מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 100 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  99  |  100  |  101  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1522
מספר הודעות: 58900

#1486  נשלח: א' 14/12/2008 7:17

Huber כתב:
EAGLE EYE

ג'רי ורייצ'ל הם שני צעירים זרים המוצאים את עצמם במרכזה של קנוניה לחיסול פוליטי. בעזרת הטלפונים הניידים שלהם הם מודרכים על ידי קול של אשה מסתורית שיודעת כול צעד ופעולה שהם מבצעים. הם חייבים לעבוד יחדיו כדי לחשוף מי עומד מאחורי הקול המסתורי לפני שהם יחוסלו.

מאוד "1984" רק שפה האח הגדול הוא לא הממשלה אלא (לא אגלה בשביל לא להרוס לכם את הסרט). חוץ מהסוף ההוליוודי הדי צפוי - סרט מעולה.

9/10

ראיתי אותו אתמול על ה-PMP במטוס.
אחלה סרט, מאוד אהבתי.

למרות שלא גילית, כשיתחילו לראות כבר יבינו....הייתי עורך את זה.

| פרופיל | שלח הודעה | חפש
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#1487  נשלח: א' 14/12/2008 7:42

מלחמת העולמות - war of the worlds (גרסת ספילברג)
העולם מותקף על ידי מכונות ענק בעלות 3 רגליים אשר הורגות, טוחנות ושותות בני אדם.
אב גרוש (טום קרוז) עובר מסע השרדות עם שני ילדיו.
צפייה שלישית שלי בסרט. מרשים, מרגש, מהנה. ספילברג במיטבו (מוץ מהסוף הדביק).
נכנעתי - אני נותן ציון
8/10

The Strangers
זוג חוזרים מחתונת חברים לבית הקיץ המבודד שלהם. בסביבות 4 בבוקר נשמעות דפיקות דלת חזקות ולא ידידותיות. מאותו רגע הדברים מתדרדרים מהר מאוד (בשביל הזוג).
מותח מאוד ומספק את הסחורה. עם ליב טיילר.
7/10

לקרוא ולשרוף
העלילה בסרט החדש של האחים כהן כל כך מופרחת שעדיף לא להתעכב עליה.
קומדיה מעולה עם שחקנים אדירים: ג'ון מלקוביץ', טילדה סווינסון, ג'ורג' קלוני, בראד פיט, פרנסיס מקדורמנד, ועוד. הסרט זכה לביקורות מעורבות, אני מאוד אהבתי.
8/10

The House Bunny
קומדיית "בורקס" אמריקאית. נערת פלייבוי מגיעה לגיל 27 ונזקת מטירת פלייבוי המפורסמת. היא מגיעה לאיזה קולג' ושם הופכת לאחראית ה"קול" באחוות בנות חנוניות.
חברים באו, רציני לראות משהו מפגר אז זה התאים. אחרי 20 דקות החלטנו שאנחנו לא מספיק שיכורים
להתרחק.
2/10
claudia5
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 06, 2007
הבעות תודה: 131
מספר הודעות: 2880

#1488  נשלח: א' 14/12/2008 8:14

The Strangers
הסרט מפחיד רצח למי שניכנס למוד הנכון.
6.5/10
alon_fleischer
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 06, 2005

מספר הודעות: 274

#1489  נשלח: א' 14/12/2008 9:34

Super Hero
פארודיה על סרטי גיבורי העל, בעיקר ספיידרמן (1), בטמן ואפילו X-MEN.
הומור בסגנון סרטי הפרודיה של לסלי נילסן, לדעתי, חלש מאד ולא מצליח להצחיק.
מתאים בעיקר למשוגעי הסדרות הללו

6/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67809

#1490  נשלח: א' 14/12/2008 10:31

EAGLE EYE

סרט אקשן הוליוודי קלסי, קחו רעיון שאפשר לנסח אותו תוך שתי דקות (PITCH) ויש לכם סרט. אין לי יותר מדי טענות - הסרט קליל, הטוויסטים (למה בחרו דווקא בשני הגיבורים, מי הבחורה בטלפון, ומה כל הסיפור בכלל) מגיעים מתוזמנים היטב, האקשן מתוזמן יפה ובכלל ביצוע לא רע. מצד שני, כמו שאומרים, זה טוב אך לא מצויין. הסרט לא סובל מיותר מדי הברקות או יותר מדי מצבים שצריך להפעיל את שריר המוח.

מהנה, אך לא מבריק.

8/10

BABY MAMMA

סרט נוסף מתעשיית הסרטים של SATURDAY NIGHT LIVE. הפעם עם איימי פוהלר, טינה פיי וגרג קניר. טינה פיי השנה הפכה לכוכבת אמיתית אחרי החיקוי המבריק שלה של הקנדידטית הרפובליקאית לסגנית נשיא - יזכרו את החיקוי שלה יותר טוב מהמקור, אני מעריך. בתור כותבת מאחורי הקלעים של SNL, היא הבריקה במיוחד ולכן הובאה לפני כמה שנים כסטטיסטית בתוכנית וכשהבריקה עוד יותר בחדשות ביחד עם איימי פוהלר, הפכה לאחת הדמויות המובילות את הקו של SNL. לאחר מכן שודרגה על ידי קבלת תוכנית משלה באותה רשת (30 ROCK שזכתה בכל פרס אפשרי). אישית, 30ROCK לא עושה לי את זה, פשוט לא מצחיק אותי כ"כ, אבל זה מאוד אהוב על האמריקאים.

טינה פיי מבריקה ככותבת וגם כמבצעת. הסרט הוא על בחורה מצליחנית שלא מצליחה למצוא גבר ורוצה כבר ילד בגלל שהיא כבר בת 37. כל השיטות לא עובדות עד שהיא מצליחה לגרום להגיע לסוכנות שמשדכת לה את איימי פוהלר בתור אם פונדקאית.

ההומור קליל, וזה סרט שיתאים גם לנשים וגם לגברים אך לא לצפות להומור מתוחכם או נשכני מדי.

8/10 - חביב למדי לצפיה עם האישה.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 18, 2007

הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 1622

#1491  נשלח: א' 14/12/2008 12:29

The 40 years old virgin

אתמול אשתי אמרה בוא נראה סרט, אבל אין לי כוח לסרט כבד או רציני - תביא משהו קליל ואידיוטי. מכיוון שאני כבר הרבה זמן רוצה לסתום את החור הספציפי הזה בהשכלה שלי, ראינו את הסרט שבכותרת.

מה נאמר, הסרט התאים בול לתיאור שלה - קליל ואידיוטי. אני אוהב את השחקן הראשי (אהבתי אותו יותר ב-get smart), ושאר השחקנים התומכים גם כן בסדר. למי שלא מכיר זה קומדיה על בחור בן 40 שהוא בתול, ושלושה חברה מבעבודה שלו לוקחים עליהם את המשימה ל"עזור לו". יש מספר קטעים טובים (למשל הקטע שהוא מוריד שערות בחזה, או הקטע עם הקונדומים), אבל בגדול אסור לבוא עם ציפיות גדולות, ורצוי עם חברים (בנים), קצת שיכורים

7/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#1492  נשלח: א' 14/12/2008 12:39

An Evening with Kevin Smith

הסרט הזה עוסק במפגש שאלות ותשובות עם הבמאי קווין סמית בשנים 2001/2002 ב- 5 תחנות שכללו את אוניברסיטאות קורנל, אידיאנה, קנט סטייט, וויומינג, וקלארק. סטודנטים מהאוניבסיטאות הללו שואלו את קווין על החיים שלו ועל היחסים שלו עם ג'ייסון מיוז ועוד וקיבלו תשובות משעשעות ולרב לא צפויות.

כל מי שראה את אחד הסרטים שלו (CLERKS/DOGMA/CHASING AMY וכו) ואהב, יאהב גם את זה. מומלץ בחום. השאר כנראה לא יתחברו לזה יותר מידיי.

9/10 בתור מעריץ שלו.
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 510
מספר הודעות: 7696

#1493  נשלח: א' 14/12/2008 12:54

"כשהעולם עמד מלכת" 2008. חידוש לקלאסיקת מד"ב מ-1951. ראיתי אותו אתמול בקולנוע בלב המפרץ.
כיסאות נוחים, סאונד טוב אבל הסרט פשוט נפילה. קיאנו ריבס מוכיח שוב פעם כמה הוא שחקן גרוע (אפילו בשביל מישהו שמשחק חייזר). לא מבין למה שחקנית איכותית כמו ג'ניפר קונלי תרצה להשתתף בסרט כזה והבן של וויל סמית פשוט מעצבן.
עדיף לחכות לHD ולראות בבית

10\6
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67809

#1494  נשלח: א' 14/12/2008 13:56

Huber,

יש לסרט חלק שני - ממליץ עליו גם כן.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#1495  נשלח: א' 14/12/2008 14:30

חלק שני וחלק שלישי (הראשון מ 2002, השני מ 2006 והשלישי מ 2008 - בחור עסוק, לא פלא שהוא מוציאה כ"כ מעט סרטים, הוא כל הזמן בסבבי הרצאות), הצלחתי למצוא רק את הראשון והשלישי לצערי
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#1496  נשלח: א' 14/12/2008 20:46
גם ראיתי את זה שוב ממש לאחרונה

[quote="sheva23"]The.Deer.Hunter.1978

סיפורה של חבורת גברים מעיירה קטנה בפנסילבניה, העובדים בבית חרושת ועוסקים בשעות הפנאי במסעות צייד בהרים. מיד לאחר מסיבת החתונה של אחד מהם (סאבאג') הם מגוייסים לצבא ונשלחים לתופת הויטנאמית. טירופה של המלחמה בניגוד לחיי העיירה הפסטורליים מוצגת בשיאה, כשהחברים נופלים בשבי ונאלצים להתמודד במשחק רולטה רוסית אכזרי על חייהם........

ראיתי בגירסת בלו-ריפ של ESIR, איכות לא רעה אבל ראיתי גירסאות טובות יותר. אין פול פריים הפעם
דנירו וכריסטופר ווקן נתנו פה משחק אדיר
סרט של 3 שעות, מאוד חודר ומעביר אלינו מצויין את סיפור הדמויות והשלכות המלחמה.
לטעמי הסצינות השוליות יותר היו ארוכות מדיי, אבל בסה"כ למי שעדיין לא ראה אז כדאי לסמן עליו V

8/10
" סוף ציטוט

לטעמי זה אחד מסרטי הדרמות/מלחמה היותר חזקים שנעשו. סרט חזק וקשה שלא במהרה תשכח. ראיתי אותו לראשונה שהייתי ילד ואת סצינת הציד ואת סצינת הרולטה הרוסית זכרתי לאורך שנים. אגב לא רבים זוכרים, אבל זה סרט שבו מריל סטריפ מופיעה כבחורה צעירה ולמי שלא ראה - בצעירותה היא הייתה בחורה יפה למדי.

לגבי ציון - קשה לי לתת ציון לסרט הזה כי מבחינתי הוא פשוט קלאסיקה, אבל אם צריך 9/10.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#1497  נשלח: א' 14/12/2008 20:53
ההחלפה

ראיתי ביום שישי בגלובסמקס עזריאלי.

החדש של איסטווד כבימאי ומשחקים בו אנג'לינה ג'ולי וג'ון מלקוביץ'.

בטח שמעתם מה העלילה - אמא שהילד שלה נחטף ומחזירים לה ילד אחר. המשטרה מנסה לשכנע אותה שזה כן הילד שלה ומערימה קשיים כשגילוי האמת עלול להביך את המשטרה.

מה שבעיקר מעניין - זה הקלות בה ניתן להציג מישהו שפוי כמשוגע וכיצד כל צעד נוסף שלו יכול רק לחזק את הטענה שהוא משוגע.

סרט חזק מאוד והייתה אחידות דעים כשיצאנו מהאולם - סרט מצוין, אבל עדיף שלא לראות אותו.

8.5/10 אבל באמת שאני לא יכול להמליץ כי ליד הסרט הזה אפילו מיסטיק ריבר (אחד מהסרטים האהובים עליי) מרגיש כמו קומדיה קלילה.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36757

#1498  נשלח: א' 14/12/2008 22:14

Dance of the dead
גז אשר דולף מתחנת כח דרך מערכות הביוב לעיירה קרובה, גורם להתעוררות בית הקברות המקומי. הזומבים נוהרים לבית הספר, מדביקים את כולם ומועדון חנוני המדע הבדיוני יוצא לחסל את כל הזומבים בעזרת מורה הספורט.

לשרשור בפורום על הסרט.

מדד כלל האוכלוסייה 3/10
מדד אוהדי זומבים 7/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#1499  נשלח: א' 14/12/2008 23:13

Death Race

אסיר (סטאת'ם) אשר נשלח לכלא משום שרצח את אישתו. היה אמור לעזוב את הכלא כעוד שבועות בודדים. מאולץ ע"י מנהל הכלא (אלן) להתחרות במירוץ מכוניות אכזרי וקטלני, יחד עם שאר האסירים. המנהלת דווקא בחרה בסטאת'ם מכוון ששמעה עליו שהוא נהג טוב ושהיה לו עבר טוב בנהיגה. בהתחלה סטאת'ם לא רצה להישתתף במירוץ. אך בסופו של דבר הסכים. המנהלת נותנת לכול האסירים אשר ישתתפו במירוף שיחרור מוקדם מהכלא. סטאת'ם בכלא נעזר בהרבה אנשים ותיקים, שעזרו לו ונתנו לו מכונית מעולה להתחרות עימה; המוסטנג וי-8 פאסטבאק.

אני אחלק את הציון הפעם ל 2:

עלילה - 2/10

אקשן 8.5/10

למי שמחפש סרט עם איזושהי עלילה או משמעות, שיתרחק כמו מאש. הדמויות רדודות, המשפטים שהם פולטם מטופשים להחריד, זו בהחלט לא הנקודה החזקה של הסרט. לעומת זאת האקשן, המירוצים והפיצוצים - יופי של דבר. במסך גדול, רמקולים איכותיים וכמובן ב HD, סרט פולה/פעלולים/מירוץ מהנה מאוד. מעניין מתי יוציאו את המשחק לקונסולות
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#1500  נשלח: ב' 15/12/2008 17:44

Huber כתב:
Death Race

אסיר (סטאת'ם) אשר נשלח לכלא משום שרצח את אישתו. היה אמור לעזוב את הכלא כעוד שבועות בודדים. מאולץ ע"י מנהל הכלא (אלן) להתחרות במירוץ מכוניות אכזרי וקטלני, יחד עם שאר האסירים. המנהלת דווקא בחרה בסטאת'ם מכוון ששמעה עליו שהוא נהג טוב ושהיה לו עבר טוב בנהיגה. בהתחלה סטאת'ם לא רצה להישתתף במירוץ. אך בסופו של דבר הסכים. המנהלת נותנת לכול האסירים אשר ישתתפו במירוף שיחרור מוקדם מהכלא. סטאת'ם בכלא נעזר בהרבה אנשים ותיקים, שעזרו לו ונתנו לו מכונית מעולה להתחרות עימה; המוסטנג וי-8 פאסטבאק.

אני אחלק את הציון הפעם ל 2:

עלילה - 2/10

אקשן 8.5/10

למי שמחפש סרט עם איזושהי עלילה או משמעות, שיתרחק כמו מאש. הדמויות רדודות, המשפטים שהם פולטם מטופשים להחריד, זו בהחלט לא הנקודה החזקה של הסרט. לעומת זאת האקשן, המירוצים והפיצוצים - יופי של דבר. במסך גדול, רמקולים איכותיים וכמובן ב HD, סרט פולה/פעלולים/מירוץ מהנה מאוד. מעניין מתי יוציאו את המשחק לקונסולות

אל תצחק אני זוכר משכק כזה מתחילת שנות ה 90. אחד האהובים עלי בזמנו. מרוצי מכוניות שעליהם מורכבים כלי נשק. מנצח מי ששורד את המירוץ. לא ראיתי את הזרט אבל נראה לי שמדובר על אותו הדבר?

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  99  |  100  |  101  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה