/08/2009 8:36

ziv_r כתב:
dizingof,
כפי שרשמתי בעבר, IMDB ממש לא מעניין אותי. בדרך כלל אני מתחיל לצפות בסרט ואם הוא לא מעניין, אני מפסיק לאחר זמן מה. בסרט הזה, כל הזמן חשבתי שלא יכול להיות שיעשו סרט על כלום, אבל באמת זה מה שהיה פה.

truejoker,
גש ל IMDB ובדוק את שמות הסרטים, אני מדבר על סרט אחר.

צודק. IMDB זה טוב גג לדעת מי משחק בסרט. אני לא מסכים לרוב עם הציונים שם, ואין פה "הרוב קובע".
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 4460

#3899  נשלח: א' 23/08/2009 10:26

Pavelz כתב:
X-Men.Origins.Wolverine
בזבוז של שעה וארבעים דקות
1/10
הנקודה על סצנת האקשן האחרונה שהייתה סבירה

אפילו בשביל דיעה אישית הגזמת לגמרי. אני לא מבין אנשים שנותנים ציון של 1 אלא אם כן זה באמת סרט זוועתי ומשעמם וגרוע עד היסוד.

סך הכל נהניתי מהצפיה, הסרט שומר על רמת עניין, הוא לא ארוך מדיי, ולא מטומטם כמו סרטי אקשן ריקניים אחרים, והיחסים בין הדמויות זה מה שמניע אותו. לא כל סרט קומיקס צריך להיות בדיוק כמו סין סיטי או האביר האפל.

ראיתי גרסת 720P. ה DTS והבס היו מצוינים, גם הוידאו.
חייב לציין לטובה את סצינת הפתיחה על רקע המלחמות שלוגן וסייבר עברו יחד. לדעתי היא מהפנטת.

אקשן טוב וסרט מעניין. שיפור מאז הסרט השלישי בסדרה.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 4460

#3900  נשלח: א' 23/08/2009 10:35

Catskinner כתב:
תמיד הערכתי את ניקולס קייג בזכות הכישרון שלו להידבק לסרטים נוראיים

אהבתי. חחח.

האמת, אני מעריך אותו. הוא לא שחקן גדול לדעתי אבל כשהתפקיד מתאים לו זה עושה את הסרט. ב knowing הוא דווקא ריסן קצת את עצמו ונתן הופעה מאופקת יותר. אני חושב שהוא צריך לקחת על עצמו תפקידים קצת יוצאי דופן, אפילו לא להיות שחקן ראשי פעם אחת, קצת להחזיר לעצמו את המוג'ו. הופעה ברמה של faceoff או snake eyes תעשה לו טוב.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  259  |  260  |  261  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה