מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 224 מתוך 1472
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  223  |  224  |  225  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ofershap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 07, 2004
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 164

#3346  נשלח: א' 28/06/2009 6:35

Transformers 2

ראיתי אתמול ביס פלאנט.
אני חייב להודות שזה אחד הסרטים שבאמת שקלתי לצאת מהאולם באמצע הסרט(לא היה לי נעים מחברים שלי).
כל כך הרבה רעש,עלילה סופר-דופר דבילית,האקשן בלתי מובן(אין לי מושג מי נלחם במי בקרבות),סרט של שעתיים וחצי(!) שפשוט לא נגמר.
יצאתי עם כאב ראש נוראי.
מייקל ביי ביים את זה כמו פרודיה על סרטים של עצמו(המוזיקה הסומבסטית שאמורה להגיד לך מה להרגיש).
בדיחות שמכוונות ממש נמוך(אולי בני 10 יהנו מהן).

פשוט זוועה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 513
מספר הודעות: 7736

#3347  נשלח: א' 28/06/2009 10:46

ofershap, מה באמת ציפית מסרט שמבוסס על דמויות צעצוע, יוצא לאקרנים בקיץ וביים אותו מייקל ביי? לא באמת חשבת שאתה הולך לראות סרט עם עלילה מרתקת, דמויות מעניינות או תסריט מוצלח נכון?
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 117
מספר הודעות: 2485

#3348  נשלח: א' 28/06/2009 11:00

אם כבר עסקינן במייקל ביי
שימו לב לסרטון פארודיה הבא :

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 07, 2004
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 164

#3349  נשלח: א' 28/06/2009 11:13

toxin כתב:
ofershap, מה באמת ציפית מסרט שמבוסס על דמויות צעצוע, יוצא לאקרנים בקיץ וביים אותו מייקל ביי? לא באמת חשבת שאתה הולך לראות סרט עם עלילה מרתקת, דמויות מעניינות או תסריט מוצלח נכון?

צודק,אבל לא ציפיתי לסבול כמו שבאמת סבלתי...
הוא לקח את כל המגרעות שהיו בסרט הקודם והכפיל אותן בחמש בערך...
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 70
מספר הודעות: 5866

#3350  נשלח: א' 28/06/2009 21:41

What Just Happened
עלילות משמימות של מפיק בהוליווד, דה נירו (ועוד שחקנים טובים),
סתם שעמומון מדכא.
סרט מיותר.
6/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2214
מספר הודעות: 37434

#3351  נשלח: א' 28/06/2009 21:48

The.Meerkats

אני אתחיל בהצהרה פשוטה, אם אתם יודעים שאינכם חובבי דוקומנטרי/טבע, אין לכם הרבה מה לחפש פה. אם אתם מחובי הז'אנר או שעוד לא ניסיתם אותו, המשיכו לקרוא.

סיפור חיים המסופר דרך נקודת מבטו של סוריקטה בשם קולו, בן למשפחת סוריקטות, המנסה לשרוד מידי יום במדבר קלהארי שבאפריקה. ב 86 דקות של הסרט נחווה מחזור חיים שלם מלידתו דרך התבגרותו ועד לידת הדור הבא.

זהו סרט טבע מדהים, כנראה אחד הטובים שראיתי. מדהים איך ללא תסריט, ללא שחקנים לביים וללא תקציבי ענק מצליחים ליצור סרט שמשאיר את הצופה במתח, גורם לו להזיל דימעה (טוב, לפחות לרכי הלבב שבננו) ולהישאר מרותק למירקע במשך כשעה וחצי במהלכה אין דקה של שיעמום. עם נופים מ ר ה י ב י ם בחסות מדבר קלאהרי המפורסם המספק לנו שלל נופים בצבעים עוצרי נשימה ועם מוזיקה שמתאימה את עצמה לכל סצנה ברוגע או בקיצביות שיבטית, יוצריה הסרט הזה הצליחו ליצור סרט טבע מהטובים שיצא לי לראות. הקריין בסרט הוא לא אחר מאשר פול ניומן ז"ל שעושה עבודה מצויינת גם כקול חסר גוף.

לחובבי הז'אנר - 10/10 (ואם אני לא טועה זה ה 10 הראשון שנתתי בת'רד הזה לסרט).

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3725
מספר הודעות: 36811

#3352  נשלח: א' 28/06/2009 21:58

Friday The 13th
פרק נוסף בעלילות ג'יסון הרוצח. הפעם חבורת נערים ונערות שטופי הורמונים מגיעים לאגם קריסטל לעשות חיים אך לג'יסון יש תוכניות משלו עבור החבורה.

נכון קראתם את ה Synopsis ואמרתם לעצמכם כי אותה עלילה כבר התקיימה באחר הפרקים הקודמים? גם הסיפור צד של חיפוש אחר האחות העובדת כבר רץ בסרטי אימה אחרים שהוזכרו בשרשור הזה לאחרונה. הסרט מורכב מסצנה התחלתית בה חבורה של נערים מחוסלת על ידי ג'יסון ב 20 דקות הראשונות של הסרט. בשאר הסרט, חבורה אחרת מגיעה לעשות חיים בבית הקיץ ועוד נער Trouble Maker מגיע על אופנוע לחפש את אחותו שנעלמה (אחת מהקורבנות של סצנת 20 הדקות ההתחלתית). בהתחלה באמת לא הבנתי כיצד מחסלים את כולם כל כך מהר, אך כשהגיעה הסצנה השנייה, ניתן היה להבין איך הכל מתחבר, זה חידוש מעניין, אבל לא מספק דיו עבור הצדקת פרק נוסף בעלילות ג'יסון. היה צריך כאן קצת יותר מחשבה מקורית, סצנות יותר מותחות, משהו קצת מעבר למה שהיה בפרקים קודמים.
פסקול Dolby TrueHD כיאה לסרט אימה, עם קטעים שקטים מצמררים וקפיצות בווליום בקטעים הנכונים.
7/10 על הביצוע.
1/10 על המקוריות.

נ.ב
אולי מישהו יוכל לעזור לי לפתור משהו שלא הבנתי בסרט, מה היה הקטע עם המסיכה? הרי זה לא Friday The 13th - The Beginning, אז למה פתאום אחרי מעל 20 שנה הראו לנו את סצנת מסכת הסקי? הרי הוא היה אמור למצוא אותו כבר לפני מספר רב של פרקים ולא רק עכשיו.
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 513
מספר הודעות: 7736

#3353  נשלח: ב' 29/06/2009 8:18

עד כמה שידוע לי זיו זהו בעצם סוג של ריבוט לסרט. היוצרים טענו שהוא לא מהווה עוד המשכון לסרט המקורי אלא עומד בפני עצמו.
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 609
מספר הודעות: 14694

#3354  נשלח: ב' 29/06/2009 8:24

סוריקטים הם חיות מעולות, אחת ההמצאות הטובות והמוצלחות יותר של אלהים - אני ישר בעדם!

Huber כתב:
The.Meerkats

אני אתחיל בהצהרה פשוטה, אם אתם יודעים שאינכם חובבי דוקומנטרי/טבע, אין לכם הרבה מה לחפש פה. אם אתם מחובי הז'אנר או שעוד לא ניסיתם אותו, המשיכו לקרוא.

סיפור חיים המסופר דרך נקודת מבטו של סוריקטה בשם קולו, בן למשפחת סוריקטות, המנסה לשרוד מידי יום במדבר קלהארי שבאפריקה. ב 86 דקות של הסרט נחווה מחזור חיים שלם מלידתו דרך התבגרותו ועד לידת הדור הבא.

זהו סרט טבע מדהים, כנראה אחד הטובים שראיתי. מדהים איך ללא תסריט, ללא שחקנים לביים וללא תקציבי ענק מצליחים ליצור סרט שמשאיר את הצופה במתח, גורם לו להזיל דימעה (טוב, לפחות לרכי הלבב שבננו) ולהישאר מרותק למירקע במשך כשעה וחצי במהלכה אין דקה של שיעמום. עם נופים מ ר ה י ב י ם בחסות מדבר קלאהרי המפורסם המספק לנו שלל נופים בצבעים עוצרי נשימה ועם מוזיקה שמתאימה את עצמה לכל סצנה ברוגע או בקיצביות שיבטית, יוצריה הסרט הזה הצליחו ליצור סרט טבע מהטובים שיצא לי לראות. הקריין בסרט הוא לא אחר מאשר פול ניומן ז"ל שעושה עבודה מצויינת גם כקול חסר גוף.

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 196
מספר הודעות: 3630

#3355  נשלח: ג' 30/06/2009 9:58

Huber כתב:
The.Meerkats

תודה, בתור צופה לשעבר של Meerkat Manor אני בטוח שאני אוהב את זה.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31740

#3356  נשלח: ג' 30/06/2009 10:07

The Grudge 3
הסרט השלישי בסידרה על הרוחות הלבנות הקטלניות .
הקללה מגיעה לארה"ב והאחות נוסעת לנסות להסיר אותה.

אני לא ממש מתחבר לסידרה הזו.
הדמויות הלבנות דומות מאוד לזו מהסרט הצילצול וגם פועלות באותו אופן.

די בינוני בסה"כ.

6.5/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#3357  נשלח: ג' 30/06/2009 15:52

The Uninvited
בחורה שאימה נהרגה בשרפה, משתחחרת מבית חולים לחולי נפש וחוזרת הביתה.
היא חולמת על אימה שמזהירה אותה מפני החברה החדשה של אבא, והיא מבינה שהשרפה לא הייתה מקרית, וביחד עם אחותה הן נאבקות לגרש את החברה.

מותחן אימה פסיכולוגי.
רעיון וביצוע חביב אם כי לא מקורי מאוד (רק קצת, אולי...)
קצת איטי מדי ומעט מדי אקשן לטעמי...

6.5/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#3358  נשלח: ג' 30/06/2009 16:53

The Unborn
בחורה מתחילה להזות הזיות איומות.
היא מתחילה לחקור, ומגלה אמת נוראה על עברה.
הסרט לוקח אותנו לאושוויץ ולגירוש דיבוק.

בסה"כ לא רע אם כי לא מקורי יותר מדי
אוסף של הרבה דברים שראינו בסרטים אחרים.

7/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3725
מספר הודעות: 36811

#3359  נשלח: ג' 30/06/2009 22:20

Dark Floors
אב וביתו החולה נתקעים במעלית בבית חולים לפרק זמן של מספר דקות ביחד עם עוד מספר אנשים. כאשר הם יוצאים החוצה, מסתבר כי מישהו הרג את כל הצוות והחולים. החבורה מנסה לחלץ את עצמה ולקרוא לעזרה, אך מסתבר כי כוחות רשע מהגהנום השתלטו על המקום והמשימה לא תהיה כל כך פשוטה.

נשמע כמו סיפור אימה\מתח טיפוסי, אך הפעם משהו השתבש והסרט הלך לכל הרוחות - תרתי משמע. יש לנו כאן מפלצות, רוחות רפאים, סערות חול - וכולם רוצים את הילדה הקטנה והחולה. אתם שואלים למה? אם תישארו עד סוף הסרט ולא תירדמו, אני מבטיח לכם שגם אתם לא תדעו.
1/10 (והנקודה הבודדת הינה רק בגלל שהרוח רפאים הייתה באמת מפחידה. תצפו בנקודה 00:22:20 עד לסוף הסצנה ותראו איך עושים רוח רפאים כמו שצריך בסרטי אימה).
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 295
מספר הודעות: 4731

#3360  נשלח: ד' 01/07/2009 8:10

guyezra כתב:
The Grudge 3
הסרט השלישי בסידרה על הרוחות הלבנות הקטלניות .
הקללה מגיעה לארה"ב והאחות נוסעת לנסות להסיר אותה.

אני לא ממש מתחבר לסידרה הזו.
הדמויות הלבנות דומות מאוד לזו מהסרט הצילצול וגם פועלות באותו אופן.

די בינוני בסה"כ.

6.5/10

לא טרחתי אפילו לראות את הראשון מרוב שזה נראה מפגר אפילו בטריילר, יפה שאתה החזקת מעמד סדרה שלמה. כבר נמאס מחידושים של סרטי אימה made in korea/japan.
THE RING הראשון היה החידוש הסביר ביותר, כל השאר בזבוז זמן.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  223  |  224  |  225  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה