מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1389 מתוך 1458
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1388  |  1389  |  1390  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4687

#20821  נשלח: א' 07/01/2018 1:17

Bright

נטפליקס החליטו לעשות עירבובייה של העולם דמיוני (קריא:שר הטבעות) ביחד עם העולם העכשווי.
אז יש לנו רובים וניידות משטרה וגם אלפים ואורקים בתור שוטרים , עם כמה דמויות מחתרת :
כאשר כולם במרדף אחר שרביט קסמים מיסתורי..

לשילוב הלא כל כך מוצלח הזה גייסו את וויל סמית ועוד כמה ברקים כחולים ואפקטים זולים כדי ליצור את העולם ה"דמיוני"
מיועד למעריצי הז'אנר . לכל השאר עדיף להתרכז בסרטי משטרה \ מאפיה סטנדרטים יותר - וממש לא חסר כאלה

10\5.5
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 722
מספר הודעות: 4985

#20822  נשלח: א' 07/01/2018 1:51

Lior_M
·
תודה על ההערה

תוקן
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 722
מספר הודעות: 4985

#20823  נשלח: א' 07/01/2018 2:24

טרילוגיית סרטי BATMAN

אז החלטתי היום לחוות מה יש לסאב החדש (SVS PB16 ULTRA למי שלא יודע) להציע,

שלישת סרטי באטמן נבחרה להדגים לי את היכולות של הסאב, זו פעם ראשונה שאני רואה את הסרטים הללו לאחר המלצות חמות של הבנים שלי

אז הסרטים

• Batman Begins משנת 2005 2h 20min ציון של 8.3 ב IMDB
  • The Dark Knight משנת 2008 2h 32min ציון של 9.0 ב IMDB
  • The Dark Knight Rises משנת 2012 2h 44min ציון של 8.4 ב IMDB

כמעט 8 שעת של סרטי אקשן מאוד אינטנסיביים עם עלילה יפה משחק טוב מאוד ופס קול מהמם

מצטער שהביקורת שלי תתרכז יותר בפס הקול, אבל, הפיצוצים, היריות, המסוקים, המרדפים, ההתנגשויות, היו כל כך ריאליסטיים שישבתי מוקסם מהיכולות של הסאב לתת מכות בבטן להרעיד את הספה להקפיץ את הצופה התמים ברעשים שהוא לא מוכן להם

חוויה ראשונית ומדהימה שלא חוויתי בשום בית קולנוע ובשום סרט לפני הסרטים של היום.

אין מה לומר הותיר אותי עם פה פעור

הסרטים כולם קיבלו ציונים של בין של יותר מ 8 ב IMDB לא אכזבו, סוללה מרהיבה של שחקנים כולל מורגן פרימן, מייקל קיין, ליאם ניסן מגישים שלושה סרטים באמת טובים ומהנים לצפייה.

מי שלא ראה רוצו לראות

אני מסכים עם הציונים ב IMDB לכל אחד מהסרטים

ציון כולל שלי לתרילוגיה
    8.5/10

Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 347
מספר הודעות: 3876

#20824  נשלח: א' 07/01/2018 13:31

What Happened To Monday (Seven Sisters) / 2017

בשנת 2073, העולם מגיע לפיצוץ אוכלוסין חמור, בד בבד עם דלדול קריטי במקורות המחייה, דבר המעמיד בסיכון את הקיום האנושי כולו. כצעד מנע, נחקק חוק המתיר לכל תא משפחתי להביא לעולם ילד אחד בלבד וילדים שנולדו מעבר למכסת החוק, נקרעים ממשפחותיהם ונשלחים להקפאה במתקן ממשלתי חסוי.

טרנס סאטמן (וויליאם דפו), שבתו ילדה שביעיית בנות טרם נפטרה בשעת הלידה, מחליט, על אף הסיכון הרב, להסתיר את נכדותיו מעיני הרשויות ולגדלן בעצמו.

מותחן עתידני עשוי היטב, עם עלילה מקורית שלא נופלת מדי לקלישאות ומצליחה לרתק מתחילתה ועד סופה.
נומי ראפאס מגלמת את תפקידי כל שבע האחיות הזהות בצורה משכנעת ועם ניואנסים שגורמים לצופה להרגיש שמדובר באמת בשבע אחיות שונות.

לא ממש פיתחתי ציפיות מקריאת תקציר הסרט, אבל הופתעתי לטובה.

ציון:7/10
(1) הבעות תודה: liorreem
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 279
מספר הודעות: 4638

#20825  נשלח: א' 07/01/2018 14:02

Lee כתב:
What Happened To Monday (Seven Sisters) / 2017

לדעתי זה אחד הסרטים המוצלחים של נטפליקס בשנה החולפת.
dons
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2016
הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 148

#20826  נשלח: א' 07/01/2018 15:05
(Temple (2017

3 צעירים אמריקנים מגיעים למקדש נידח באיזר נידח של יפן,
אמממה יפן תמיד מושכת אותי, יש בהתחלה ככה בקמצנות כמה תמונות
נוף יפות ותרבות אך ככל שהסרט (סרט?) מתקדם נעשה יותר אפל וקודר,
לא מעניין ולא גורנישט, מודה שדילגתי בסוף איזה 5 דקות,מה שאינני נוהג לעשות.
ציון imdb הוא דיי נדיב 3.7
אגב יש סוף מפתיע שאותי לא הפתיע.
יכלו לעשות מהתסריט סרט משובח כלבבי אך לצערי הלכו על כוון אחר.

http://www.imdb.com/title/tt4898730/

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20827  נשלח: א' 07/01/2018 20:12

Happy Death Day / 2017

צעירה נרצחת ביום הולדתה בקולג' בו היא לומדת, ע"י אלמוני עוטה מסכה. למחרת בבוקר היא מתעוררת לאותו יום בדיוק, וכך גם בבקרים שלאחר מכן, במן לולאה אינסופית. עם כל יום שחולף היא מצליחה לגלות עוד ועוד פרטים, שעשויים לסייע לה בפתרון התעלומה.

זה לא סרט אימה, כמו שניתן אולי להבין מ-IMDB, אלא יותר קומדיית-אימה לייט. על אף הרעיון הממוחזר של התעוררות שוב ושוב לאותו יום, ועל אף הביצוע הבינוני, הסרט לא גרוע מאוד כמו שחשבתי שיהיה. אם מנמיכים ציפיות הוא נסבל ואפילו מצליח להעלות חיוך דל.

ציון: 6/10
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007

#20828  נשלח: ב' 08/01/2018 11:34

Blade runner 2049

במרכז הסיפור : אנדרואיד (ריאן גוסלינג) שמספח לעצמו רגשות אנושיות , אם ננסח את זה כך ..
יוצא למסע חיפושים אחר השורשים שלו ומנסה לענות על שאלות הקשורות לתאגיד שיצר אותו
ולקיומם של כל האנדרואידים ועתיד המין האנושי.

היו לי התלבטויות אם לראות סרט עם המון פסיכולוגיה וגם נמשך 2:40
גם בהתחשב בעובדה שלא ראיתי את הסרט המקורי .
אך לבסוף אני וחבר התיישבנו וצלחנו את את כולו מבלי למצמץ אפילו !
נכון הסרט נוגע בכל מיני נושאים פילוסופים מפרכים שחלקם לא כ"כ ברורים
וגם לא נותן תשובות לחלק מהשאלות כמו כן יש המון חלקים שנמתחים יותר מידי
ויורדים לפסיכולוגיה עמוקה מידי .עד כאן החסרונות .

למרות שכבר ראינו אין ספור סרטי הרפתקאות\מדע בדיוני ,
עדיין הסרט הנוכחי מצליח בכל זאת ליצור עולמות חדשים מעוצבים ומרהיבים ביופיים שסוחפים את הצופה לתוכם
עם פס-קול מעולה! ואקורדים יחודיים שמתאימים לאוירה האפלולית-דיכאונית של הסרט
אני והחבר מאוד נהנינו ואפילו התפתחו דיונים תוך כדי וגם בסיום כדי לנסות ליישר קו עם כל מה שראינו.

10\7.5
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20829  נשלח: ב' 08/01/2018 21:25

Shut In / 2016

פסיכולוגית ילדים (נעמי ווטס) המתגוררת בבית מבודד, משועבדת לטיפול בבנה המתבגר שנותר משותק לאחר תאונת-דרכים, בה גם איבדה את בעלה. כשמטופל בן 10 ששהה בביתה נעלם רגע לפני שמגיעה סופת שלגים קיצונית, מתחילה מבחינתה מערבולת אירועים מסוייטת.

מותחן בינוני להחריד, שמתאמץ מאוד להיות סרט אימה, עם כל מני הקפצות מאולצות ומיותרות.
בחירת תפקיד תמוהה של נעמי ווטס המצוינת (אפילו בסרט הזה), שכבר עשתה אי-אלו תפקידים משמעותיים בחייה, וכאן עושה תפקיד שמתאים יותר לשחקניות מתחילות. יתכן שבשלב התסריט הסרט נראה מבטיח, בפועל הוא לא.

חלש, צפוי ומיותר.

ציון: 5/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20830  נשלח: ג' 09/01/2018 13:45

The Dinner / 2017

חבר הקונגרס סטן לומן המתמודד על משרת מושל (ריצ'ארד גיר), אחיו הממורמר והציני (סטיב קוגן) שבעברו היה מורה להיסטוריה אמריקאית ושתי נשותיהם, נפגשים לארוחת ערב במסעדת יוקרה. על הפרק, דילמה קשה הקשורה לפשע חמור אותו בצעו ילדיהם, שבין היתר עלול לסכן את עתידו הפוליטי של סטן.
משקעי העבר בין שני האחים, הבדלי המנטליות ביניהם וחוסר הסכמה בין הארבעה על הדרך בה עליהם לפעול, גורמים למפלס המתיחות וההתנגחויות לגאות עד לסף פיצוץ.

סרטו של הבמאי הישראלי במקור אורן מוברמן, שנראה שעשה כל מאמץ להוציא תחת ידו סרט לא ידידותי בעליל לצופה.

כבר בהתחלה, כשמתבררת סיבת ההתכנסות, ישנה תחושה של חוסר אמינות: אנשים שבמציאות נופלת על ראשם צרה שכזאת, יפגשו לרוב בין ארבעה קירות, הרחק מעיניים ואזניים בולשות, והבחירה במסעדת יוקרה מפונפנת במקרה זה, מרגישה לא יותר מאשר גחמה פלצנית של הבמאי. גחמה זו מקבלת חיזוק עם סצינות שלמות שסוטות מנושא העלילה המרכזי, כמו למשל דיאלוגים אינסופיים על כלום, רב-מלצרים שמדקלם בפירוט במשך דקות ארוכות את מרכיבי כל מנה שמוגשת, כמו גם סצינות המתארות את מהלך הקרבות במלחמת האזרחים האמריקאית. לכל הנ"ל אין ממש קשר ישיר עם העלילה והם יכולים אולי היו להתאים כחלק מתכנית שעוסקת בבישול או בהיסטוריה, אבל את הצופה זה בעיקר מתיש ומשעמם, גם אם כוונת הבמאי היתה אלגורית.

סרט שמצריך לא מעט אורך-רוח, ואם היו "מנקים" ממנו חצי שעה של להגנות וסצינות מיותרות, הוא היה אפקטיבי בהרבה.

ציון: 6/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20831  נשלח: ד' 10/01/2018 3:08

Valerian and the City of a Thousand Planets / 2017

שני סוכנים צעירים של ממשלת הטריטוריות האנושיות נשלחים לחקור איום על "אלפא", עיר גלקטית אליה התכנסו במשך שנים מיליוני תושבים, מצורות חיים שונות ברחבי היקום שלמדו לחיות בדו-קיום זו עם זו.

סרט ביזארי וקיטשי בצורה יוצאת דופן, גם מבחינת עלילה, גם מבחינת דמויות (כל מיני צורות חיים "חייזריות" מוזרות למיניהן) ובעיקר מבחינת ויזואליות ועיצוב. הייתי בטוח שבגלל גודש הפרטים והצבעוניות החריגה אני אסיים את הצפייה עם כאב עיניים (או לא אסיים אותה בכלל), אבל למרות הנ"ל ולמרות העלילה שלפעמים נדמית ילדותית מדי, צלחתי את הסרט עד סופו ואפילו נהניתי. ואולי זה בכלל היה בזכות קארה דלווין היפהפיה, שמגלמת אחד משני התפקידים הראשיים.

ציון: 6.5/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20832  נשלח: ד' 10/01/2018 19:16

November Criminals / 2017

צעיר בשנתו האחרונה בתיכון פותח בחקירת רציחתו של אדם שהוא הכיר, עקב מה שהוא רואה כאוזלת-יד של המשטרה בטיפול בעניין.

אנסל אלגורט ('בייבי דרייבר') וקלואי גרייס מורץ מככבים בדרמת הפשע הזו, שאולי אי אפשר לומר עליה שהיא רעה, אבל גם לא ממש טובה, בעיקר בשל חולשת הסיפור והתנהלות העלילה. שני השחקנים הבכלל לא רעים מפגינים כאן משחק סביר ולא יותר, כשהבעייתי מבין השניים הוא אלגורט, בשל פני הפוקר שלו, חסרי המבע רוב הזמן. מה שהתאים אולי ל"בייבי דרייבר" שם הוא בכל מקרה גילם תפקיד של בחור מנותק מסביבתו, כנראה פחות מתאים בדרמה מסוג זה, שמצריכה בין היתר החצנת רגשות דרך מימיקה מינימלית...

בסוף הסרט נותרת תחושת סתמיות, של סרט נטול סיפור ממשי.

ציון: 5.5/10
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007

#20833  נשלח: ו' 12/01/2018 21:17

Jigsaw \ המסור 8

רוב הצופים נטשו את המסור מזמן כבר ואני לא יכול להאשים אותם.
המון שפיריצים של דם כמו שמאז ומתמיד היה , והמלכודות שכבר פחות מתוחכמות מבעבר
ועלילה שחוזרת על עצמה שוב ושוב , וזה נכון :
שיניי המסור כבר לא חדות כפי שהיו וקצת קהו עם השנים !

אך המעריצים המושבעים כמוני
שנשארו נאמנים ועוקבים באדיקות אחר סדרת הסרטים הזו - יראו גם את הסרט הזה!
שמתי Full volume וגם Full sub וברגע שהאקורדים המפחידים והסאונד המתכתי המפורסם החלו להציף את הסלון
בשילוב המשפט המוחץ " I Want To Play A Game" מיד הרגשתי כמו בבית

אז כמו שאמרתי : אני ממתין לסרט התשיעי
בהצלחה למתמידים שבינינו.
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20834  נשלח: א' 14/01/2018 23:21

Home Again / 2017

אליס (ריס ווית'רספון) פרודה מבעלה, מצבה התעסוקתי אינו מזהיר והיא מגדלת את שתי בנותיה בבית ילדותה, אליו נאלצה לחזור. בבר בו היא חוגגת את יום הולדתה הארבעים, היא פוגשת שלושה חבר'ה, צעירים ממנה בהרבה ומרוששים לחלוטין, שכל חלומם לפרוץ בתחום הקולנוע. היא מתרצה לאפשר להם לגור זמנית בביתה ומשם קצרה הדרך לרומן עם אחד מהם, אבל אז בעלה מחליט לנסות לחזור אליה.

דרמה קומית-רומנטית צפויה ונדושה מאוד, שחלשה אפילו בתור Chick Flick.

ציון: 5.5/10
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 92
מספר הודעות: 2064

#20835  נשלח: ב' 15/01/2018 10:28

ziv_r כתב:
American Made
סיפורו של טייס (Tom Cruise) בשנות ה- 80' אשר הופך למבריח סמים ונשק בחסות הממשל האמריקאי.

די על ההתחלה רואים שהסרט שונה מהרגיל ומיוחד, הצילום במראה פילם ישן-מטושטש בסגנון שנות ה- 70'-80' בהן הסרט מתרחש, הדמות הראשית אותה מגלם Cruise שרמנטית עם הרבה תושיה ובכלל הסרט מכיל הרבה מאוד סצנות בהן הסרט מסתעף יותר ויותר עד לסוף הבלתי נמנע.
מומלץ.
8/10

·איכשהו פיפסתי את ההמלצה, אז לטובת כל אלה שפיספסו גם, אני מצטרף להמלצה החמה.
הסיפור הוא לא יאומן ברמה שמשאירה אותך פעור פה. הטייס היה מעורב בכל כל הרבה פרשיות מקבילות שאי אפשר שלא להעריץ אותו (אי כי לפקפק בשיקול הדעת שלו אפשר גם אפשר).
גם מעניין לראות שבתוך כל המזימות של ה-CIA בחסות הנשיא, מכל כך הרבה פשעים של משתפי הפעולה שלהם הם היו מוכנים להתעלם כדי לקדם אינטרסים מסויימים, ומדהים לראות שבמיקרים רבים רשויות שונות היו נלחמות אחת בשנייה, כל אחת למען האינטרסים שלה.
אם הסרט לא היה מבוסס על סיפור אמיתי, הייתי אומר שהתסריטאי לקח סמי הזייה קשים לחשוב על התסריט הזה.
קרוז משחק נהדר כרגיל וסוחב את הסרט די לבד על גבו.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1388  |  1389  |  1390  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה