האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 813 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  812  |  813  |  814  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 666
מספר הודעות: 4716

#12181  נשלח: שבת 25/08/2012 15:12

The Avengers

חמשת גיבורי על מכמה וכמה סדרות של קומיקס נקראים אל הדגל להציל את המין האנושי מעבדות.

אז לא ידעתי שיש צורך מסויים להמכיר את גיבורי העל ואת הסיפור שלהם מסרטים קודמים ולכן כל תחילת הסרט היתה חידה גדולה בשבילי.

לאחר שהקטע הזה הובן החל הסרט בכול מיני דיאלוגים שמנסים להכניס הגיון בעלילת הסרט משהו מעט פילוסופי שלא היה במקום לטעמי.

ואז התחילה המלחמה!!! ואיזו מלחמה זו הייתה....וואו.

ברור למדי מי הרע ומי הטוב.

ולא נותר לנו אלא לכבות את התאים האפורים ולהנות מהפיצוצים והאפקטים המרהיבים שיש בסרט.

הסאב עבד שעות נוספות והמסך המלא (16:9 ולא 2.35:1) הציג את האפקטיב במלוא הדרם ומאוד הוסיף להנאה.

בסה"כ סרט שאסור לחפש בו הגיון או עלילה צריך להינות מהאפקטים ומהרעש שהוא מייצר. כאשר ניגשים לצפייה בגישה כזו, מאוד נהנים מהסרט.

רשימת הקרדיטים בסוף הסרט מאוד מאוד מאוד מאוד ארוכה אבל בסופה מצפה הפתעה מאוד מצחיקה ששווה לחכות לה

בסך הכול סרט גדוש אפקטים, צבעוני ,רועש ומהנה מאוד

8/10

הערה לא ממש קשורה לסרט

ראינו את הסרט ביום חמישי בערב ממש לאחר הביקור בלייזר סיטי (לא מובן למה לא עשו למפגש הזה מאמר סיכום??? עופר?!) שם היה חדר אקוסטי עם מעכת קולנוע ביתי וציוד מהשורה הראשונה רמקולים ענקיים של קליפש ומגבר של פיוניר.

לאחר הצפייה בסרט הוסכם פה אחד שלאוזניים שלנו השמע מהסטאפ בחדר ההקרנה שלנו נשמע טוב יותר ממה ששמענו בחדר האקוסטי בלייזר סיטי. תחושה טובה ורבת סיפוק (ולא ממש אובייקטיבית) לכל הדיעות
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Cable_Guy (אורי)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2009
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 527

#12182  נשלח: שבת 25/08/2012 17:07

mulder כתב:
Huber כתב:
Cabin in the Woods

5 חברים יוצאים לחופשה בבקתה ביער, מםה והלאה הדברים רק ילכו וישתבשו כשעליהם להבין מה בדיוק קורה להם.

התיאור נשמע בדיוק כמו כמו סרט אימה/סלאשר טיפוסי, נכון? ובכן מסתבר שלסרט הנ"ל יש טוויסט די מעניין לכל אורכו ואפילו הסוף שלו לא לגמרי צפוי, מה שעוזר לו להיות יחסית חדשני ודי מרענן יחסית לשאר הסרטים השטאנציים בז'אנר הנ"ל. תוסיפו לזה יכולות משחק סבירות לחלוטין של הקאסט (אחד השחקנים הראשיים הוא השחקן ששיחק את תור בסרט תור ובנוקמים), קטעי אימה מוצלחים וקיבלתם סרט בהחלט שווה צפייה לכל מי שאוהב את הז'אנר.

7.5/10

באמת סרט די יוצא דופן ומפתיע. רוב הזמן קשה לנחש מה יקרה וכל 5 דקות בערך יש פיתול בעלילה.

מומלץ!
8/10

קראתי את הביקורות, ראיתי ואני חולק עליכם בגדול!
אני ואישתי אוהבים את הזאנר אבל ממש לא אהבנו את הסרט, הרגיש לנו די דבילי לאורך הסרט והסוף לא שינה את התחושה. לא באמת מפחיד, סתמי ומאכזב.
5.5/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#12183  נשלח: שבת 25/08/2012 18:30

Cable_Guy כתב:
mulder כתב:
Huber כתב:
Cabin in the Woods

5 חברים יוצאים לחופשה בבקתה ביער, מםה והלאה הדברים רק ילכו וישתבשו כשעליהם להבין מה בדיוק קורה להם.

התיאור נשמע בדיוק כמו כמו סרט אימה/סלאשר טיפוסי, נכון? ובכן מסתבר שלסרט הנ"ל יש טוויסט די מעניין לכל אורכו ואפילו הסוף שלו לא לגמרי צפוי, מה שעוזר לו להיות יחסית חדשני ודי מרענן יחסית לשאר הסרטים השטאנציים בז'אנר הנ"ל. תוסיפו לזה יכולות משחק סבירות לחלוטין של הקאסט (אחד השחקנים הראשיים הוא השחקן ששיחק את תור בסרט תור ובנוקמים), קטעי אימה מוצלחים וקיבלתם סרט בהחלט שווה צפייה לכל מי שאוהב את הז'אנר.

7.5/10

באמת סרט די יוצא דופן ומפתיע. רוב הזמן קשה לנחש מה יקרה וכל 5 דקות בערך יש פיתול בעלילה.

מומלץ!
8/10

קראתי את הביקורות, ראיתי ואני חולק עליכם בגדול!
אני ואישתי אוהבים את הזאנר אבל ממש לא אהבנו את הסרט, הרגיש לנו די דבילי לאורך הסרט והסוף לא שינה את התחושה. לא באמת מפחיד, סתמי ומאכזב.
5.5/10

לא מדובר בסרט אימה סלאשר טיפוסי, אלא בסוג של סאטירה על הז'אנר שיש בה גם מתח אקשן ו GORE, חבל שלא נהנתם, כנראה שמה שציפיתם לקבל זה משהו כמו יום שישי ה 13 ולכן התאכזבתם. ראיתי מספיק סרטי סלאשר דביליים כדי לזהות כאלה ממרחק, זה ממש לא אחד מהם. מי שאהב סרטים כמו
dale & tucker, severene, the cottage יתחבר יותר כנראה.
clubnet
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 02, 2005
הבעות תודה: 164
מספר הודעות: 3720

#12184  נשלח: שבת 25/08/2012 20:59

mulder כתב:
the avengers

רבאק, כמה פעמים אפשר לנסות להשמיד את ניו יורק בסרטים? קחו כל סרט שעשה את זה בעשור האחרון, וזה בערך אותו הדבר. אולי הרשימה הזאת תעזור לכם:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_set_in_...

ההתלהבות שלי מאפקטים ירדה מרוב הסרטים מהסוג הזה, שום דבר כבר לא ממש מפתיע ושום אפקט כבר לא משאיר אותי משתאה איך עשו את זה, כשהתשובה היא עם מחשב חזק. בגלל זה סרטים עם פעלולים משנות ה 70-90 עדיין מצליחים לבדר אותי, אולי הם ניראו פחות זוהרים אבל כל איפור מדהים, כל אפקט שנראה טוב, היה חייב מחלקה שלמה של אנשים מוכשרים שעשו משהו מחומרים אמיתיים רוב הזמן, שבסוף נראה על המסך לא כמו משהו שרואים במשחק מחשב. ועל זה יש לי כבוד ענק לתת להם בראייה לאחור.

האורך מוגזם - לא ברור לי מה ההיגיון לעשות סרטים עם IQ של מלפפון באורך של "הסנדק", ורוב הדיאלוגים בקטעים הדרמטיים שבאים למלא את הזמן (או לתת לקהל כמה דקות לצאת לשירותים) לא משכנעים ונשמעים יבשים ושטחיים עד מגוחכים.

בקיצור, לקחו את כל הצ'יזיות האקשן והאפקטים והעלילות החוזרות על עצמן ועשו מזה סרט.

שווה בעיקר בשביל ההומור וה one liners , ולפחות הסרט היה טוב יחסית הרבה יותר מאיירון מן 2 וקפטן אמריקה.

לדעתי איירון מן הראשון ו X-מן נשארו הכי טובים בז'אנר מכל בחינה שיכולה להיות.

6/10

כל מה שכתבת אשכרה נכון..!
אחרי כל הרעש וההמולה שעשו לסרט הזה, ישבתי גם אני לצפות בדבר הענקי הזה..
ואז אני מחכה ומחכה לאקשן מסיבי ככה איזה שעה ועוד קצת , אבל שום דבר לא מגיע..דיבורים ועוד דיבורים!

רק אחרי איזה שעה ו-40 מגיע לו הדבר האמיתי "האקשן" תאמת לא הפיל אותי לריצפה כמות הפעלולים..
היו בעבר סרטים טובים יותר מהסרט הזה.. תאכלס לא הלהיב אותי בכלל
ציון שלי לסרט 6 ועוד בקושי..
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3228
מספר הודעות: 67066

#12185  נשלח: שבת 25/08/2012 23:12

Hatfields and Mccoys

מיני סידרה על מלחמה מפורסמת בין שתי חמולות בגבול קנטקי-וירג׳יניה. זה מסביר את הרקע וההתפתחות שכמעט גררה את שתי המדינות למלחמת אחים.

מעניין, אם כי רלוונטי יותר לאמריקאים.

6.5/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 674
מספר הודעות: 7393

#12186  נשלח: שבת 25/08/2012 23:24

הפשיטה

שודר ב יס 3 - הגעתי אליו דרך כתבה מוואלה http://e.walla.co.il/?w=/200/2559282

סרט מכות קלאסי!!! הייתי מרותק למסך...
בהתחלה היה קצת קשה להתרגל לשפה ולקצב הדיבור אבל חוץ מזה הסרט פשוט מעולה!!

9/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1726
מספר הודעות: 30837

#12187  נשלח: א' 26/08/2012 3:44

Safe

המאפייה הסינית, המאפייה הרוסית וחבורת שוטרים מושחתים מנסים כולם לשים את ידיהם על ילדה מחוננת שמחזיקה בראשה סוד שכולם רוצים.

סרט טיפוסי ביותר של ג'ייסון שטאטהאם, מה שאומר עלילה בינונית שמחזיקה סביבה מספר קטעי אקשן ולחימה עשויים היטב. לא אחד הסרטים היותר טובים שלו ומצד שני בהחלט לא אחד הגרועים. אם צפיתם בעבר בסרטיו של השחקן הנ"ל ואהבתם, רב הסיכויים שתאהבו גם את הסרט הנוכחי.

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36397

#12188  נשלח: א' 26/08/2012 7:52

The Cold Light of Day
איחוד משפחתי אשר מתקיים בשיט על יאכטה, משתבש כאשר אנשים עולים על הסיפון וחוטפים את המשפחה. הבן הבכור מצליח להמלט ומנסה להחזיר אליו חזרה את משפחתו. בדרך הוא מגלה במה אבא שלו באמת עסק ולמה המוסד וה- CIA רודפים אחריו.
עם סיגורני וויבר וברוס וויליס.

לפי הליהוק נשמע כמו שובר קופות הוליוודי, אך זה לא. זהו סרט קטן, פשוט למדי, כאשר וויליס מקבל 5 דקות זמן מסך בתחילת הסרט בסך הכל ווויבר נראית שממהרת הביתה אחרי שהבינה לאיזה סרט נפלה.
5/10
tomer_h (תומר הוברמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2010
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1947

#12189  נשלח: א' 26/08/2012 9:19

The Expendables 2

בדיוק כמו שאתם קוראים לחברים לראות סרט בבית, כך סילבסטר סטאלון קורא לחברים שלו לעשות סרט והוא עשה את זה בפעם השניה, בסדרת סרטי הפעולה של הגימלאים האמיצים ואפשר לתאר את הסרט בשתי מילים - פשוט כיף.
למה גימלאים? - כאשר ג'ייסון סטאטהאם הוא מהצעירים בצוות השחקנים, בן 40, אפשר להבין את הגיל הממוצע, אבל בוא נספור מהצעיר -
ג'ט לי כבר בן 49, ואן דאם - 52, דולף לנדגורן - 55, ברוס ויליס - 57, שוורצנגר - 65, סטאלון - 66 וצ'אק נוריס - 72!

לסרט יש מין דבר מוזר ושולי כזה, עלילה, שלרגע תרפרפו בה אבל מהר מאוד תשכחו ממנה - חבורת שכירי חרב יוצאים למשימות בלתי אפשריות מול צבא של אלפי ניצבים שמחכים למות מירי רנדומלי, מכות, סכינים, תותחים, פיצוצים ועוד. בכל זאת - תסריט של סטאלון בכבודו ובעצמו.

אז בהחלט יש כאן יריות, אנשים מתים, מכות חזקות והרג בכמות שגוברת על כמה סרטי פעולה ביחד. אפשר לשתק לגמרי את המח ופשוט להנות מסרט פעולה בסגנון שנות ה-90, כמו שאהבנו שעושים אותם פעם.
הסרט והשחקנים מודעים לעצמם לחלוטין, לא מנסים לחבר יותר מדי משפטים שיביכו אותם ופשוט עוברים ישירות לאקשן ללא הפסקה. בנוסף יש הרבה קטעים קומיים בהם השחקנים הותיקים צוחקים על עצמם ואחד על השני ומשלבים משפטי מפתח מסרטים ישנים (ואתם יכולים להבין כמה משפטי מפתח מהעבר יש לשוורצנגר למשל..).
אחד הקטעים המצחיקים הוא שילוב של משפט מפתח אחד, מאלפי משפטים שיש על צ'אק נוריס באינטרנט, הם שילבו את אחת הבדיחות שם.

מובטח לכם שחצי שעה לאחר שראיתם את הסרט תשכחו כל פרט עלילתי ממנו, אבל את החיוך על הפנים מהאקשן הגברי והמטומטם לא תוכלו למחוק, מה שמבטיח צפיה מהנה ורצון לראות שוב כדי להיזכר שוב מה קרה שם.

8/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1726
מספר הודעות: 30837

#12190  נשלח: א' 26/08/2012 9:53

tomer_h - ג'ייסון סטאטהאם בן 45

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
tomer_h (תומר הוברמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2010
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1947

#12191  נשלח: א' 26/08/2012 9:56

נכון... ועדיין הצעיר בחבורה
oris74 (אורי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 674
מספר הודעות: 7393

#12192  נשלח: א' 26/08/2012 16:39

הנוקמים

ראיתי עם הילדים (בנים בגילאי 12 ו 9).

הציון שלהם: 10!! ("הסרט הכי טוב שראינו!!")
הציון שלי: 8 (אם מכבים כמה תאים במוח כמו שנכתב פה בעבר וסתם נהנים מהאפקטים והדמיון)
הציון שלי לסקרלט: 10!!!!!!!!!!!!

נ.ב. איכות הצפייה היתה מעולה!! זה כנראה מסביר את גודל הקובץ - 16GB...
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 488
מספר הודעות: 6697

#12193  נשלח: א' 26/08/2012 16:41

אני ראיתי עם הBluray המלא ששוקל 38GB
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 424
מספר הודעות: 4562

#12194  נשלח: ב' 27/08/2012 23:42

ziv_r כתב:
The Cold Light of Day
איחוד משפחתי אשר מתקיים בשיט על יאכטה, משתבש כאשר אנשים עולים על הסיפון וחוטפים את המשפחה. הבן הבכור מצליח להמלט ומנסה להחזיר אליו חזרה את משפחתו. בדרך הוא מגלה במה אבא שלו באמת עסק ולמה המוסד וה- CIA רודפים אחריו.
עם סיגורני וויבר וברוס וויליס.

לפי הליהוק נשמע כמו שובר קופות הוליוודי, אך זה לא. זהו סרט קטן, פשוט למדי, כאשר וויליס מקבל 5 דקות זמן מסך בתחילת הסרט בסך הכל ווויבר נראית שממהרת הביתה אחרי שהבינה לאיזה סרט נפלה.
5/10

סרט קקה.

כבר נקטל פה ע"י אחד החברים, וגם קיבל ציון גרוע ב IMDB
ובכל זאת ראיתי אותו. צריך ללמוד בדרך הקשה אתם יודעים..

רדוד ביותר! , מה ברוס ויליס עושה בסרט הזה אני בכלל לא מבין
לאיזה רמות הוא מוכן לרדת.

3/10
ariel-ro
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 12, 2009
הבעות תודה: 109
מספר הודעות: 3000

#12195  נשלח: ג' 28/08/2012 0:49

The Expendables 2

רבות נאמר על הסרט הזה ואני מצטרף להמלצות, פשוט סרט אקשן טהור וטוב עם כל כוכבי האקשן הגדולים מפעם שלא מתביישים לצחוק על עצמם שהם מפעם
כולם נשארו מצוינים וביחד הם בכלל בליגה אחרת.

מומלץ
9/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  812  |  813  |  814  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה