מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1398 מתוך 1442
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1397  |  1398  |  1399  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 694
מספר הודעות: 4885

#20956  נשלח: שבת 10/02/2018 20:38

Rise of the Planet of the Apes

הסרט הוא הראשון מטרילוגיה שמתארת את ההתפתחות של הקופים לאינטלגנטים, תחילת המלחמה בין הקופים לבני האדם והקרב המכריע

הסרט מתאר איך החלו להיות קופים אינטילגנטים.

סרט טוב, תסריט מותח למרות שאינו חסר חורים אבל הם לא כל כך גדולים, משחק טוב והדמיה ממוחשבת מעולה של הקופים והאיטרציה שלהם עם בני האדם

סרט טוב שמשאיר טעם של עוד לסרט השני בטרילוגיה

מי שלא ראה שווה לראות

פס קול טוב ובאסים חזקים במקומות הנכונים
7.7/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2004
מספר הודעות: 34389

#20957  נשלח: שבת 10/02/2018 21:48

The Cloverfield Paradox

צוות אסטרונאוטים ומדענים שמנסים למצוא תחליף אנרגיה זול בתחנת חלל, מגלים תגלית שלא ציפו לה.

שמעתי לא מעט על הסרט הזה, לא בדיוק דברים חיוביים, ולכן הגעתי עם ציפיות נמוכות. למזלי גיליתי סרט לא רע בכלל ואפילו מהנה. נכון, לא מחדש כלום לא עושה שום דבר בצורה יוצאת דופן, אבל עדיין סרט מד"ב סביר ביותר, ולעיתים אפילו משעשע.

אני נהניתי.

6.9/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך שבת 10/02/2018 22:03, נערך סך הכל פעם אחת
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 694
מספר הודעות: 4885

#20958  נשלח: שבת 10/02/2018 21:52

Pride & Prejudice

סרט משנת 2005 דרמה רומנטית (Chich Flick) המספר את סיפורה של משפחה עם 5 בנות שהאמא מנסה למצוא להן חתן בצורה אובססיתית ומעצבנת

פרט לאמא שום דבר לא מעצבן

סיפור רגיש ונוגע ללב על איך גאווה יכולה להרוס חיים ודעות קדומות לא תמיד מנצחות

הסרט אצלי כבר שנים מועמד לצפייה ומשום מה כל הזמן נדחה, ככול הנראה אני עכשיו בתקופה של סרטים דחויים.

לא הצטערתי שצפיתי, בעיקר בגלל קירה נייטלי המתוקה (לדעתי), שמשחקת בתפקיד הראשי בצורה מעוררת כבוד (לדעתי)

7/10
(1) הבעות תודה: dons
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 248
מספר הודעות: 4464

#20959  נשלח: שבת 10/02/2018 22:17

molvy כתב:
Pride & Prejudice

סרט משנת 2005 דרמה רומנטית (Chich Flick) המספר את סיפורה של משפחה עם 5 בנות שהאמא מנסה למצוא להן חתן בצורה אובססיתית ומעצבנת

פרט לאמא שום דבר לא מעצבן

סיפור רגיש ונוגע ללב על איך גאווה יכולה להרוס חיים ודעות קדומות לא תמיד מנצחות

הסרט אצלי כבר שנים מועמד לצפייה ומשום מה כל הזמן נדחה, ככול הנראה אני עכשיו בתקופה של סרטים דחויים.

לא הצטערתי שצפיתי, בעיקר בגלל קירה נייטלי המתוקה (לדעתי), שמשחקת בתפקיד הראשי בצורה מעוררת כבוד (לדעתי)

7/10

אז ראית בגרסת DVD ?
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 335
מספר הודעות: 3778

#20960  נשלח: א' 11/02/2018 1:21

Accident Man / 2018

מייק פאלון (סקוט אדקינס) הוא מתנקש מקצועי, חבר בקליקה של מתנקשים מובחרים אך ביזאריים, שהכינוי "איש התאונה" דבק בו בשל העובדה שהחיסולים שהוא מבצע, נדמים תמיד כתאונה אקראית. כשניסיון לחסלו נכשל והאקסית שלו נרצחת, הוא סוטה מעקרונותיו המקצועיים ופותח במצוד מדמם אחר האחראים לכך.

סרט פשע-אקשן מוטרף וקצבי שמזכיר בסגנונו את סרטיו של גיא ריצ'י. שילוב של אלימות רבה, קטעי אקשן די טובים, פסקול נחמד, ולא מעט הומור.
סקוט אדקינס כהרגלו מפגין את כישורי אמנויות הלחימה שלו, בסרט שעלילתו מעט יותר "אינטליגנטית" מעלילת סרטי "אלוף ללא עוררין" בהם כיכב בעבר.

חביב בשביל להעביר את הזמן.

ציון: 6/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3356
מספר הודעות: 67509

#20961  נשלח: א' 11/02/2018 2:52

Creed 4K HDR

אני לא חובב במיוחד של סרטי רוקי או סטלון. אבל זה סרט פשוט מצויין.

8.5/10

נערך בפעם אחרונה על-ידי oferlaor בתאריך א' 11/02/2018 15:08, נערך סך הכל פעם אחת
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 701
מספר הודעות: 4543

#20962  נשלח: א' 11/02/2018 10:11

Huber" fgid="186095 כתב:
The Cloverfield Paradox

צוות אסטרונאוטים ומדענים שמנסים למצוא תחליף אנרגיה זול בתחנת חלל, מגלים תגלית שלא ציפו לה.

שמעתי לא מעט על הסרט הזה, לא בדיוק דברים חיוביים, ולכן הגעתי עם ציפיות נמוכות. למזלי גיליתי סרט לא רע בכלל ואפילו מהנה. נכון, לא מחדש כלום לא עושה שום דבר בצורה יוצאת דופן, אבל עדיין סרט מד"ב סביר ביותר, ולעיתים אפילו משעשע.

אני נהניתי.

6.9/10

מסכים.
כסרט בפני עצמו - אם לא מעמידים אותו אל מול הסרטים האחרים של קלוברפילד, אלא כסרט מדע בדיוני מותח, הוא עושה את העבודה.
אפקטים טובים, מתח, הומור, גם אני נהניתי.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#20963  נשלח: א' 11/02/2018 14:54

Wonder

ילד שנולד עם תסמונת גנטית נדירה שגרמה לעיוות חמור בפניו מתחיל ללמוד בבית ספר רגיל לראשונה בחייו ונאלץ להתמודד עם תגובות הסביבה.

סרט Feel-Good טיפוסי ותו לא. כל השחקנים עושים עבודה סבירה פלוס, התסריט סביר אך לא מחדש כלום (אותו סנריו פחות או יותר כמו בסרט mask מ 1985, רק שהוא היה טוב הרבה יותר לטעמי). הבעיה שלי עם הסרט הייתה הסכריניות המתקתקה שלו, הכל מסתדר על הצד הטוב ביותר, לא ממש מרגישים את המאבק של הגיבור, פשוט עוד סרט האפי אנדינג מבית הוליווד.

אפשר לוותר.

5/10

avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2475

#20964  נשלח: א' 11/02/2018 18:23

Huber כתב:
Wonder

ילד שנולד עם תסמונת גנטית נדירה שגרמה לעיוות חמור בפניו מתחיל ללמוד בבית ספר רגיל לראשונה בחייו ונאלץ להתמודד עם תגובות הסביבה.

סרט Feel-Good טיפוסי ותו לא. כל השחקנים עושים עבודה סבירה פלוס, התסריט סביר אך לא מחדש כלום (אותו סנריו פחות או יותר כמו בסרט mask מ 1985, רק שהוא היה טוב הרבה יותר לטעמי). הבעיה שלי עם הסרט הייתה הסכריניות המתקתקה שלו, הכל מסתדר על הצד הטוב ביותר, לא ממש מרגישים את המאבק של הגיבור, פשוט עוד סרט האפי אנדינג מבית הוליווד.

אפשר לוותר.

5/10

אכן גם אני סיימתי את הצפייה בתחושה שהוא היה סכריני מידי ,וכמעט כל הקצוות נסגרו כך שהתמונה תיהיה מושלמת מידי.
מצד שני, דווקא בסרט כזה ,בניגוד לרב הסרטים ווהעדפות הצפיה שלי, דווקא זה נראה מתאים ורצוי.

אני אהיה קצת יותר לארג', אבל אסתפק ב 6.5/10 בגלל עודף קיטש.

·

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20965  נשלח: ב' 12/02/2018 3:58

Wonder / 2017

ילד שפניו מעוותים מלידה, נאלץ להתמודד עם דחייה חברתית כשהוא מגיע לראשונה לבית הספר, לאחר שנים בהן שהה בחממה הביתית המוגנת.

כבר מהרגע הראשון, כשראיתי את השילוב הבלתי אפשרי של אוון ווילסון וג'וליה רוברטס כזוג הוריו של הילד בעל הפנים המעוותים, הבנתי שטוב לא ממש יצא מכאן. מה לעשות שווילסון, אחרי כל הקומדיות המטופשות בהן לקח חלק, תמיד יתפס כליצן החצר ובטח שלעומת רוברטס, על שלל תפקידיה הדרמטיים הרציניים.

התסריט אמנם אמור לרגש וגם מצליח בכך בקטעים מסויימים, אבל לתחושתי הוא התאמץ מאוד להיות מסחטת-דמעות והתוצאה הסופית היתה מתיילדת, דביקה, דידקטית והוליוודית מדי לטעמי. הילד בתפקיד הראשי דווקא היה משכנע מאוד.

לא יכולתי שלא לחשוב במשך כל הצפייה על 'איש הפיל' הגאוני של דיוויד לינץ', שגם הוא מביא את סיפורו של אדם (אמנם בוגר יותר) שנולד עם ראש מעוות וסבל כל חייו מדחייה חברתית. אבל איזה הבדל שמים וארץ בין השניים...

לדעתי לגמרי אוברייטד.

ציון: 6.2/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#20966  נשלח: ב' 12/02/2018 15:47

Huber כתב:
The Cloverfield Paradox

אני נהניתי.

6.9/10
·

מומלץ לצפות - אחרי הצפייה בסרט כמובן:

pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4670

#20967  נשלח: ג' 13/02/2018 16:34

קוקו \ Coco

הפקה מצויירת של פיקסאר , גרפיקה טובה כרגיל , סאונד סביר - ציפיתי לקצת יותר מסרט עם נגיעות מוזקליות.
סיפור פשוט על הגשמת חלומות , כיבוש יעדים , ולהאמין בעצמך - שתפור על ילד שרוצה להפוך למוזיקאי גדול .
לאחר אין -ספור מחמאות ותישבוחות ברשת והציון המעולה ה IMDB (ציון 8.6)
הייתי בטוח שמדבר כאן ביצירת מופת מרגשת בלתי נשכחת אך ציפיות יש רק בכריות
ישבנו 4 חבר'ה וניסינו להזיל דמעה כפי שהובטח לנו אך לשווא .
הזמן עבר בסדר אבל לא מעבר לזה , לעיתים קרובות הרגיש "קיצ'י" .

10\7

נערך בפעם אחרונה על-ידי pessik בתאריך ג' 13/02/2018 16:55, נערך סך הכל פעם אחת
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20968  נשלח: ג' 13/02/2018 16:52

The Snowman / 2017

על רקע נופיה המושלגים של נורווגיה, שוטרת צעירה וחוקר משטרה שעברו מזהיר וההווה שלו רווי אלכוהול, חוקרים סדרת היעלמויות של נשים, המעלה חשד לחזרתו לפעילות של רוצח סדרתי מלפני שנים, תוך שהוא מותיר אחריו רמזים מתגרים בדמות אנשי שלג.

מותחן שאמנם מתרחש בנורווגיה, אך דובר אנגלית ועם שחקנים אמריקאיים וכאלה שאינם דווקא נורווגיים כמייקל פסבנדר, ואל קילמר ועוד. עבודת הבימוי כבדה ומייגעת, והסרט כולו מרגיש מבולגן ונפוח מחשיבות עצמית, עם אינסוף פרטים, אירועים ודמויות, שלא ממש רלוונטיים לעלילה. כשבסוף הסרט מתבררת זהות הרוצח ומניעיו, מסתבר שאין ממש מסתורין בתעלומת המסתורין, ושהשעתיים שארך הסרט היו בזבוז זמן לא קטן.

ציון: 5.5/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20969  נשלח: ד' 14/02/2018 1:58

The Cloverfield Paradox / 2018

תחנת חלל בינלאומית שעל סיפונה מאיץ חלקיקים רב-עוצמה, אמורה לספק אנרגיה חלופית בלתי מוגבלת לכדור הארץ, שעומד לאבד את שארית מקורות האנרגיה שלו. לאחר מספר ניסיונות הפעלה כושלים של המאיץ, מגלה הצוות שנקלע למציאות העולה על כל דמיון, שמסכנת את המשימה כולה ומעמידה את כדוה"א בסכנה קיומית.

הסרט השלישי בסדרת סרטי 'קלוברפילד', שמביניהם השני היה הטוב ביותר לדעתי, על אף הסוף שלו שהרס את כל ההנאה ממה שקדם לו.
לגבי הסרט הנוכחי, מעבר לגיבוב השטויות התסריטאיות, כמובן שגם כאן השנייה האחרונה פשוט מגוחכת והורסת, אבל על הדרך היא גם מתחברת רעיונית לסרט הראשון בסדרה. מעבר לכך זהו לא יותר מסרט מדע-בדיוני בינוני מבחינה תסריטית, אבל מושקע מבחינה הפקתית. מזל שלפחות הכניסו גם קצת הומור...

ציון: 6/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3356
מספר הודעות: 67509

#20970  נשלח: ד' 14/02/2018 12:43

what happened to monday 4K HDR

7 אחיות בעולם עתידני שבו מותר רק ילד אחד למשפחה, מצליחות לשרוד עד לשנות ה-30 שלהן. כל אחת לוקחת יום בשבוע והן כולן חייבות לשמור על הפסאדה שהן בעצם אדם אחד.

זה סרט מלא חורים ובעייתי מכל כיוון אפשרי. עדיין, האקשן חביב וזה סה"כ סרט סביר, אבל לא מבריק מספיק.

7/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1397  |  1398  |  1399  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה