האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 218 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  217  |  218  |  219  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#3256  נשלח: שבת 20/06/2009 9:11

לא רק שיש
אתמול עברתי ליד אחת, שיכון דן, תל אביב
תנועה ערה

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008

הבעות תודה: 170
מספר הודעות: 5185

#3257  נשלח: שבת 20/06/2009 9:26

,תתפלא שבלוקבסטר משווקת סרטים חדשים יותר מחברות הכבלים והלווין במחיר אפילו אטרקטיבי ויש לזה עדיין דרישה, קצת פחות מפיסטוק חלבי וגרעינים שחורים
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 14017

#3258  נשלח: שבת 20/06/2009 9:35

אכן בכל יום שעובר אני למד דבר חדש!

מזה שנים לא ביקרתי בחנות של בלוקבסטר. את הזמן שחסכתי במציאת חניה ועמידה בתור מאחרי זה שתמיד מתעניין במבצעים הקדשתי לצפייה של עוד 500 סרטים בערך. לעניות דעתי זה היה ניצול טוב יותר של תוחלת החיים המתקצרת שלי וגם צפיתי בסרטים באיכות טובה יותר.

nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#3259  נשלח: שבת 20/06/2009 10:42

שיגעון בחלל - SpaceBalls
השנה היא 1987, מל ברוקס יוצא עם יצירת מופת קומית פרודית שנקראת "שיגעון בחלל".
אני בן טיפש-עשרה מתחכם וחביב, גדלתי על מלחמת הכוכבים, ואני עדיין עלם חמודות שאינו יודע ציניות וארסיות מחשבתית מתקדמת.
אני צופה בשיגעון בחלל לראשונה עם המשפחה ואני נקרע מצחוק.
הסרט הופך לסרט הקלאט שלי ושל חברי בשנות השמונים ותחילת ה- 90. ראינו אותו אין ספור פעמים. אחי הצעיר עשה טוב אתמול כשאמר: זה הסרט שראיתי הכי הרבה פעמים בחיים שלי.

עם כל התובנות האלה, נפגשו כמה חברי ילדות אתמול לצפייה בשיגעון בחלל שיצא לאחרונה בגרסה HD מהממת. היינו ערוכים מראש לערב של "צחוקים" עם כל העזרים הנדרשים כדי להבטיח צפייה קלילה ומהנה. ממש דקה לפני שלחצתי על play, קיבלתי איזה הבזק של מחשבה שלילית, שאולי אנחנו נוגעים במשהו שאסור לגעת בו, ממש כמו הגביע הקדוש או ארון הקודש בסדרת "אינדיאנה ג'ונס". חשבתי שאולי אם הסרט הזה היה כל כך מצחיק שהייתי בן 13 - 16, אולי מקומו שם... עמוק בארון הנוסטלגיה. שמרתי את המחשבה לעצמי והתחלנו את הסרט.

חבל.

ראשית, ה- HD לא עושה טוב לסרטים דלי תקציב, וזה סרט דל תקציב מאוד. פתאום כל הסטים נראים קטנים, האיפור נראה זול ואשליית הקולנוע פשוט לא עובדת.
שנית, ההומור. לצערי זה פשוט לא זה. אחרי שרואים את Blue Harvest של Family Guy (פרק הפרודיה על מלחמת הכוכבים) ועוד כמה קומדיות קצת יותר קשוחות שנותנות בראש, ההומור של מל ברוקס נראה ישן, רכרוכי, חסר תעוזה, ופשוט ילדותי.
את הסרט עצרנו אחרי 20 דקות כדי לעבור לכמה פרקים מגניבים של איש משפחה והחלטנו לתייק את שיגעון בחלל כמשהו טוב מאוד שהתאים לתקופתו ועדיף שישאר כזיכרון ולא כחוויה ערה.
הערה אחת: יש כמה בדיחות עם ריק מורניס (דארק הלמט) שעדיין עובדות מצוין. בכלל עושה רושם שהוא היחיד שמצליח להחזיק את הסרט הזה.

ההמלצה - לא לראות, פשוט לזכור שהיה טוב ולראות משהו חדש וטוב.
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#3260  נשלח: שבת 20/06/2009 10:45

זה כנראה מאוד אינדבידואלי
עליי מל ברוקס עדיין עובד לא רע

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 84
מספר הודעות: 3636

#3261  נשלח: שבת 20/06/2009 11:00

Catskinner כתב:
guyezra, יש עוד בכלל חנויות של בלוקבסטר? חשבתי שהפכו את כולן לפיצוחיות לפני כמה שנים.

יש לי במשפחה אנשים שלא ממש יודעים להוריד וכו' ולמרות שיש להם פלזמות ו LCD הם כל שישי מבקרים בסניף BB ושוכרים שני סרטים.
יש חיות כאלה.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1724
מספר הודעות: 30823

#3262  נשלח: שבת 20/06/2009 20:01

Dr.Strangelove

עוד קלסיקה ששוחררה ב HD ואחת שמשום מה פיספסתי בעברי. למרות שאינני חובב סרטים בשחור לבן, שמות כמו סטנלי קיובריק (שרב סרטיו גאוניים בעיניי) ופיטר סלרס (שלא פיספסתי שום סרט שלו בסידרת הפנתר הוורוד) שיכנעו אותי שלא כדאי לפספס גם הפעם - ומסתבר שבצדק.

הסרט הוא חצי פארודיה חצי "דוקומנטרי" על מה יכול לקרות כשנשק גרעיני נופל בידיו של אדם לא לגמרי שפוי (מזכיר לכם מישהו רלוונטי לתקופתנו?) אשר מחליט שמוטב להשמיד אותם לפני ש"הם" ישמידו אותנו.

פיטר סלרס משחק 3 דמויות מבריקות ומשעשעות (הנשיא, קצין ח"א בריטי ואת ד"ר סטרנג'לאב) שמנווטות את הסרט מתחילתו ועד סופו ההזוי.

לא להחמיץ.

9/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3263  נשלח: שבת 20/06/2009 20:06

Harsh.Times

חייל אמריקאי משוחרר טרי מעיראק, חוזר הביתה ללוס אנג'לס ומנסה לממש את חלומו להתקבל לכוחות הביטחון. כשבקשתו להתקבל לממשטרה נדחית הוא יוצא בחברת חברו הטוב והשפוי יותר, למסע בן 24 שעות של פשע, סמים ואלימות.

כריסטיאן בייל נותן כהרגלו הופעה משובחת בסרט שלא ישעמם אתכם אפילו לרגע.

8.5/10

Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 14017

#3264  נשלח: שבת 20/06/2009 20:06

אני חסיד גדול של קיובריק. אם כי לא סבלתי את הסרט האחרון שלו
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#3265  נשלח: שבת 20/06/2009 20:09

nadavck כתב:
שיגעון בחלל - SpaceBalls
אני בן טיפש-עשרה מתחכם וחביב, גדלתי על מלחמת הכוכבים, ואני עדיין עלם חמודות שאינו יודע ציניות וארסיות מחשבתית מתקדמת.
הסרט הופך לסרט הקלאט שלי ושל חברי בשנות השמונים ותחילת ה- 90. ראינו אותו אין ספור פעמים. אחי הצעיר עשה טוב אתמול כשאמר: זה הסרט שראיתי הכי הרבה פעמים בחיים שלי.

עם כל התובנות האלה, נפגשו כמה חברי ילדות אתמול לצפייה בשיגעון בחלל שיצא לאחרונה בגרסה HD מהממת. היינו ערוכים מראש לערב של "צחוקים" עם כל העזרים הנדרשים כדי להבטיח צפייה קלילה ומהנה. ממש דקה לפני שלחצתי על play, קיבלתי איזה הבזק של מחשבה שלילית, שאולי אנחנו נוגעים במשהו שאסור לגעת בו, ממש כמו הגביע הקדוש או ארון הקודש בסדרת "אינדיאנה ג'ונס". חשבתי שאולי אם הסרט הזה היה כל כך מצחיק שהייתי בן 13 - 16, אולי מקומו שם... עמוק בארון הנוסטלגיה. שמרתי את המחשבה לעצמי והתחלנו את הסרט.

חבל.

ראשית, ה- HD לא עושה טוב לסרטים דלי תקציב, וזה סרט דל תקציב מאוד. פתאום כל הסטים נראים קטנים, האיפור נראה זול ואשליית הקולנוע פשוט לא עובדת.
שנית, ההומור. לצערי זה פשוט לא זה. אחרי שרואים את Blue Harvest של Family Guy (פרק הפרודיה על מלחמת הכוכבים) ועוד כמה קומדיות קצת יותר קשוחות שנותנות בראש, ההומור של מל ברוקס נראה ישן, רכרוכי, חסר תעוזה, ופשוט ילדותי.
את הסרט עצרנו אחרי 20 דקות כדי לעבור לכמה פרקים מגניבים של איש משפחה והחלטנו לתייק את שיגעון בחלל כמשהו טוב מאוד שהתאים לתקופתו ועדיף שישאר כזיכרון ולא כחוויה ערה.
הערה אחת: יש כמה בדיחות עם ריק מורניס (דארק הלמט) שעדיין עובדות מצוין. בכלל עושה רושם שהוא היחיד שמצליח להחזיק את הסרט הזה.

דווקא אני לא מסכים, ראיתי לפני חודשיים בערך אחרי שראיתי אותו כשהייתי ממש קטן וצחקתי כמו שלא צחקתי הרבה זמן

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 233
מספר הודעות: 4292

#3266  נשלח: שבת 20/06/2009 22:25

כל אחד מתיחס אחרת לקלאסיקות ילדות. בערך בגיל 12-13 הקלטתי את החידוש של 39 המדרגות שיצא בסוף שנות ה 70 אני חושב, וצפיתי בו בלי סוף והוא היה מדהים בעיני. לפני כמה שנים ראיתי שהוא יצא ממש בזול ל DVD בארץ וקניתי. צפיתי שוב ודי התאכזבתי כי נוכחתי לראות שלמעט כמה סצינות רוב הסרט קצת חובבני והמשחק די גרוע. בניגוד לזה את החידוש עם אליוט גולד וסיביל שפרד ל"ליידי נעלמת" שראיתי גם כילד, אני אוהב עד היום...לך תבין.

ואין קשר לאיכות הפעלולים או משהו כזה, סרט שמחזיק זה בזכות הכתיבה, המשחק, אם בקומדיה אז ההומור וכו'. יש סרטים כאלה שנשארים רלבנטיים תמיד. אני אוהב את ספייסבולז, ג'ון קנדי ז"ל מגלגל אותי מצחוק עם הזנב והאוזניים, לורד הלמט, וכל מיני משפטים בסרט שאני אוהב לחכות שיגידו אותם. מבחינתי זה כמו AIRPLANE! הענק, שגם יותר ותיק ולדעתי אף פרודיה עוד לא הצליחה להתעלות עליו, גם כאלה מאותו בית היוצר.

נערך בפעם אחרונה על-ידי mulder בתאריך שבת 20/06/2009 23:04, נערך בסך הכל 2 פעמים
(1) הבעות תודה: nadavck
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3267  נשלח: שבת 20/06/2009 22:49

Powder.Blue

סרט שמורכב מאובדן ומבדידות. חשפנית עם ילד בתרדמת המחפשת אהבה פוגשת את אביה שלא ראתה מעולם ובמקביל אדם שאיבד את אהובתו מחפש מוצא מהחיים. הסרט עוקב אחרי הסיפורים שלהם ואיך הם נפרשים לטוב או לרע.

עם רשימת שחקנים די מרשימה (ג'סיקה בייל, פורסט וויטקר, ריי ליוטה, ליסה קודרו, פטריק סוויזי ועוד) ותיאור די מעניין לסרט ציפיתי לדי הרבה. הסרט אומנם לא ממש מאכזב אבל גם לא ממש מצליח להמריא. סה"כ מעביר את הזמן.

7/10

ד"א - ג'סיקה בייל פשוט יפיפייה עוצרת נשימה. אחרי 2 קטעי חשפנות מאכזבים מגיע הקטע האחרון שמפצה על הכל. בסוף הסרט כשהיא מופיעה בשימלה האדומה והצלם עושה קלוז אפ על הפנים שלה אני חייב להודות שליבי החסיר פעימה.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך א' 21/06/2009 13:21, נערך סך הכל פעם אחת
ds123
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 10, 2008
הבעות תודה: 58
מספר הודעות: 1600

#3268  נשלח: א' 21/06/2009 0:15

צפיתי היום בשמונה צדדים לאמת ב HOT HD.
האיכות הייתה מדהימה, הסרט קצת פחות. אומנם הסרט מותח, אבל הוא מלא בדברים בלתי הגיוניים וגם החזרות מנקודות מבט שונות קצת מיותרות.

ביקורת שלט אוניברסלי One For All URC 7960
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5862

#3269  נשלח: א' 21/06/2009 1:11

Defiance
הסרט התחיל ומיד הריח כמשהו נדוש, לעוס ומלא סטיגמות עבשות.
דניאל כרייג עם יכולות משחק של דיקט.
עף אחרי 20 דקות.
Nick and Norah's Infinite Playlist
הילד מ JUNO בעוד קומדייה רומנטית חביבה.
מזכיר טיפה את After Hours (ציון 10/10) של סקורסזה, (אבל לא מתקרב).
8/10
Doubt
דרמה בין כותלי בית ספר/כנסייה בארה"ב של שנות ה 60.
מריל סטריפ ופיליפ סימור הופמן במשחק מצוין, סרט טוב, למרות הסטאפ המרתיע.
הבמאי כתב בזמנו את התסריט ל Moonstruck (עוד סרט 10/10 למי שלא ראה ).
8/10
Thick As Thieves
עוד סרט שודים "למקום שאי אפשר לחדור אליו" עייף.
5/10 למרות מורגן פרימן המשובח.
levikon (לב)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2007
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 759

#3270  נשלח: א' 21/06/2009 5:55

Pavelz כתב:
nadavck כתב:
שיגעון בחלל - SpaceBalls

חבל.

דווקא אני לא מסכים, ראיתי לפני חודשיים בערך אחרי שראיתי אותו כשהייתי ממש קטן וצחקתי כמו שלא צחקתי הרבה זמן

הקטע עם ריפלי בסוף הוא עדיין אחד הקטעים הכי מצחיקים שראיתי אי פעם בסרט קולנוע....
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  217  |  218  |  219  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה