מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 814 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  813  |  814  |  815  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2052
מספר הודעות: 35217

#12196  נשלח: שבת 01/09/2012 23:33

Snow White and the Huntsman

סיפורה של שלגייה, המכלה המרשעת והצייד.

אחד הגירסאות היותר אפלות ובוגרות לאגדת שילגייה שיצא לי לראות, ואחד הגירסאות הכי פחות "דיסניות" לסיפור הנ"ל. למרות שישנם לא מעט גירסאות וסרטים שהציגו את הסיפור הנ"ל, כל אחד בדרכו, העיבוד הנ"ל בהחלט עושה עימו חסד. הצד הוויזאולי של הסרט פשוט עוצר נשימה, היער האפל מעורר חרדה, יער הפיות קסום ונפלא, ולכל אורכו האפקטים פשוט איכותיים ועוזרים להביא את המסר של הסיפור אל הצופה.

הדמויות מצליחות, בניגוד להרבה עיבודים אחרים לאגדה זו, לקבל עומק. למלכה יש מניע להיותה אכזרית, הגמדים הינם יותר מסתם קוריוז משעשע וניתן להתחבר לרב הדמויות בסרט. הסרט עמוס בשחקנים מוכרים וטובים, שרליז ת'רון עושה תפקיד נפלא בגילום המלכה המרושעת, כריס האמסוורט (ת'ור) מצליח ליצור דמות חזקה ורגישה, ה"גמדים" בגילומם של בוב הוסקינס ועוד כמה וכמה שחקנים בריטים מוכשרים יוצרים דמויות פשוט משובבות לב ומהנות. היחידה שבולטת לרעה לטעמי האישי היא קריסטן סטיוארט. לא יכול לשים את האצבע בדיוק למה, אולי בגלל שהיא יותר מידיי מקושרת לי לערפדים מנצנצים, אולי בגלל שלטעמי שרליז ת'רון הרבה יותר יפה, אבל לטעמי האישית היא ה"חור" היחיד בהפקה הזו.

סה"כ סרט מהנה ואיכותי - קשה לי להבין למה הוא מקבל ציון כ"כ בינוני ב IMDB.

8/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
(2) הבעות תודה: שי-כ , gizzz
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
itay25783
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 02, 2010
הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 463

#12197  נשלח: א' 02/09/2012 1:07

כל קשר בין הסרט לסיפור שלגייה המקורי מקרי בהחלט. יש שלגייה, יש גמדים אבל פה נגמר הקשר. אם מישהו חשב, אז הסרט ממש לא לילדים. הסרט ברובו באווירה אפלה וקודרת. עבודת המחשב פשוט מצויינת.הסרט עצמו קצת ארוך (מעל שעתיים) אבל בסך הכל הפתיע מאוד לטובה. גם האישה מאוד אהבה.
8\10
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4683

#12198  נשלח: א' 02/09/2012 1:15

Safe

כתבו פה כבר על הסרט לכן אני אקצר :

ג'ייסון סטאטהם עוזר לילדה קטנה ומציל אותה משוטרים מושחתים , המאפיה היפנית והמאפיה הרוסית .
עוד סרט רבוי אקשן , מי שאהב את הסרטים הקודמים שלו (מכניק וכ'ו ) כנראה יאהב גם את זה .

אני באופן אישי כבר מותש מיריות ומרדפי מכוניות שכולם הורגים את כולם בלי הכרה..
אבל כנראה שזה מה שכולם מחפשים בסרט אקשן , והסרט הזה מספק את הסחורה הזו.

פס קול DTS שמנוצל הייטב

10\6
dgent
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 29, 2007

הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2116

#12199  נשלח: א' 02/09/2012 1:30

itay25783 כתב:

כל קשר בין הסרט לסיפור שלגייה המקורי מקרי בהחלט. יש שלגייה, יש גמדים אבל פה נגמר הקשר. אם מישהו חשב, אז הסרט ממש לא לילדים. הסרט ברובו באווירה אפלה וקודרת. עבודת המחשב פשוט מצויינת.הסרט עצמו קצת ארוך (מעל שעתיים) אבל בסך הכל הפתיע מאוד לטובה. גם האישה מאוד אהבה.
8\10

גם אנחנו צפינו היום בסרט והאישה גם התלהבה מעבודת המחשב המצוינת אבל בניגוד לשלך , שלי נרדמה...:$
לא יודע , משהו היה חסר לי להשאיר אותי מול המסך (ולא לשחק עם הפלא במקביל) אולי האורך.
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2475

#12200  נשלח: א' 02/09/2012 9:30

Huber כתב:

סיפורה של שלגייה, המכלה המרשעת והצייד.

אחד הגירסאות היותר אפלות ובוגרות לאגדת שילגייה שיצא לי לראות, ואחד הגירסאות הכי פחות "דיסניות" לסיפור הנ"ל. למרות שישנם לא מעט גירסאות וסרטים שהציגו את הסיפור הנ"ל, כל אחד בדרכו, העיבוד הנ"ל בהחלט עושה עימו חסד. הצד הוויזאולי של הסרט פשוט עוצר נשימה, היער האפל מעורר חרדה, יער הפיות קסום ונפלא, ולכל אורכו האפקטים פשוט איכותיים ועוזרים להביא את המסר של הסיפור אל הצופה.

הדמויות מצליחות, בניגוד להרבה עיבודים אחרים לאגדה זו, לקבל עומק. למלכה יש מניע להיותה אכזרית, הגמדים הינם יותר מסתם קוריוז משעשע וניתן להתחבר לרב הדמויות בסרט. הסרט עמוס בשחקנים מוכרים וטובים, שרליז ת'רון עושה תפקיד נפלא בגילום המלכה המרושעת, כריס האמסוורט (ת'ור) מצליח ליצור דמות חזקה ורגישה, ה"גמדים" בגילומם של בוב הוסקינס ועוד כמה וכמה שחקנים בריטים מוכשרים יוצרים דמויות פשוט משובבות לב ומהנות. היחידה שבולטת לרעה לטעמי האישי היא קריסטן סטיוארט. לא יכול לשים את האצבע בדיוק למה, אולי בגלל שהיא יותר מידיי מקושרת לי לערפדים מנצנצים, אולי בגלל שלטעמי שרליז ת'רון הרבה יותר יפה, אבל לטעמי האישית היא ה"חור" היחיד בהפקה הזו.

סה"כ סרט מהנה ואיכותי - קשה לי להבין למה הוא מקבל ציון כ"כ בינוני ב IMDB.

8/10

מסכים כמעט עם כל מילה, פרט לקריסטין סטיוארט שבעיני מתאימה מאוד לתפקיד.
אבל זה אולי כי ראיתי רק את הסרט הראשון בסדרת דימדומים, וגם זה לפני כמה שנים.
משחק מצויין של כולם ,נופים מרשימים וויזואליות יוצאת מן הכלל.
ופרט טריוויה קטן לגבי הגמדים, אז מסתבר שאגודת הגמדים בארה"ב יצאה בטענות נגד מפיקי הסרט שלקחו שחקנים שאינם גמדים לתפקיד הגמדים.
לא ברור לי איך זה נעשה, אבל חבורת הגמדים נראים כגמדים אמיתיים.
גם ממני הוא מקבל 8/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2052
מספר הודעות: 35217

#12201  נשלח: א' 02/09/2012 11:05

avioren - את שר הטבעות ראית? גם השחקנים שם שמשחקים את ההוביטים הם שחקנים "בגודל רגיל" ולמרות זאת בסרט הם נראים כגמדים. אני בעד השימוש בשחקים רגילים כ"גמדים" מכיוון שזה מרחיב משמעותית את ההיצע של השחקנים ובאופן ישיר את טיבם. השחקנים ששיחקו "גמדים" בסרט הנוכחי פשוט שחקנים מצוינים ועם הרבה אופי, מה שעזר לבנות דמויות הרבה יותר משעשעות ומלאות, מה שלדעתי לא היה קורה אם היו נאלצים להשתמש באנשים נמוכים אמתיים.

לגבי התביעה, אני לא חושב שיש להם קייס, הרי כל הרעיון מאחורי סרט קולנוע הוא שימוש בצילום יצירתי ואפקטים ליצור אשליות מסך - ואם זה אומר להקטין אנשים אמתיים, אני לא רואה איך זה שונה מכל אפקט אחר שמשמש את יוצרי הסרט ליצור מציאות שונה.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4499

#12202  נשלח: א' 02/09/2012 18:23

I am

http://www.imdb.com/title/tt1741225/

התנהגות בלתי הולמת: 
נערך על ידי ziv_r: הפרה של תקנון האתר.

הסרט אותי ריתק ואני מאוד נהניתי לצפות כך ישירות על המחשב

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 266
מספר הודעות: 4559

#12203  נשלח: א' 02/09/2012 23:24

mother's day

ארוחת ערב של כמה זוגות נקטעת כאשר כמה אחים עבריינים ששדדו בנק פורצים להם לבית ומחזיקים אותם כבני ערובה. בזמן שהם מסתתרים מהרשויות הם מחכים להתאחד עם אמא שלהם (רבקה דה מורני), ומסתבר שהם לא בחרו את הבית הזה במקרה.

מותחן סולידי, אלים ולפעמים לא קל לצפיה. רבקה דה מורני מעולה כאמא הפסיכוטית והשתלטנית.

7/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3369
מספר הודעות: 67609

#12204  נשלח: ב' 03/09/2012 0:21

Flying swords of dragon gate

סרט סיני בכיכובו של ג׳ט לי שיושב לי על המדף המון זמן כבר. העלילה מבולבלת ביותר - על רקע מלחמה של מורדים כנגד ממשל הנסיך האכזר ושני ראשי המחוזות שלו (כולם בעלי אומנויות מלחמה על טבעיים) מתאספים מספר קבוצות בפונדק דרכים מסוכן ליד ״שער הדרקון״.

כל קבוצה אג׳נדה משלה. העניין מסתבך עוד יותר כשמגלים שאחד האנשים בקבוצה נראה זהה לנסיך עצמו.

תלת המימד כאן יוצר מהכלל. נופים סינים מרהיבים, סצינות לחימה מהירות והרבה דם. כל הטריקים התלת מעמדיים מקבלים שדרוג על ידי טיפול סיני. חרבות טסות, חיצים בעיניים, אנשים מרחפים וכל זה על רקע סערת החול שמאיימת על הפונדק.

לעיתים מרהיב, לעיתים מצוץ מהאצבע ומזויף באופן קיצוני. בעיני זה סרט ארוך מדי אבל עם כל מגרעותיו הוא סרט חובה למי שאוהב תלת מימד.

8.5/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 416
מספר הודעות: 31576

#12205  נשלח: ב' 03/09/2012 13:32

John Carter
ג'ון קרטר, חייל במלחמת האזרחים של ארה"ב, מחפש זהב אבל מוצא את עצמו על מאדים שבו התושבים המקומיים עסוקים במלחמה, וגורם חיצוני התערב לטובת אחד הצדדים (הרעים כמובן), כאשר קרטר צריך להחליט אם לנסות לחזור לכדור הארץ או לעזור במלחמה.

הסרט מחקה במידה מסויימת את אווטאר, אבל הרבה פחות מוצלח. אמנם אקשן טוב ואפקטים מאוד מושקעים, אבל גם סיפור מבולבל.
כשפותחים סרט בדיקלום ארוך של סיפור הרקע, זה קצת בעייתי, נראה לי שעד סוף הסרט לא הבנתי מה שם הטובים מי הרעים ומי הנייטרלים ואיזה צד טוב ליהודים.
כל קטע הסיום בתום המלחמה היה מיותר לחלטין, גם ככה הסרט ארוך מדי בשביל עלילה כל כך פשטנית.

לא תזכרו כלום אחרי יומיים, חוץ מאולי הכלב.
5/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 416
מספר הודעות: 31576

#12206  נשלח: ב' 03/09/2012 13:42

Huber כתב:
Cabin in the Woods

5 חברים יוצאים לחופשה בבקתה ביער, מםה והלאה הדברים רק ילכו וישתבשו כשעליהם להבין מה בדיוק קורה להם.

התיאור נשמע בדיוק כמו כמו סרט אימה/סלאשר טיפוסי, נכון? ובכן מסתבר שלסרט הנ"ל יש טוויסט די מעניין לכל אורכו ואפילו הסוף שלו לא לגמרי צפוי, מה שעוזר לו להיות יחסית חדשני ודי מרענן יחסית לשאר הסרטים השטאנציים בז'אנר הנ"ל. תוסיפו לזה יכולות משחק סבירות לחלוטין של הקאסט (אחד השחקנים הראשיים הוא השחקן ששיחק את תור בסרט תור ובנוקמים), קטעי אימה מוצלחים וקיבלתם סרט בהחלט שווה צפייה לכל מי שאוהב את הז'אנר.

7.5/10

יש שם גם כמה חבר'ה מ-DOLLHOUSE
מתמקדים די הרבה בטוויסט ה-"צדדי" ופחות בסלאשינג ולטעמי גם עושים את זה לא רע.

מאוד נהניתי
מקווה להרבה פריקוולים וסיקוולים...
8/10
TOMER_123
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2012
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 5

#12207  נשלח: ג' 04/09/2012 8:31
שני סרטים שראיתי -הוואלס האחרון ו-HANNA

אני ראיתי את Take this Waltz - קצת סרט בנות אולי, אבל עשוי מצויין - משחקים בו מישל וויליאמס וסת' רוגן, ואפילו שרה סילברמן הקומיקאית היהודייה שבאה לארץ לפני שנה וחצי, הוא עוסק בבחורה נשואה שמתאהבת בשכן שלה. כן, נשמע כמו סרט בנות, אבל המשחק של וויליאמס והתסריט עובדים ממש יופי.

וגם יצא לי לראות את Hanna במקרה - ופשוט לא ייאמן כמה הסרט הזה טוב (סליחה שאני מתלהב בפעם הראשונה שלי).

אה ובלי קשר - ראיתי גם את הסרטון פרסומת הזה, ובדיוק חזרתי מחתונה, אז הוא בא לי ממש טוב.

[url]
[/url]
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 3675

#12208  נשלח: ד' 05/09/2012 13:44

pessik כתב:
Safe

כתבו פה כבר על הסרט לכן אני אקצר :

ג'ייסון סטאטהם עוזר לילדה קטנה ומציל אותה משוטרים מושחתים , המאפיה היפנית והמאפיה הרוסית .
עוד סרט רבוי אקשן , מי שאהב את הסרטים הקודמים שלו (מכניק וכ'ו ) כנראה יאהב גם את זה .

אני באופן אישי כבר מותש מיריות ומרדפי מכוניות שכולם הורגים את כולם בלי הכרה..
אבל כנראה שזה מה שכולם מחפשים בסרט אקשן , והסרט הזה מספק את הסחורה הזו.

פס קול DTS שמנוצל הייטב

10\6

+1
סרט שלא הפריע לי לנמנם בין קטעי האקשן וזה כבר לזכותו

גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 494
מספר הודעות: 6724

#12209  נשלח: ד' 05/09/2012 13:48

itay25783 כתב:

8\10

הסרט ברובו כמובן אפל וקודר ,אבל הסצנות הבהירות וה"צבעוניות" גם לא פחות טובות ..
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 3675

#12210  נשלח: ד' 05/09/2012 14:00

Warriors of the Rainbow: Seediq Bale

ב-1930 התמרדו שבטים מקומיים בטאיוון נגד השלטון היפני. הסרט מתאר את סיפור המרד מנקודת מבט של מספר דמויות בינהם מנהיג אחד השבטים, נער צעיר, שני שוטרים שמוצאם מקומי אבל הצטרפו למשטרה היפנית ועוד. השבטים התבססו על לחימה ביערות בחץ וקשת ורובים שגנבו מהיפנים. מולם צבא מאורגן עם נשקים, תותחים, מטוסים ונשק לא קונבנציונלי. המרד היה התאבדות ידועה מראש. תרתי משמע.

ארוך... שעתיים וחצי. צפיתי בו בשני חלקים. לפי IMDB זו גירסה מקוצרת בינלאומית. הגירסה המקורית היתה 4.5 שעות... יש לסרט קצב משלו וצריך להתחבר אליו כדי להנות ממנו. הסרט נע בין נופים מדהימים, סיפורים מחיי השבטים, מלחמות בין השבטים המפולגים, השלטון האכזרי של היפנים והמרד. כולל מראות קשים.

לא לילדים ולא לחסרי סבלנות.

7.5/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  813  |  814  |  815  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה