מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 159 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  158  |  159  |  160  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4693

#2371  נשלח: שבת 07/03/2009 23:01

OferL כתב:
Awake

מיליארדר צעיר מתאהב ונכנס לניתוח השתלת לב ביום חתונתו.
ההרדמה לא פועלת עליו כמו שצריך והוא שומע ומרגיש הכל.

עד כאן התחלה לא רעה למותחן תוסיפו את ג'סיקה אלבה ואלו נתוני פתיחה לא רעים בכלל... אבל ההמשך מאכזב הטוויסטים צפויים לחלוטין המשחק חלש ההפי אנד מסוכר.
אלבה באחד התפקידים היותר לבושים שלה וחבל.

בזבוז זמן
5/10

אני חייב להגן קצת על הסרט היות וראיתי אותו פעמיים וסתם לא הייתי מבזבז זמן. מי שאוהב מותחני בתי חולים (כמו COMA הוותיק למשל) בהחלט יתחבר ויהנה. מי שמצפה לקטעי פעולה ואיזה סוף סופר מתוחכם כמובן יתאכזב. המתח קיים כל הזמן ונבנה על אש קטנה ואז הכל מתפרץ, וחבל לחשוף יותר מזה. המשחק טוב מאוד, יש רגעים מצמררים ויש תפניות מעניינות.
בהחלט שווה צפיה, לדעתי 8/10.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#2372  נשלח: א' 08/03/2009 0:06

Quarantine

הסרט הינו עיבוד אמריקאי לסרט האימה הספרדי המוצלח REC. אשר מספר על כתבת חדשות טלויזיה וצלמה אשר מצטרפים לצוות כבאים בלוס אנג'לס ומתעדים ערב בחייהם. לאחר קריאה שיגרתית, צוות החדשות והכבאים מגיעים לדירה באחד הבניינים בעיר. מהר מאוד הם מגלים שהדיירת אשר חיה שם נגועה בווירוס לא מוכר ומוצאים עצמם נעולם בדירה לאחר שהממשלה החליטה לבודד אותם. לאחר שהוראת ההסגר הוסרה, כל מה שנותר מהאירועים היא קלטת ממצלמת צוות החדשות.

אני חייב לציין שהסרט עצמו חביב למדי, מה שהרס לי אותו היה סיגנון הצילום ה"פסבדו ריאליסטי". סרט GORE צריך לגרום לקיבה שלי להיתהפך בזכות הדם והזוועות ולא בזכות תנועת המצלמה. בזבוז של סרט סביר שנהרס עקב תרנד מטופש. הדבר היחיד שהחזיק אותי הוא כמה סצנות סבירות פה ושם ובזכות הסוף הלא "הוליוודי טיפוסי".

6/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#2373  נשלח: א' 08/03/2009 0:11

Milk

הארווי מילק היה נבחר הציבור הראשון בארה"ב שהיה הומוסקסואל מוצהר. הוא גם היה חבר מועצת העיר הראשון שנרצח בשל נטייתו המינית. גאס ואן סאנט ושון פן בתפקיד הראשי, מציגים את סיפורו של מילק, אחד המנהיגים הגדולים ביותר שהיו יכולים להיות לארה"ב.
עייף מלהתחבא, עוזב הארווי את משרתו הנוחה בוול-סטריט כדי לצאת מן הארון ולעבור לגור בסן פרנסיסקו עם בן זוגו. שם הוא פותח חנות שהופכת עד מהירה למוקד מפגש חברתי לכל האנשים שמרגישים שאין להם מקום אחר ללכת אליו. כשהוא מזהה את כאבה העצום של הקהילה סביבו, מתחיל הארווי לדבר בשמם של האנשים ומחליט לייצגם בכל העניינים מעוררי המחלוקת. ניצחונות קטנים מובילים לגדולים יותר והארווי מעורר את השראתם של אחרים לדבר גם כן. התמיכה העצומה שהוא מקבל מן הקהילה מחזקת אותו וממקמת אותו עד מהירה במשרה פוליטית בכירה. המסרים שלו לחופש ותקווה מעמידים סביבו אויבים רבים לאורך הדרך ומובילים בסופו של דבר לרציחתו.

שון פן מוכיח שוב שהוא שחקן אופי איכותי ולמרות שאין לי כל נגיעה לנושא של הסרט, הבמאי והשחקנים הצליחו לגרום לי להזדהות עם המאבק המגולם בסרט וזה לטעמי ההוכחה החד משמעית לאיכותו של הסרט ושל השחקנים/במאי שלו. סרט דרמה על נושא שלא קשור אליי ישירות שמצליח להחזיק אותי מרותק ובנוסף לזה מצליח לגרום לי להינות מהצפייה בו הוא סרט מצוין מבחינתי.

8.5/10
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#2374  נשלח: א' 08/03/2009 0:37

Cache
סרט קודם של הנקה, הבמאי של funny games, סרט שעיצבן אותי עד כדי EJECT, כשראיתי
לאן הוא הולך עם זה.
CACHE לא אמור היה להיות כזה גרוע, כך הבנתי מ IMDB, אז נתתי לו צ'אנס, צריך לראות איזה סרט צרפתי איכותי מדי פעם, לא?...
הסרט מצולם מיוחד, ריאליסטי, CASUAL, אנליטי, וכאלה...
זה לא סרט "רגיל" לגמרי, השימוש במצלמה מיוחד.
זה סוג של מותחן, דרמה, מבט על החיים הבורגניים, ואירופה (וגם אנחנו מוזכרים שם) של ימינו.
הסרט די מייגע, אך יש לו סיום, ותובנה. כלשהי...
משחק מעולה.
צריך עצבי ברזל.
אעצור פה למי שמעוניין לצפות...
8.5/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36755

#2375  נשלח: א' 08/03/2009 8:52

Swing Vote
לאחר ספירת הקולות במערכת הבחירות לנשיאות ארה"ב, מתגלה כי מתקיים שוויון בין המתמודדים. באד ג'ונסון, לוזר אשר מגדל את ביתו בקרוון בעיירה קטנה, מגלה כי הקול שלו יקבע את הנשיא הבא של ארה"ב.
המתמודדים לבחירות רצים לעייריה ומנסים לשכנע את באד שיצביע עבורם.
עם קווין קוסטנר, קלסי גרמר ודניס הופר.

סרט חביב ונחמד אשר מציג בצורה מקורית את החשיבות בהצבעה. אני מניח כי נזכה לראות אותו תמיד ערב הבחירות בערוצים השונים.
8/10
bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4499

#2376  נשלח: א' 08/03/2009 10:03
Re: שיטת השקשוקה

mulder כתב:
bossgt6 כתב:
שיטת השקשוקה
http://he.wikipedia.org/wiki/שיטת_השקשוקה

אחד הקטעים בסרט מראים איך מפעל תואם של האחים עופר בהולנד עומד בכל התקנים האירופאים המחמירים , ופילטרציה כזו עולה לו הון , אבל בישראל ??? הצחקתם את העופרים , למה לשלם הון על פלטרציה ? כדי לעמוד בתקן ? ......מקסימום ימותו עוד כמה מאות מסרטן .... וכדי להשתיק את הרעש תורמים סכום צנוע למחלקה האונקולגית ובזאת נסגר הסיפור .

איפה ראית, איך השגת ?

סליחה על האיחור אבל לא נכנסו לי מיילים מהפוסט הזה, מוזר ???
נכנסתי כי huber שלח לי פרטית , בכל אופן כנסו לכאן http://www.horadot.net/view,14866,שיטת_השקשוקה.htm...
יש ארבעה לינקים של ראפיד שייר חינם ,צריכים להוריד את כולם.

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
shraga007
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 06, 2005

הבעות תודה: 246
מספר הודעות: 6342

#2377  נשלח: א' 08/03/2009 10:10
Blindness

מחלה מסתורית שגורמת לעיוורון מסתורי מביאה לכך שאותם מדבקים מבודדים במתקן מיוחד ומורחקים משאר האוכלוסיה, שם הם מוצאים את עצמם במלחמת קיום.

לאחר שקראתי כאן ביקורת די מפרגנות לסרט אני חייב להגיד ש"פייר מה זה התאכזבתי"
העלילה משמשת את הבמאי לביקורת מרומזת על החברה של ימנו.
כל כך הרגיז אותי שהוא לקח עלילה מעניינת ולא סיים לי אותה כמו שצריך, אין לי בעיה עם הביקורת ו\או המסר שהוא ניסה להעביר אבל למה להרוס את הסרט.
ממש הרגשתי שהוא הונה אותי ובזבז לי שעתיים מהחיים.
מה גם שהעלילה בסרט מעט הזוייה ואני לא אפרט על מנת לא להרוס לאלה שעוד לא ראו ורוצים לראות(אפשר לותר בשקט).

6 מ-10 ואני מזה נדיב היום

חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4499

#2378  נשלח: א' 08/03/2009 10:29

Huber כתב:
Milk

הארווי מילק היה נבחר הציבור הראשון בארה"ב שהיה הומוסקסואל מוצהר. הוא גם היה חבר מועצת העיר הראשון שנרצח בשל נטייתו המינית. גאס ואן סאנט ושון פן בתפקיד הראשי, מציגים את סיפורו של מילק, אחד המנהיגים הגדולים ביותר שהיו יכולים להיות לארה"ב.
עייף מלהתחבא, עוזב הארווי את משרתו הנוחה בוול-סטריט כדי לצאת מן הארון ולעבור לגור בסן פרנסיסקו עם בן זוגו. שם הוא פותח חנות שהופכת עד מהירה למוקד מפגש חברתי לכל האנשים שמרגישים שאין להם מקום אחר ללכת אליו. כשהוא מזהה את כאבה העצום של הקהילה סביבו, מתחיל הארווי לדבר בשמם של האנשים ומחליט לייצגם בכל העניינים מעוררי המחלוקת. ניצחונות קטנים מובילים לגדולים יותר והארווי מעורר את השראתם של אחרים לדבר גם כן. התמיכה העצומה שהוא מקבל מן הקהילה מחזקת אותו וממקמת אותו עד מהירה במשרה פוליטית בכירה. המסרים שלו לחופש ותקווה מעמידים סביבו אויבים רבים לאורך הדרך ומובילים בסופו של דבר לרציחתו.

שון פן מוכיח שוב שהוא שחקן אופי איכותי ולמרות שאין לי כל נגיעה לנושא של הסרט, הבמאי והשחקנים הצליחו לגרום לי להזדהות עם המאבק המגולם בסרט וזה לטעמי ההוכחה החד משמעית לאיכותו של הסרט ושל השחקנים/במאי שלו. סרט דרמה על נושא שלא קשור אליי ישירות שמצליח להחזיק אותי מרותק ובנוסף לזה מצליח לגרום לי להינות מהצפייה בו הוא סרט מצוין מבחינתי.

8.5/10

יש פרומו חימום לסרט -
למירי הייתי נותן אוסקר !!!

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1021
מספר הודעות: 6802

#2379  נשלח: א' 08/03/2009 10:41

Any Given Sunday

הפעם השלישית שאני רואה את הסרט הזה. סרט של אוליבר סטון אז זה לא "קל" לצפייה.
עולם הפוטבול האמריקאי ללא הצגות - אלים, קשה, קשוח, חסר רחמים, מלא בכסף, כולם
משוחדים, כולם חמדנים, ופה ושם יש כמה שפשוט אוהבים את המשחק.

הרבה פרצופים מוכרים, משחק מצויין וטרקים של מובי.

8/10

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 16, 2008
הבעות תודה: 26
מספר הודעות: 734

#2380  נשלח: א' 08/03/2009 18:54

לא תאמינו מה השתחרר לרשת:

Watchmen: The Complete Motion Comic

מה זה בדיוק, אתם שואלים? אז מסתבר שזה הקומיקס המקורי שעובד לסדרה
של תמונות שנעות מעט כדי ליצור אשליה רופפת של תנועתיות, אבל הכל בנוי על דפי
הקומיקס. הצמידו להכל פס קול של דיבוב באנגלית (מאוד מוצלח, עם סלנג ינקי טוב)
ואפילו בלוני המילים של הדמויות מופיעים בצמוד לדיבוב. הכל נערך מחדש לגרסת HD
והותאם ליחס מסך של 1.78:1 עם סאונד ב-dts.
זו הגרסא: Watchmen The Complete Motion Comic (2009) 720p.BluRay.DTS.x264-DON
וזה לינק לדף הסרט: /http://www.imdb.com/title/tt1322240

בשלוש מילים: אדיר! אדיר! אדיר!
romanch
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 26, 2008
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 458

#2381  נשלח: א' 08/03/2009 20:31

נראה לי יותר אדיר לראות את ה Motion comic ולאחר מכן את הסרט וכך להשוות כאשר התמונות עדיין טריות בראש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4693

#2382  נשלח: א' 08/03/2009 20:48

TRAFFIC
קובץ mkv

אני לא חובב גדול של הבמאי סטיבן סודרברג, הוא במאי לא רע שלדעתי מקבל יותר מדי קרדיט על הסרטים שלו. עד היום לא נתקלתי באף סרט שעשה שהפיל אותי מהכסא, כולל טראפיק שרק עכשיו ראיתי. הסרט קיבל 4 אוסקרים, כולל במאי, אלוהים יודע רק למה. לא שהסרט לא טוב, הוא בסדר, אבל לא חומר לאוסקר.

בדרמה הזאת מסופר על מלחמת ההתשה של ארה"ב בתעבורת הסמים ממקסיקו, והסיפור מפוצל לכמה חזיתות ודמויות שכולן קשורות אבל לא נפגשות. כנראה שציפיתי מסרט בסדר גודל ונושא טעון כזה שיהיה כמו בעיטה בבטן. אבל הוא מפספס.
המשחק כמובן טוב, עם צוות שחקנים מהשורה הראשונה, אבל ריבוי הדמויות מזיק פה, הן נותרות חד ממדיות ולא מספיק מעניינות כדי למשוך אותך פנימה.
בהקשר הזה סרט דל תקציב כמו 'רקוויאם לחלום' הותיר אותי דבוק לכסא אחרי שהסרט נגמר, עם הרגשה אחרת לגמרי.

ממש לא חובה.
6/10
Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#2383  נשלח: ב' 09/03/2009 1:04

אכן סרט חלש.
כמה סצנות איכותיות אבל אכן מרוב הדמויות לא רואים את היער

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36755

#2384  נשלח: ב' 09/03/2009 9:18

Bolt
כלב אשר גודל במחשבה כי יש לו כוחות על בשל תוכנית ה TV בה הוא משתתף, יוצא בטעות מהאולפן לחיים האמיתים ומגלה שהוא בסך הכל כלב רגיל.

אנימציה חביבה ומרשימה. לצעירים בלבד.
8/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31667

#2385  נשלח: ב' 09/03/2009 9:40

Planet Terror
היה אמור להיות חלק מדאבל פיצ'ר של טרנטינו ורודריגז כמחווה לסירטי הטראש של שנות ה-70, רק מה כל אחד הלך ועשה סרט של שעתיים...
סרט טראשי מגניב ביותר על גז שהופך עיירה לזומבים.
המון שחקנים מוכרים, המון שפריצים ענקיים של דם, כיף גדול וגם טרנטינו בתפקיד "מעניין"...
הסרט הטוב (בהרבה) מהשניים.

9/10

לאיכות התמונה בבלוריי לא היה ממש משמעות כששיחזרו את בעיות הפילם (כולל פילם שנשרף בדיוק בסצינת סקס... )
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  158  |  159  |  160  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה