האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1267 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1266  |  1267  |  1268  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3228
מספר הודעות: 67065

#18991  נשלח: ו' 08/07/2016 18:42

Batman vs superman

מתחיל מבטיח עם תשתית עלילה מעניינת אבל מדרדר מהר מאוד. הסיבה ליריבות לא מרוד מוצלחת משני הצדדים. בוודאי לא עוזר המשחק הגרוע של לקס לות׳ור. כמה חורים עלילתיים מאוד לא ברורים הופכים את השעה האחרונה של הסרט לפארסה אמיתית.

4/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 242
מספר הודעות: 6477

#18992  נשלח: ו' 08/07/2016 20:37

oferlaor כתב:
Batman vs superman

מתחיל מבטיח עם תשתית עלילה מעניינת אבל מדרדר מהר מאוד. הסיבה ליריבות לא מרוד מוצלחת משני הצדדים. בוודאי לא עוזר המשחק הגרוע של לקס לות׳ור. כמה חורים עלילתיים מאוד לא ברורים הופכים את השעה האחרונה של הסרט לפארסה אמיתית.

4/10
·

מסכים לכל מילה, בקולנוע נרדמתי בחלק מהזמן.
Jesse Eisenberg שמגלם את לקס לות'ר, הרס אותי לגמרי.
מגבב בליל של שטויות בקצב של מכונת יריה. אי אפשר להבין כלום ממה שהוא אומר.
איזה הבדל בהשוואה לג'ין הקמן האגדי, שגילם את הדמות בסרט משנת 1978, כולל ההמשכונים שבאו בעקבותיו...
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 84
מספר הודעות: 3636

#18993  נשלח: ו' 08/07/2016 22:15

The dual

שומר חוק כלשהו נשלח לחקור העלמות של אחיינית של גנרל במערב הפרוע. ויש גם סיפור של דו קרב סכינים ואב שנהרג.
הטוב: וודי הרלסון בתפקיד שנתפר עבורו. רשע דרומי דברן.
הרע: כל השאר.
6

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2006

הבעות תודה: 261
מספר הודעות: 6995

#18994  נשלח: שבת 09/07/2016 0:57

Batman vs superman

למרות האורך אפשר לצפות.
סאונד פשוט מעולה.

6/10

OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 84
מספר הודעות: 3636

#18995  נשלח: שבת 09/07/2016 10:25

The green room

להקת פאנק מופיעה במועדון בפני קהל גלוחי ראש. המצב מסתבך. מה יכול להיות? בסה"כ ניאו נאצים ידידותיים? שווה צפיה ולו רק כדי לשמוע את פטריק סיטוארט אומר y'all. כמה קטעים קשים. עשוי טוב ומותח.

8.5

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 14017

#18996  נשלח: שבת 09/07/2016 10:54

oferlaor כתב:
Batman vs superman

4/10

·אחרי החוויה המזעזעת שעברנו בהקרנת ה 3D, החלטתי שאני באמת חייב לצפות בסרט כדי לעשות איתו צדק. ערוץ הביטטורנט לא איכזב גם הפעם וכך נפלה לידי גרסת ה extended שבה יש 30 דקות של צילומים נוספים האמורים להסביר טוב יותר את מהות הסכסוך בין בטמן לסופרמן.

מה טוב: פס הקול.

מה רע: כל היתר: זה סרט מצמק IQ ברמה של תופעת טבע.

העלילה: אין.

משחק, אין - או שיש פה מישהו שבאמת מאמין ש Henri Cavill לא העלה באוב איכויות משחק היישר מבית היוצר של כריסטן סטיוארט בסדרת דמדומים (שתי הבעות פנים: פה פתוח ופה סגור). על אייזנברג בתפקיד לותור כבר דיברו מספיק. נגיד רק שהוא מזכיר את כריס אוונס המנחה החדש (לשעבר) של טופ גיר וכנראה שגם מעצבן בדיוק כמוהו ומאותן סיבות. בקיצור ולעניין, שני הגיבורים הראשיים נראים יותר כפרסומת לתרופה נגד עצירות, או תשדיר על הסכנות של ישיבה על נעץ, מאשר הדמויות המיוסרות שהם אמורים לייצג.

ג'רמי איירון לעומת זאת מציג בתפקיד אלפרד משחק המראה בברור שבשלב מסוים הוא הבין לאיזו צרה הוא נקלע. הסרקזם נוטף ממנו בכל שוט ובשלב מסויים חשתי שעדיף היה להתמקד רק בו ולהפוך את הסרט לסוג של סטנד אפ ולתת לו לדבר על מה שיש לו על הלב. בטוח שזה היה מצליח לרתק אותי לספה יותר מהזוועתון על המסך.

הסרט גם חשוך מאוד. רוב הקטעים שבו צולמו כסצינות לילה, אולי כדי להדגיש את הייאוש שחשתי בזמן ההקרנה ובכמה סצינות אחרות שצולמו ביום יש פילטר אפרפר כדי להשוות לזה תחושה של זכרון. לא מוצלח במיוחד.

הדירוג שלי: 3/10 כי אני חש נדיב היום. או תקיעת מזלג וחצי בעין אם להיות ריאלים.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 206
מספר הודעות: 7309

#18997  נשלח: שבת 09/07/2016 11:28

13 Hours The Secret Soldiers Of Benghazi

סרט טוב מאוד. תופס אותך לכל אורכו

יחידת CIA שיושבת בבנגזי שבלוב נקלעת יום אחד להתקפה אכזרית של תומכי השלטון שהוחלף על שגריר ארה"ב בלוב.
gilg7
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 14, 2009
הבעות תודה: 171
מספר הודעות: 2652

#18998  נשלח: שבת 09/07/2016 17:22

Huber כתב:
The Lobster

בעולם מקביל בו אנשים בודדים הופכים לחיות אם אינם מוצאים בן זוג, דיוויד מנסה למצוא לעצמו אהבה.

במילה אחת? הזוי. בכמה מילים? הזוי, ומבולבל. ניסיתי במהלך כח הסרט להבין מה הסרט מנסה להגיד לי, ללא הצלחה יתרה. בנוסף, הסרט לא מספיק מעניין ברובו לפצות על היותו "אומנותי" ו"שונה".

עיניין של טעם כנראה, כמו שיש אנשים שיכולים להביט על כתמי צבע אקראיים ולקרוא לזה אומנות, כנראה יהיו אנשים שיחשבו שהסרט הנ"ל הוא יצירת מופת. אני אישית השתעממתי רב הזמן.

4/10

באיחור אופנתי צפיתי אתמול בסרט The Lobster ולדעתי מדובר בסאטירה מבריקה על ההיבט החברתי של הזוגיות ועל החיים החברתיים בכלל.
אין בסרט ממש עלילה והמוזיקה משעממת בכוונה, הבדיחות בלי פאנץ' ליין אלא בנויות על הומור שחור ומוזר, הומור בריטי למרות שהסרט אינו בריטי.
ובכל זאת מדובר בסרט מעולה לטעמי, מומלץ מאוד לצפייה: ציון 8/10.

(יש חלקים בסרט שהזכירו לי את הפרק השני בעונה 2 של מראה שחורה: דב לבן, שבו עורכים מצוד אחרי אישה פושעת למטרות "ריאליטי")

·
mrunderhill
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 06, 2009
הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2250

#18999  נשלח: שבת 09/07/2016 19:19

OferL כתב:
The green room

להקת פאנק מופיעה במועדון בפני קהל גלוחי ראש. המצב מסתבך. מה יכול להיות? בסה"כ ניאו נאצים ידידותיים? שווה צפיה ולו רק כדי לשמוע את פטריק סיטוארט אומר y'all. כמה קטעים קשים. עשוי טוב ומותח.

8.5

·עוד לא ראיתי, זה לגמרי ברשימה ברגע שהמערכת תותקן מחדש בדירה החדשה. מה שכן, ואמנם זה לא קשור לשרשור ישירות, אם אתה אוהב את פטריק סטיוארט אומר y'all בטוח תאהב את זה :
(1) הבעות תודה: OferL
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 424
מספר הודעות: 4557

#19000  נשלח: שבת 09/07/2016 20:29

Dirty Grandpa \ סבא בהפרעה

צפיתי בסרט רק בגלל שאני ממש אוהב את רוברט דה-נירו ולא שיערתי שהסרט יכול להיות עד כדי כך גרוע!
עלילה סתמית על סבא חרמן שרק רוצה לזיין סדטונטיות צעירות ונכדו החנון שעתיד להתחתן בקרוב.
הבדיחות לא מצחיקות בכלל ודביליות לחלוטין , עוד לפני אמצע הסרט כבר הבנתי שזה ביזבוז זמן מוחלט
אבל התחלתי ולכן אסיים .

10\5

נערך בפעם אחרונה על-ידי pessik בתאריך א' 10/07/2016 21:34, נערך סך הכל פעם אחת
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 206
מספר הודעות: 7309

#19001  נשלח: שבת 09/07/2016 23:00

Whiskey Tango Foxtrot

באתי בלי שום ציפיות לסרט הזה וגם לא ידעתי שהוא קומי. מאוד נהנתי. אחד הסרטים שיותר הצחיקו אותי.

עיתונאית אמריקאית טסה לאפגניסטן בזמן המלחמה כדי לסקר מקרוב. הצלחתה בתפקיד גורמת לה להישאר הרבה יותר ממה שתכננה בהתחלה.
העיניינים מתחילים להסתבך לה אחרי שתפסה את היבר שלה בוגד בה.
Star-Blazer
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 21, 2005
הבעות תודה: 34
מספר הודעות: 1065

#19002  נשלח: שבת 09/07/2016 23:08

Batman V Superman
זהירות - מלא ספוילרים
סוף סוף התפניתי לראות את הסרט הסופ"ש. בגלל הביקורות הלא מחמיאות בלשון המעטה החלטתי לראות את הסרט בבית.
פייר התאכזבתי...
מהביקורות.
מה ציפיתם? חלף עם הרוח? TAXI DRIVER? נו בחיית...
אני מאוד נהניתי בסרט.
דיאלוגים של קומיקס, עלילה של קומיקס, פעלולים של סרט קומיקס והנאה של סרט קומיקס.
העלילה התפתחה לא רע בכלל, היתה סקרנות במהלך הסרט ואפילו הצליחו לצור אווירת מתח.
כרגיל גיבור מתוסכל וממורמר על החיים שמחליט לריב עם גיבור אחר שגם הוא מתוסכל וממורמר (פחות אוהב את סופרמן בקטע הזה - מה יש לך להיות ממורמר? אתה היצור הכי חזק בעולם ובן אלמוות...).
אין ספק שהיו חורים בעלילה. אז? יצור אלמוות שנלחם באדם עם חליפת עטלף דא.... וזה נשמע יותר הגיוני?
זה נכון שהרבע שעה האחרונה מיותרת. כל הקטע של המוות של סופרמן הוא טיפשי ומיותר.
בסרטי גיבורי על ישנו הסכם לא כתוב בין ההפקה לקהל. הגיבור לא מת!! פאק אפילו קטרזיס של הנוולים נהרגים לא מצליחים לקבל אז עכשיו נזכרתם להרוג את הגיבור הכי אהוב והכי בלתי הריג? ועוד מרחתם את זה על רבע שעה כדי להראות בשניה האחרונה שהוא עדיין חי?
נראה לי שהתסריטאים יותר מדי ראו משחקי הכס והתלהבו מהקטע של להרוג את הגיבור - אבל כמו שראינו אפילו להם זה לא עובד כל הזמן והם היו חייבים להחזיר איזה אחד.

בקיצור, אחלה סרט, מאוד מהנה.
נותן ציפייה גם להמשך.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Star-Blazer בתאריך שבת 09/07/2016 23:49, נערך סך הכל פעם אחת
toxin
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 480
מספר הודעות: 7470

#19003  נשלח: שבת 09/07/2016 23:44

Star-Blazer, לא כולם ראו עדיין את הסרט ושפכת פה מלא ספוילרים עליו. לפחות תזהיר אנשים לפני שהם קוראים את הפוסט שלך.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 233
מספר הודעות: 4292

#19004  נשלח: שבת 09/07/2016 23:47

keanu

הסרט הראשון מהצמד key & peele (מתכנית המערכונים המעולה על שמם). לאחר שחתול מתוק במיוחד (שנקרא קיאנו) נלקח על ידי כנופיה, הבעלים שלו יחד עם קרוב משפחה מנסים להחזיר אותו בכל מחיר.

הרעיון האבסורדי הזה עובד בעיקר בגלל שני הקומיקאים. אולי קצת ארוך מדי, אבל משעשע.

7
Star-Blazer
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 21, 2005
הבעות תודה: 34
מספר הודעות: 1065

#19005  נשלח: שבת 09/07/2016 23:50
אופס

toxin
צר לי, לא הייתה כוונה לקלקל למישהו.

·
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1266  |  1267  |  1268  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה