מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1149 מתוך 1442
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1148  |  1149  |  1150  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 4461

#17221  נשלח: שבת 25/04/2015 10:37

bariko כתב:
הנוקמים: עידן אולטרון

אוי איזה קטסטרופה איומה, שלטעמי ממשיכה את "שומרי הגלקסיה" ו-"קפטן אמריקה חייל של חורף" הנוראיים.
נטשתי את האולם הרבה לפני סיום הסרט.

כמה חבל שככה הורסים את הקומיקס הנהדר עליו גדלתי.
עד שלא ייעשה ריבוט כללי, אני עם מארוול סיימתי !!!

0/10

קצת הפתעת אותי לגבי guardians, לדעתי היה סרט מבדר מאוד ולהמשך שלו אני כן מחכה.
קפטן אמריקה מבדר במשך הצפיה לפחות, אבל הנוקמים הראשון היה פשוט מטומטם לגמרי, בושה שהסרט הזה בטופ 100 של imdb.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3355
מספר הודעות: 67507

#17222  נשלח: שבת 25/04/2015 10:52

The boxtrolls

אנימציה חביבה ממוקמת באנגליה של המהפכה התעשייתית. סוג של אלגוריה שחלקה מתעסקת באובססיות של מבוגרים בדברים חסרי משמעות (גבינה כאלגוריה לממון, כובעים כאלגוריה לכבוד) בעוד שיש פועלים פשוטים - הטרולים שנחשבים מלוכלכים ומסוכנים לציבור. המקבילה להם זה היהודים בתקופה הזו שנרדפו על היותם שונים.

זה סרט ילדים כמובן אז לא יודע כמה מכל זה נתפס על ידי הילדים. במקרה שלי - בן 10 נהנה מאוד וגם אני, במבט מפוקח יותר על המסרים החברתיים.

8.5/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 263
מספר הודעות: 6897

#17223  נשלח: שבת 25/04/2015 10:59

mulder כתב:
ציטוט:
...

קצת הפתעת אותי לגבי guardians, לדעתי היה סרט מבדר מאוד ולהמשך שלו אני כן מחכה.
קפטן אמריקה מבדר במשך הצפיה לפחות, אבל הנוקמים הראשון היה פשוט מטומטם לגמרי, בושה שהסרט הזה בטופ 100 של imdb.
·

נו אתה רואה? דווקא את "הנוקמים" הראשון אהבתי, ולכן גם הייתה לי ציפייה גדולה לסרט השני.
כנראה שהטעם שלנו שונה לגמרי, אבל זה בסדר, מדובר אולי בנושא הכי סובייקטיבי מכל הפורומים כאן

בכל הכנות, הרגע היחיד שנהניתי באותו ערב, היה כאשר עלה ה"בקרוב" של מלחמת הכוכבים...
(1) הבעות תודה: mulder
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 335
מספר הודעות: 3778

#17224  נשלח: שבת 25/04/2015 16:34

The Woman In Black 2: Angel Of Death / 2014

בלונדון המופצצת בזמן מלחמת העולם השנייה, נמלטת קבוצת ילדים בלווית המנהלת ומורה צעירה, אל מקום מחסה כפרי ומבודד. שם מסתבר להם, כי ישנה בבית נוכחות נוספת מלבדם...

למרות שהסרט מצטיין הן באווירת התקופה והן באווירת האימה שהוא משרה (שתיהן בזכות עבודת צילום טובה למדי), כמו גם במשחק המשכנע של המורה הצעירה, הרי שבנוגע לעלילה הוא בעיקר ממחזר, נדוש ולא נושא שום בשורה חדשה.

אחרי שצופים בכל-כך הרבה סרטים רדודי עלילה באותו שטאנץ, כשרובם נראים כשעתוק רק בשינויי תסריט קלים, באמת כבר אי אפשר להתלהב מסרטים אלו.

ציון: 5.5 (בזכות האווירה)
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2002
מספר הודעות: 34366

#17225  נשלח: שבת 25/04/2015 17:00

Avengers: Age of Ultron

הנוקמים מחליטים לסיים את משימתם האחרונה ולצאת לחופשה תמידית, רק שהמציאות טופחת על פניהם בדמותו של AI שמחליט שהדרך לשלום עולמי הוא הכחדת המין האנושי.

בסרט הזה העלילה היא משנית והקרבות המטורפים, הדמויות המעניינות, האינטראקציה המצויינת בנהן, והומור - הו ההומור (שמגיע ברובו מטוני סטארק והענק הירוק והאינטאראקציה בנהם), פשוט עושים את כל הסרט.

ניתן לצפות בסרט בלי לראות אף אחד מסרטי מרבל האחרים (קפטן אמריקה, איירון מן, או אפילו הסרט הראשון) אבל תפספסו הרבה מאוד קריצות ורפרנסים לסרטים הללו, ואפילו לסידרת "סוכני ‏ש.י.ל.ד". בסופו של הסרט (ומעט במהלכו) יש רמיזה די רצינית שהסרטים הבאים יתחברו לעולם של "שומרי הגלקסיה" - משהו שאני די מצפה לו.

אז בסיכומו של היום, אם אהבתם כל אחד מסרטי מרבל הקודמים, או אם אהבתם את הראשון - בטוח שתהנו מהסרט הנ"ל.

בעיניי מומלץ בחום.

8.5/10

הערה - כמו כל סרט שאני מצפה לו מאוד (ע"ע ההוביט 3), גם את הסרט הנ"ל הלכתי לראות באולם ה VIP. לשם שינוי, הפעם לא צפיתי בו ב VIP של סינמה סיטי (אין בצפון לצערי) או ב VIP של יס פלאנט, אלא באולם VIP של גלובוס מקס - טעות שלא אעשה שוב. אולם ה VIP של גלובוס מקס נופל ברמתו משאר הקומפלקסים כמעט בכל רמה אפשרית - החל מהסאונד (אפס באס ורמת הסאונד הייתה כ"כ נמוכה שכל הזמן חיפשתי את השלט להגביה), דרך הכיסאות הבינוניים (אין אפשרות להשעין את המושב לאחור, אים הדום מתרומם לרגליים, המושבים הרבה יותר צמודים האחד לשני) וכלה בעובדה שה VIP נמצא ממש בתוך שאר בקומפלקס ללא כל הפרדה כמעט מהאולמות הרגילים.

פעם הבאה חזרה ליס פלאנט...

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2002
מספר הודעות: 34366

#17226  נשלח: שבת 25/04/2015 19:55

Hector and the Search for Happiness

הקטור או פסיכטיאר שמרוצה מחייו... או שאולי בעצם לא?

סיימון פג נמצא אצלי ברשימת השחקנים שהסרטים שלהם אוטומטית עוברים לרשימת הצפייה (בהנחה שהציון שלהם ב IMDB לא מזעזע לחלוטין). עם רשימה לא קטנה של סרטים מאחוריו כגון Hot Fuzz, Shaun of the Dead, ואפילו Star Trek, זהו כיום אחד מהשחקנים הקומיים היותר מועדפים עלי. לכן כשראיתי כשיצא סרט חדש בכיכובו, מייד הורדתי וציפיתי לעוד קומדיה חביבה.

אוי, כמה שהופתעתי. מה שקיבלתי היה סרט שלא החליט אם הוא דרמה (דרמה? עם סיימון פג והפרצופים שלו?), קומדיה (מה שלצערי הוא בהחלט לא, למרות צחוק או שתיים במהלכו) אלא סתם עוד סרט פילוסופי המנסה להסביר את משמעות החיים/מהות האושר. לצערי הסרט לא היה מספיק מצחיק, לא מספיק משמעותי (לכל אורכו הוא מלא בקלישאות ופילוסופיה בגרוש) או ממש מעניין - פשוט עוד סרט בינוני שהעביר את הזמן בצורה סבירה ותו לא.

ז'אן רנו מבליח לתפקיד די קצרצר, כנראה שהקריירה של השחקן הזה ממש בשפל.

לא ממש מה שציפיתי מסרט בכיכובו של סיימון פג.

אז לראות? לא לראות? אני חושב שתוך 10-20 דקות מתחילת הסרט תוכלו להבין בעצמכם אם זהו סרט ששווה להמשיך ולצפות בו.

6.5/10

ד"א - הסרט הנ"ל יכול גם ליפול לז'אנר "מדע בדיוני", במיוחד כשהגיבור של הסרט מוצא את עצמו פעמיים בחדרי מלון עם נשים סקסיות, עירומות ומוכנות, ומחליט בכל הפעמים לא לעשות איתן סקס.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Multimediaman (ליאור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jun 09, 2008
הבעות תודה: 43
מספר הודעות: 595

#17227  נשלח: א' 26/04/2015 0:06

הנוקמים, עידן אולטרון , 3D

לאכזבתי, זהו אחד הסרטים החלשים של מארוול.
נכון שבסרט מסוג זה אין מה לצפות לעלילה עמוקה מדי, אבל לוותר לחלוטין על כל נסיון מראש?
חוזקות: הקרבות היו הצד החזק, האפקטים וה CGI סה"כ טובים,
חולשות: הטוויסטים לא הצליחו לסתום חורים ב"עלילה" , הבדיחות די עצובות, וה 3D לא תרם במאומה.

6/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3673
מספר הודעות: 36514

#17228  נשלח: א' 26/04/2015 6:52

Fifty Shades of Grey
סטודנטית חסרת ניסיון במיטה נופלת לקסמי מיליארדר צעיר אשר מכיר לה את הסטיות שלו.

רוב הסרט נע על מבטים מעייפים בהן הצעירה בוהה בצעיר ומחכה למוצא פיו או מכה קטנה על הטוסיק ומוזיקה דרמתית מלווה במשחק מוגזם.
מהומה רבה על לא דבר וכזאת שנמשכת שעתיים.
4/10
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 2324

#17229  נשלח: א' 26/04/2015 8:53
הנוקמים 2

על הסיפור עצמו לא צריך לחזור.
נבל מצוין, דמויות חדשות מעניינות (סקארלט וויטש וקוויקסילבר) ואפילו התעמקות רבה יותר בסיפורים של הוקאיי והאלמנה השחורה.

מבחינת ההומור, תפסתי את עצמי רק פעם אחת צוחק ממש (בניגוד לקודם שהיו סצינות מעולות עם הענק). דווקא המימוש של קוויקסילבר בסרט של האקסמן האחרון היה הרבה יותר מוצלח ומצחיק, אבל ברור שפה לא יכלו למחזר את השטאנץ הזה.

למרות שעל פניו הכל טוב והסצינות שהם נלחמים ביחד מרשימות, משהו לא מרגש או תופס אותי בסרטים של הנוקמים.
7.5

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 693
מספר הודעות: 4883

#17230  נשלח: א' 26/04/2015 14:46

The Great Debaters

סרט משנת 2007 מבוסס על סיפור אמיתי על קבוצת ויכוח אפרו אמריקאית (אז זו הם היו כושים וכך הם קראו לעצמם) מעיירה קטנה בטקסס בשנות השלושים שנות השיא של הגזענות נגד השחורים בארצות הברית.....

הקבוצה המורכבת ממוחות מאוד מוכשרים מנסה להראות את יכולותיה מול הגזענות ומנסה להתמודד עם אוניברסיטאות יקרות ויוקרתיות.

סיפור אמיתי ונוגע ללב

משחק מאוד טוב של כל השחקנים ובראשם דנזל וושינגטון.

ישן אבל טוב..... מאוד מומלץ

8.2/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#17231  נשלח: א' 26/04/2015 14:54

U Turn

שחקנים כמו שון פיין, גניפר לופז, ג'והן וויט וציון לא רע ב IMDB גרמו לנו לנסות את הסרט הזה

אז הסיפור על מהמר שנוסע לווגס להחזיר כסף שהוא חייב נאלץ לעצור בעיירה קטנה באריזונה בגלל תקלה ברכב..... מאותו רגע כל דבר שהוא נוגע בו מתחרבש וכמה שהוא מנסה להתחמק מלהסתבך כך הוא מסתבך יותר.

היה לסרט אחלה פוטנציאל אבל יוצרי הסרט הגזימו בדברים הרעים שקורים לגיבור ולסיפורים סביבם שהסרט מתחיל לשעמם ושום דבר לא מפתיע.

משחק טוב תסריט מתוסבך וסרט מבולבל

סה"כ לא מומלץ לטעמי

5.5/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#17232  נשלח: א' 26/04/2015 14:57

The Trip to Italy

סרט מסע לאיטליה של שני מבקרי מסעדות שלא מפסיקים לדבר, מעניינים רק את עצמם, אותי הם שעממו לאללה.

שעממו כל כך שאפילו הנופים המהממים של איטליה (כולל הדולומיטים אמלפי וקפרי) לא הצליחו לגרום לי לראות את הסרט כולו בסיום השליש השני התייאשתי ונטשתי

5/10 רק בגלל הנופים!
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 4461

#17233  נשלח: ב' 27/04/2015 23:46

beyond the reach

טייקון ראוותן ומתוחכם (מייקל דגלאס) שוכר מדריך צעיר לטיול ציד פרטי במדבר. בטעות הוא הורג אדם שגר שם לבד, ואם זה יתגלה זה עלול להרוס אותו כלכלית. המדריך מסרב לטייח את זה גם תמורת המון כסף ואז הוא הופך למטרת הציד הבא.

מבדר וכיף, מותחן קליל ליומית.

7
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1573
מספר הודעות: 14568

#17234  נשלח: ב' 27/04/2015 23:49

ziv_r כתב:
Fifty Shades of Grey
סטודנטית חסרת ניסיון במיטה נופלת לקסמי מיליארדר צעיר אשר מכיר לה את הסטיות שלו.

רוב הסרט נע על מבטים מעייפים בהן הצעירה בוהה בצעיר ומחכה למוצא פיו או מכה קטנה על הטוסיק ומוזיקה דרמתית מלווה במשחק מוגזם.
מהומה רבה על לא דבר וכזאת שנמשכת שעתיים.
4/10
·

בזבוז זמן של שעתיים.
הדבר היחידי שאהבתי בסרט זה המסוק שלו.
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4668

#17235  נשלח: ב' 27/04/2015 23:51

istarmini כתב:
ציטוט:
...
·

בזבוז זמן של שעתיים.
הדבר היחידי שאהבתי בסרט זה המסוק שלו.
·

אני לא מבין מה אתם אומרים , דקוטה ג'ונסון היא כוסית על

גם אם לא מדובר בסצינות מסעירות מחדר המיטות

עדיין בטוח יש מה לראות (עירום??)

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1148  |  1149  |  1150  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה