מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1025 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1024  |  1025  |  1026  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31667

#15361  נשלח: א' 26/01/2014 13:33

Riddick 2013
הסרט אמנם ממותג כהמשך, אבל אם מורידים את 2 קיטעי הקישור (המיותרים) לסרט השני ומשנים את הטקסטים שמתייחסים לסרט הראשון קיבלנו רימייק
ואחד כזה שכמקובל, הוא פחות טוב מהראשון
המפלצות ב-PITCH BLACK היו הרבה יותר מוצלחות

סביר לחובבי מד"ב בכלל ורידיק בפרט
6.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#15362  נשלח: א' 26/01/2014 20:16

The Count of Monte Cristo - 2002

סיפור של צעיר שנבגד ע"י חברו הטוב ונזרק לכלא על לא עוול בכפו.

מבוסס על סיפרו של אלכסנדר דיומא, ספר שמאוד אהבתי בצעירותי ושמחתי לראות שהסרט המבוסס על היצירה הזו בהחלט עושה לה כבוד. אפוס תקופתי מהנה על חירות, אהבה ונקמה בכיכובם של גיא פירס, הנרי קאביל, Jim Caviezel (מוכר למי שצופה הרבה בטלוויזיה ועוד.

מהנה ביותר ומומלץ בחום.

8.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36755

#15363  נשלח: ב' 27/01/2014 8:02

Home Sweet Home
זוג צעיר חוזר לאחר בילוי ומגלה כי רוצח ממתין להם בביתם.

למה הרוצח נמצא בדירה? מה המניעים להתנהגות האכזרית? מה הקשר בינו לבין הזוג? עד תום הסרט לא נקבל תשובה לזה. כל הזמן חיכיתי שהסרט יתחיל, כי אמרתי לעצמי שלא יכול להיות שהסיפור כזה פשוט, כי לא קורה כאן כלום - ובאמת, עד תום הסרט, לא קרה שום דבר. בסוף גם לא תבינו למה ראיתם את הסרט.
3/10
Galna (Gal Naim)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 09, 2011

הבעות תודה: 35
מספר הודעות: 488

#15364  נשלח: ב' 27/01/2014 8:15

כחול הוא הצבע החם ביותר - Blue Is the Warmest Color - La vie d'Adèle - Chapitres 1 et 2

סיפורה של אדל, נערה צרפתית ממעמד בינוני, המוצאת עצמה מתאהבת בצעירה מסתורית בעלת שיער כחול ומערכת היחסים המתפתחת בינהן.

הסרט עשוי בצורה של "זבוב על הקיר", כאילו הצופים רק עדים חיצוניים למתרחש. התאורה פשוטה ולא דרמתית (למרות שכמעט בכל סצנה יש אור כחול), ההתרחשויות יום-יומיות ולא מיוחדות במיוחד והמשחק מאוד ריאליסטי.

בסוף הסרט שאלתי את עצמי בעיקר - למה? למה לעשות את הסרט הזה? הוא לא גרם לי לחשוב משהו שלא חשבתי קודם, לא הרגשתי משהו שלא הרגשתי קודם, לא ראיתי משהו שלא ראיתי קודם. פשוט סרט מיותר. והעובדה שהוא באורך 3 שעות רק מעצבנת אותי יותר. מרגיש שביזבזו לא את הזמן בצפייה במצלמת אבטחה. אז למה לעשות מזה סרט?

הדבר היחיד שאולי ייצא מהסרט הזה הוא השחקנית המופלאה והיפיפיה אדל אקסרקופולוס- http://www.imdb.com/name/nm2650819/?ref_=tt_cl_t2
אני מרגיש שיקרה לה מה שהיה עם נומי ראפאס, Noomi Rapace (נערה עם קעקוע דרקון, פרומתיאוס) - מישהו ייתן לה כמה מיליונים לעבור להוליווד ולעשות סרטי אקשן.
אני אלך לראות את הסרטים האלה, לפחות יהיו כמה פיצוצים או מרדף מכוניות.

אחרי הסרט ראיתי "בייבי בום" והתרגשתי הרבה יותר.

"כחול הוא הצבע החם ביותר" - 2/10.

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67809

#15365  נשלח: ב' 27/01/2014 11:03

Dallas buyers club

מתיו מקונהיי הוא רדנק אופייני מטקסס בשנות השמונים. זונות, סמים, אלכוהול, סיגריות, הימורים, רמאויות, כלי נשק וכו'. הוא שונא הומואים באופן קיצוני, מרמה אנשים ופשוט חולירא ממדרגה ראשונה. ואז הוא מגלה שהוא חטף איידס. לאט לאט הוא מתחיל להבין שהחיים שלו נגמרו ואחרי שהוא חוקר את נושא ה-AZT (הסם היחיד שאמור לעזור עם איידס) הוא מבין שאין ממש פתרון בארה"ב ונוסע למקסיקו לחפש את מזלו. שם הוא מוצא פיתרון מעט תמוה, אבל מתברר שזה נגד החוק להעביר את הסמים בחזרה לטקסס ולנסות ולהעביר אותם למי שבאמת צריך אותם.

מבהיל לראות את מקונהיי רזה כל כך (כולו עור ועצמות) אבל מה שמפחיד יותר הוא שהבחור הזה שבעיקר עשה סרטי *** בעשור האחרון, הוא שחקן מוכשר באופן קיצוני. אחרי חצי שעה לתוך הסרט אתה שוכח שהוא שחקן וזה מרגיש אמיתי לחלוטין. הסיפור מזעזע וככל שחופרים בו יותר, הוא מרגיז יותר (כמובן שזה מבוסס על מקרה אמיתי).

הסרט מעולה. אין לי כמעט הערות למעט השימוש בג'ניפר גארנר שנראית תלושה למדי בתפקיד שלה כרופאה שמשתפת פעולה עם מקונהיי.

8.5/10 לסרט, 9/10 למקונהיי.

pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4720

#15366  נשלח: ב' 27/01/2014 15:44

מישו ראה את הסרט "Last Vegas" ויכול בבקשה לכתוב ביקורת ? -תודה.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4692

#15367  נשלח: ב' 27/01/2014 19:41

escape plan

מומחה לבריחה מבתי כלא מקבל הצעה מסוכנות ביון לבדוק את חסינותו של כלא חשאי ומשוכלל שנבנה לאסירים המסוכנים ביותר, אבל לאחר שהוא נכלא שם באמת הוא מתחבר עם אסיר אחר ויחד הם מתכננים לברוח משם.

לא רע, יכל להיות הרבה יותר מזה, אבל מבדר מספיק.

7/10
בועזון
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2008
הבעות תודה: 53
מספר הודעות: 905

#15368  נשלח: ב' 27/01/2014 20:33

pessik כתב:

הסרט מספר על קבוצת חברי ילדות, שהזדקנו אך שמרו (לרוב) על קשר קרוב. הם נוסעים לווגאס לחגוג את מסיבת הרווקים של הרווק הנצחי מבינהם, שמתחתן עם בחורה צעירה ממנו ב-40 שנה. יחד הם מכניסים קצת צבע, עניין ונעורים לחייהם השגרתיים והזקנים.
למרות שניתן היה לעשות זאת בקלות, הסרט נמנע מלהגחיך את הדמויות, ומראה חבר'ה מבוגרים שחוגגים בסטייל, צעיר, אך לא כזה שאבסורדי לגילם והתנהגותם.
המשחק בסרט של כל השחקנים הראשיים ממש מעולה. רואים שכל אחד מהם הוא כוכב אמיתי וענק. ההומור נעים, שנון לרוב, ולא גס וולגרי (כדוגמת סרטי אדם סנדלר/הנגאובר וכו').
בסך הכל הסרט נעים וכיפי, וגם קצת מרגש. גם ההורים שלי (בשנות ה60 לחייהם) ראו ונהנו מאוד. כנראה שההתרחשויות גם מדברות אליהם יותר מאשר אלי

ממליץ בחום, עם האישה (וההורים )
8\10

נ.ב - התרגום העברי היחיד שמצאתי היה נוראי ומטופש. אולי יש כבר חדשים... זה היה לפני שבועיים.
bariko
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 6999

#15369  נשלח: ב' 27/01/2014 23:11

בועזון כתב:
pessik כתב:

הסרט מספר על קבוצת חברי ילדות, שהזדקנו אך שמרו (לרוב) על קשר קרוב. הם נוסעים לווגאס לחגוג את מסיבת הרווקים של הרווק הנצחי מבינהם, שמתחתן עם בחורה צעירה ממנו ב-40 שנה. יחד הם מכניסים קצת צבע, עניין ונעורים לחייהם השגרתיים והזקנים.
למרות שניתן היה לעשות זאת בקלות, הסרט נמנע מלהגחיך את הדמויות, ומראה חבר'ה מבוגרים שחוגגים בסטייל, צעיר, אך לא כזה שאבסורדי לגילם והתנהגותם.
המשחק בסרט של כל השחקנים הראשיים ממש מעולה. רואים שכל אחד מהם הוא כוכב אמיתי וענק. ההומור נעים, שנון לרוב, ולא גס וולגרי (כדוגמת סרטי אדם סנדלר/הנגאובר וכו').
בסך הכל הסרט נעים וכיפי, וגם קצת מרגש. גם ההורים שלי (בשנות ה60 לחייהם) ראו ונהנו מאוד. כנראה שההתרחשויות גם מדברות אליהם יותר מאשר אלי

8\10

נ.ב - התרגום העברי היחיד שמצאתי היה נוראי ומטופש. אולי יש כבר חדשים... זה היה לפני שבועיים.

ראיתי בקולנוע
אחלה של סרט, מצחיק, קליל, מהנה ביותר!
גם אני הייתי מעניק לו ציון 8.
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4720

#15370  נשלח: ב' 27/01/2014 23:33

bariko כתב:
בועזון כתב:
pessik כתב:

8\10

ראיתי בקולנוע

תודה !

ראינו 4 חברים , ונהנינו כולנו .
כפי שנאמר : " הומור נעים , שנון ולא גס "

10\8
bariko
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#15371  נשלח: ב' 27/01/2014 23:37

pessik כתב:
bariko כתב:
בועזון כתב:
pessik כתב:

8\10

ראיתי בקולנוע

תודה !

ראינו 4 חברים , ונהנינו כולנו .
כפי שנאמר : " הומור נעים , שנון ולא גס "

10\8

אכן כן.
כעת נותר לי עוד לחכות, שהסרט יצא בבלוריי עם דיבוב רוסי
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67809

#15372  נשלח: ב' 27/01/2014 23:52

Captain Philips

חזק.

8/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#15373  נשלח: ג' 28/01/2014 0:11

Hall pass 2011

שני גברים נשואים, מקבלים חופשה של שבוע מבנות זוגם, בה הם רשאים לעשות כרצונם, כולל בגידה עם נשים אחרות.

אמור להיות קומדיה, שלא הוציאה ממני אפילו חיוך.
יותר מדי קטעים דביליים, אפילו במונחים של אוון וילסון , שאת סרטיו אני דווקא מאוד מחבב..

4.5/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36755

#15374  נשלח: ג' 28/01/2014 7:49

Thanks for Sharing
מספר דמויות בקבוצת מכורי סקס מתמודדות עם ההתמכרות.

אזהרת Chick Flick. הסרט רציני למדי ולא מערב יותר מידי בדיחות בשל הסטיגמה הראשונית שהתמכרות זו מביאה לראש. הסרט עוקב אחר מספק דמויות, כמו אדם שהתנזכר מסקס לאורך 5 שנים ואז מכיר מישהי חדשה (גווינת' פאלטרו), או מנהל הקבוצה אשר מתמודד מול בנו המסומם אשר חוזר הביתה לאחר מספר שנים או רופא צעיר אשר מאבד את עבודתו בשל ההתמכרות.
המון דמויות מוכרות ובסופו של יום, יתאים גם לגברים. דרמה קומית קלילה.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי ותמונה 16:9
7/10
jepe
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 15, 2005
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 1297

#15375  נשלח: ד' 29/01/2014 0:13

Lone Survivor

סרט חזק, הרבה זמן לא היה סרט מלחמה טוב.

מומלץ ובמיוחד שמדובר בסיפור אמיתי.

8/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1024  |  1025  |  1026  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה