האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 207 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  206  |  207  |  208  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
שח_מט
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 85
מספר הודעות: 3639

#3091  נשלח: ו' 29/05/2009 20:19

ziv_r כתב:
How to Lose Friends & Alienate People
סידני יאנג הינו בעל צהובון באנגליה. כאשר הוא הצליח לעצבן את האיש הנכון, עורך ראשי במגזין הסלב הגדול ביותר, הוא מקבל הזמנה להצטרף לשורותיו בהנהלת המגזין ב NYC. סידני מתחיל כתמהוני אשר לא מתקבל בהבנה על ידי אנשי המערכת, אך לאט לאט מפלס את דרכו למעלה. בדרך הוא גם מתאהב בעיתונאית מקומית.
עם ג'יליאן אנדרסון (X-Files), מייגן פוקס (הבחורה מ Transformers) וקירסטן דנסט (הבחורה מ Spider-Man).

קומדיה קלילה ומשעשעת על נושא מקורי. הליהוק מבריק והנושא מעניין.
8/10

יש תרגום לגירסאות HD ?
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36397

#3092  נשלח: ו' 29/05/2009 20:30

שח_מט,
תבדוק בעצמך.
roeelo
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 27, 2009
מספר הודעות: 210

#3093  נשלח: שבת 30/05/2009 2:45
Thick As Thieves

Thick As Thieves
או "קוד השתיקה" בעברית.
אחלה סרט. יש בו המון עניין, אפילו שהקטע הטכנולוגי קצת מוגזם בו :-)
השחקנים מצויינים, ויש טוויסטים. בסך הכל סרט מומלץ בחום.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1726
מספר הודעות: 30837

#3094  נשלח: שבת 30/05/2009 15:36

Enter The Dragon

אם אתם בני 20-40 סביר להניח שלא צריך להכיר לכם את ברוס לי. כשגיליתי שהתחילו לשחרר את הקלסיקות של האגדה ב HD די התרגשתי, והקדשתי לסרט הזה את ערב יום שישי שלי, עם פופקורן וכמה צופים נוספים.

לצערנו כולנו הגענו לאותה המסקנה - נוסטלגיות יש להשאיר כמו שהן - בעבר. הרבה מאוד סרטים וסדרות שאהבנו בתור ילדים/נערים פשוט לא עומדים במבחן הזמן - והסרט הזה הוא דוגמא מצויינת לכך. אם בעבר (כמו רובנו אני מניח) התרגשתי מכל סרט ברוס לי חדש שיצא לאקרנים, וכמובן החזקתי פוסטר של האגדה מעל למיטה, כיום, כ 20 שנה אחרי אני באמת לא מצליח להבין למה. העלילה מופרכת לחלוטין, משהו שאפשר להתגבר עליו בסירטי קונג פו (למען האמת אין הרבה סירטי קונג פו בלי עלילה מגוכחת/סטריאוטיפית) אבל לראות מישהו שהערצת בילדותך ולהבין שלא היה בזה יותר מנקודת מבט ילדותית שהאדירה אותו די מעציב. קטעי הקרבות (כשהן כבר מגיעים) עדיין מצויינים, ופה ברוס לי עדיין לא איבד מזוהרו, אבל כל מה שמקשר בנהן פשוט זוועה - בלתי ראוי לצפייה.

המלצה שלי? אם אהבתם את ברוס לי בילדות - אל תצפו שוב בסרטים שלו כיום. לי אישית זה רק הרס נוסטלגיית ילדות.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3095  נשלח: שבת 30/05/2009 15:49

Revolutionary Road

ליאנרדו דיקפריו וקייט וינסלט מגלים זוג "בורני" בשנות החמישים המנסים לקיים את האשלייה של חיי משפחה תקינים בזוגיות שאינה מתפקדת.

אני מניח שלסרט הזה הרבה אנשים הנמצאים בזוגיות ארוכת טווח/נישואין יתחברו, כל אחד בדרכו שלו, וזהו כנראה קסמו של הסרט. זהו סיפור "אמיתי" על זוג "רגיל" שבפועל יכל להיות כל אחד מאיתנו, רק שהפעם לקחו אותו לקיצוניות. אם רובנו חיים את החיים מתוך הבנה שישנן פשרות שעושים למען זוגיות וילדים ולמען חיי משפחה יציבים - פה נקבל את נקודת המבט של אלו שלא נכנעו לקונפרמיזם ואת ה"עונש" על הבריחה מהמוסכמות החברתיות. אני מניח שהסרט מתרחש בשנות ה 50 על מנת למנוע מהדמויות לברוח לפיתרון שכיום כולנו מקבלים אולי כמובן מאליו - גירושין, פתרון שבתקופה ההיא לא היה אפשרי לרוב הזוגות. אני חייב לציין שהסוף של הסרט (השליש האחרון של הסרט בעיקר והדקות האחרונות בפרט) מבחינתי היו גלגל ההצלה של הסרט הזה. שמחתי לראות שלא דבקו כמו רב הסרטים ההולווידיים בשבלונה הטיפוסית (ואני אעצור פה כדי לא להרוס למי שלא ראה וירצה לראות את הסרט). הסצנות עם הבן ה"משוגע" של המתווכת היו פשוט מעולות והוסיפו המון לעיניין בסרט ולקידומו.

דקפריו כהרגלו נותן הופעה סבירה/בינונית, דבר המודגש ביותר אל מול משחקה המשובח של וינסלט.

7.5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3096  נשלח: שבת 30/05/2009 16:09

The.Pink.Panther.2

לפני החוות דעת אני רוצה להתוודות - את הסרט הזה לא בדקתי ב IMDB לפני הצפייה בו כהרגלי אלא רק לאחר הצפייה. הסיבה? יש לי חיבה אישית לסידרת סירטי "הפנתר הוורוד" בכלל ולשחקן סטיב מרטין בפרט. את הסרט הראשון בכיכובו של סטיב מרטין ממש אהבתי ככה שלא רציתי לבוא עם "דיעה קדומה" על השני. בין סטיב מרטין לג'ון קליז (ומי שלא מעריץ של מונטי פייטון כנראה לא יבין על מה מדובר) הייתי פשוט חייב לתת לסרט הזדמנות ולא משנה מה הציון ב IMDB.

גנב מפורסם בשם "הטורנדו" חוזר אחרי 10 שנים של חוסר פעילות וגונב חפצים היסטוריים יקרי ערך כגון תכריכי טורינו והמגנה קרטה. את הטעות האמיתית שלו הוא עושה כשהוא מחליט לגנוב בנוסף את היהלום הצרפתי המפורסם, "הפנתר הוורוד". פה נכנס לפעולה הבלש ה"מהולל" המפקח ז'אק קלוזו שבדרכו השלומיאלית והמקסימה מצליח לפתור את התעלומה ולהחזיר את היהלום המפורסם וכרגיל, בלי להתכוון לכך בכלל.

פה - בניגוד למה שלרב אני מאמין, תוספת לסידרת סרטים נוסטלגית רק עשה טוב לסידרה המקורית. יצא לי לראות את הסרטים המקוריים עם פיטר סלרס ואני חייב להודות שלמרות שבנעוריי אהבתי את הסידרה בכיכובו של השחקן המקורי, כיום סטיב מרטין נותן הופעה הרבה יותר מצחיקה ו"עכשווית". היה משעשע לראות את השחקו הצרפתי היחיד בסרט על המשטרה הצרפתית (ז'אן רנו המצויין כמובן) מנסה להיות יותר צרפתי מצרפתי.

אם תבואו עם ראש פתוח ותבינו מראש שזהו סרט סלפסטיק קליל ולא רציני (ולא עושים מספיק סרטים כאלו לאחרונה לצערי - לפחות לא מוצלחים) תקבלו שעה וחצי של הנאה.

8/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 396
מספר הודעות: 31206

#3097  נשלח: שבת 30/05/2009 18:50

The Last Mimzi
סרט לכל המשפחה המבוסס על סיפור מד"ב/אימה קצר.
האח ואחות מוצאים חפצים המעניקים להם כוחות ועליהם להציל את העולם.

לטעמי פיספוס, יצרו כאן סרט בינוני מאוד שיצליח לשעמם גם ילדים.
העלילה מתקדמת באיטיות מחרידה. העלילת משנה עם המורה של הילד תלושה לחלוטין מהעלילה של הסרט.
גם בשביל סירטי מד"ב ילדים יש כאן כמה הגזמות פראיות.

אחרי הצפייה, בטוח שהייתי מעדיף שיעשו גירסת מד"ב אימה למבוגרים ולא סיפור ילדים.

5/10
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#3098  נשלח: שבת 30/05/2009 20:18

Huber,
העלילה בסרטים של ברוס לי נראתה מופרכת גם יום אחרי שיצאה לקולנוע
סרטים כחולים נראים אמינים יותר מבחינת עלילה

ובשניהם אף אחד לא ממש מחפש את זה

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 14, 2007
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 150

#3099  נשלח: שבת 30/05/2009 20:40

kingikra כתב:

2) LIVE - הסרט מספר על קייט (אווה מנדז), עובדת כמפיקת תוכניות בערוץ שנמצא במשבר. היא מכנסת את כל עוזריה וביחד הם מנסים למצוא את התוכנית האולטימטיבית שתחזיר את הרייטינג לערוץ. באחד הדיונים, אחת היועצות מעלה כבדיחה את האפשרות להרים תוכנית פרסים עם רולטה רוסית. קייט, שמוכרחה בכל דרך שהיא להרים את הערוץ, לא מוצאת את ההצעה הזאת כבדיחה ומתחילה להפיק בכל מחיר את התוכנית. מן הסתם היא נתקלת בהמון קשיים בדרך אבל היא נחושה מאוד.

7.5\10

ראיתי את הסרט לפני יומיים - הייתי נותן לו ציון של 9/10.
קודם כל - שעה וחצי (זה נחמד במקום שעתיים-שלוש של כל הסרטים היום).
דבר שני הסיפור עצמו כמעט (?) ריאלי ומעורר מחשבה.
מומלץ בגלל הרעיון והיישום שלו
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 14018

#3100  נשלח: שבת 30/05/2009 20:49

Transporter 2

אני יודע, כבר דיברו על זה, גם אמרו שהוא נוראי, ובעצם כבר ראיתי אותו ואני מודה שהוא אחד מהסרטים מצמקי האיקיו הגרועים ביותר שאפשר היה לצפות בו.

אבל החברה רצתה לראות והאמת שלא התנגדתי לראות שוב את קייט נוטה בתפקיד לולה הרוצחת הפסיכוטית. אז למי שחי מתחת לסלע בארבעת השנים האחרונות - פרנק המשלח שוב מבצע פעלולים הסותרים את כל חוקי ניוטון, כולל הכלל האומר שלעלילת הסרט צריך שתהייה טיפת הגיון. מרדפי מכוניות סהרוריים (הפעם עם אאודי) קרבות שבהם האויבים ממתינים בסבלנות ובאדיבות לתור שלהם לחטוף ממנו מכות רצח.

הפעם הוא מציל ילד, את אימו ואביו מווירוס קטלני, מחסל קבלן עבודות מלוכלכות של קרטל סמים, מערים על רשויות החוק - הפעם בסיוע של ידידו מפקח המשטרה הצרפתי מהסרט הראשון וכל זאת מבלי לאבד את קור רוחו וגם מבלי ללמוד כיצד לשחק על המסך הגדול.

בקיצור נעלמה לי שעה וחצי מחיי ואני רוצה אותה בחזרה.

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36397

#3101  נשלח: שבת 30/05/2009 23:06

Young People F-ucking
הסרט מתאר את הלך הרוח בערב בו מספר זוגות נפגשים למטרת סקס.

קומדיה משעשעת למדי. הסרט כל פעם קופץ לקורותיהם של זוג אחר ויחסיהם. בינהם זוג אקסים אשר נפגשים עבור פורקן, זוג בפגישה ראשונה, שלישייה, זוג אשר ידידים 20 שנה ובפעם הראשונה מוצאים עצמם תחת הסדינים ועוד.
8/10
Itay_Pollak (איתי פולק)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Oct 22, 2005

הבעות תודה: 890
מספר הודעות: 19113

#3102  נשלח: א' 31/05/2009 9:23

Titan AE

בזכות הביקורות של Hazoom הגעתי לסרט הזה, והדבר הכי טוב בו הוא הסאונד, מעבר לזה הסרט סביר לא יותר, ורק מי שבאמת רוצה לשמוע סראונד מצוין כדאי שיצפה בסרט. הסאב שלי התחיל לבכות בלא מעט קטעים בסרט. השמע היה בפורמט DTS.
ולספויילר
סרט מצוייר, משנת 2000. הסרט מספר על המאה ה-31, כאשר בגלל שאנו מפתחים יכולת מיוחדת, חייזרים מחליטים שצריך להשמיד אותנו לפני שנוכל לעשות בזה שימוש. הבן של המפתח מופרד ממנו והסיפור ממשיך 15 שנה אחרי, כאשר מחפשים כביכול את הבן בכדי למצוא את החללית בעלת היכולות המיוחדות.

6/10.

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3228
מספר הודעות: 67066

#3103  נשלח: א' 31/05/2009 10:11

ONG BAK
סרט חביב על אומן לחימה תאילנדי מהכפר שנשלח להציל ראש של פסל שנגנב מהכפר ושהם חושבים שהוא אחראי על המזל הטוב שלהם... חביב ביותר, אם כי יש לא מעט בעיות בסרט הזה, אבל זה סרט אומנויות לחימה חביב למדי.

לא ממש ברור מדוע הרשע מהמר בכפתיות כנגד הגיבור שבאופן ברור מביס את כל האחרים. גם לא ברור מה הביזנס שלו עם ראש האבן, מדוע הוא ניסה להשיג שרשרת מזהב מהכפר ומדוע יש לו אוסף של פסלים וענתיקות. נראה כאילו שחסר חלק מהותי מהעלילה שנסתר מאיתנו.

8/10

ONG BAK 2
סרט ההמשך ל-ONG BAK הוא בעצם PREQUEL שקורה כמה מאות שנים לפני הסרט הראשון. ככל ההנראה מתוך מטרה להסביר כיצד הפסלים נוצרו ומי זה דמות ONG BAK.

אם בסרט הראשון היה קשה להבין מי נגד מי, אז כאן משתדלים אפילו להקשות יותר. קשה היה להבין שכל הדמויות שנלחמו ב-TIEN הם בעצם החברים שלו שגדלו וגידלו אותו כל השנים (הפירטים) ואיך הם בכלל בבעלות השליט.

הסרט נגמר בלי סוף ברור, ככל הנראה כהכנה ל-ONG BAK 3. לפי השמועות יש סרט נוסף של אותו יוצר (שהוא השחקן הראשי) שאמור להתחבר גם איך שהוא לעלילה.

יש קטעי לחימה מוצלחים, אבל בסה"כ הרבה פחות טוב מהסרט הראשון.

7.5/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1917

#3104  נשלח: א' 31/05/2009 10:40

Drag Me to Hell,
סרטו החדש של סאם רימי, אשר מגולל את סיפרה של בנקאית צעירה, שמנסה להוכיח את עצמה בעבודה, ועל הדרך מסרבת להעניק הלוואה לזקנה צוענייה, שבתמורה על העלבון מקללת אותה, בקללה נוראית, שתוך שלושה ימים, באם לא תוסר, לקח אותה ואת נשמתה ליסוריי נצח בגיהנום.
ראשית אני חייב לציין, שאני חסיד סרטי אימה, אולם לראותם בקולנוע זה פן אחר, לא פעם יצא לי לראות סרטי אימה בקולנוע, ותמיד התאכזבתי מהם, כי האווירה לא מספיק מפחידה (אתם יודעים, ילדים, נשים, וקהל שלא ממש בוחרים).
אולם להפתעתי, אתמול בערב, הקולנוע היה ריק, כמעט שומם אפשר לומר, האולם היה אולם 1, בקניון שבעת הכוכבים, סאונד DTS.
בקיצור ולעניין, הסרט בעל קריטריונים להפוך לסרט קאלט מהר מאוד, הוא כולל המון, אבל המון קטעים מקפיצים, לא יודע אם זה בגלל החברה, או בגלל הסאונד המטורף שהיה שם, הווליום ההיסטרי, שגורם לך להיבהל מכול צעקה\שאגה\חריקה... והיו המון כאלו , למרות שיכול מאוד להיות, שמה שגרם לי לקפוץ היו הציפורניים של החברה שננעצו בבשרי, בכל קטע מבהיל שהיה
אני נהניתי מאוד, הסרט מספק מאוד, עלילה חביבה ביותר, קטעים מקפיצים לכול אורך הסרט, וסיום מגניב ביותר (ובכלל כמה קטעים מגעילים ביותר )
מומלץ בחום, ולא רק עבור הקולנוע.
לגבי נשים, תעשו בשכל אם תשאירו אותם לנוח איזה שעתיים, או תשלחו אותם לבזבז קצת על בגדים בקניון.
10\8.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3105  נשלח: א' 31/05/2009 10:50

sam22 כתב:
Huber,
העלילה בסרטים של ברוס לי נראתה מופרכת גם יום אחרי שיצאה לקולנוע
סרטים כחולים נראים אמינים יותר מבחינת עלילה

ובשניהם אף אחד לא ממש מחפש את זה

אני חושב שהבעייה לא הייתה העלילה, הרי כבר ציינתי שבסופו של דבר בסירטי קונג פו (כן - וגם בכחולים) העלילה היא מישנית, הבעייה אצלי התחילה ונגמרה בניפוץ הנוסטלגיה. כבר זמן רב אני שוקל לעשות מרתונים לסדרות/סרטי פולחן מילדותי (צוות לעיניין, מקגייור וכו) והצפייה והאכזבה מאגדת ילדות שלי ממרום גילי ומנקודת מבט של אדם בוגר פשוט חידשה את ההחלטה שלי לוותר על זה בעתיד ולהשאיר את הנוסטלגיה וורודה ומתוקה כמו שהיא מקובעת בראשי.

אני החלטתי - על שאר סירטי ברוס לי (אם וכאשר) שישחררו ב HD אני אפסח

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך א' 31/05/2009 10:51, נערך סך הכל פעם אחת
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  206  |  207  |  208  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה