מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 847 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  846  |  847  |  848  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36757

#12691  נשלח: ד' 07/11/2012 7:12

Dead Season
בעולם פוסט-אפוקליפטי בו הזומבים הכחידו את מרבית האנושות, אנחנו עוקבים אחר זוג ניצולים אשר שם פעמיו לאי בודד כאשר הם מונעים על ידי שמועה שאומרת כי האי חף מזומבים. לאחר שהם מגיעים לאי, הם מצטרפים לקבוצה מקומית אשר מתקיימת לפי סט של חוקים נוקשים, אך הזוג הצעיר לא מוכן לקבל אותם.

הסיפור טוב, הביצוע לא. כנראה מה שהפריע הכי הרבה היה התקציב הדל עד כדי מגוחך של הסרט והעריכה הסטודנטיאלית של הסרט. זה היה יכול להיות סרט מעולה אם היו עוד כמה עשרות מיליונים לתקציב, שחקנים מוכרים יותר ופחות בלבולי שכל. אולי בסרט הבא.
פסקול DTS-HD Master Audio ותמונה שנעה בין חדה מאוד למטושטשת (אמרתי כבר שהסרט דל תקציב, נכון?).
5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
manola
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 16, 2008
הבעות תודה: 26
מספר הודעות: 734

#12692  נשלח: ד' 07/11/2012 20:13

Cosmopolis

אריק פקר (בכיכובו של רוברט פאטינסון מ"דימדומים") הוא מיליארדר צעיר, בעליו של בית השקעות גדול
שיוצא למסע ברחבי מנהטן בלימוזינה שלו כדי לקבל תספורת מספר מסוים הנמצא בצד השני של העיר.
בדרך הוא מארח בלימוזינה מספר דמויות הקשורות אליו ונקלע למצבים שמערערים את שפיותו ואף מסכנים את קיומו.

על פניו, נשמע מסקרן ובעל פוטנציאל, במיוחד שעל הפרויקט מנצח הבמאי המוערך דיוויד קרוננברג שאחראי
בין היתר על סרטים כגון: "וידאודרום" ו"הזבוב" הקאלטיים, "קראש" ו"אקזיסטנז" הביזאריים
ו"סימנים של כבוד" האלים והמעולה.
אז נשמע...
מה שיצא פה הוא שיר הלל לשעמום ולשיממון. עזבו לרגע את השחקן הראשי בעל כישורי המשחק של קרפיון מצוי,
כל ה"עלילה" (אם ניתן לכנותה כך) כל כך קלושה ותלושה, הדמויות פלקטיות והזויות בצורה רעה (ואני דווקא
מאוד אוהב דמויות הזויות כשהן בנויות כמו שצריך, ראו ערך "12 קופים" המופתי) ואין שום דרך להתחבר להתרחשויות.
הסרט עובר ולא משאיר אחריו שום מחשבה שאחרי, לבד מתחושת החמצה ובזבוז זמן.

שומר נפשו ירחק.

0/10 בסולם אורשר
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 675

#12693  נשלח: ה' 08/11/2012 9:38

manola כתב:
Cosmopolis

אריק פקר (בכיכובו של רוברט פאטינסון מ"דימדומים") הוא מיליארדר צעיר, בעליו של בית השקעות גדול
שיוצא למסע ברחבי מנהטן בלימוזינה שלו כדי לקבל תספורת מספר מסוים הנמצא בצד השני של העיר.
בדרך הוא מארח בלימוזינה מספר דמויות הקשורות אליו ונקלע למצבים שמערערים את שפיותו ואף מסכנים את קיומו.

על פניו, נשמע מסקרן ובעל פוטנציאל, במיוחד שעל הפרויקט מנצח הבמאי המוערך דיוויד קרוננברג שאחראי
בין היתר על סרטים כגון: "וידאודרום" ו"הזבוב" הקאלטיים, "קראש" ו"אקזיסטנז" הביזאריים
ו"סימנים של כבוד" האלים והמעולה.
אז נשמע...
מה שיצא פה הוא שיר הלל לשעמום ולשיממון. עזבו לרגע את השחקן הראשי בעל כישורי המשחק של קרפיון מצוי,
כל ה"עלילה" (אם ניתן לכנותה כך) כל כך קלושה ותלושה, הדמויות פלקטיות והזויות בצורה רעה (ואני דווקא
מאוד אוהב דמויות הזויות כשהן בנויות כמו שצריך, ראו ערך "12 קופים" המופתי) ואין שום דרך להתחבר להתרחשויות.
הסרט עובר ולא משאיר אחריו שום מחשבה שאחרי, לבד מתחושת החמצה ובזבוז זמן.

שומר נפשו ירחק.

0/10 בסולם אורשר

אחרי שש דקות הפסקתי את הסרט , יפה לך ששרדת את כולו.
taoyossi (יוסי ביטון)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2006
הבעות תודה: 100
מספר הודעות: 5206

#12694  נשלח: ה' 08/11/2012 9:54

manola כתב:
Cosmopolis

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#12695  נשלח: ה' 08/11/2012 10:09

Huber כתב:
Brave

ד"א - מסתבר שבימי קדם לא הרגישו את המחסור ב GPS מכיוון שכל מה שהיתם צריכים לעשות על מנת להגיע ליעדכם הוא לעקוב אחרי האורות הכחולים

Will o Wisps הם אגדה ידועה, גילגול העיניים ממש לא מוצדק.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#12696  נשלח: ה' 08/11/2012 10:13

Malcontent - רצתי לרכוש מניות

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
yshneider
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 23, 2008
הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 471

#12697  נשלח: ה' 08/11/2012 13:36
Re: Skyfall (סקייפול)

xgr3d כתב:
סרט נוסף במעלליו של ג'יימס בונד, הפעם בונד חייב להוכיח את נאמנותו המוחלטת לממונה שלו מיס M, כאשר מקרה מן העבר מטיל צל על עתידה המקצועי ועל חייה.

בגדול - נחמד מאוד, נהנתי.
מה שאהבתי זה שהסרט מאוד ראליסטי, אין ארגזים של אפקטים וגג'טים, בונד כבר לא סופר הירו.
הצילומים של סם מנדס יפייפים.
הרע (חוייר ברדם) מעולה כהרגלו.
הייתי שמח אם דניאל קרייג לא היה כל כך רציני, הוא כמעט שלא מחייך.
הסרט יכל להתקצר בחצי שעה בכיף ואפילו יותר, קצת נמרח בסוף.

7/10

איזה שיעמום .

הייתי בסרט בטרום בכורה , לקחתי את הילדים , עשיתי להם הכנה : יהיו פיצוצים , מלא גאדג'טים, רעיונות טכנולוגיים
, יהיה מגניב !!! וכלום לא קרה .

שום פעלול , סתם סרט אקשן ממוצע , יותר מדי שיחות נפש, נכון הסרט יותר ראליסטי - אבל זה לא מה שאני רוצה מסוכן 007 . במילה אחת אכזבה
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31669

#12698  נשלח: ה' 08/11/2012 19:12

Cockneys vs Zombies
סרט זומבים בריטי שמנסה לשחק על ההצלחה של Shun of the dead.

שני סיפורים מקבילים בהתפרצות זומבים, חבורת שודדים רוצה לשדוד בנק וקרובי משפחה שלהם - קשישים בבית אבות שמנסים לשרוד.
זומבים מאוד איטיים, מה שמייצר סצינה של קשיש בהליכון נמלט מזומבי על רקע מוזיקה דרמטית.

בסה"כ ככה ככה, מעט בדיחות מוצלחות
5/10
JEXY (יבגני גלפרין)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2009

הבעות תודה: 630
מספר הודעות: 12241

#12699  נשלח: ו' 09/11/2012 16:12

יש עכשיו בערוץ YES2 HD סרט ALIEN ובפס קול DOLBY...

צפייה מהנה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#12700  נשלח: ו' 09/11/2012 21:13

The Watch

מכירים את הסרטים הללו שלא ממש החליטו מה הם רוצים להיות ולא ממש סגורים על עצמם באיזה ז'אנר הם מנסים להתברג? ובכן, זהו אחד מהסרטים הללו. הסרט הזה הולך לאיבוד בין ניסיון להיות קומדיה, סרט אקשן, סרט אימה ואולי אפילו פארודיה על סירטי חייזרים, רק שהוא לא ממש עושה אף אחד מהם בהצלחה.

ההומור בסרט גס ונמוך, לא שזה דבר רע, בחלק מהסרטים שיותר נהניתי מהם מככב סוג ההומור הזה בדיוק - רק שפה הוא לא עשוי היטב ובהחלט לא מצחיק. הסרט ברובו איטי, משעמם וחסר מטרה. חוץ מה 20 דקות האחרונות של הסרט, אין פה ממש מה לראות, נא להתפזר ולהמשיך הלאה בחייכם.

מיותר. פשוט מיותר.

4.5/10

gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 675

#12701  נשלח: שבת 10/11/2012 7:50

people like us
צעיר נקרא ללויית אביו ומגלה סוד משפחתי וכמה דברים על עצמו.
סרט מצויין לסוגו , דרמה חמודה ,אינטילגנטית,מרגשת ומענגת , ממליץ בחום לראות עם האישה.
טיפ טיפה ארוך מדי אבל סה"כ השעתיים עפו לי במהירות.
8/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36757

#12702  נשלח: שבת 10/11/2012 8:41

The Watch
לאחר רצח של השומר בסופר, מתארגנת קבוצת משמר שכונתי להגן ולמצוא את הרוצח. מנהיג הקבוצה לוקח את התפקיד ברצינות, אך שאר החברים, רואים את המפגשים כהזדמנות לברוח מהאישה והילדים. במהרה הקבוצה מצליחה לעלות על עקבותיו של הרוצח, אך מגלים מזימה של חוצנים להשתלט על כדור הארץ.

עם שחקנים כמו בן סטילר, וינס ווגן וג'ונה היל, ציפיתי לקומדיה קורעת במיוחד, אך קיבלתי סרט שלא הבין מה הוא רוצה להיות. הבדיחות כאן לא ממש בדיחות, קטעי הפעולה לא ממש פעולה וחוץ מ- 2 או 3 חיוכים קלים שהסרט הצליח להעלות על פני, לא הבנתי מה השטות הזאת. זוהי עוד דוגמה לסרט שהיוצרים שלו היו על חומרים אסורים במהלך היצירה שלו.
פסקול DTS-HD Master Audio שלא עזר להעלות את ציון הסרט.
3/10 ורק בגלל האורגיה אצל השכן.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#12703  נשלח: שבת 10/11/2012 9:06

Star Trek: The Motion Picture

כשישות עוצמתית והרסנית עושה את דרכה אל כדו"הא, אדמירל קירק נוטל שוב פיקוד על האנטרפרייז בניסיון להבין ולעצור אותה.

בתור טרקי חובב התלהבתי כשראיתי שיצא הסרט המקורי והראשון בסידרה ב HD. לצערי חווויתי שוב על בשרי את אפקט הנוסטלגיה ששוב הוכיח את עצמו כנכון - דברים שאהבת בעבר הרחוק, לעיתים מוטב להשאיר בעבר.

את הסרט הנ"ל ראיתי פעם ראשונה כשהייתי ילד, ואז הוא נראה לי מופלא וקסום. לצערי כיום, 33 שנה אחרי הוא פשוט נראה מיושן ומחוץ לתקופתו. העברת הסרט לפורמט HD לא עשתה טוב עם האפקטים המיושנים, להיפך היא רק חידדה את חומרת המצב והדגישה כמה מיושנים וארכאיים הם.

מה שאהבתי בסרט הנוכחי הוא שבניגוד לשאר הסרטים בסידרה, הסרט הנ"ל הרבה יותר איטי, פחות ממוקד אקשן ויותר נאמן לרוח המקור של סידרת האם - מחקר וגילוי דברים לא ידועים. מצד שני זה גם אחד החיסרונות שלו, כשבערך שליש מהסרט הצוות צופה בתופעה שנראית כמו ניסיון של יוצרי האפקטים בשנות השבעים להדגים איך היה נראה טריפ של LSD על המסך, כשכל הקאסט מראה לנו שוב ושוב איך הם יכולים להפגין השתאות, תדהמה, הפתעה וכו.

לסיכומו של עניין, לדעתי מומלץ אך ורק לטרקיז ולחובבי מדע בדיוני.

7/10

rwg1 ((גיל))
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2005
הבעות תודה: 253
מספר הודעות: 1609

#12704  נשלח: שבת 10/11/2012 9:50

Huber כתב:
Star Trek: The Motion Picture

כשישות עוצמתית והרסנית עושה את דרכה אל כדו"הא, אדמירל קירק נוטל שוב פיקוד על האנטרפרייז בניסיון להבין ולעצור אותה.

בתור טרקי חובב התלהבתי כשראיתי שיצא הסרט המקורי והראשון בסידרה ב HD. לצערי חווויתי שוב על בשרי את אפקט הנוסטלגיה ששוב הוכיח את עצמו כנכון - דברים שאהבת בעבר הרחוק, לעיתים מוטב להשאיר בעבר.

את הסרט הנ"ל ראיתי פעם ראשונה כשהייתי ילד, ואז הוא נראה לי מופלא וקסום. לצערי כיום, 33 שנה אחרי הוא פשוט נראה מיושן ומחוץ לתקופתו. העברת הסרט לפורמט HD לא עשתה טוב עם האפקטים המיושנים, להיפך היא רק חידדה את חומרת המצב והדגישה כמה מיושנים וארכאיים הם.

מה שאהבתי בסרט הנוכחי הוא שבניגוד לשאר הסרטים בסידרה, הסרט הנ"ל הרבה יותר איטי, פחות ממוקד אקשן ויותר נאמן לרוח המקור של סידרת האם - מחקר וגילוי דברים לא ידועים. מצד שני זה גם אחד החיסרונות שלו, כשבערך שליש מהסרט הצוות צופה בתופעה שנראית כמו ניסיון של יוצרי האפקטים בשנות השבעים להדגים איך היה נראה טריפ של LSD על המסך, כשכל הקאסט מראה לנו שוב ושוב איך הם יכולים להפגין השתאות, תדהמה, הפתעה וכו.

לסיכומו של עניין, לדעתי מומלץ אך ורק לטרקיז ולחובבי מדע בדיוני.

7/10

Huber
אני מסכים איתך לגבי האפקטים בסרט זה (כנראה שהאיש שהיה אחראי עליהם גם כן יסכים איתך)
אבל אני מאמין שמי שמכיר את הסיפור של מה שקרה בתחום האפקטים בסרט הזה יהיה יותר סלחני לסרט.

על האפקטים היה אחראי אחד מאנשי האפקטים הטובים ביותר באותה התקופה
האיש שעשה את האפקטים ל 2001 , מפגשים מהסוג השלישי ובלייד ראנר
וביחד איתו גם עבד על הסרט מי שיצר את האפקטים למלחמת הכוכבים

הבעיה היתה שהביאו אותם רק לאחר שהסרט כבר צולם
וכשהבינו שהצוות המקורי לא מסוגל לבצע את האפקטים שנדרשו לסרט
ובנוסף לכך לא היה להם מספיק זמן להשלים את האפקטים.
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 510
מספר הודעות: 7696

#12705  נשלח: שבת 10/11/2012 10:49

בסרטי מד"ב שמבוססים הרבה על אפקטים ההתיישנות נראית ישר לעין. כנראה שגם "פרומיתיאוס" יראה מיושן עוד עשור.
גם אני טרקי ולא מזמן יצא לי לראות את העונה הראשונה של STAR TREK-TNG באיכות HD. הדהים אותי הניבוי העתידי
של כותבי הסדרה לגבי מסכי המגע (וזו סדרה משנת 1987).
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  846  |  847  |  848  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה