מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 842 מתוך 1441
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  841  |  842  |  843  | ... |  1439  |  1440  |  1441  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 675

#12616  נשלח: ד' 24/10/2012 15:21

" למי שראה הקטע עם ה"חראא" , ואח"כ המשאית שרק הוא יצא ממנה בריא ושלם, או החירטוטים ב2 דקות האחרונות , רק כדי שזה יסתדר להם בעלילה , כך שבא להגיד לבמאי : "ניסית להציג כאן משהו מעניין, למה לסיים עם EXPENDABLES? "

מה רע בקטע שהוא יצא בריא ושלם מהתאונה? הוא היה בין שני גורילות שהשאירו אותו באויר .זה הרבה יותר הגיוני מאנגלינה ג׳ולי שיורה באקדח בסרט כלשהו למשל.
מי מחפש הגיון בסרטים אם היינו מחפשים הגיון היינו נשארים עם סרטים דוקומנטריים.
כמובן שכל אדם מתחבר לסרטים אחרים אבל זה אחד הטובים שראיתי לסוגו.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1992
מספר הודעות: 34231

#12617  נשלח: ד' 24/10/2012 17:58

Looper

נכתב פה לא מעט על הסרט, כך שמהצד שלי רק אוסיף שגם לי הציק מאוד האיפור הכבד של השחקן הראשי (כ"כ כבד שלא זיהיתי את השחקן המסתתר מתחתיו), ושלמרות שלסרטים עם מוטיב החזרה בזמן יש נטיה להסתבך עם כל מיני פארדקוסים, בסרט הנ"ל הצליחו כמעט להמנע מכך לחלוטין ולשמור על עלילה בהירה וברורה. המשחק של השחקנים הראשיים בסרט (ג'וסף גורדון לויט נפלא כהרגלו וברוס ויליס מזכיר לנו למה בעבר הוא היה נחשב כוכב) ושל הילד פשוט טוב מאוד.

סרט מהנה ומומלץ, אחד הסרטים הטובים היחידים שברוס ויליס עשה בשנים האחרונות.

8/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 411
מספר הודעות: 31497

#12618  נשלח: ד' 24/10/2012 18:18

Abraham Lincoln Vampire Hunter
מסתבר שלינקולן עשה עוד דברים בעברו, חיסול ערפדים למשל הוא חלק בלתי נפרד מהעצמאות האמריקאית!

ערפדים לא סטנדרטיים ולמעט המנהיג - חנונים.
פה ושם אקשן חביב אבל בסה"כ סרט מאכזב מאוד.

אפשר לוותר
4/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3354
מספר הודעות: 67499

#12619  נשלח: ד' 24/10/2012 18:33

Headhunters

נתחיל מזה שמאוד לא התחברתי לסרט בחצי השעה הראשונה. בחור נמוך, בלונדיני עם שיער שופע, ולא חתיך בעליל עם אישה דמויית גווינית' פאלטרו משחק אותה מינימום טום קרוז. בימים הוא מגייס מנהלים ומבזבז כסף ובלילות גונב יצירות אומנות בכדי להמנע מפשיטת רגל.

ואז מתחילים העניינים להסתבך, רודפים אחריו. לא ברור מדוע. התירוץ למדוע נמצא אי שם בהמשך, והוא קלוש למדי.

בסופו של דבר, למעט המשחק הלא סימפטי בתחילת הדרך, הסרט ככלל עובד יפה. אם היה מעורב בו במאי מקצועי יותר ושחקנים אמריקאים, זה יכול היה בהחלט להיות סרט השנה ואין לי ספק שמישהו יעשה מזה באמת אדפטציה אמריקאית.

היו שם כמה וכמה קטעים דוחים ו/או שערורייתיים (סצינת החראא המדוברת וסצינת התאונה).

אגב, הם הסבירו יפה למה הוא שרד את התאונה, להזכירכם שהוא רופד היטב בין שני המפלצות אדם האלה. הם ספגו פשוט את המכה עבורו...

אגב, התקשתי עם תרגומים וכו'. יש גרסא שמסתובבת עם דיבוב באנגלית. זה מופרך, אני מסכים, אבל בסופו של דבר הצליח לא רע לעשות את העבודה.
8.5/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#12620  נשלח: ד' 24/10/2012 19:06

כנראה שגם אני לא התחברתי לדמויות מהתחלה וזה העיב על ההמשך, ציפיתי מסרט שנון להישאר עקבי וגאוני גם בסצינות הסיום , אבל משהו שם לא עבד (עבורי לפחות). בהחלט מקווה שהאמריקאים יעשו מזה REMAKE ואז זה בהחלט סרט שיגרד את ה8.5.
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1571
מספר הודעות: 14567

#12621  נשלח: ד' 24/10/2012 20:12

sheva23 כתב:
כנראה שגם אני לא התחברתי לדמויות מהתחלה וזה העיב על ההמשך, ציפיתי מסרט שנון להישאר עקבי וגאוני גם בסצינות הסיום , אבל משהו שם לא עבד (עבורי לפחות). בהחלט מקווה שהאמריקאים יעשו מזה REMAKE ואז זה בהחלט סרט שיגרד את ה8.5.

לא יודע מה איתך אבל אני התחברתי לאישתו מהרגע הראשון שראיתי אותה

פצצה מלמעלה עד למטה
Sagims (משה שגיא)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2010

הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 1312

#12622  נשלח: ה' 25/10/2012 9:56

istarmini כתב:
sheva23 כתב:

פצצה מלמעלה עד למטה

theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 2324

#12623  נשלח: ה' 25/10/2012 10:40
אלכס קרוס

פריקוול לסרטים שהיו עם מורגן פרימן לגבי הפרופיילר ד"ר אלכס קרוס.
פה הוא עדיין לא פרופיילר, אלא בלש במשטרה שמפריע לרוצח שכיר (שמאוד אוהב את עבודתו).
הרוצח מחליט שמפה ואילך זה אישי. צוות שחקנים מצויין (מתיו פרי מאבודים הוא הרוצח. כפי הנראה הוריד הרבה משקל כדי לתת לעצמו מראה חולני ולא מעט מניירות) וקצב טוב הופכים את זה הסרט לבילוי חביב מאוד.
לא יצירת מופת, פשוט סרט עשוי היטב.

8 מתוך 10.

מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Nov 16, 2005

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 6777

#12624  נשלח: ה' 25/10/2012 10:49

kiko11 כתב:
istarmini כתב:
sheva23 כתב:

פצצה מלמעלה עד למטה

all the way down !

mp3lll
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Sep 26, 2007
הבעות תודה: 985
מספר הודעות: 19886

#12625  נשלח: ה' 25/10/2012 11:45
Re: אלכס קרוס

theezway כתב:
פריקוול לסרטים שהיו עם מורגן פרימן לגבי הפרופיילר ד"ר אלכס קרוס.
פה הוא עדיין לא פרופיילר, אלא בלש במשטרה שמפריע לרוצח שכיר (שמאוד אוהב את עבודתו).
הרוצח מחליט שמפה ואילך זה אישי. צוות שחקנים מצויין (מתיו פרי מאבודים הוא הרוצח. כפי הנראה הוריד הרבה משקל כדי לתת לעצמו מראה חולני ולא מעט מניירות) וקצב טוב הופכים את זה הסרט לבילוי חביב מאוד.
לא יצירת מופת, פשוט סרט עשוי היטב.

8 מתוך 10.

ראיתי אתמול, הציון ב IMDB הוא 4.5 ציפיתי לסרט גרוע, בסוף הוא לא רע בכלל, די נהנתי.
מעט התאכזבתי שלא דובר על השוטרת השניה ( בלי ספויילר)
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#12626  נשלח: ה' 25/10/2012 18:10

כן הMILF הדנית מזכירה את היידי קלאם , אין ספק שלהתחבר אליה אפשר גם ללא דיבוב לאנגלית
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 691
מספר הודעות: 4880

#12627  נשלח: ו' 26/10/2012 3:44

headhunter

רבות נכתב על הסרט ועל עלילתו

לעניות דעתי פרט להתחלה מעט משעממת הסרט תופס ומותח את הצופה לאחר שהוא "מתחיל" (כחצי שעה לאחר ההתחלה האמיתית)

מותחן עם המון טוויסטים ואם לא נתפסים לקטנות אז ההגיון שבו לא ממש משאיר חורים גדולים בעלילה והפאזל מסתדר בסיכומו של דבר.

אהבתי
7.9/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1992
מספר הודעות: 34231

#12628  נשלח: שבת 27/10/2012 0:06

The Amazing Spider-Man

ושוב ריסט לעלילות איש העכביש. כעשור לאחר שהביאו לנו את טובי מקגוויר כאיש העכביש בטרילוגיית סרטים לא רעה בכלל, החליט מישהו שלא חלבו מספיק את הדמות הנ"ל בקולנוע ויש צורך לעשות ריבוט מחודש. הפעם אנדרו גארפילד נכנס לטייטס האדומים/כחולים הצמודים ולמסכת איש העכביש. למרות שלדעתי השחקן הנ"ל נותן נופך חדש לדמות, ולמרות שהסרט ברובו היה מהנה (הרבע הראשון היה משעמם, השני קצת יותר בנה לכיוון האקשן המתבקש, ורק לקראת הרבע האחרון של הסרט מגיע כמות האקשן המוצפה לטעמי מסרט בז'אנר שכזה), לדעתי הרגיש מעט more of the same.

למרות שאנדרו גארפילד מצליח אכשהו לגלם דמות בת 17 (להזכירכם, הבחור בן כ 30) בעזרת הבייבי פייס המושלם שלו, בעיניי להאמין שהדמות שאמה סטון מגלמת (בת כ 25 במציאות) היא נערה בת 17 היה קצת קשה לעכל.

סרט טוב? כן. סרט מהנה? ברובו (אם מתעלמים מההתקדמות האיטית בהתחלה ומהמיתון בכמות האקשן בסרט). סרט שיחדש לכם משהו? בהחלט לא - בעיקר אם כבר צפיתם בטרילוגיה מהעשור הקודם.

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7325

#12629  נשלח: שבת 27/10/2012 0:43

Pirana 3DD

אז כמו שנאמר פה מדובר בסרט סוג ז'. למרות זאת, ה GORE וה BOOBS עשו את הסרט מעניין מאוד

עשור לאחר הטבח של הסרט הראשון מתברר שהפיראנות עשו את דרכם לאגם אחר באיזור אחר בו יש פארק מים מושקע.
האם הגיבורים יצליחו להציל את ההמון מהטבח?

6\10
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 6716

#12630  נשלח: שבת 27/10/2012 1:10

Huber כתב:
The Amazing Spider-Man

ושוב ריסט לעלילות איש העכביש. כעשור לאחר שהביאו לנו את טובי מקגוויר כאיש העכביש בטרילוגיית סרטים לא רעה בכלל, החליט מישהו שלא חלבו מספיק את הדמות הנ"ל בקולנוע ויש צורך לעשות ריבוט מחודש. הפעם אנדרו גארפילד נכנס לטייטס האדומים/כחולים הצמודים ולמסכת איש העכביש. למרות שלדעתי השחקן הנ"ל נותן נופך חדש לדמות, ולמרות שהסרט ברובו היה מהנה (הרבע הראשון היה משעמם, השני קצת יותר בנה לכיוון האקשן המתבקש, ורק לקראת הרבע האחרון של הסרט מגיע כמות האקשן המוצפה לטעמי מסרט בז'אנר שכזה), לדעתי הרגיש מעט more of the same.

למרות שאנדרו גארפילד מצליח אכשהו לגלם דמות בת 17 (להזכירכם, הבחור בן כ 30) בעזרת הבייבי פייס המושלם שלו, בעיניי להאמין שהדמות שאמה סטון מגלמת (בת כ 25 במציאות) היא נערה בת 17 היה קצת קשה לעכל.

סרט טוב? כן. סרט מהנה? ברובו (אם מתעלמים מההתקדמות האיטית בהתחלה ומהמיתון בכמות האקשן בסרט). סרט שיחדש לכם משהו? בהחלט לא - בעיקר אם כבר צפיתם בטרילוגיה מהעשור הקודם.

7/10

ראיתי את הסרט אתמול ,ובהחלט זאת זה ההרגשה של כל הסרט ,לקחו את התבנית הידוע ושינו כמה חלקים ,אבל סך הכל יצא להם לא רע ואני מסכים עם הציון ,7/10 זה בהחלט ציון הגיוני לסרט הזה .
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  841  |  842  |  843  | ... |  1439  |  1440  |  1441  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה