מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1278 מתוך 1458
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1277  |  1278  |  1279  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 349
מספר הודעות: 3886

#19156  נשלח: ב' 12/09/2016 13:48

Catskinner כתב:

אולם וחווייה כצופה: את הסרט ראיתי בבית בערוץ הביטטורנט. כרגיל באולם הנקרא הסלון הביתי, הישיבה מאוד נוחה, הרמקולים ממוקמים נכון ואני לא הרגשתי בחסרונם של בולסי הפופקורן ומגהקי הקולה. 10/10- מומלץ

באטמוס הוסיפו ערוץ סאונד במיוחד בשביל זה...
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ALFRED3
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 21, 2007

הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 617

#19157  נשלח: ג' 13/09/2016 19:58

אולם וחווייה כצופה: את הסרט ראיתי בבית בערוץ הביטטורנט. כרגיל באולם הנקרא הסלון הביתי, הישיבה מאוד נוחה, הרמקולים ממוקמים נכון ואני לא הרגשתי בחסרונם של בולסי הפופקורן ומגהקי הקולה. 10/10- מומלץ

הרגת אותי ,כ"כ ממצה
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 349
מספר הודעות: 3886

#19158  נשלח: ג' 13/09/2016 21:29

The Darkness / 2016

משפחה העושה דרכה לביתה מטיול בגראנד קניון, אינה מודעת לכך שרוחות אינדיאניות עתיקות רוחשות רע תפסו איתן טרמפ בחזרה, מה שעתיד להעמיד את חיי בני המשפחה בסכנה קיומית.

למקרא התקציר שמחתי שהנה, סוף סוף סרט עם עלילה מקורית, אם לא לוקחים בחשבון 200,000 סרטים דומים שנעשו בעשור האחרון...

אז מה בכל זאת אפשר לומר על הסרט?
עלילה סתמית ואינפנטילית במיוחד, שיצקו לתוכה כמעט כל קלישאה ממוחזרת הקיימת בסרטים מסוג זה.
"הקפצות" סאונד, שכמובן באות על חשבון עומק עלילתי.
קווין בייקון, שמבזה את עצמו מעצם השתתפותו בסרט...
וילד אחד מעצבן, שבאורח פלא דומה שתי טיפות "משקפיים" לזמר באדי הולי המנוח...

ציון: 4.5
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3392
מספר הודעות: 67706

#19159  נשלח: ד' 14/09/2016 7:35

For the love of Spock

בנו של לאונרד נימוי עשה דוקומנטרי על חייו ופועלו של אביו ומגלה לא מעט על מה עמד מאחורי הסדרה, הדמות והשחקן שהיה מבריק ומוכשר ומתברר שהרבה מאוד מהדמות הוא בעצמו אילתר בזמן אמת...

מעניין לחובבי סטאר טרק בעיקר.

8/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2104
מספר הודעות: 35838

#19160  נשלח: ד' 14/09/2016 10:07

Midnight Special

נכתב פה הרבה על הסרט, רק אוסיף שזהו סרט מד"ב סביר ותו לא, ולמרות שבסוף התעלומה די מתגלה (לא קשה להבין לאן זה מוליך כבר מאמצע הסרט פחות או יותר), נשארתי תוהה מה המטרה, ואיזה מסר הבמאי ניסה להעביר. בין זה לבין העובדה שפה ושם מצאתי את עצמי בודק את הפלאפון, ניתן להבין שזו לא בדיוק יצירת מופת.

חובבי פנטזיה ימצאו פה את השחקנים שגילמו את "זוד" ואת "קיילו רן".

סביר.

6/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3697
מספר הודעות: 36686

#19161  נשלח: ד' 14/09/2016 11:09

Warcraft: The Beginning
האורקים מגיעים לכבוש את כדור הארץ ולקחת את בני האדם בתור מזון לקסם אפל אשר מניע את ראש השבט שלהם, אך אורק אחד אמיץ מבין שזוהי לא הדרך הנכונה ומשתף פעולה יחד עם בני האדם על מנת להביס ראש השבט הרשע.

הסרט בפירוש לא משהו, כל פעם שמופיעה דמות של בן אדם על המסך אני מגלגל עיניים מהשעמום, אבל הסרט מצליח איכשהו לכפר על זה עם דמויות האורקים - דמויות כוחניות גדולות וחזקות, אשר מתנהלות במבנה של שבטים עם הרבה טסטוסטרון. הקרבות בכלל מרשימים עם פס קול שגרם לדיירים משני קומות מתחתי להתלונן על הרעש. בכלל הופעת האורקים זוהי אחת הסיבות היחידות שיש לכם לצפות בסרט, כל הלבוש שלהם עם עצמות, עורות, יש אפילו דמות שמתהלכת עם עם שלד שלם של נמר על כל כתף על מנת שנבין עד כמה הם גדולים.
מעבר לזה, לבני האדם אין סיכוי מולם והסרט גם מצליח לא להיות הוליוודי כל כך מבחינת העלילה.
לסרט הבא בסדרה, פחות בני אדם, יותר אורקים.
7.5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#19162  נשלח: ו' 16/09/2016 12:42

Attack on Titan

Shingeki no kyojin

בעתיד פוסט אפוקליפטי, האנושות צריכה להתמודד עם טיטנים (יצורים ענק דמוי בני אנוש) שנהנים לזלול אנשים כמעט עד הכחדתם.

סרט חביב בן 2 חלקים עם אפקטים סבירים, אבל עם כל המוזריות של סרטים יפנים (דברים מותני תרבות כגון הנטייה לצעוק בכל עימות, משחק שלנו כמערביים יראה מוגזם מידיי ועוד). הסרט מבוסס על סידרת קומיקס (מאנגה) שגם לה יצא סידרת טלוויזיה (אנימה).

סה"כ העביר את הזמן.

6.5/10

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#19163  נשלח: ו' 16/09/2016 18:43

Huber כתב:
Attack on Titan

Shingeki no kyojin

בעתיד פוסט אפוקליפטי, האנושות צריכה להתמודד עם טיטנים (יצורים ענק דמוי בני אנוש) שנהנים לזלול אנשים כמעט עד הכחדתם.

סרט חביב בן 2 חלקים עם אפקטים סבירים, אבל עם כל המוזריות של סרטים יפנים (דברים מותני תרבות כגון הנטייה לצעוק בכל עימות, משחק שלנו כמערביים יראה מוגזם מידיי ועוד). הסרט מבוסס על סידרת קומיקס (מאנגה) שגם לה יצא סידרת טלוויזיה (אנימה).

סה"כ העביר את הזמן.

6.5/10

· הסדרה שזה מבוסס עליה (שמבוססת על סדרת קומיקס) היא משהו כמו 13 שעות. ראיתי את כולה, היא מבריקה (סובלת מאותן בעיות שאתה מכיר כמו אנשים שמתפרצים, רגש לא מוסבר) אבל בגדול היא גרוקטסקית, מורכבת ונותנת מעט מאוד מידע (ונותנת לך לשבור את הראש לבד). מומלץ למי שיש זמן וסבלנות ליפנית.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#19164  נשלח: ו' 16/09/2016 18:47

אני מודע לכך, היה לנו ת'רד שלם על הנושא (למי שמעוניין):

http://www.hometheater.co.il/vt258421.html

Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 561
מספר הודעות: 14383

#19165  נשלח: שבת 17/09/2016 1:19

Mechanic: Resurrection

ג'סון סטייטהם חוזר בתפקיד ארתור בישופ, הרוצח הקפדן והדקדקן, כשבתחיל הסרט נראה שהוא זנח את עבודתו כאחד המתמחה בפישוט חייהם של לקוחותיו והוא לומד להנות מהחיים היפים בריו דה ז'נרו.

כמובן שזה לא יכול להימשך מעבר להצגת חיבתו לתקליטים ופטיפונים אודיופיליים וכבר בדקות הראשונות מנסים להכריח אותו לחזור לעבודה ולבצע תיקון גדול בשלושה מועמדים. זה לא עובד ונאלצים להרחיק עד לתאילנד ולגייס את ג'סיקה אלבה כדי לשכנע אותו שהצופים לא באו לאולם ההקרנה כדי לראות צילומי נוף, מרהיבים ככל שיהיו.

עלילה: פשטנית, אבל עובדת. כאמור הצופים לא באו כדי להתפעל מהנופים או לקבל ריגושים מהדיאלוגים. הם רוצים אקש'ן, פעילות ואלימות ולהתענג על הדרכים המתוכננות היטב שבו בישופ מחסל את כל הסובבים אותו בסט הצילומים ואת זה מקבלים בשפע ובצורה מלוטשת כמו מכונה משומנת. הציון שלי: 8/10

משחק: זה לא בדיוק תפקיד שג'ייסון סטייטהם יכול לפספס, מה עוד שהוא לא דורש הרבה אמוציות וחקירות ונבירות בנפש האדם. זה גם לא מה שמחפשים בסרט כזה. אז ג'ייסון עובר טוב את המסך וכמוהו גם ג'סיקה אלבה בתפקיד הצלע הנשית הדורשת הצלה ותמיכה. טומי לי ג'ונס בתפקיד לא גדול שבכל זאת מצליח להפגין כמה שהוא תמיד cool ויתר השחקנים הם רעים שט'נצים שתפקידם להתפגר בדרכים מעוררות עיניין. הציון שלי: 8/10 בסולם סרטי הפעולה.

אפקטים, אודיו וצילום: עושים את העבודה. פס הקול לא פורץ דרכים חדשות בתחום אבל בסה"כ הוא בסדר. הציון שלי: 7/10

סיכום וציון משוקלל: סרט פעולה קלאסי שלא יפתיע אף אחד אבל ינעים את זמנו של חובב הג'נר. לי אישית נראה שבסרט ניסו לשחזר אווירה של סרטי גיימס בונד תוך שימוש בנופים אקזוטיים, מקומות מסתור מד"ביים עבור הרעים (שבסוף מתברר שהוא לא כזה רע) ושימוש בהרבה גדג'טים. זה כמעט עובד. הציון המשוקלל שלי: 7/10

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#19166  נשלח: שבת 17/09/2016 2:47

Free state of jones

מתיו מקונהיי )נייט) הוא איכר שגויס כפרמדיק במלחמת האזרחים בצד של הדרומיים כאשר הוא נוטש את הלחימה ומחליט להקים במיסיסיפי מדינה עצמאית שלא שייכת לדרום או לצפון. לטובת העניין הוא מגייס מקומיים ושחורים שנאבקים על צדק ועל דרך דמוקרטית. מבט מאלף על הסיבות האמיתיות מאחורי מלחמת האזרחים והגזענות עם הצצה על הבן של נייט והסבל אשר ממשיך לסבול בשל גזענות במאה העשרים.

סרט חזק.

8.5/10

נערך בפעם אחרונה על-ידי oferlaor בתאריך שבת 17/09/2016 17:30, נערך סך הכל פעם אחת
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#19167  נשלח: שבת 17/09/2016 16:48

Teenage mutant ninja turtles: out of the shadows

חלק שני מהריבוט של הסדרה עם וויל ארנט וציידו פוקס. חביב, לא רציני מדי ואפקטי תלת מימד מהטובים שראיתי. בניגוד ל transformers זה לא משעמם. בקיצר סרט קיץ חביב.

8.5/10

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 446

#19168  נשלח: שבת 17/09/2016 16:55

A Hologram for the King

אחד הסרטים הגרועים שראיתי בזמן האחרון. תסריט מטופש ולא אחיד שגורם אפילו לטום הנקס המהולל לבצע משחק בינוני.

- תסריט נוראי, לא עקבי ולא ברור.
- הומור זקנים.
- משחק בינוני.

+ נמשך רק שעה וחצי.
+ בני 60 פלוס כנראה ייהנו מהסרט.

4/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 280
מספר הודעות: 4648

#19169  נשלח: שבת 17/09/2016 18:10

Dont breathe

שלושה צעירים בדטרויט שמבצעים פריצות לבתים, מקבלים טיפ על אדם שמחזיק סכום מזומן גדול מאוד בבית.
מסתבר להם שבעל הבית (סטפן לאנג, זכור לכם כמפקד הכוח ב"אוואטר") הוא עיוור שחי לבד, אבל הוא לא מטרה קלה כמו שהם חשבו.

כמו שם הסרט, תודות לבימוי מצוין יש חלקים בהם באמת עוצרים את הנשימה בלי לשים לב. הסרט משתמש בצורה חכמה ברקע של הדמויות והמוטיבציה שלהם כדי לגרום לנו להבין אותם גם אם לא מסכימים עם מה שהם עושים.

8.5

רעיון הבסיס הזכיר לי את הסרט מ 1967 - wait until dark , עם אודרי הפבורן ואלן ארקין, על אישה עיוורת שמתמודדת מול שלושה פורצים (כמו כאן). גם מצוין מאוד מומלץ למי שלא ראה.
tomer953
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 05, 2010
הבעות תודה: 1365
מספר הודעות: 4720

#19170  נשלח: שבת 17/09/2016 20:18

One Flew Over the Cuckoo's Nest - קן הקוקיה (1975)

מקמרפי (ג'ק ניקולסון) מגיע לבית משוגעים לתקופת מבחן לאחר שהחוק רוצה לבחון את שפיותו לאור פשעיו הרבים.
מקמרפי מעביר את הזמן עם המשוגעים במקום ומתחיל ליצור עניין במחלקתו וזאת למורת רוחה של האחות המנהלת את המחלקה, האחות רטשד.

משחק מטורף של ג'ק ניקולסון, פשוט אגדה.
סרט שזכה להמון פרסים ותשבוחות ונכנס לפנתיאון של הקולנוע האמריקאי.
קלאסיקה, אי אפשר לדרג.
ואם בכל זאת, אז 8.5/10 (הורדתי קצת מהציון בשל העלילה הטיפה בדיונית.

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1277  |  1278  |  1279  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה