מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 907 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  906  |  907  |  908  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
מקרנסקי
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 13, 2009
הבעות תודה: 106
מספר הודעות: 1460

#13591  נשלח: ה' 28/03/2013 14:37
''חלודה ועצם''

סרט צרפתי שלא ראינו כמותו - אחר, שונה ומיוחד
סיפור על בחור חסר בית, בטלן כרוני ללא חברים, שמשתתף בקרבות רחוב מאורגנים על מנת לגייס כסף להמשך חייו... הלא מאורגנים, תקוע עם בנו הקטן שבקושי מכיר, ללא עתיד וללא תקוה נראית לעין.

הסרט מקבל תפנית חדה, עת בחורנו המזוקן פוגש בחורה יפה במועדון לילה (מאמנת דולפינים) עוד בטרם התאונה המחרידה שחוותה - שבסופה מאבדת את רגליה, וכך לאורך כל הסרט מראים את רגליה (המסתיימות בברך)
בקלוז-אפ אימתני - שכולל גם יחסי מין ושאר ירקות.

כנראה שפלאי הטכנולוגיה הרימה את ראשה לגבהים, שאני בכל מקרה לא ידעתי - לא הכרתי.
כנראה שאין גבול לעבודת האפקטים שנתנה לנו להאמין באמונה שלמה שמדובר באמת בבחורה חסרת גפיים, באמינות מופלאה, פשוט לא ייאמן.

הסרט איכותי, מצולם באופן מקצועי, נופים מרהיבים
ומצד שני הסרט עוכר שלווה, עקב התאונה שעברה הבחורה, והתמודדותה עם המצב החדש (הרבה בכי ואח''כ השלמה עם המצב)

היתה לי מחשבה די אומללה אומנם, שהבחורה היתה כ''כ להוטה לקבל את התפקיד, עד שהפקירה את רגליה החטובות למנתח פלסטי, שחתך עד המידה הרצוייה - הכל תמורת השתתפות בסרט...אבל גנזתי את מחשבותיי
בסוגיה, לא שיתפתי אחרים, בטח לא את מקרנסקה החסודה, פן יאשפזו אותי בבי''ח לפגועי נפש.

הסרט התחיל טוב, היו רגעים מעניינים, אבל לקראת הסוף - דעך, העלה מעט חלודה עד שהעצם כאבה מרוב ישיבה
ארוכה על הכורסא הענוגה
ולי לא נותר אלא לתת ציון עובר, ולו בגלל התסריט המרגש, והמשחק המצויין של שני כוכבי הסרט, והאווירה הכללית
לפיכך
ציון - 7/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 416
מספר הודעות: 31576

#13592  נשלח: ה' 28/03/2013 15:35
Re: ''חלודה ועצם''

מקרנסקי כתב:
מקרנסקה החסודה

integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6172

#13593  נשלח: ה' 28/03/2013 15:42

Kon-Tiki

סיפורו האמיתי של Thor Heyerdal שרצה להוכיח שפולינזיה יושבה ע"י דרום אמריקאיים. לשם כך הוא יוצא למסע מרתק (לא אכביר במילים ).

אהבנו

8/10
dgent
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 29, 2007

הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2116

#13594  נשלח: ה' 28/03/2013 16:24

מקרנסקי כתב:
סליחה על סטייה מהנושא
אבל איפה הזמנים ההם שהיינו צופים בסרט תמים וחינני, עם זמן מוגדר של שעה וחצי - מקסימום, שעה וארבעים
בתקופה האחרונה אנו עדים למס' לא מבוטל של סרטים שמגרדים את ''השלוש שעות''.
האם זו מגמה חדשה ? ואני כבר לא מדבר על האלימות הגואה בחלק ניכר מהסרטים.

ובעצם מה איתנו, האנשים שנולדו עייפים ? איפה אנחנו בתמונה ?
היות ובד''כ צופה בבית, חמוש במקרן איכותי, אז אני ומקרנסקה פתרנו את הבעיה המעיקה
פשוט צופים בהמשכים - יום אחר יום.
שבוע טוב והמשך צפייה ניחוחה לכולם.

(הערב עתידים לצפות בסרט החדש של טרנטינו - החלק השני למחרת)

האמת , בדיוק חשבתי עלזה לא מזמן , שמחתי שסוףסוף רואים שוב סרטים באורך שגדלתי עליו , שעתיים וחצי +- ולא סרטים שבגלל חוסר תקציב נאלצו לחתוך קטעים שיעזרו לפתח את הסרט לשעה ו 20 דקות (לא כולל סרטים שנותנים לדמיון שלנו למלא חלקים שונים ).
חייב להודות , עד לפני כמה שנים , הייתי נרדם בסרטים בקולנוע (של שעה וחצי) די בקלות.
מצד שני , לא אשכח את שודדי הקאריבים הראשון או שר הטבעות וכ'ו שאפילו למצמץ אני פחדתי כדי לא להפסיד כלום .
אין בעיה שהסרטים יהיו ארוכים אבל שיהיו איכותיים ומעניינים!
Galna (Gal Naim)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 09, 2011

הבעות תודה: 35
מספר הודעות: 481

#13595  נשלח: ה' 28/03/2013 16:49

אהבה \ Amour

מתוך תקציר הסרט ב"וואלה! סרטים" : "העלילה מתמקדת בזוג קשישים, ג'ורג' (ז'אן לואי טרנטיניאן) ואן (עמנואל ריבה) הנאלצים להתמודד עם העובדה שהם מזדקנים ולאט לאט נכנעים לסוף הידוע מראש.".

אז הסוף ממש ידוע מראש, אבל הדרך לשם לא נעימה ולא כיפית ולא מעניקה שום דבר שהפתיע אותי.
מיכאל הנקה (הבמאי) תמיד יודע ליצור סרטים לא פשוטים לצופים (משחקי שעשוע, סרט לבן). כלומר ליצור לצופה תחושה לא נעימה בזמן הצפייה. אם היה לזה ערך מוסף או סוף אחר - אולי הייתי יוצא מהאולם בתחושה יותר טובה.
לא נהניתי. אני גם לא מאמין שייעודו של הקולנוע הוא לגרום לצופה לא להינות.
רק למי שמכיר ואוהב את הנקה, או מי שמוכן להתמודד עם סרט לא פשוט - מכל הבחינות.

6\10.

מקרנסקי
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 13, 2009

#13596  נשלח: ה' 28/03/2013 17:13

Galna כתב:
אהבה \ Amour

מתוך תקציר הסרט ב"וואלה! סרטים" : "העלילה מתמקדת בזוג קשישים, ג'ורג' (ז'אן לואי טרנטיניאן) ואן (עמנואל ריבה) הנאלצים להתמודד עם העובדה שהם מזדקנים ולאט לאט נכנעים לסוף הידוע מראש.".

אז הסוף ממש ידוע מראש, אבל הדרך לשם לא נעימה ולא כיפית ולא מעניקה שום דבר שהפתיע אותי.
מיכאל הנקה (הבמאי) תמיד יודע ליצור סרטים לא פשוטים לצופים (משחקי שעשוע, סרט לבן). כלומר ליצור לצופה תחושה לא נעימה בזמן הצפייה. אם היה לזה ערך מוסף או סוף אחר - אולי הייתי יוצא מהאולם בתחושה יותר טובה.
לא נהניתי. אני גם לא מאמין שייעודו של הקולנוע הוא לגרום לצופה לא להינות.
רק למי שמכיר ואוהב את הנקה, או מי שמוכן להתמודד עם סרט לא פשוט - מכל הבחינות.

6\10.

חסכת לי ידידי...
הסרט המדובר מונח אצלי במדף כבר מס' שבועות
אבל לא מעז להקרין פן ארדם כבר בתחילה...וידוע לי מראש אופיו וכבדותו
נראה לי שאניח לו, ולא אציק לו יותר מדי...וגם חוות דעתך המלומדת העידה את מה שחשבתי לפני..
בקיצור - למגרסה

(ויסלח לי הבמאי המחונן מיכאל הנקה, אבל אני מוותר. בוודאי ניפגש בזמנים אחרים, בסרטים יותר מרנינים ופחות מדכאים)
מקרנסקי
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 13, 2009

#13597  נשלח: ה' 28/03/2013 18:17
ואם כבר אנחנו בסדרה של סרטים צרפתיים שהשתלטו לנו על דף מס' 908

אז איך אפשר לשכוח מס' סרטים שמבחינתי הציון נושק ל-10/10
איכשהו נזכרתי בשני הסרטים המופלאים שצפיתי בהם שנית רק לאחרונה - ''ז'אן דה פלורט'' האדיר, עם ז'רר דה פרדייה, דניאל אוטיי ואיב מונטאן, ובהמשך ''מנון'' שגילה כוכבת מהממת - עמנואל ביאר היפיפיה

וגם ''שובו של מרטין גר'' עם נטלי ביי (השחקנית הכי אהובה עליי..) אחד מהטובים ביותר 9/10

לפעמים טוב להיזכר, ואם צריך, אז גם להעניק את הציון המירבי (מבחינתי כמובן)

ד.א.
רק עכשיו אני מבחין לצערי, שלא רק סרטים צרפתיים השתלטו על דף מס' 908...גם עבדכם הנאמן מגיע משום מקום
וגורם ללא מעט מהומה, לאחר העדרות ארוכה ומביכה...SORRY

את דה-פרדייה ראינו בהבלחה קצרה בסרט הנפלא life of pi
אפשר לומר שהשנים לא ממש היטיבו עימו....בעצם, מעולם הוא לא היה דון ז'ואן...
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3369
מספר הודעות: 67609

#13598  נשלח: ה' 28/03/2013 18:48

מקרנסקי,

עוד ב-forrest gump לבחור נקטעו הרגליים באופן וירטואליים בלבד.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 09, 2011

הבעות תודה: 35
מספר הודעות: 481

#13599  נשלח: ה' 28/03/2013 19:13

הסרט הנמכר ביותר בעולם \ The Greatest Movie Ever Sold

סרט דוקומנטרי של מורגן ספרלוק. במאי אמריקאי שהתפרסם בעקבות "לאכול בגדול" (Super Size Me).

מכירים תוכן שיווקי? הקטע הזה שבו חברות של מוצרים שונים - משלמות לאולפני הקולנוע כדי לשלב בסרטים את המוצרים שלהם.
אז ספרלוק מחליט לעשות סרט על התופעה הזו - אבל הקטע הוא שהוא מחליט לממן את הסרט אך ורק ע"י תוכן שיווקי - בתוך סרט שעוסק בתוכן שיווקי!

התוצאה מרתקת - ספרלוק יודע להציג נושא סבוך באופן פשוט ואפילו מעניין... וכמובן עם הרבה הומור וקריצות עין משעשעות - במיוחד לצופים שמכירים היטב את תעשיית הקולנוע ואופן פעולתה.
למשל- תוך כדי ראיון עם מי שמתנגד לתופעה נחרצות - ספרלוק מכבד אותו במשקה שהוא הספונסר הראשי של הסרט.
מרתק ומשעשע!

8/10

ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36603

#13600  נשלח: ו' 29/03/2013 23:06

The Wicked
בעיירה קטנה יש אגדה על בית נטוש שאם זורקים עליו אבן ופוגעים בחלון, המכשפה תיקח את הפוגע. זהו סיפורם של כמה צעירים משועממים שכמובן פגעו בחלון, אך מנסים להילחם ברוע הגזרה.

אמור להיות סרט אימה, אך 2 דקות מהתחלת הסרט הבנתי שזה הולך להיות סרט בו אני אשחק הרבה עם הטלפון, אעדכן אפליקציות, אבדוק פייסבוק, אקרא חדשות וכדומה. לגבי הסרט עצמו, לשלשת טלויזיונית דלת תקציב מגלגלת עיניים. הדבר הכי מפחיד שיש בסרט זה הפוסטר שלו. המכשפה עצמה סתם מעצבנת שטוחנת ילדים ונהיית צעירה מזה. עם תקציב גבוה יותר, שחקנים הרבה יותר טובים ואולפן CGI קצת יותר טוב, זה היה יכול להיות סרט מעולה.
3/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 267
מספר הודעות: 4560

#13601  נשלח: ו' 29/03/2013 23:18

olympus has fallen

נשיא ארה"ב מארח את ראש ממשלת דרום קוריאה, אך במהלך הפגישה מתחילה מתקפה של טרוריסטים צפון קוריאנים על הבית הלבן. המשכן נכבש והנשיא נתפס כבן ערובה, ואחד מאנשי השירות החשאי שהצליח לחמוק יוצא להלחם בטרוריסטים לפני שיצליחו להשיג את מטרתם.

"מת לחיות בבית הלבן" כמו שכבר מכנים אותו, אמנם הוא לא מגיע לאותן רמות של משחק חתול ועכבר מתוחכם והדמויות הראשיות אולי לא כריזמטיות כמו הדמויות של ברוס ויליס ואלן ריקמן או כמו הריסון פורד וגארי אולדמן ב"אייר פורס 1", אבל האקשן מהוקצע וסוחף, והעיתוי על רקע המתיחות הגבוהה מאי פעם מול צפון קוריאה מוסיפה לרלבנטיות שלו.

8.5/10
(1) הבעות תודה: spacedude
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 3675

#13602  נשלח: שבת 30/03/2013 0:22

The sheik and I

מוקומנטרי. במאי סרטים מקבל הזמנה להפיק סרט עבור ביאנלה בתמיכת שייח עשיר ממדינת "שקר כלשהו". התנאים הם שהסרט ידון בחתרנות באומנות. וגם שלא ידון בשייח עצמו. אז כמובן שהסרט הוא על נסינות לעשות סרט על השייח.

על הנייר נשמע מעניין. בפועל הפריע לי מדי פעם לישון. מהמעט שראיתי הבנתי שלא הפסדתי דבר. דברת בלתי פוסקת של דברן בלתי נלאה. לא ברור לי איך יש לו זמן לעשות סרטים.
2/10

Curfew

סרט קצר. זכה בלא מעט פרסים
באמצע ניסיון התאבדות הבחור מקבל טלפון מאחותו שצריכה בייביסיטר דחוף לביתה.
ההמשך מעניין ואפילו מרגש. קצר תמציתי ולא רע.

7.5

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2009

הבעות תודה: 203
מספר הודעות: 1938

#13603  נשלח: שבת 30/03/2013 1:05

Django Unchained

סרט מצוין, עם משחק מצוין, 3 שעות שנהנתי מכל רגע.

ציון 9
מקרנסקי
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 13, 2009

#13604  נשלח: שבת 30/03/2013 2:51
''ההוביט - מסע בלתי צפוי''

בטח כבר כתבו והרחיבו לפניי אודות הסרט הנהדר, אבל אוסיף מנקודת ראות אישית

ושלא כצפוי, הצלחתי לצפות בסרט ''במכה אחת'', ללא פיצול - וזה רק מעיד שעל אף העייפות הכרונית שמלווה אותי תכופות, הצלחתי להישאר ער לכל אורך הסרט (זוגתי מקרנסקה נרדמה דקות לפני הסיום, גם זה הישג בפני עצמו)

התוכן בקצרה:
מסעו המופלא של ההוביט בעל כפות הרגליים הענקיות ''בילבו'' לעבר ממלכת הגמדים האבודה, אשר נכבשה לפני שנים רבות ע''י הדרקון הנורא.

ובכן, קולנוע במיטבו, חוויה עוצרת נשימה.
נהנתי מאוד. גרפיקה ממוחשבת, אפקטים מדהימים, דמויות ססגוניות, נופים מרהיבים, אבל ברשותכם אתרכז ב-''ממלכת ההוביטון'' המקסימה שבניו זילנד, כפי שנצפתה בתחילת הסרט...

פשוט גן עדן עלי אדמות. מקום ציורי ומופלא. חלום של מקום.
אוויר צח, חיות בית שלוות וחמודות, עצי פרי, שבילים מיוחדים המובילים לאחד המקומות המקסימים בעולם,
הירוק שולט בכל.

עוד פנינה קולנועית מופלאה מופיעה לקראת סיום הסרט
הפגישה בין ההוביט 'בילבו'' לבין היצור המבעית והשדוף - ''גולום'' ('חמדתי...') הזכור מסרטי ''שר הטבעות''.
רבע שעה של דיאלוג מופלא ומתוח בין שניהם שהסבו לי הנאה עצומה, שוב, קולנוע במיטבו - אחד משיאיי הסרט.

סה''כ פנינה קולנועית ברמה הגבוהה ביותר
כן ירבו סרטים כאלה..על אף אורכם המעיק (היה ניתן לקצר את הסרט, לא נורא..)

ציון: 9.2/10
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 3675

#13605  נשלח: שבת 30/03/2013 10:06

Killing them softly

רוצח שכיר מבצע כמה עבודות עבור המאפיה.
הסרט מנסה להציג את הפשע המאורגן כמקום עבודה מסודר כמו כל חברה גדולה. כל החלטה צריכה לעבור אישור מינהלתי וכל שינוי לא יכול להתבצע עד שמאושר. העובדים אפורים ללא הזוהר שהוליווד בדרך כלל מציגה. ברגעים הטובים מזכיר את סופרנוס.
הסרט כולו אפור וזה היה עובד (יש ז'אנר שלם של סרטי פעולה בריטיים מעולים וגם כמה פרקי סופרנוס) אם לא היו מתעקשים לעשות מעשה טרנטינו ולהכניס גיבובי דיאלוגים ארוכים ומיותרים. על העבודה הזו, על עבודות קודמות, על ארה"ב, הבחירות והנשיא. מיותר וחופר.

6/10

The man with the iron fists

אמל"ח אמריקאי/טרנטינואי.
חיקוי לסרטים סיניים ישנים. ראסל קרואו מה עבר לך בראש?
מביך.

2/10

Electrik Children

נערה בקהילה דתית מבודדת נכנסת להריון משמיעת קלטת שירי פופ ישנים... היא יוצאת למסע למצוא את האב ומגיעה ללאס וגאס. מגלה את העולם האמיתי ואת עצמה.
סיפור מרגש ונאיבי במתכוון כמו הגיבורה. משחק מתון ואיכותי של כל הצעירים.
סרט קטן וטוב

8/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  906  |  907  |  908  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה